>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C: Słowenia, Dania, Serbia, Anglia [16.06-25.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

Status
Zamknięty.
B 73,5K

benzik94

Użytkownik
Słowenia- Serbia

Serbia powyżej 0,5 bramki, powyżej 3,5 celnych strzałów, powyżej 4,5 rzutów różnych.

@2.45


superbet

Idę dziś w stronę Serbów i ich dominację. Z Anglią po stracie bramki naprawdę dobrze zareagowali i momentami mocno spychali jednych z faworytów Euro do obrony. Jest tam sporo jakości na poszczególnych pozycjach i jakbym miał teraz obstawiać kto z tej grupy wyjdzie z 1 i 2 miejsca to napisałbym Anglią i Serbia. Dla Serbów wygranie dzisiaj to absolutny mus i sądzę że mocno zaznaczą dzisiaj swoje aspiracje z teoretycznie sporo słabszym rywalem.

Dania - Anglia

Anglia powyżej 0,5 gola, Anglia powyżej 4,5 celnych strzałów

@1.75


superbet

Anglia słabo weszła w turniej, 3 punkty są ale wrażenia artystyczne raczej mierne. Myślę, że dzisiaj trochę zepchną Danię która nie podobała mi się totalnie w meczu ze Słowenią. Anglia ma według mnie zdecydowanie najwiekszy potencjał ofensywny z wszystkich ekip na Euro. Obroną Danii wyglądała w meczu ze Słowenią słabo, szczególnie Vestergaard. Słoweńcy co prawda tylko dwukrotnie zmusili Schmeichela do interwencji, ale pamiętam że trochę sytuacji mieli, był słupek, była poprzeczka. Nie sądzę, że dzisiaj Anglicy wcisną hamulec i znów zagrają pragmatycznie.
 
sunxl 2M

sunxl

Typer
Słowenia vs Serbia: powyżej 22.5 fauli @1.45
Dania vs Anglia: Dania powyżej 3.5 rzutów rożnych @2.01
AKO @2.90 BETFAN

Na single:
Słowenia vs Serbia: powyżej 24.5 fauli + powyżej 3.5 kartek @2.40 TOTALBET
Dania vs Anglia: Dania powyżej 4.5 rzutów rożnych @2.70 BETFAN


Dania pomimo dominacji nad Słowenią nie potrafiła tego zamienić na drugie trafienie. Świetnym golem popisał się Christian Eriksen, dla którego była to wyjątkowa chwila, wszak jeszcze 3 lata temu otarł się o śmierć na poprzednim EURO, a teraz zdobywa bramki dla swojej reprezentacji. Niestety nie udało się utrzymać korzystnego rezultatu 1:0 i to tylko pokazuje, że trzeba iść za ciosem, bo inaczej przeciwnik jest w stanie wyrównać. Tak też się stało i 1 oczko z pewnością nie zadowala Duńczyków. Przed formalnymi gospodarzami najtrudniejsze wyzwanie w grupie i jest to niejako rewanż za półfinał ostatnich Mistrzostw Europy. Motywacja będzie spora, aby tym razem pokonać Anglików. Czy tym razem skuteczność będzie stała na wysokim poziomie?

Synowie Albionu nie zachwycili swoją grą w meczu z Serbią. Udało się co prawda strzelić gola i zachować czyste konto, co daje 3 punkty, ale kibice oczekują też stylu po swoich ulubieńcach. Można usprawiedliwiać się tym, że był to pierwszy mecz na tym turnieju, ale mając naszpikowaną gwiazdami kadrę, Gareth Southgate powinien wycisnąć z reprezentacji o wiele więcej, niż zadowalać się skromnym 1:0. Harry Kane był kompletnie niewidoczny, ale nie otrzymywał też odpowiednich piłek od swoich kolegów, aby zamienić je na trafienia. Jest wiele do poprawy u formalnych gości. Ciekawy jestem, czy jeden z najlepszych zawodników poprzedniego sezonu Premier League Cole Palmer otrzyma swoją szansę od pierwszych minut. Co zrobi selekcjoner Synów Albionu?

Jestem zdania, że Dania jest tutaj w stanie napsuć krwi Anglikom. Jasne, o wiele większy potencjał jest po stronie faworytów, niemniej jednak outsider pokazywał już w przeszłości, że potrafi grać z lepszymi od siebie zespołami. Zdecydowałem się na rzuty rożne Skandynawów i pobieram próg 3.5 kornerów. Tak jak wspomniałem w jednym z poprzednich tekstów na temat Danii, nacja ta mocno ćwiczyła stałe fragmenty gry i widoczne to było w sparingach ze Szwecją i Norwegią. Liczę tutaj na momenty dominacji formalnych gospodarzy, bo zapewne Synowie Albionu będą oddawać też momentami piłkę. Skandynawowie w meczu ze Słowenią wykonali aż 9 kornerów. Teraz mam nadzieję na minimum 4.

Czas na małe derby Bałkanów pomiędzy Słowenią a Serbią. Trzeba pochwalić formalnych gospodarzy za walkę do samego końca o komplet punktów w rywalizacji z Danią. Po 0:1 wydawało się, że to rywale pójdą za ciosem, ale nic bardziej mylnego. Fantastycznym golem popisał się obrońca Górnika Zabrze Erik Janza i z pewnością zwiększył swoją wartość rynkową. To trafienie dało 1 punkt, co jest świetną wiadomością przed kolejnymi wyzwaniami. Jest możliwość, aby awansować do strefy play-off, ale potrzebna jest jednak wygrana w dzisiejszym meczu. Słowenia ma kilka ciekawych nazwisk w swojej kadrze, jak Jan Oblak, czy też Benjamin Sesko. Napastnik RB Lipsk to wschodząca gwiazda europejskiego futbolu. Czy dzisiaj trafi do siatki przeciwnika?

Po drugiej stronie barykady znajdują się Serbowie, którzy próbowali nawiązać równą walkę z Anglikami, niestety nie wystarczyło umiejętności i jakości, aby zamienić dobre sytuacje na przynajmniej jednego gola. Szkoda, bo była szansa, aby urwać, chociażby jeden punkt, teraz trzeba skupić się na kolejnych rywalizacjach. Zgrupowanie opuścił Filip Kostic, który doznał kontuzji kolana i nie wystąpi już na tegorocznych Mistrzostwach Europy. Wiele ożywienia wniósł były zawodnik Lechii Gdańsk oraz Legii Warszawa Filip Mladenovic i zapewne wystąpi od pierwszych minut w czwartkowej batalii o komplet oczek. Serbia jest tutaj faworytem, ale zwycięstwo z pewnością nie przyjdzie łatwo. Co pokażą formalni goście?

Pierwszą moją myślą były kartki, ale jako że one na EURO 2024 nie przynoszą profitu, zdecydowałem się na faule i pobieram próg 22.5 przewinień. Jeżeli spojrzymy sobie na pierwsze mecze tych nacji na tegorocznych Mistrzostwach Europy, to Słowenia zagrywała nieczysto 12 razy a Serbia aż 19. Mam nadzieję na ostrą rywalizację, bo liczy się jedynie komplet punktów dla jednych i drugich.
 
A 40K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina ⏰ 15:00
Spotkanie : Słowenia 🇸🇮- Serbia 🇷🇸
Typy:
- Obie Drużyny Strzelą Gola ⚽✅✅
Kurs :1.85 @ Superbet
- Słowenia 🇸🇮 lub Remis✅✅✅
Kurs : 2.10 @ Betfan
- powyżej 24.5 Fauli ⛔⛔
Kurs :1.75 forbet forbet

Siemka . Jedziemy z Kolejnym dniem Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej ⚽ 2 kolejka Grupy C której mecze chyba były najmniej atrakcyjne dla oka . Dziś mamy Słowenię która z tych 4 z grupy jak na swoje możliwości pokazała się w 1 meczu zdecydowanie najlepiej wywalczając remis 1-1 z Danią . Fajne kontrataki ,próby liczne z zza pola karnego . Wyglądało to naprawdę dobrze . Z drugiej Strony mamy Serbów której gra z Anglią wyglądała w większości czasu jakby mieli przywiązane kamienie do piszczeli. Nie zachwycili , przed turniejem grali padake i się to sprawdza cały czas . Pierwszy typ na Btts . Słowenia w 21 spotkaniach pod rząd trafiała do siatki rywala , mając dziś raczej Słabą Serbię jest duża szansa na przedłużenie tego wyniku ,ale bądź co bądź Serbia jest lekkim faworytem. Daje też 1X dzisiaj , jakoś bliżej mi tutaj do remisu . Dokladam liczne fauli na powyżej 24.5 . Mecze pomiędzy tymi krajami Zawsze były zacięte i ostre , nawet za czasów Jugosławii. Kraje za sobą nie przepadają a stawka meczu też spora,powinien być ogień 🔥
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +333
stanley-63 909K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna/Mistrzostwa Europy
Godzina: 15:00
Spotkanie: Słowenia vs Serbia
Typ: obie drużyny strzelą gola i powyżej 2.5 gola w meczu
Kurs: 2.29
Bukmacher: Betters

Derby Bałkanów powinny dostarczyć nam sporo emocji , jak to zwykle w takich spotkaniach bywa i wszystkiego możemy się spodziewać a na pewno sporo kartek gdyż ostatnie ich starcia to np 29 fauli 1 czerwień i 7 żółtek ale oprócz tego padało też sporo bramek bo 4:1 i 2:2 były to spotkania nie o pietruszkę ale w Lidze Narodów , pójdę więc w bramki i dokładam BBTS bo ta opcja też raczej bardzo możliwa , Słoweńcy pokazali się z dobrej strony i mają już 1 pkt po remisie z Duńczykami natomiast Serbowie z zerowym kontem i bez gola i tak to spotkanie dla nich ma ogromną watrość , liczę że jak w tych wcześniejszych ich spotkaniach że przynajmniej 3 gole padną , myślę że jak dosyć wcześnie padnie 1 gol obojętnie dla jakiej drużyny to spotkanie nabierze tempa i będziemy świadkami dobrego meczu obfitującgo w bramki bo jak na razie to sporo meczy z bramkami tu już zobaczyliśmy .
 
elalma 162,2K

elalma

Olimpijski Mistrz Skoków
Słowenia - Serbia
Powyżej 3.5 kartek (EE)
forbet 1.55

Mecz dwóch drużyn, które w tym meczu będą liczyć na pierwsze grupowe zwycięstwo. Słowenia rozpoczęła od całkiem korzystnego remisu z Danią 1:1, z kolei Serbia minimalnie uległa Anglii 0:1. Na podstawie tych spotkań trudno jednoznacznie wskazywać faworyta, ale moim zdaniem można spodziewać się sporej ilości kartek. Już w meczach 1 kolejki fazy grupowej Słowenia "zebrała" 2 kartoniki, z kolei Serbia 3. To bardzo ważny mecz dla obu zespołów, bo w 3 serii spotkań czekają ich cięższe mecze niż ten dzisiejszy, przynajmniej w teorii. Liczę na sporo walki i pokrycie tej linii kartek, gdzie za czerwoną mamy liczone dwie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1346
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Serbia 1:1 (4:9 rożne)

W pierwszym meczu Słowenia dość nieoczekiwanie zremisowała z Danią 1:1 mimo, że przez większość czasu byli drużyną słabszą to jednak końcówka meczu zdecydowanie pod ich dyktando i strzelona bramka no i można powiedzieć, że chyba to Oni byli bliżsi zwycięstwa w tamtym meczu. Dania w tamtym meczu nabiła aż 9 rzutów różnych.
Serbia mimo, że przegrała z Anglią 0:1 to pokazała się z dobrej strony, przespany początek meczu mniej więcej 25 minut Anglia przeważała ale potem im dalej w las to Serbia była drużyną, która przeważała i była naprawdę blisko remisu. W tym meczu Serbowie nabili zaledwie 2 rożne.

W tym meczu to Serbia jest ponownie faworytem w meczu ze Słowenią i czym tym razem Słowenia sprawi niespodziankę? Mój typ to, że Serbia po prostu nie przegra tego meczu + że nabiją co najmniej 5 rożnych. Wiadomo, że to Serbowie powinni prowadzić grę, powinni częściej atakować więc teoretycznie powinni tych rogów troszkę nabić.

Serbia lub remis + Serbia powyżej 4,5 rzutów rożnych 1,73 Fortuna
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3198
N 415,7K

niewierny-janek

Użytkownik
Słowenia - Serbia
powyżej 23,5 fauli, powyżej 1,5 gola, powyżej 8,5 rzutów rożnych @2,75
Superbet


II kolejka a więc coś nieco na temat dyspozycji obu ekip wiemy. Słowenia ma 1 pkt a Serbia 0. Zatem dziś bardzo ważny mecz dla obu ekip i trzeba szukać punktów, a najlepiej po prostu wygrać. Mecze drugiej kolejki zazwyczaj są bardziej agresywne i powinno być więcej fauli. Nikogo tutaj remis nie urządza, więc powinna być walka i gdy któraś z ekip wyjdzie na prowadzenie, to druga powinna dążyć do wyrównania i zwycięstwa. Dodatkowo rożne, których było sporo w meczu Słowenia - Dania a w meczu Serbii z Anglią bardzo mało, ale ten drugi mecz był dość zamknięty. Dziś Serbowie muszą zagrać ofensywnie by do meczu z Danią nie przystępować z 1 lub 0 pkt, bo wtedy o awans może być ciężko. Słowenia też powinna celować w 3 pkt, by przed starciem z Anglią mieć względnie ciekawą sytuację. Starcie bałkańskie więc walki na boisku nie powinno zabraknąć.
 
Ostatnia edycja:
Pablito91 695,4K

Pablito91

Użytkownik
Słowenia Serbia powyżej 24.5 fauli @1.67 Fuksiarz


O tym meczu zostało napisane już wiele. Obie reprezentacje potrzebują punktów. W tym meczu nasuwa się Typ na faule. Obie reprezentacje są charakterne, grające ostro. Szczególnie Serbowie często ulegają presji. Jeżeli tutaj będzie wynik niekorzystny dla którejś ze stron to powinno być ostro. Jestem zdziwiony tak niską linię na faule. W lidze narodów w ostatnim meczu było 29 przewinien. Zarowno jedni jak I drudzy można powiedzieć, że skrupulatnie pokrywają dwucyfrowe wyniki w tym aspekcie. Liczę, że dzisiaj będzie podobnie. Patrząc na 1 kolejkę to łącznie uzbierali 31 fauli na swoich przeciwnikach.
 
Chlopaknaopak 156,9K

Chlopaknaopak

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Dania - Anglia
Typ: BetBuilder: Anglia over 1.5 Gola
Kurs: 1.88
Bukmacher: Fortuna

Dzis Anglicy zagrają z Dunczykami. Pierwszy mecz mimo wygranej Anglii pozostawił wiele do życzenia. Sądzę, że dziś piłkarze z Wysp Brytyjskich zrekompensuja się kibicom i strzelą co najmniej 2 gole Danii. W ostatnich dwóch meczach Anglia strzeliła jednego gola więc pora na przełamanie i pokazanie, że jest się kandydatem do tytułu końcowego. Liczę na przełamanie Harrego Kane'a.
Polecam również Btts - 2.09
Gol Harry Kane.
 
B 137,3K

bukibuk

Użytkownik
Dania - Anglia

BTS @2,16 Betclic

Próbuje zagrać BTS w tym spotkaniu, Duńczycy na pewno na dużym niedosycie po straconych punktach, muszą dziś powalczyć przynajmniej o punkt. Anglicy ugrali 3 punkty, ale też była to męka w ich wykonaniu i tak naprawde ciężko powiedzieć czego się po nich spodziewać. Potencjał ofensywny jest wysoki więc nie powinni mieć problemu ze strzeleniem bramki, z drugiej strony jak Duńczycy stracą to będą musieli zaatakować, wydaje się, że też mają na tyle mocną ekipę, żeby coś ustrzelić. Ogólnie ten kurs na BTS jest zaskakująco wysoki więc myślę, że warto próbować.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2055
marts 29,9K

marts

Użytkownik
Dania - Anglia
Dania liczba fauli over 10,5
@1,75
superbet

Przejrzałem kilka ostatnich meczy Anglików i rzuca się w oczy statystyka,że w ostatnich chyba 8 meczach(dalej nie sprawdzałem )o punkty -bez towarzyskich, przeciwnicy zawsze mieli ponad 10 fauli.Dania ze Słowenią 9 fauli, myślę,że jest duża szansa na przekroczenie dychy.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1800
maarcin14 893,3K

maarcin14

Użytkownik
Dania - Anglia
1X
@2.14 Fortuna

Już za nieco ponad pół godziny mecz grupy C, w którym zagrają Dania z Anglią. Faworytem jest oczywiście druga z wymienionych ekip, ale moim zdaniem będą mieli spore kłopoty z Duńczykami i tego meczu nie wygrają. Dania jest solidnym zespołem, który z reguły pokazuje się z dobrej strony na turniejach. Anglia ma świetnych graczy, ale czy będą świetni jako zespół? Ciężko powiedzieć, na pewno w pierwszym meczu z Serbią zagrali bardzo bezbarwnie, oddali tylko 5 strzałów przez cały mecz, co jest wręcz śmiesznym wynikiem biorąc pod uwagę jakich graczy ma Anglia. Kane, Foden, Bellingham, Saka i wielu innych .Anglia w ostatnim meczu towarzyskim przed turniejem ulegli Islandii 0:1, może nie trafili z formą na EURO? Może zmęczenie sezonem? Jak dla mnie dziś Anglia nie pokaże niczego nadzwyczajnego, typuję 1X.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1601
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Dania - Anglia 1:1 (4:2 rożne)

Na ten mecz chodzą mi po głowie 2 typy, które postawiłem. Na pewno troszkę ryzykownie ale myślę, że jest spora szansa aby choć 1 z nich wszedł.
Wielu typuje under w tym meczu patrząc jak Anglia zagrała w pierwszym meczu ale ja uważam, że możemy oglądać tutaj kilka goli - liczę na to.
Dania tylko zremisowała 1:1 ze Słowenią będąc na pewno drużyną lepszą choć końcówka była pod dyktando Słowenii. Anglia wygrała 1:0 z Serbią po dobrym początku meczu ale już dalej było słabo.
Obie drużyny praktycznie w podobnych składach co w pierwszej kolejce.
Mimo wszystko uważam, że to Anglia jest tutaj faworytem, są ekipą po prostu lepszą. Dania to drużyna solidna i na pewno nie poddadzą się i będą na pewno trudni do pokonania w tym meczu.
Obie drużyny przede wszystkim z przodu spisują się lepiej co jeszcze bardziej dziwi mnie tak defensywna gra Anglików.
Dnia to drużyna, która wykonuje dużo rożnych, w meczu ze Słowenią nabili aż 9 ale również 5 dali sobie nabić.

Anglia + powyżej 2,5 2,9 STS
obie strzelą + obie powyżej 2,5 rzutów rożnych 3,5 STS
 
Ostatnia edycja:
anzelmo 198K

anzelmo

Użytkownik
Dania - Anglia Dania over 41,5% posiadania pilki 1,55 fortuna

Czekam dzisiaj na ten mecz bardzo ....Tak na szybko wydaje mi sie ta linia bardzo niska .Angole słabo w 1 meczu jak na taki potencjał to...Anglia zagrała niezła 1 polówkę potem Serbia miała swoje momenty....jakby ekipa Gareta miała problemy fizyczne tam presja jest bardzo duża wiem ze to turniej 1 mecz ale....to Anglikom nie wróży dobrze na tym turnieju. Dania rywal nie wygodny bardzo dobry technicznie sporo zawodników ma cos do udowodnienia. Kacper na bramce sa ograni doświadczeni ja myślę ze nawet jakby przegrali to nie dają sie tak zdominować- dobrze sie znają myślę ze to może być podobny mecz do tego 1 czyli nie wiele sytuacji dość uważna gra tak żartobliwie mówiąc Anglia zagrała w tym meczu inauguracyjnym spokojnie defensywnie jakby ich poprowadził 711 różnicy w stylu grania nie bylo :p
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2942
arass1 252,5K

arass1

Użytkownik
DaniaSerbia
25 czerwca 2024 godz. 21:00

Oba zespoły chyba spodziewały się bardziej okazałego dorobku punktowego po dwóch kolejkach grupowych zmagań w Mistrzostwach Europy. Serbowie mogą pochwalić się zaledwie jednym punktem, natomiast Duńczycy zgromadzili ich dwa. Zarówno jedna, jak i druga reprezentacja, aby myśleć o awansie, musi wygrać najbliższe spotkanie. Więc nie ma mowy o kalkulowaniu i trzeba zaatakować rywala. Myślę, że takie nastawienie będzie przekładało się na sporą ilość akcji oskrzydlających i duża liczbę rzutów rożnych z obu stron, a w szczególności liczę na te ze strony reprezentacji Danii, która w ostatnim czasie imponuje liczbami wykonywanych kornerów, co doskonale potwierdzają ich mecze przygotowawcze do Euro oraz pierwszy mecz grupowy ze Słowenią.

Dania - liczba rzutów rożnych powyżej 4,5 @ 1.62 fuksiarz
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1601
scorpio82 272,8K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Anglia - Słowenia
Typ: Wygrana Anglii
Kurs: 1,40
Bukmacher: Betfan
Grupa C na Euro okazała się zaskakująco wyrównana i przed ostatnią serią gier wszystkie zespoły mają szansę na awans. Liderem Anglia, która mając 4 punkty dziś potrzebuje remisu ale po 2 słabych meczach liczę że zagrają o zwycięstwo. Anglia personalnie jedną z najmocniejszym ekip na turnieju jak narazie zawodzi i potrzebują meczu którym przekonają że można stawiać ich w roli faworyta.
 
P 8,2K

poop

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka Nożna - Euro 2024
Spotkanie: Dania - Serbia
Typ: Poniżej 2,5 goli
Kurs: 2.03

Bukmacher: Betfan

Analiza:
Grupa C to najmniej bramkostrzelna grupa tych mistrzostwa. Na 4 mecze do tej pory, w żadnym nie padło więcej niż 2 bramki. Dania zremisowała już dwa razy i teoretycznie może się wydawać, że wygrana jest jej potrzebna do awansu. Jednak wystarczy, że Anglia wygra z Słowenią, i wtedy Dania nawet z 3 punktami przechodzi dalej z 2 miejsca. Nawet jeśli zajęliby trzecie miejsce, to z 3 punktami i zerowym bilansem bramkowym szansa na awans jest bardzo duża. Dlatego Danii będzie zależało bardziej na tym, żeby nie stracić gola, niż żeby za wszelką cenę atakować. Serbia strzeliła do tej pory tylko jednego gola i nie zdziwię się, jak będzie tutaj wynik typu 1-0 dla Danii.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1601
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Dania - Serbia
Typ: 1X + Dania powyżej 1.5 gola
@2.25 Superbet

Duńczycy wciąż zachowują szanse na awans i na dobrą sprawę przy wygranej Anglii wystarczy im remis do wyjścia z grupy na drugim miejscu. Teoretycznie też Dania ma szansę nawet na wygranie grupy ale musieliby liczyć na pogubienie punktów przez Anglię przeciwko Serbii. Dlatego dziś górę weźmie jedna z dwóch strategii - granie na remis, albo brak kombinowania, ofensywna gra, walka o pełne trzy punkty. Uważam, że Dania jest w stanie strzelić w tym meczu dwa gole. Odnotowali jak dotąd dwa remisy 1:1 - jeden pomyślny z Anglią, drugi - nieco mniej - ze Słowenią. Trzeba jednak oddać, że Słowenia złapała w ostatnich miesiącach naprawdę bardzo przyzwoitą formę. Dlatego mam wrażenie, że dzisiejsze spotkanie będzie dla Duńczyków relatywnie najłatwiejsze. Oczywiście Serbia też ma o co grać, ale tym bardziej będzie to stwarzało więcej sytuacji bramkowych.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Anglia - Słowenia
Typ: Słowenia strzeli
@2.10 Superbet

Bukmacherzy nie dają wielkich szans Słowenii na zdobycie bramki w tym meczu. Jednak czy rzeczywiście są oni skazani na porażkę i grę na zero z tyłu? Typowałem ich brak porażki z Danią (tutaj) i nie zawiodłem się. Słowenia w ostatnich dwóch latach imponuje swoją formą. Na przestrzeni ostatnich 23 spotkań przegrali tylko dwa razy - raz z Finlandią i raz z Danią. Potrafili wygrać 2:0 z Portugalią, co w ostatnich miesiącach zdecydowanie mało komu się udawało. Powtórzę raz jeszcze - Słowenia gra na Euro po raz pierwszy od 24 lat i wiele wskazuje na to, że głód sukcesu pomaga im urwać punkty faworyzowanym przeciwnikom. Kto wie, czy nie doprowadzą do niespodzianki po raz kolejny. Nie twierdzę, że Anglia nie wygra, ale kurs na ich wygraną poniżej 1.40 jest moim zdaniem nieco przesadzony. A już na bramkę Słowenii - całkiem atrakcyjny.
 
R 885K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Anglia - Słowenia
Typ poniżej 3,5 gola@ 1,41
poniżej 3,5 gola @2,04
Betfan
Decydujące mecze to w moje opinii doskonała okazja, żeby zagrać zakąłd na niski wynik bramkowy . Słowenia dotychczas dwa remisy 1:1, a Anglia 1:1 i wygrana 1:0,
Każda z ekip ma jeszcze szanse na awans dalej, a jak dobrze wiemy turniej wygrywa się obroną. Kurs ma under 2,5 zachęcający, a under 3,5 do dołożenia do dubla
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom