>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C - typy i analizy

Status
Zamknięty.
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

▶Niemcy-POLSKA
Typ : Poniżej 55,5 gola
Kurs : 1,59
bet365✅30:23​


Pojedynek w zasadzie już o punkty które będa się liczyły w drugiej fazie mistrzostw która zacznie się w sobote. Polacy to wicemistrzowie świata a Niemcy aktualni mistrzowie zatem będziemy świadkami powtórki sprzed dwóch lat. Chciałoby się aby Nasi wzieli rewanż za tamten mecz. Wczoraj można powiedziec pewnie pokonaliśmy Tunezyjczyków po fantastycznym meczu Tomka Tłuczyńskiego który zanotował 100% Skutecznośc i zdobył 11bramek co jak na skrzydłowego wspaniały wyczyn. Niemcy na tym mundialu nie sa narazie zespołem który choć troche by przypominał drużyne z poprzednich MŚ. Wymęczone zwycięstwo z Tunezją, remis z Rosją , ogólne wrażenie narazie nie jest zbyt dobre. Wszystko się może zmienic w dzisiejszym meczu. Polacy po emocjach w meczu z Rosjanami doznali klęski z Macedonią , a wczoraj pokonali wspomnianą Tunezje. Po nieobecnościach w pierwszych meczach wrócil wczoraj już Siódmiak który wspomaga obrone. Niby Krzysztof Lijewski ma byc w pełni zdorwy na dzisiejszy mecz. Pod dużym znakiem zapytania stoi występ jego brata Marcina Lijewskiego, który we wczorajszym meczu poobijał sobie kolano. Gdyby się okazało że obaj nie wystąpią kompletnie sypie nam się rozegranie. Wtedy alternatywą w sumie by był występ na lewym rozegraniu Jurasika a jego miejsce na skrzydle zająłby Kuchczyński. Jednak siła drugiej lini by na tym znacznie ucierpiała. POniżej oczekiwań spisuje się Bartek Jaszka, Wleklak nie ma takiej siły uderzeniowej z daleka. W skladzie Niemiec także nie obyło się bez kontuzji na turnieju w Chorwacji. Trener Brand ma problem z prawym skrzydłem. Już po pierwszym meczu do kraju z kontuzją wyjechał Christian Sprenger. Zatem jego miejsce zastępowal Schoeder, jednak do czasu. Otóż dopadła go gypa i Brand musiał w trybie natychmiastowym do Varażdinu ściągac Christiana Schoene. Dla przypomnienia wyniki z turnieju sprzed 2 lat : W meczu I fazy grupowej pokonaliśmy ich 27:25 . W finale biało-czerwoni przegrali 24:29. Jak widac w tych meczach nie została przekroczona granica 55,5 gola, uważam ze i tym razem to nie nastąpi. U nas wyraźne braki w drugiej linii i ciężko będzie nam o gole niestety, poza tym nasza skuteczności nie jest najlepsza. Niemcy też jakoś oszałamiająco nie grają tego turnieju więc nie liczyłbym na przełamanie dzisiaj. Poczatek meczu o godzinie 17.30 w TVP2 ????


Na Jurasiku może dzisiaj spoczywac wiele zadań gdyby się okazało że bracia Lijewscy nie wystąpią ...​


A Wy jakie macie zdanie na o tym arcy ciekawie zapowiadającym się meczu ?;)
 
djhouse 0

djhouse

Użytkownik
Także chciałbym wiedzieć.
najlepiej właczyc jakas transmisje i zagrac w ostatniej chwili (start meczu o 15;30)
Moim zdaniem, leśli łazarov zagra, warto też zagrać na Macedonie
ale bez niego, ciemno to widze
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Ja daje czysto na Rosje, niby wczoraj ledwo z Algierią, ale Macedonia z Niemcami pogrom. Oglądałem mecz Rosjan z Niemcami i Polska i moim zdaniem mają charakter w sobie, bramkarz na światowym poziomie, umiejętnie wyprowadzają kontrataki, nie mają dużych problemów z pomysłem na akcje. Macedonia to tylko Lazarov, jeżeli go wyeliminują Rosjanie, lub nawet nie będzie grał to zwycięstwo powinni odnieść.
Betsafe @ Rosja 1,55⛔ Rosjanie totalna klapa. Bez komentarze, zero zgrania zero wszystkiego.
 
spinache 96

spinache

Forum VIP
Na zagranicznym forum przeczytałem, ze Lazarov zagra w dzisiejszym spotkaniu. W sumie zgadzam sie z tym bo czerwona kartke w pilce recznej otrzymuje sie tez za 3 kary 2-minutowe, wiec troche za duzo byłoby tych wykluczen.

Ja osobiscie w spotkaniu Macedonia - Rosja typuje w taki sposób :

Macedonia - Rosja ( 1.połowa ) ✅✅
typ Macedonia (+1,5)
kurs 1.85 bah


I juz mówie dlaczego. Otóż patrzac na rezultaty poprzednich spotkan Macedonii widac pewna zaleznosc. W kazdym z tych spotkan Macedonia prowadziła po pierwszej połowie. Dzisiejsza linia ustawiona jest w ten sposob ze Macedonczycy mogą przegrac nawet jedna bramka. Do tego nie jestem przekonany co do formy Rosjan. Wczoraj meczyli sie niemilosiernie ze slaba Algieria, z która Polacy wygrali 17. bramkami. Ogladałem wczorajsza potyczke Macedonii i do momentu gdy czerwona kartke dostal Kiryl Lazarov to było na prawde wyrównane spotkanie, gdzie trudno było o wskazanie druzyny lepszej. Zreszta ta kartka była dla mnie dosc problematyczna, jak dla mnie na dwoje babka wrózyła czy Lazarov uderzył Kleina specjalnie, wg. mnie nie jednak decyzja sedziego była inna. Dzisiejsze spotkanie dla obu druzyn to byc albo nie byc, bo wiadomo, ze Polacy i Niemcy awans mają już zapewniony. Dobre spotkania do typowania na live.


Co do meczu Polaków, po prostu nie chce sie wypowiadac. Absolutny brak faworyta dla mnie. Polacy moga to spotkanie spokojnie wygrac jak i przegrac. Wierze gorąco w to, ze wzniesiemy sie na wyzyny umiejetnosci w dzisiejszym spotkaniu. No i ta obrona ... mam nadzieje ze dzis bedzie lepsza niz w poprzednich spotkaniach.

// obrona była taka jak w poprzednich spotkaniach, rzuty z 2 linii Hensa i Glaudorfa całkiwicie nas rozbiły. Do tego brak konceptu w grze w ataku. W pierrwszej połowie rzucilismy tylko 5 bramek z gry. Jednak porażki z Czechami i Węgrami przed mistrzostwami o czymś świadczyły. Coż półfinał mamy chyba już z głowy, bo tylko cud mógłby nas uratowac. Trzeba teraz walczyc z druzynami z grupy D o godne pozegnanie i walke o jak najwyższe pozycje.
 
S 381

szczurek

Użytkownik
Spotkanie: Niemcy - Polska
Typ: 2
Kurs: 2,95
Bukmacher: Bwin
Analiza:
Dzisiaj w Mistrzostwach Świata w Piłce Ręcznej Mężczyzn, zobaczymy szlagierowe spotkanie o zwycięstwo w grupie C, między mistrzami świata, Niemcami, i wicemistrzami, Polakami. Kiedy zobaczyłem tak wysoki kurs na Biało-Czerwonych to prawie spadłem z krzesła. Toć to idealna szansa na odrobienie straconych wczoraj 100 pkt, kiedy do wygranej brakło mi jednego gola w meczu Polska - Tunezja. Polska zagra dziś w najmocniejszym możliwym składzie. Zagra Artur Siódmiak, a także Krzysztof Lijewski. Obydwaj to zawodnicy z pierwszych szóstek. Natomiast Niemcy nie przekonują mnie swoją grą na tym Mundialu. Remis z Rosją, wymęczone zwycięstwo z Tunezją, i pewne zwycięstwa z Algierią i Macedonią. Śpieszę dodać, że Macedonia była osłabiona brakiem swojego najlepszego gracza, Kiryla Lazarova, który wyleciał w pierwszej połowie za niesportowe zachowanie. Jeżeli znów Tomasz Tłuczyński i Bartosz Jurecki zagrają tak jak wczoraj, kiedy to mieli 100% skuteczności, a dodać do tego Sławka Szmala w bramce, i Krzyśka Lijewskiego na rozegraniu, to śmiało można ryzykować po dużym kursie. Pozdrawiam.
Moja analiza z Typów Dnia, proszono mnie o wklejenie jej w tym dziale ????
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
i jak wam się podobał mecz dzisiejszy ???
Według mnie to Polska zagrała na niskim poziomie, nie pokazywała tego co potrafi :/ Nawet Szmal nie bronił aż tak efektownie jak to zwykle nas przyzwyczaił . Inna sprawa, że sędziowie nie byli konsekwentni w swoich decyzjach i za każde wejście w nasze pole gwizdali faule , natomiast Niemcy faulowali naszych w ataku a sędziowie stali jak wmurowani w ziemię :/ tego jest właśnie najbardziej szkoda, a przede wszystkim to tego, że znów Niemcy okazali się lepsi niż my !
 
vrazzo 928

vrazzo

Użytkownik
Ja jako Polak czuję się po tym meczu, dosłownie OSZUKANY!
To, co sędziowie wyprawiali pod koniec pierwszej i na początku drugiej połowy to skandal. Polacy niejednokrotnie byli faulowani przy swoich rzutach (najczęściej Jaszka), stąd z łatwością bronił je bramkarz, sędziowie w tych sytuacjach nie gwizdali. Gdy zaś Niemcy nie trafili, natychmiast otrzymywali rzut wolny. Dwie podwójne kary to w ogóle jakieś kuriozum. Wystarczy przyjrzeć się pierwszej, gdy 2 minuty otrzymał Michał Jurecki. Już bardziej faulował tam Siódmiak, Michał lekko właściwie dotknął rywala, i wyleciał z boiska. Pod koniec para sędziowska, gdy był już ustawiony wynik, próbowała zatrzeć wrażenie i sędziowała lekko pod Polaków. Inna sprawa, że nasi także nie zagrali najlepszego meczu. Niekarana brutalność Niemców poskutkowała. Niestety, Rosja przegrała też z Macedonią. Na domiar złego Dania ograła Norwegię, to oznacza że Niemcy i Dania mają po 4 punkty na swoim koncie w następnej rundzie. Wszystkie 3 ważne dla nas mecze ułożyły się fatalnie. Jakby się wszystko ułatwiło, gdyby chociaż jeden z nich wszedł z dobrym dla Polaków wynikiem. Teraz o awansie można chyba zapomnieć. Trzeba wygrać wysoko z Danią, Niemcy także muszą pokonać znacznie Duńczyków. Trzeba bazować na stanie bramek i wygrać pozostałe 3 mecze. A bramki przez dzisiejszy mecz mamy fatalne. Szkoda.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Nie no tak ogólnie to ci sędziowie to skur... no ale Polacy w 2 połowie nie błyszczeli a Jaszka w szczególności. Polacy w 1 połowie w wielu momentach pokazali że potrafią grać kombinacyjnie i efektownie. Trochę honoru im zwracam za ostatnie oskarżenia ale akurat Niemcy mimo iż są uwazani za przecietnie grajacych to oprocz remisu z Rosją wszystkich ograli ładnym handicapem. Sa wedlug mnie mocnym zespolem
 
mateuszm 1

mateuszm

Użytkownik
Nie narzekajmy na sędziów. Polacy grali słabo od początku mistrzostw niestety. W ataku nie mamy pomysłu na grę, rzuty z daleka czy to Bieleckiego czy Lijewskiego są wyłapywane, skrzydłami nie istniejemy (oprócz meczu z Tunezją), kołowy odwala tylko solidną robotę. Na bramce Sławek dobry mecz z Rosją potem jakby nie patrzeć, zawsze przeciwnik po drugiej stroni spisywał się o wiele lepiej, lecz dużą rolę w obronach bramkarzy ma obrona, która nie dawała sobie rady. Polacy niestety zawodzili w szybkich akcjach, dzisiaj było to dobrze widocznie mieliśmy piłkę przejętą zamiast biec na bramkę to nasz zawodnik (Jurasik bodajże, ale nie chcę skłamać) rzuca z połowy, lekki strzał i próbuje przelobować golkipera. Tego ewidentnie zabrakło. Wola walki była, teraz pozostaje nam walczyć o jak najwyższe miejsce.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Niestety sędziowie w kilku momentach nie popisali się (tak sobie myślę, że może pozazdrościli Webbowi &quot;popularności&quot; w naszym kraju), ale nie oni są tutaj przyczyną porażki.
Tam beznadziejnego meczu w naszym wykonaniu dawno nie było. To co momentami wyprawiali bracia Lijewscy na spółkę z Jaszką wołało o pomstę do nieba... Jak można tak wybiec z kontrą, żeby dobrych kilka metrów przed przerywaną linią nie móc już zrobić kroków bo się je wcześniej zrobiło... A nawet... To jak można podać prosto do rywala?!
Józek też... zamiast biec sam na sam i spokojnie strzelić bramkę to ten bawi się w lobowanie ponad dwumetrowego bramkarza...
Generalnie to nasza sytuacja jest w tej chwili beznadziejna i tylko cud pozwoli nam walczyć o medale.
 
Z 0

zuber

Użytkownik
Jeżeli my i Niemcy wszystko wygramy to mamy jeszcze szanse na awans do półfinału... Rosja widziała, ze i tak pkt nie będzie mieć to odpuściła... i teraz my mamy jeszcze gorzej;)
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
A co panowie proponujecie na jutro w meczu z Duńczykami? Na naszych w sts kurs jest 3,90! Czy chłopcy zepną tyłki i wygrają z Duńczykami? co sądzicie? Może jakoś wstrząśnie nimi ta porażka? Może chociaż o handi pomyśleć z korzyścią dla nas?

A co o meczu Niemcy - Serbia? Ja uważam że 1,50 za Niemców można brać
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
Nie łudźmy się co do meczu z Danią. Era Wenty się kończy - mam nadzieję. Niestety dla Polaków jest to już trzecia nieudana impreza po zdobytym srebrze w 2007 roku. Polacy są nieprzygotowani do gry w ataku, grają wolno, indywidualnie, nie ma kolektywu. Wenta jak dla mnie jest słabym trenerem. Nie jest to pusty frazes, bo dobry trener przede wszystkim musi mieć chłodne spojrzenie na to, co się dzieje na boisku, zachowywać dystans. Wenta w trakcie meczu próbuje się wcielić w rolę gracza, w sumie nic dziwnego, stosunkowo niedawno sam wystepował na boisku. Odbywa się to jednak ze szkodą dla zespołu, bo Wenta reaguje bardzo emocjonalnie, nerwowo, brak mu chłodnej głowy. Gdybym miał takiego trenera, to nie wiedziałbym co robić na boisku... Poza tym jak dla mnie gramy bardzo słabo taktycznie, w obronie jak i w ataku. Nie siedzę w środku drużyny, ale jak dla mnie coś tam chyba nie gra do końca, rezygnacja Tkaczyka, Bielecki też coś tam przebąkiwał, nie wiem jak jest z atmosferą, myślę, że część chłopaków może być trochę wypalona. Od paru lat, żadnych praktycznie zmian w kadrze, ciągle te same twarze, brak świeżej krwi... To się na pewno udziela.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
O ile teraz Wenta niewiele robi ku poprawie o tyle to on ten zespół pokleił i to on ich psychicznie zbudował. To on z nimi osiągnął srebro na mistrzostwach w Niemczech. Co jak co ale twoja bezwzględna krytyka jest po prostu niesprawiedliwa. Weź pod uwagę jego zasługi zanim krytykujesz. A że ostatnio nie ma pomysłu na poprawę jakości to fakt. Ale z drugiej strony to trochę mu trzeba przyznać racji cd tego że się od nich nie wiadomo czego oczekuje. Po mundialu w 2007 roku okrzyknieto ich niewiadomo kim. To tak jakby po Euro 2004 (w piłce) uważać że Grecja to wielki zespół. Nie... mieli przebłysk co widać od tamtej pory. To samo jest z naszą reprezentacją piłki ręcznej. To nie jest zespół o potencjale na regularne zdobywanie tytułów. Jest dobry i mocny ale nie na tyle. Dlatego mimo rozczarowania grą trochę ich rozumiem.

Spraw Tkaczyka i Wleklaka nie znam ale cd Bieleckiego.... Człowieku czy Ty grałeś w ręczną kiedykolwiek nawet amatorsko? Myślisz że to jest tylko pochodzić i porzucać? Bielecki był tak obciążony fizycznie że po prostu czuł się zmęczony i bez formy. Do tego doszły mu kłopoty pozasportowe o których tylko wzmianki czytałem więc dziwisz mu się że nie dał rady i zrezygnował początkowo?

Cd meczu... W otrząśnięcie naszych mało wierzę ale za dyszkę puszczę że nasi wygrają. Jednak dużo większe szanse daje Duńczykom
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
O ile teraz Wenta niewiele robi ku poprawie o tyle to on ten zespół pokleił i to on ich psychicznie zbudował. To on z nimi osiągnął srebro na mistrzostwach w Niemczech. Co jak co ale twoja bezwzględna krytyka jest po prostu niesprawiedliwa. Weź pod uwagę jego zasługi zanim krytykujesz. A że ostatnio nie ma pomysłu na poprawę jakości to fakt. Ale z drugiej strony to trochę mu trzeba przyznać racji cd tego że się od nich nie wiadomo czego oczekuje. Po mundialu w 2007 roku okrzyknieto ich niewiadomo kim. To tak jakby po Euro 2004 (w piłce) uważać że Grecja to wielki zespół. Nie... mieli przebłysk co widać od tamtej pory. To samo jest z naszą reprezentacją piłki ręcznej. To nie jest zespół o potencjale na regularne zdobywanie tytułów. Jest dobry i mocny ale nie na tyle. Dlatego mimo rozczarowania grą trochę ich rozumiem.
Spraw Tkaczyka i Wleklaka nie znam ale cd Bieleckiego.... Człowieku czy Ty grałeś w ręczną kiedykolwiek nawet amatorsko? Myślisz że to jest tylko pochodzić i porzucać? Bielecki był tak obciążony fizycznie że po prostu czuł się zmęczony i bez formy. Do tego doszły mu kłopoty pozasportowe o których tylko wzmianki czytałem więc dziwisz mu się że nie dał rady i zrezygnował początkowo?
Cd meczu... W otrząśnięcie naszych mało wierzę ale za dyszkę puszczę że nasi wygrają. Jednak dużo większe szanse daje Duńczykom
Spokojnie, apeluję o spokój. Nie napisałem tego posta po to by zjechać Wentę i żeby się wyżyć, ale staram się być zawsze obiektywny w ocenach. Absolutnie nie przeczę, że również dzięki Wencie chłopacy zdobyli wicemistrzostwo. To jest niepodważalne. Nie jestem z tego typu kibiców, którzy jak jest super to wychwalam pod niebiosa, a jak nie idzie to już wszystko jest nie tak. Niestety ta drużyna od dwóch lat nie zrobiła żadnego postępu i nie porównuj zespołu Grecji w piłce nożnej, który ewidentnie zrobił jednorazowy wybryk. To naprawdę nie ma żadnego sensu. Polacy indywidualnie mają dużo większe możliwości niż wówczas te przeciętniaki greckie. Przecież Bielecki, Jurasik, Bartek Jurecki, Krzysiek czy Marcin Lijewski to naprawdę bardzo dobrzy zawodnicy. Tomek Tłuczyński, specjalista od karnych, na skrzydle też grać potrafi... Z takiego materiału naprawdę można zrobić zespół, bo to on decyduje o wyniku, a nie indywidualności. Oczywiście, nie jest to zespół na miarę regularnego stawania na podium wielkich imprez, ale fakt faktem zespół Wenty bardzo obniżył loty. Składa się na to kilka przyczyn, ja jestem zdania że czas na zagranicznego szkoleniowca (wiem, brak kasy, łatwo powiedzieć), który przede wszystkim wprowadziłby spokój do zespołu, sprawił, żebyśmy grali bardziej zespołowo i lepiej taktycznie... Dwa jak już powiedziałem świeża krew, próbować dawać młodszym zawodnikom szansę ogrywania się, bo jak wspomniałeś piłka ręczna to jest siłowy sport, mimo wszystko. Chłopaki mają dość, łapią kontuzje....
Nie znam sprawy Bieleckiego, faktycznie może przesadziłem z atmosferą (może chłopaki są już troche wypalone i zmęczone przebywaniem z tymi samymi osobami), nie wiem dlaczego Tkaczyk w wieku 28 lat kończy grę z reprezentacją, ale nie zaprzecza że wróci do niej.
Polacy przestali stanowić zespół, jak dla mnie najwyższy czas na zmiany w reprezentacji... Pomogą one wszystkim, kibicom i zawodnikom.
 
wojas 11

wojas

Użytkownik
te mistrzostwa potwierdziły teorie ze to wicemistrzostwo w 2007 było jednorazowym sukcesem...
Nie lubię frazesów, pustych słów, wszyscy piszą że
mistrzostwa potwierdziły teorie ze to wicemistrzostwo w 2007 było jednorazowym sukcesem...
&quot;Teoria&quot; również jest taka, że zdobycie wicemistrzostwa świata nigdy nie jest przypadkiem. W sporcie łatwo jest wznieść się na wyżyny, zrobić sukces w jednym sezonie, w jednej imprezie. Trudniejsze jest regularne zdobywanie sukcesów. Skoro udało się zrobić taki sukces, tzn. że potencjał jest, trzeba go wydobyć i rozwijać. Dobrym porównaniem jest przykład polskiej siatkówki. Nie zapomnę tych wszystkich &quot;opinii&quot; polskich &quot;ekspertów&quot;, którzy już skazali pokolenie Gruszki, Zagumnego, Świderskiego, Ignaczaka na to że są przeciętni, że powyżej 5 miejsca w Europie, czy na świecie się nie wzniosą. A tu przyszedł kat Lozano, który dał nową jakość polskiej siatkówce, wzniósł ją szczebel wyżej w światowej hierarchii.
Ciężko jest porównywać również te dyscypliny, bo polskiej piłce ręcznej brakuje pieniędzy, organizacji, szczypiorniak nie jest tak popularny jak noga czy siatka.
Zdaje sobie sprawę jak ciężko jest osiągnąć taki sukces jakiego dokonali nasi szczypiorniacy. Życzę polskiej ręcznej żeby za tym sukcesem poszła zmiana jakości w polskich klubach, żeby przyszli sponsorzy, bo budowę silnej reprezentacji, zdolnej do osiągania trwałych sukcesów niestety również trzeba zacząć od podstaw.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
teraz chyba nie napiszecie , że zdobycie wicemistrzostwa było jednorazowym sukcesem ???? bo wczorajsze zwycięstwo z Duńczykami pokazało , że Polacy potrafią grać bardzo dobrze na wysokim poziomie z najlepszymi. Co do wcześniejszych wypowiedzi , to zgodzę się , że Bartek Jaszka zagrał słabiutkie spotkanie z Niemcami , może zżarła go trema , kilka niecelnych podań , zwłaszcza to , gdy szedł sam na sam , chciał podać do nadbiegającego zawdonika , a podał do jakiegoś Niemca, to mi najbardziej utkwiło w pamięci. Ale on jest młody, myślę , że jeszcze potrzebuje ogrania i będzie wszystko w jak najlepszym porządku .
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom