>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C:Sporting,Lille, Levski Sofia, Genk

Status
Zamknięty.
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Grupa C:Sporting,Lille, Levski Sofia, Gent
- Sporting Lizbona

- Lille

- Levski Sofia

- Gent

Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy
 
bayern91 0

bayern91

Użytkownik
Na moje oko to pierwsze miejsce zajmie Sporting, a drugie Lille. Levski i Genk zapewne odpadna z grupy.
Sporting jest znana firma w Europie, chociaz ostatnio bez wiekszych sukcesow, ale zawsze jest to juz druzyna ograna i doswiadczenie powinno im pomoc.
Co do Lille to moze nie ma w druzynie wielkich gwiazd, ale jest to druzyna ktorej pilkarze charuja na boisku, i zawsze przynosi to jakis efekt.
Co do Genku i Levskiego to nie powinny one stanowic zadnego wiekszego zagrozenia dla dwoch pierwszych ekip.
Reasumujac:
1. Sporting
2. Lille
3. Levski
4. Genk
 
sakrebleble 0

sakrebleble

Użytkownik
Gent, a nie Genk.

Lille dla mnie tutaj faworytem, zawsze poukładana druzyna, bez wiekszych &quot;wtop&quot;, utrzymuja dobry poziom od paru lat, jak odpadaja to z pożądną firma. o drugie powalczy Gent Gandawa z chimerycznym Sportingiem. jesli ten Coulibaly, znajdzie znow forme jak w poprzednim sezonie, kto wie, moze pociagnie indian do awansu.
1. Lille OSC 2. Sporting Lizbona 3. KAA Gent 4. Lewski Sofia
 
M 0

maleczks

Użytkownik
Zdecydowani faworyci tej grupy to Sporting i Lille OSC z przewagą pierwszej pozycji dla Portugalczyków, ponieważ to ograna w Europie ekipa, regularne występy w pucharach i ogólnie w tej stawce personalnie wyglądają najlepiej. Francuzi zdecydowanie lepsi od Gentu i Levskiego, ale kilka punktów na wyjazdach mogą potracić, jednak wyjście z 2 pozycji jest dla nich spokojnie do osiągnięcia. Levskiego stawiałbym tu wyżej niż Gent. Dlaczego? Dlatego, iż Levski kilka lat temu grał w ćwierćfinale PU, poza tym 26krotny mistrz Bułgarii wydaję mi się &quot;bardziej ogarnięty&quot; niż Gent, który był finalistą Intertoto w ... 2006 roku. Oczywiście czynniki, które ująłem były kilka lat temu, ale przecież nic się się nie liczy tak, jak mocne personalia i nabyte doświadczenie.


1. Sporting CP Lizbona
2. Lille OSC
3. Levski Sofia
4. KAA Gent
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
VS
OSC LILLE - SPORTING LIZBONA
Typ : Poniżej 2,5gola @ 1,61 Bet365
Nie będe ukrywał, że nie bazowałem przy tym typie na statystykach. One tylko mnie utwierdziły w przekonaniu, że under to dobra opcja w tym spotkaniu. Lille ma problemy z wykończeniem akcji w meczach. DOpiero w niedziele w starciu z Lens się jakby przełamali i strzelili aż 4 gole. Sporting w Portugalskiej lidze też nie grzeszy skutecznością, szczególnie wyjazdy Sportingu są bardzo underowe. Starcie obu stylów gry powinno oznaczac wyrównane boje w środku pola wg mnie. Lille w tym meczu bez Chedju, De Melo i Béria. Jeżeli o mnie idzie to widze tutaj nawet 0:0, albo jednobramkowe zwycięstwo któregoś z zespołów, ale to takie przedmeczowe przewidywania. ZObaczymy co się wydarzy:wink:

LILLE : Landreau - Debuchy, Rami, Rozenhal, Emerson - Balmont, Mavuba (cap), Cabaye - Hazard (ou Gervinho), Frau, Obraniak

SPORTING : Rui Patricio - Joao Pereira, Carriço, A.Coelho, Evaldo - André Santos, J.Valdès, M.Fernandez, Zapater - Y.Djalo, Liedson
 
matejo 9

matejo

Użytkownik
Z tego co wiem, to Liedson jest zawieszony za kartki i nie zagra, a kontuzjowani są Maniche i Pedro Mendes ;]
Robson //Skład brałem z portalu footbal365.fr więc myślałem, że dobry podają. Nigdzie więcej nie sprawdzalem absencji. Thx za info;)
 
kudlaty089 250

kudlaty089

Forum VIP
Przed kilkunastoma minutami trener Paulo Sergio ogłosił listę 19 piłkarzy, których zabierze ze sobą do Francji na mecz OSC Lille w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. W kadrze nie ma zawieszonego za nadmiar żółtych kartek Liedsona oraz kontuzjowanych: Manche, Pedro Mendesa, Lenadro Grimiego oraz Marata Izmailova. Z wyboru trenera w Lizbonie pozostanie Tales. Jest natomiast w kadrze inny nowy nabytek Lwów: Timo Hildebrand.

OTO PEŁNA LISTA POWOŁANYCH NA MECZ PRZECIWKO LILLE:
Bramkarze: Rui Patrício, Tiago e Hildebrand;
Obrońcy: Abel, João Pereira, Polga, Carriço, Nuno André Coelho, Torsiglieri, Evaldo;
Pomocnicy: André Santos, Zapater, Vuckevic, Matias, Valdes e Diogo Salomão;
Napastnicy: Saleiro, Yannick, Postiga.



Jeśli dołożymy do tego fakt, że Sporting czekają w niedzielę derby Lizbony z Benficą oraz fakt jak na swoim boisku radzą sobie Francuzi to mamy raczej pewne zwycięstwo gospodarzy. Pamiętajmy, że w poprzednim sezonie Lilli odprawiło u siebie w rozgrywkach LE Liverpool, Genuę czy też Galatasaray.

Lille 1,90
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Lille to drużyna underowa. Myślę że typ poniżej 2,5 gola jest dość pewny, a poniżej 3,5 gola bez problemu powinien wejść. Sporting to chimeryczna drużyna. Potrafi się zmobilizowac na najważniejsze mecze, ale zarówno przegrać z ekipami o wiele wiele słabszymi. Ostatnie spotkanie w lidze portugalskiej mega underowe wynik 0:0 z Olhanense. Podsumowując: w 4 meczach ligowych Sportingu aż 3 z nich zakończyły się underami poniżej 1,5 gola! Można spokojnie powiedzieć że gradu bramek w tym meczu nie będzie. W dodatku zachowawcza gra, bo jest jeszcze w zanadrzu rewanż w Portugalii.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom