>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D

Status
Zamknięty.
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP


Terminarz:
12 IX
Olympiakos - Valencia
Roma - Shakhtar
27 IX
Shakhtar - Olympiakos
Valencia - Roma
18 X:
Valencia - Shakhtar
Olympiakos - Roma
31 X:
Shakhtar - Valencia
Roma - Olympiakos
22 XI:
Valencia - Olympiakos
Shakhtar - Roma
5 XII:
Olympiakos - Shakhtar
Roma - Valencia
 
filip_r2 769

filip_r2

Użytkownik
Jedna z najbardziej wyrównanych grup najwieksze szanse na wyjscie ma Valecia ale nie wykluczone ze zajmom ostatnie miejsce bo grają bardzo słabo na wyjadach. Pireus na wyjadach nie powalczy ale u siebie mogą być grozni. Roma u siebie tez napewno będzie walczyła i jak trafiom z formom to wyjscie mają jak w banku. Szachtar też napewno będzie walczył szczegulnie u siebie będzie bardzo cięzki do pokonania.Tak wiec w tej grupie nie opłaca się stawiac wyjadowych spotkan
 
E 0

evileqq

Użytkownik
w tej grupie kibicuje Valencii, ktora wzmocnila sie przed sezonem znaczaco (np. Morientez ktory juz w lidze strzela bramki, Joaquin - wielka gwiazda pilki hiszpanskiej).
 
mooserix 0

mooserix

Użytkownik
To jest najbardziej wyrównana grupa w tej edycji Ligi Mistrzów. Wydaje się jednak że pierwszeństwo w tej grupie zagwarantuje sobie Valencia, drugie Roma a o trzecie będzie się toczyła walka do końca i drużyne która zagra w Pucharze UEFA poznamy dopiero 5 XII podczas meczu Olympiakos - Szachtar.

Przewidywana tabela;
1. Valencia
2. AS Roma
3. Szachtar
4. Olympiakos

Choć Szachtar może przegrać walke z Olympiakosem
 
peja 1

peja

Użytkownik
Moja ulubiona grupa w tej edycji LM. Wszystkie cztery druzyny z szansami na wyjście z grup, moim zdecydowanym faworytem jest drużyna z Rzymu ( ulubiona Wloska drużyna ) Jak będą w formię to wyjdą z pierwszego miejsca... Valencia powinna dać radę jednak wyjść...

1. Roma
2. Valencia
3. Szachtar
4. Olympiakos
 
benek_27 4,5K

benek_27

Forum VIP
Zdecydowanym faworytem grupy jest Valenci i myśle, że to oni zajmą pierwsze miejsce.

Drugie miejsce dla Romy, która będzie chciaa zrewanżować się za fatalne zachowanie, z przed kilku lat.

3 miejsce jak dla mnie Shakhtar, który wyeliminował naszą Legie. Zespół z Ukrainy gra bardzo równo i powinni dać rade Olympiakosowi.

I ostatnie miejsce Olympiakos: jak dla mnie najsłabsza drużyna w tej grupie, będzie dobrze jak zdobędą choć jeden punkt ;)
 
grzegorz78 0

grzegorz78

Forum VIP


Kolejność podał benek. Valencia z Romą powalczą o pierwsze miejsce. Zwycięsko wyjdzie silniejsza kadrowo Valencia i dla Romy zostanie drugie miejsce. Szachtar będzie najsłabszą ekipą i myślę że przegrają z Olimpiakosem walkę o puchar UEFA. Z Legią nie pokazali nic szczególnego. Mecz u siebie wygrali dzięki sędziemu, choć faktycznie byli lepsi, a w Warszawie wygrali ponieważ Wdowczyk podjął ryzyko ustawiając Legię ofensywnie, a także wykożystali błąd legionistów.
 
S 0

szwedu

Użytkownik
Zgadzam się z poprzednikami faworytami tej grupy są zespoły Valenci i Romy ale powinny uważać na Szachtar który gra równo i może być czarnym koniem tej grupy,a co do drużyny z Grecji to zajmą oni ostatnie miejsce w tabeli.
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
Jedna z bardzo ciezkich grup wszystkie zespoly maja szanse ale lekka przewage ma Valencia.Roma grala troche nierowno w tamtym sezonie , natomiast pozsotale druzyny graja bardzo dobrze szczegolnie shachtar ktory w ostatnich latach zrobil wielkie postepy.Jest bardzo trudno wytypowac druzyny ktore awansuja dlatego nie typuje.
 
D 6

daniel_2b

Użytkownik
1. AS Roma
2 Valencia
3. Szachtar
4. Olympiakos

W sotatniej kolejce,AS Roma zagra u siebie z Valencią, i myślę ze Rzymianie niesieni dopingiem swoich kibicow,zdolaja uzyskac korzystny rezultat,ktory da im pierwsze m iejsc e w grupie.Szachtar powinien spokojnie zajac trzecie miejsce,byc moze pokusic sie takze o remis w meczu np z Valencia.
 
stokal 1

stokal

Użytkownik
27 IX
Shakhtar - Olympiakos
Valencia - Roma


Shakhtar jest silna druzyna u siebie ale olympiakos to nie jest taka slaba druzyna ale mysle ze powinni sobie poradzic natomiast w meczu valencia-roma raczej x chyba
 
barcek1991 0

barcek1991

Użytkownik
Na 1 mniejscu w grupie wyjdzie Valencia...a w wiekszej mierze przyczyni sie do tego wspanialy napastnik David Villa...&quot;Pan Frank Rijkard...moglby pomyslec o wypozyczeniu davida na czas kontuzji Samuela Eto&#39;o&quot;wiem ze to malo prawdopodobne ale taki villa by sie przydal jest rowniez jak sami bardzo szybki i sprytny...mysle ze godnie by zastapil napastnika z afryki.... :p bo Ice man (gudjonhsen)jak narazie gra niezadobrze...a przed barca rudne spotkania z chelsea czy werderem...pzdr!!
http://forum.bukmacherskie.com/temat8273.htm --&gt;a to moje typy wchodzcie...komenujcie itp!!
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom