>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C

szary 0

szary

Użytkownik
Sądzę że Pep da tym razem pograć Henry&#39;emu od pierwszych minut, ale jak dobrze pójdzie to i Eto&#39;o zdąży coś ustrzelić. Barca obecnie jest w takim gazie że każdy rywal może już po pierwszych minutach stracić wszelką nadzieję na dobry wynik i zwyczajnie się załamać. Styl będzie na pewno o wiele lepszy w porównaniu do meczu ligowego z Bilbao, jakoże do składu wrócą Xavi i Messi. W ubiegłym sezonie Barcie zdarzało się już w takich meczach zawodzić ale słaby początek obecnego sezonu paradoksalnie dobrze zrobił Katalończykom bo wzięli się ostro do roboty i są w naprawdę wyśmienitej formie. Tej lokomotywy nie da rady zatrzymać jakaś szwajcarska drezyna ????
Szachtar miał już Barcę na widelcu w ostatnim meczu ale poległ w ostatnich minutach. Pokazali jednak że stać ich na wiele i nie sądzę by dali się ograć słabszemu z roku na rok Sportingowi. Wygrana gospodarzy na pewno możliwa, ale remis również mocno prawdopodobny.

Basel - Barcelona 2 @ 1.40
Szachtar - Sporting 1X @ 1.28
 
dudi 0

dudi

Użytkownik
@Belfast Boy - niewiele się pomyliłeś. Typ rewelka- thc. To Barca taka mocna, czy Basel taki słaby? Bo 5:0 ciężko byłoby Barcy ich pojechać na Camp Nou a tutaj taki pogrom.
 
U 13

ufokluki

Użytkownik
Szachtar zawiódł dzisiaj po całości. Sytuacja w tej grupie chyba już jest jasna. Barcelona z pierwszego miejsca, a o drugie będą walczyć Szachtar z Sportingiem ze wskazaniem na Sporting.
 
hawkeyesti 1,7K

hawkeyesti

Forum VIP
To Barca taka mocna, czy Basel taki słaby? Bo 5:0 ciężko byłoby Barcy ich pojechać na Camp Nou a tutaj taki pogrom.
Basel chyba nie widzial jak to Wisla robi u siebie xD a teraz na serio... przeciez nie tak dawno temu WIsla rozjechala Basel... nie pamietam juz czy Basel jest z el. czy od razu z ligi w LM ale to tylko pokazuje, ze rozstawienie krajow jest troche niesprawiedliwe.
 
T 0

tomaszl

Użytkownik
Mnie już teraz łatwiej wytypować kolejność biorąc pod uwagę to, iż faza
grupowa osiągnęła półmetek, a i poszczególne zespoły mają za sobą kilka spotkań w swoich ligach. Według mnie na koniec w grupie C będzie tak:
1. Barcelona
2. Sporting
3. Shakhtar
4. Basel
Barcelona - jej przodownictwa nie trzeba tłumaczyć biorąc szczególnie pod uwagę to, w jakiej formie znajdują się ostatnio Messi, Havi czy Iniesta.
Sporting - w Lidze Mistrzów dwie wygrane odniesione z rywalami pretendującymi do zajęcia 2 miejsca,
w lidze portugalskiej na razie szósty, ale zagraano tam dopiero 5 kolejek.
Shakhtar - w Lidze Mistrzów tylko wygrana z Basel, natomiast na Ukrainie środek tabeli po 11 kolejkach i ogromna strata do prowadzącego Dynama.
Basel - na razie 3 porażki i zapewne bardziej skoncentruje się na walce o mistrzostwo Szwajcarii z FC Zurich.
 
unique 41

unique

Użytkownik
Bojan - strzeli bramkę - TAK (kurs ?)
Jutro o 20:45 na Camp Nou dojdzie do pojedynku, który długo w pamięci kibiców nie powinnien tkwić. Barcelona zapewne wygra ów spotkanie wysoko tak jak to miało miejsce w Bazylei. Kurs na Barce znikomy ale mi odrazu przyszedł jeden typ do głowy - Bojan strzeli bramkę. Zaliczył on 2 trafienia w Bazylei, i wg mnie nie będzie dłużny i trafi również coś jutro, ponieważ system rotacji Pepa działa jak narazie bardzo skutecznie i rotacje w składach sprawdzają się idealnie. Bojan w ostatnim meczu ligowym zagrał zaledwie 6min. Teraz powinnien dostać szanse gry od 1min, raczej pewne jest to, że da odpocząć Eto&#39;o i Messiemu po ostatnim meczu na wodzie gdzie zostawili wiele zdrowia. 3 tygodnie temu Bojan wystąpił na szpicy i wraz z Messim stanowili o sile ataku. Teraz wg mnie o sile ataku może decydować: Bojan na szpicy, Henry na lewym skrzydle a na prawym? albo Iniesta gdyż zszedł bardzo wcześnie w meczu z Malagą (50min) albo dochodzący do zdrowia Pedro, który powinnien dostać powołanie na to spotkanie. Bojan pokazał, że napastnik z niego będzie wyśmienity i przy swoim 2 bramkach zachował się bardzo dobrze, imponował doświadczeniem a wkońcu jest to tylko 18-latek. Mając na uwadze ów system Pepa może się wiele wydarzyć ale powinnien dać pograć zmiennikom, którzy nie dostali szansy w meczu ligowym z Malagą tj. Hleb, Guddy, Pedro(jeśli zostanie powołany) no i własnie Bojan, na którego trzeba zacząć więcej stawiać. Kurs na to, że strzeli powinnien oscylować w granicach 3,00.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Barcelona to dziś niekwestionowany faworyt i nawet nie ma do czego się przyczepić by dać gościom jakąkolwiek szanse na urwanie punktów. Ostatnia forma Barcy, wynik z meczu w Bazylei i fakt że gospodarze zagrają w podstawowym składzie może tylko przekonywać że wynik będzie jeszcze bardziej okazały. Ja w moim buku znalazłem tylko typ z handi -1. Nieco bardziej opłaca się typować over w tym meczu i tak też zrobiłem.

FC Barcelona - FC Basel (0:1) 1 @ 1.25
FC Barcelona - FC Basel over 2.5 @ 1.35


Mecz w Lizbonie to dla mnie zupełny NOBET. Faworytem są gospodarze, ale w Doniecku to Shakhtar miał wyraźną przewagę, tyle że nie potrafili jej wykorzystać i do tego stracili bramkę już przy pierwszym celnym strzale Sportingu. Teraz goście mogą sobie powetować porażkę u siebie i również wywieźć komplet punktów. Na pewno mecz będzie zacięty więc o wiele bardziej podoba mi się typ na over 2.5
Sporting Lissabon - Shakhtar Donetsk over 2.5 @ 1.95
 
szczypior1990 5

szczypior1990

Użytkownik
Sporting - Shakhtar 1
Jeżeli dzisiaj Sporting Lizbona wygra mecz z Szachtarem Donieck, zapewni sobie awans do fazy pucharowej Ligi Mistrzów, Sporting mimo gorszej postawy w pierwszym meczu tych drużyn zdołał wygrać 1-0. A co za tym idzie zwiększył swoje szanse na zajecie drugiego miejsca w grupie, gdyż pierwsze zarezerwowane jest dla Barcelony. W obecnym sezonie ligi portugalskiej podopieczni Paula Bento na własnym stadionie wygrali dwa mecze CF OS Belenenses (2-0) CD Trofense (3-1) przegrali tylko jeden mecz z Porto (1-2) Do formy cieszy powrót Liedsona strzelca jedynej bramki w wygranym meczu z Rio Ave. Szachtar to drużyna nielubiącą spotkań wyjazdowych ich bilans na stadionie przeciwnika w Ukraińskiej Wyższej Lidze pozostawia wiele do życzenia (1-4-2) i nie wprawia w optymizm. Jeśli Portugalczycy nie wykorzystają szansy zapewnienia sobie awansu z grupy mogą tego żałować
 
szary 0

szary

Użytkownik
Barcelona to dziś niekwestionowany faworyt i nawet nie ma do czego się przyczepić by dać gościom jakąkolwiek szanse na urwanie punktów. Ostatnia forma Barcy, wynik z meczu w Bazylei i fakt że gospodarze zagrają w podstawowym składzie może tylko przekonywać że wynik będzie jeszcze bardziej okazały. Ja w moim buku znalazłem tylko typ z handi -1. Nieco bardziej opłaca się typować over w tym meczu i tak też zrobiłem.

FC Barcelona - FC Basel (0:1) 1 @ 1.25 ⛔
FC Barcelona - FC Basel over 2.5 @ 1.35
⛔

Mecz w Lizbonie to dla mnie zupełny NOBET. Faworytem są gospodarze, ale w Doniecku to Shakhtar miał wyraźną przewagę, tyle że nie potrafili jej wykorzystać i do tego stracili bramkę już przy pierwszym celnym strzale Sportingu. Teraz goście mogą sobie powetować porażkę u siebie i również wywieźć komplet punktów. Na pewno mecz będzie zacięty więc o wiele bardziej podoba mi się typ na over 2.5
Sporting Lissabon - Shakhtar Donetsk over 2.5 @ 1.95 ⛔
Śmiać się czy płakać? Barca wróciła do punktu w którym była po przegranym meczu z Wisłą. Do tej pory jechali rozpędzeni pierwszym okazałym zwycięstwem nad mocnym Atletico. Dziś nie tylko walnęli z hukiem w ścianę ale rozsypali się na drobne kawałeczki. Ciekaw jestem kiedy zdołają się pozbierać...
W meczu w Lizbonie tak jak pisałem mogło zdarzyć się wszystko. Liczyłem że będzie ostra wymiana ciosów bo oba zespoły nie miały nic do stracenia. Stało się inaczej.
 
unique 41

unique

Użytkownik
Szary

powiem Ci kiedy się pozbierają - w sobotę o 22.

Może i Basel powinnien zostać wypunktowany ale sezon długi, Barca zapewniła sobie awans, choć napewno szkoda tego remisu bo teraz grają w Lizbonie i zamiast tam jechać w rezerwach to trzeba będzie się kłopotać z Sportingiem o 1 miejsce ale cóż taki jest football.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Sporting - FC Barcelona
Typ: Remis (7/10) ⛔⛔
Kurs: 3.35
Bukmacher: Toto-mix
Moim zdaniem to będzie mecz, w którym Barcelona odniesie drugi z rzędu remis.
Dlaczego? Otóż:
- Motywacja.
Sporting cały czas walczy o wyjście z grupy. Wprawdzie mają 6 punktów przewagi na Bazyleą więc wejście dalej mają niemal zapewnione, ale na pewno będą chcieli postawić kropkę nad i, by mecz z Bazyleą był tylko formalnością.
- Barcelona na pewno nie zagra podstawowym składem.
Katalończycy mają stu-procentowe wyjście z grupy. Nawet porażka ze Sportingiem i Szachtarem nie odbiorą im tego. W związku z tym kilku piłkarzy z pewnością zostanie oszczędzonych na maraton ciężkich meczy w La Liga.
Do Lizbony nie pojadą: Iniesta, Abidal, Milito, Jorquera, a także Carles Puyol oraz Yaya Toure. Więc obrona Barcelony będzie dość mocno osłabiona. Na 99% nie zagra także narzekający na na drobny uraz Lionel Messi.
Za to Hleb i Bojan w meczu z Getafe nie popisali się, więc w tym meczu powinni pracować za dwóch by znów nie zagrać tak źle.
Nie będę się tutaj więcej jakoś specjalnie rozpisywał. Kibicować będę Blaugranie, ale wydaje mi się, że akurat tego meczu nie wygrają.
Inne typy:
Sporting - 3.35 (4/10) ⛔⛔
Under 2,5 - 1.75 (6/10) ⛔⛔
Jako kibic Barcelony jestem zadowolony z tego, że te typy nie weszły ;).
 
B 0

barcatom1

Użytkownik
SPORTING LIZBONA - FC BARCELONA

TYP x

Obydwie drużyny są już pewne awansu. Barcelona powoli chyba łapie zadyszkę. W przedostatniej kolejce Primera Division wprawdzie pokonała na wyjeździe Recreativo, ale po przeciętnej grze, a w weakand tylko zremisowała na Camp nou z Getafe. Sporting w lidze gra w kratkę i jest 4. Zapewne zobaczymy przegląd rezerw, szczególnie Barcy.
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Również popieram remis w meczu Barcy, przerd katalończykami arcy trudne spotkania w lidze z Sevillą, Valencią. Realem i Villarealem.
Sporting wystąpi dziś bez Tonel,Abel,Rochemback i najważniejszego gracza Vukcevic&#39;a
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
Moim skromnym zdaniem rowniez zremisuje ze SPORTINGiem Poniewaz juz maja awans do kolejnej rundy takze jak druzyna z Lizbony. I całekem śmiało mozna dawac X. I jeszcze bym tez dał mimo wszystko under 2,5. Pozdrawiam
 
szary 0

szary

Użytkownik
Ja z kolei liczę na kolejne zwycięstwo Barcy. Ofensywa w niemal podstawowym składzie, a Sporting mocno osłabiony. Henry gra 100 mecz w Lidze Mistrzów, więc wypadałoby taki jubileusz uczcić kolejnym golem (45 na koncie +1 ???? ). Do tego na tym samym stadionie Francja przegrała finał EURO 2004 0-1 z Grekami. Trio Henry-Eto&#39;o-Messi to minimum 2 gole dla Barcy. W pomocy spodziewam się Xaviego i Hleba, więc absencja Iniesty to żadne osłabienie. Najbardziej brak Puyola w defensywie ale Sporting strzelił u siebie ledwo 2 gole Basel i 1 Shakhtarowi, także zmiennicy w defensywie Barcy nie powinni mieć problemu z zatrzymaniem nielicznych ataków gospodarzy. Awans już i tak mają zapewniony a w 1 miejsce chyba sami nie wierzą (słusznie zresztą)więc wygrana gości jest tu bardzo możliwa. 2-0 dla Barcelony!
Sporting - Barcelona 2 ✅
Shakhtar - Basel 1 ✅
 
yarson 0

yarson

Użytkownik
Sporting - Barcelona
Typ: remis do przerwy
Kurs:2.05
Obie drużyny awans mają już zapewniony także podejrzewam że bedzie to spotkanie podobne do wczorajszego spotkania Villarrealu z Manchesterem United. Barcelona w ostatnim spotkaniu ligowym z Getafe nie pokazała nic ciekawego a do Portugalii trener Guardiola nie zabrał Puyola i Toure. W drużynie gospodarzy zabraknie kontuzjowanych Rochembacka, Tonela, Pedro Silvy i Leandro Grimiego. Uważam że drużyny nie rzucą się do ataku od pierwszych minut i remis do przerwy to dla mnie najlepszy typ na to spotkanie. Mecz do najciekawszych należał raczej nie będzie. Takie moje zdanie ????

Shakhtar - Basel
Typ:1
Kurs: 1,45
FC Basel to najsłabsza drużyna grupy C, zdołali oni zdobyc raptem jeden punkt co niespodzianka z Barceloną w Hiszpanii. Shakhtar aby zapewnic sobie pewny udział w Pucharze UEFA musi to spotkanie wygrac. Gospodarze coprawda przegrali na własnych śmieciach zarówno ze Sportingiem jak i Barceloną ale myśle ze spokojnie pokjonają Basel. Dodatkowym atautem przemawiającym za gospodarzami jest własny teren, który jest trudny do zdobycia. ????

 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
FC Barcelona - Shakhtar Donetsk 1.45

Barca jest w ogromnym gazie, wygrywa wszytsko co sie da i to nie byle z kim bo Valencia,Sevilla... teraz na icg drodze staje słaby Shakhtar który juz nie ma szans na awans z grupy- Barca ma juz to zapewnione... Barcelone w weekend czeka wielki meczy czyli potyczka z Realem Madryt wiec b. prawdopodobne ze trener Katalonczykow da odpocząć kilku swoim gwiazdą, ale nawet w troche okrojonym składzie zwyciesca moze byc tylko jeden!
 
futro_z_kreta 41

futro_z_kreta

Użytkownik
FC Barcelona - Shakhtar Donetsk 1.45

Barca jest w ogromnym gazie, wygrywa wszytsko co sie da i to nie byle z kim bo Valencia,Sevilla... teraz na icg drodze staje słaby Shakhtar który juz nie ma szans na awans z grupy- Barca ma juz to zapewnione... Barcelone w weekend czeka wielki meczy czyli potyczka z Realem Madryt wiec b. prawdopodobne ze trener Katalonczykow da odpocząć kilku swoim gwiazdą, ale nawet w troche okrojonym składzie zwyciesca moze byc tylko jeden!

Jak uwzgledniles, moga grac w okrojonym skladzie. Wg informacji zamieszczonych na oficjalnej stronie katalonskiego klubu są to: Daniel Alves, Carles Puyol, Rafael Marquez, Yaya Toure, Lionel Messi, Xavi, Thierry Henry i Victor Valdes.
Wczoraj kurs wynosil 1.25, dzis jest juz 1.55, jesli bedzie jeszcze wyzszy mozna sprobowac...
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Szachtar to taki specyficzny zespół. Jak mu się nagle zechce to może dobrze zagrać. Jednak obie drużyny grają o nic... duzy kurs zachęca do grania i można wpaść. Osobiście ze względu pomyślałbym nad underem
 
unique 41

unique

Użytkownik
FC Barcelona - Szachtar
Typ: under 2,5 (2,20)
Typ: X (4,00)


Barcelona ma za sobą kilka ciężkich spotkań, słowo &quot;ciężkich&quot; można sprecyzować tym iż grali z ciężkimi rywalami a nie ciężkie spotkania. Przed nami ostatnia kolejka Champions League w której obie drużyny grają... o nic. Barcelona ma zapewnione 1 miejsce, Szachtar ma zapewniony udział w Pucharze UEFA, jak wiadomo w sobote 13 grudnia Barca mieżyć się będzie z odwiecznym rywalem - Realem dlatego też Pep daje odpocząć swoim asom przed tym ważnym meczem i jutro da pograć zmiennikom. O to lista powołanych piłkarzy Barcelony: Jorquera, Pinto, Martín Cáceres, Piqué, Sylvinho, Abidal, Gudjohnsen, Sergio Busquets, Keita, Hleb, Bojan, Henry, Pedro, Víctor Sánchez, Víctor Vázquez, Botía, Abraham, Xavi Torres (podkreśleni piłkarze powinni jutro dostać szanse od Guardioli - ciężko mi powiedzieć odnośnie Henry&#39;ego). Szachtar Barcelonie przyglądał się już podczas meczu z Valencią, gdyż Mircei Lucescu chciał pokazać swoim piłkarzom jak wielka presja ciąży na kimś kto gra na Camp Nou, nawet gdy mecz jest tylko o powiększenie dorobku bramkowego i mam tu na myśli Bojana, który jak dotyczcas trafił 3-krotnie a co dziwne w lidze ani razu, dlatego sądze że na szpicy zagra jutro właśnie młody Hiszpan. Dlaczego stawiam na takie typy, skład jest podobny do tego jakim Barcelona grała dwu mecz z Benidormem(oba wygrane po 1-0) zero presji, młodzi piłkarze jak Abraham jeśli dostaną swoje szanse to będą chcieli udowodnić sobie i trenerowi, że w przyszłości to oni mogą stanowić o sile Barcy. Szachtar to również nie jest słaby zespół u siebie prawie ograł Barcelone lecz geniusz Messiego nie tylko dał 1pkt Barcelonie lecz nawet pełną pulę gdzie to gole padły odpowiednio w 89 i 92min. Spodziewam się pojedynku podobnego do meczu z Basyleą zremisowanym 1-1.
 
Do góry Bottom