>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa D - terminarz, tabela, prognozy i dyskusje

sutek 79

sutek

Forum VIP
Grupa D [Austria]

Grecja
Hiszpania
Rosja
Szwecja

10 VI 2008 18:00 [Innsbruck] Hiszpania - Rosja
10 VI 2008 20:45 [Salzburg] Grecja - Szwecja
14 VI 2008 18:00 [ Innsbruck ] Szwecja - Hiszpania 14 VI 2008 20:45 [ Salzburg ] Grecja - Rosja

18 VI 2008 20:45 [ Salzburg ] Grecja - Hiszpania
18 VI 2008 20:45 [I nnsbruck ] Rosja - Szwecja
Tabela:
1. Hiszpania
2. Grecja
3. Szwecja
4. Rosja
Zapraszamy do dyskusji na temat grupy D. Wasze prognozy i typy dotyczące reprezentacji Grecji, Hiszpanii, Szwecji i Rosji. Kto Waszym zdaniem ma największe szanse na awans do kolejnej rundy, a kogo skreślacie już na stracie? Podziel się własnym zadaniem z innymi użytkownikami forum!
* tylko konstruktywne i merytoryczne wypowiedzi. Jednozdaniowe posty będą kasowane.
 
F 0

fabregas17

Użytkownik
Moj Faworyt to Hiszpania i mysle ze zdobenda 7pkt. a o drugie miejsce powalcza Rosjanie i Grecy chodz wieksze szanse daje Rosji maja swietnego trenera i wyrownana kadre.
 
xavy 386

xavy

Użytkownik
legionista696 1

legionista696

Użytkownik
Postanowiłem zabawić sie w typowanie wyników.Ciekawe jak wyjdzie.
Hiszpania - Rosja 2:0
Grecja - Szwecja 0:1
Szwecja - Hiszpania 1:3
Grecja - Rosja 1:1
Grecja - Hiszpania 0:3
Rosja - Szwecja 2:1
Upatruje tu wielką dominację Hiszpanii. W grupie uważam za zdobęda komplet, min. 7 pkt.Oto &quot;moja&quot; tabela.
1.Hiszpania 9 8:1
2.Rosja 4 3:4
3.Szwecja 3:5
4.Grecja 1 1:5
Wiem że niektórzy powiedzą że Hiszpania nie zdominuję tak tej grupy, jednak ja uwazam ze wygrają oni tu w cuglach a walka o 2 miejsce w sumie będzie otwarta :]
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Myślę że głodni sukcesu Hiszpanie wygrają tą grupę. Mają w swoich szeregach świetnych grajków ale wcześniej nie umieli tego odpowiednio połączyc ale kiedyś to musi eksplodowac. Pozostałe trzy drużyny czyli Rosja, Szwecja i Grecja będą bic się o drugie miejsce na tą chwilę najwięcej szans daje Szwecji
 
mara14 0

mara14

Użytkownik
W grupie D rywalizować będą ze sobą reprezentacje: Grecji, Hiszpani, Rosji i Szwecji. W pierwszym spotkaniu tej grupy zmierzą się Hiszpania i Rosja. Hiszpania na Euro wystąpiła już 8 razy. W 1964 roku wygrała tą imprezę. W ostatnich mistrzostwach Europy rozgrywanych na boiskach Portugali skończyli zmagania na fazie grupowej. O reprezentacji Hiszpanii mówi się często, że &quot;grają jak nigdy, a przegrywają jak zawsze&quot;, dlatego że Hiszpanie często przed wielkimi imprezami piłkarskimi zaliczani są do grona faworytów, tak samo jest i tym razem, a na samej imprezie zawodzą. Selekcjonerem reprezentacji jest Luis Aragones, którego po mistrzostwach zastapi Vincente del Bosque. Aragones odsunął od kadry najlepszego strzelca wczechczasów Hiszpanii Raula Gonzaleza i tego piłkarza na Euro nie zobaczymy. Skład Hiszpanii prezentuje się bardzo ciekawie. Bardzo mocno obsadzona jest pozycja bramkarza. Jest Casillas, Reina i Palop. Nr 1 napewno jest Casillas. Obrona to przede wszystkim doświadczony Carles Puyol i gracz Realu Madryt Sergio Ramos. W pomocy siłą napędową będzie Fabregas i Xavi, a w napadzie Villa i Fernando Torres. Przeciwnikiem Hiszpanii w pierwszym meczu będzie Rosja. Rosja grała na Euro 2-krotnie i oba starty kończyły się na fazie grupowej. Trenerem drużyny jest Holender Guus Hiddink. Wszyscy z 23-osobowej kadry z wyjątkiem Iwana Sajenko (Nuernberg) grają w lidze rosyjskiej. Hiddink liczy bardzo na dobrą współpracę Arszawina i Pogriebniaka, którzy wraz z drużyną Zenitu St. Petersburg wygrali Puchar UEFA, a Arszawin został uznany za najlepszego gracza meczu finałowego.
Reprezentacja Grecji to obrońcy tytułu. Przed czterema laty wygrali Euro na boiskach Portugalii, w finale pokonując gospodarzy turnieju. Trenerem jest Niemiec Otto Rehhagel, który pracuje z kadrą Grecji nieprzerwanie od 2001 roku. Zapowiedział, że planem minimum na Euro 2008 jest dojście do ćwierćfinału. Aby zagrać w ćwierćfinale muszą wyjść z grupy, w której mają m.in Szwecję, z którą rozpoczną walkę na Euro 2008. Reprezentacja Szwecji grała na Euro 3-krotnie. Najdalej doszła do półfinału tych rozgrywek w roku 1992. Do kadry wrócił Henrik Larsson. Występuje w kadrze od 1993 roku, w tym czasie rozegrał 88 spotkań i strzelił 34 gole. Napewno powrót Larssona do kadry będzie miało pozytywny wpływ na drużynę, jak i na rywalizację napastników o występ w pierwszej &quot;11&quot;. O występ w pierwszej &quot;11&quot; napewno może być spokojny Zlatan Ibrahimovic. I to własnie napastnik Interu Mediolan będzie największym zagrożeniem pod bramką przeciwników.

Grupa D wg mnie:

1. Hiszpania
2. Szwecja - Rosja - te dwa zespoły wg mnie będą walczyły o 2 miejsce w tej grupie
4. Grecja


STS:



1: 1 Miejsce w grupie
X: 1-2 Miejsce w grupie
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP

Szwecja jest to kraj w którym upatruję Czarnego Konia tych ME, mają dosyć twarda grupę Grecja jest to Mistrz z 04&#39; zarówno jest to ich największy sukces w kategorii Greckiej piłki nożnej. Rosja w Grupie eliminacyjnej zajęła drugie miejsce tuż za Chorwatami a przed Anglikami dwa razy grali na EURO zawsze kończyli te rozgrywki na fazie grupowej, a Hiszpanie grali ze Szwedami w Grupie którą wygrali a na ME największy ich sukces to Mistrzostwo starego kontynentu lecz było to w 64&#39;. Szwedzi wychodzą średnio ponieważ ich najlepszy sukces to półfinał tych rozgrywek w 92&#39;. Jeśli Szwedzi w pierwszym meczu zremisują z Grecją lub nawet pokonają ich po 88 latach, będzie już łatwiej ponieważ z Hiszpanią nigdy nie wiadomo &quot;grają jak nigdy, przegrywają jak zawsze&quot; a Szwedzi pokonali południowców na własnym terenie 2-0. Sądzę że meczem totalnie o wszystko będzie spotkanie z Rosjanami z którymi Szwedzi grali ostatni raz w 02&#39; gdzie padł remis 1-1. Składami sądzę że Szwecja ulega tylko Hiszpanii ponieważ sądzę że mają lepsze nazwiska niż Charisteas, Liberopoulos, Giannakopoulos, Zhirkov czy Rosyjskie wschodzące gwiazdy takie jak Pogrebnyak czy Arshavin, takimi Szwedzkimi nazwiskami jak dla mnie są na pewno Mellbrerg, Källström, Larsson czy Ljungberg którzy zapracowali przez wiele lat na respekt. Myślę że jeśli Lagerbäck poukłada bardzo dobrze ekipę, a kontuzję Ljungberga, Rosenberga czy Ibrahimovića nie będą aż tak poważne Szwecja wyjdzie z Grupy C lecz oczywiście nie w cuglach, a zaciętą walką z Rosjanami, Grekami i Hiszpanami wyjdą obronną ręką a po takich hardych spotkaniach ludzie z północy powinni być bardziej zdeterminowani by walczyć o wyższe cele, ale o tym już po fazie grupowej.
(Kto awansuje?)
Typ : Szwecja Kurs : 2.30
bwin
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Hiszpania - faworyt tej grupy, świetny skład: Casillas, Puyol, Ramos, Iniesta, Fabregas, Villa, Torres to tylko 7 z 23 wspaniałych graczy w tej drużynie. Ekipa w eliminacjach grała jak z nut 9-1-2, 23-8. Moim zdaniem wyjdą oni z grupy z pierwszego miejsca.
Rosja - napewno ekiap Hidinka moze tutaj sporo namieszac, Roman Pavlyuchenko, Pavel Pogrebnyak to świetni napastnicy , Rosja w eliminacjach 7-3-2, 18-7. Moim zdaniem jednak realnie na nich patrząc to nie wyjdą z grupy mimo świetnego trenera. Wszyscy mówią ze to bedzie czarny koń tego turnieju jednak ja mam z goła odmienne zdanie. Liga rosyjska jest słabą ligą , a prawie wszyscy gracze Rosji grają właśnie w tej lidze. Dla mnei Rosja out po 3 meczach.
Grecja - rewelacja sprzed 4 lat. W tym turnieju jż nie bedzie tak kolorowo jak ostatnio, nie hcce mi sie wierzyc ze znow zaskocza. Trafili do silnej grupy i tym razem z niej nei wyjda bo przeciwnicy pokaza im gdzie ich miesjce.
Szwecja - Szwedzi wychodza z tej grupy z Hiszpania, Larson, Ibrahimowic, Ljungberg, Mellberg, Issakson, Allback. Świetni gracze grający w największych europejskcih klubach. Dla mnie wychodza oni lekko tuz za Hiszpania, Grecy i Ruski to rywale którzy są w ich zasięgu i jeżeli zagrają zespołowo i twardo jak zawsze to leciutko czekają ich ćwierć finały. ????
MOJ TYP: ?
HISZPANIA I SZWECJA WYCHODZĄ Z GRUPY
Kursy w okolicach 3.50 ???? )
Bierzcie i grajcei bo warto !!!!!!!!!!!!!
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Hiszpania to raczej pewniak w tej grupie do awansu, szczerze mówiąc nie wiem czego mogę spodziewac się po graczach Grecji którzy bronią przecież tytułu. Wiem na pewno że będzie ostra walka między Szwecją a Rosją obie te drużyny mają dobrych trenerów oraz kilku świetnych piłkarzy. Rosja poczyniła olbrzymi postęp w ostatnich latach i widac tego efekty, Zenit zdobywa UEFA a reprezentacja gra na Euro 2008 kosztem Anglii to nie jest przypadek, w tym kraju warunki do gry w piłkę znacznie się polepszyły i tacy piłkarze jak Pavel Pogrebnyak (nie wiem czy ktoś widział jego bramkę przeciwko Serbom, skomentuję ją tak - armata w nodze) czy też Andrei Arshavin (wybrany najlepszym piłkarzem finału Pucharu UEFA). Tylko dwóch piłkarzyHiddink powołał z inny ligi niż rosyjska, co jest atutem ponieważ zdecydowana większosc grała w swoim kraju. Według mnie albo Szwecja albo Rosja razem z Hiszpanią awansuje dalej
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Czołowy rosyjski napastnik Paweł Pogrebniak doznał kontuzji kolana i jego występ w piłkarskich mistrzostwach Europy w Austrii i Szwajcarii stanął pod znakiem zapytania.
24-letni zawodnik Zenitu Sankt Petersburg nie dokończył środowego meczu sparingowego z Serbią (2:1) - po zdobyciu bramki kulejąc opuścił boisko.
&quot;Niestety, uraz jest poważny. Obecnie nie planuję jednak powoływać zastępstwa, zobaczymy jak się sprawa rozwinie. Mam nadzieję, że jego stan szybko się poprawi, jeśli nie - na pewno zaproszę innego piłkarza&quot; - wyjaśnił selekcjoner reprezentacji Rosji Guus Hiddink.
W bieżącym sezonie Pogrebniak należał do najlepszych rosyjskich piłkarzy. Został między innymi królem strzelców rozgrywek o Puchar UEFA - zdobył w nich 10 bramek. Nie wystąpił jednak w wygranym finale z Glasgow Rangers z powodu kartek. W dziewięciu występach w barwach &quot;sbornej&quot; strzelił cztery gole.
wp.pl
 
sutek 79

sutek

Forum VIP
Jeśli Pogrebniak nie będzie mógł zagrac na Euro to wielka strata dla holenderskiego trenera. Naprawdę ten napastnik ma potężne uderzenie. Strzelił gola a 3 minuty później opuścił boisko po tym jak ostrym wślizgiem zaatakował rywala sędzia odgwizdał faul dla Serbów, a Pogrebniak ucierpiał. Początkowo wydawało się że to lekki uraz...
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
Hiddink powołał do kadry na mistrzostwa Andrieja Arszawina, pomocnika klubu Zenit St. Petersburg, zdobywcy Pucharu UEFA 2008, mimo że nie zagra on w dwóch pierwszych meczach turnieju finałowego (z Hiszpanią i Grecję), bowiem musi pauzować za czerwoną kartkę w fazie eliminacji do Euro. Znaczne osłabienie w tych dwóch meczach ponieważ Arschawin w eliminacjach strzelił 3 bramki
Bilans Rosji w eliminacjach: 7-3-2, 18-7.
W kadrze na EURO nie ma także Kerzakowa, który w eliminacjach strzelił aż 6 bramek!
Brak tych 2 graczy (Arshawina w pierwszych dwóch meczach) będzie na pewno widoczny , na dodatek niepewny jest występ Pogrebnyaka ( 1 bramka w eliminacjach) . Z 18 bramek strzelonych przez cały zespół aż połowę z nich (9 bramek) strzelili nieobecni.
NIe rozumiem gadania, że Rosja jest czarnym koniec itd. itp. Zobaczcie sobie jak grali z CHorwacją, nie mieli za wiele do gadania. TO cud , że nie przegrali żadnego meczu , oba zakończyły się wynikiem 0:0.
http://youtube.com/watch?v=zd3lGS1tDSQ
http://youtube.com/watch?v=EcYN64pFRd0
 
nafciarz 1

nafciarz

Użytkownik
&quot;Rosyjskie media poinformowały, że Paweł Pogrebniak z Zenita St. Petersburg nie zdąży wyleczyć się na EURO. Reprezentacyjny napastnik doznał kontuzji lewego kolana w niedawnym sparingu z Serbią. Mimo to selekcjoner Guus Hiddink zamierza zabrać króla strzelców Pucharu UEFA do Austrii i Szwajcarii. Holender liczy, że Pogrebniak zdąży wydobrzeć na mecze drugiej rudny. &quot;
Pisze dzisiejszy Fakt.
 
menzel 3

menzel

Użytkownik
&quot;Rosyjskie media poinformowały, że Paweł Pogrebniak z Zenita St. Petersburg nie zdąży wyleczyć się na EURO. Reprezentacyjny napastnik doznał kontuzji lewego kolana w niedawnym sparingu z Serbią. Mimo to selekcjoner Guus Hiddink zamierza zabrać króla strzelców Pucharu UEFA do Austrii i Szwajcarii. Holender liczy, że Pogrebniak zdąży wydobrzeć na mecze drugiej rudny. &quot;
Pisze dzisiejszy Fakt.
Mimo wszystko to pisze brukowiec i ja do końca nie wierze w to co piszą. Mam nadzieję, że się wykuruje, bo coś z tą nogą na pewno ma, ale myślę, że nie na tyle poważną kontuzje by miał nie zagrać. Oby fakt się mylił...
 
ola20 0

ola20

Użytkownik
Moim zdaniem:
1. Hiszpania
2. Szwecja
3. Rosja
4.Grecja
Hiszpania według mnie spokojnie wyjdzie z grupy. Co więcej moim zdaniem będzie w pierwsze 4 Turnieju. Co do Szwedów nie jestem pewna... wyrównane szanse z Rosją na wyjście z grupy. O tym kto wyjdzie będzie zależało obecna dyspozycja na Euro. (stawiam na Szwedów - gdyż tak mi podpowiada kobieca intuicja ???? której warto czasem zaufać.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Dziś podobno zapadła ostateczna decyzja że Pogrebniak nie zagra w żadnym meczu... Nie jest on jedynym talentem w Rosjii jednak jego absencja jest sporym osłabieniem.
Wydaje mi się że w grupie to Hiszpanie będą mogli spokojnie rozwinąć skrzydła a zaraz za nimi stoczy się wyrównany bój pomiędzy pozostałymi zespołami. Ani bym nie lekceważył Greków, ani nie przeceniał Szwedów a tym bardziej nie należy zapominać o potrafiących zaskoczyć Rosjanach.
 
oryon 0

oryon

Użytkownik
Hiszpanie nie mają trenera, bo trudno tak nazwać tego starego pajaca, który robi z siebie pośmiewisko przy każdej okazji (ostatnio w TVE2). Należy również pamiętać o tym, że antagonizmy regionalne skupiają się w tej drużynie i póki idzie nie są aż tak widoczne. Przy pierwszym niepowodzeniu wyjdą na wierzch.
To, co zapowiada Aragones trzeba jeszcze podzielić przez jego aktualny poziom cukru we krwi, jak mu spada to zawsze mówi bardziej szczerze, co nie znaczy, ze do rzeczy.
Dla Hiszpanii ćwierćfinał to maksimum.
Xavi najlepszy strzelec:
Xavi miał i ma nadal świetny sezon i....ten dar, że jak trzeba strzelić ważną bramkę, to On to zrobi.
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END


Do rozegrania w pierwszej rundzie Mistrzostw Europy pozostały mecze grupy D. O awans będą w niej walczyć obrońcy poprzednich mistrzostw Europy - Grecy, zawsze mocni Hiszpanie, nieobliczalna drużyna z Rosji oraz doświadczeni reprezentanci Szwecji. Na awans z pierwszego z tej grupy stawiam na Hiszpanów, którzy mieli pewne problemy na początku w swojej grupy eliminacyjnej, jednak wyszli z tego obronną ręką i awansowali z pierwszego miejsca. Ciekawa walka będzie o drugą pozycję premiowaną awansem do ćwierćfinałów. Na pewno wszystkie 3 ekipy na to stać, bo i Grecja która pokazała na poprzednich mistrzostwach że nie trzeba być faworytem aby wygrać tą imprezę, i Szwecja która ma bardzo dobry skład i zapowiada że chce powalczyć w tej imprezie nawet o najwyższe cele, no i Rosjanie. Rosjanie którzy od pewnego czasu udowadniają Nam wszystkim że i Oni powoli dostosowywują się Europejskiej piłki, o czym świadczy chociaż wygranie pucharu UEFA przez Rosyjski zespół - Lokomotiv.
Układ grupy moimi oczami :
Hiszpania
Szwecja
Rosja
Grecja

pozdROWienia ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END

Drugą kolejkę w Mistrzostwach zamyka grupa B czyli zespoły Hiszpanii, Rosji, Szwecji i Grecji. W pierwszej ze znakomitej strony pokazali się piłkarze Hiszpanii którzy zmiażdżyli Rosjan, dobrze wypadli także gracze Szwecji którzy pokonali Greków, ale w jakiej formie są dowiemy się dopiero dzisiaj bo Grecja to na pewno najsłabszy zespół tej grupy. Osobiście meczów nie widziałem bo nie miałem czasu i czekałem na dzisiejszy dzień bo wreszcie będę mógł zobaczyć w akcji moich faworytów - HISZPANÓW :spokodfhgfh:
Układ grupy moimi oczami :
Hiszpania
Szwecja
Rosja
Grecja
Na dzień dzisiejszy to trochę skoryguję :]
Hiszpania
Rosja
Szwecja
Grecja

pozdROWienia ????
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
END

END

Dzisiaj do boju po ostatnie grupowe punkty ruszają reprezentacje Hiszpanii , Grecji, Szwecji i Rosji. Zapewniony awans z pierwszego miejsca ma reprezentacja prowadzona przez bardzo krytykowanego przed Mistrzostwami trenera Luisa Aragonesa. Obrońcy tytułu z przed 4 lat - Grecy są bez szans na wyjście z grupy ponieważ przegrali oba dotychczasowe mecze a dzisiaj zmierzą się z Hiszpanią. Za to o awans zawalczą dzisiaj reprezentacje Szwecji i Rosji w bezpośrednim pojedynku który rozpocznie się o 20.45. Kto wyjdzie zwycięsko z tego pojedynku i awansuje do najlepszej ósemki Europy ? Tego dowiemy się około godziny 22.35 :wink:
pozdROWienia ????
 
Do góry Bottom