>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa C: Słowenia, Dania, Serbia, Anglia [16.06-25.06.2024] Typy, Dyskusja, Zakłady długoterminowe

chosen70 152,3K

chosen70

Użytkownik
Serbia - Anglia
Harry Kane strzeli gola lub zaliczy asystę @1.50 Superbet


Harry Kane to obok Mbappe główny faworyt do nagrody najlepszego strzelca turnieju. Napastnik w 8 meczach kwalifikacji do Euro zdobył 8 goli i zaliczył dwie asysty. Jego łączne statystyki wynoszą 63 gole w 91 meczach rozegranych w koszulce Anglii. Kane w Bundeslidze zaliczył imponujący start, zdobywając 36 goli i notując 8 asyst. Po stronie napastnika Bayernu przemawiają również karne, których jest wykonawcą w reprezentacji. Anglia jako jeden z pretendentów do sięgnięcia po zwycięski puchar powinna zacząć rozgrywki z przytupem, zwłaszcza, że w grupie ma dobrze spisującą się Danię.
 
scorpio82 259,1K

scorpio82

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 21:00
Spotkanie: Serbia - Anglia
Typ: Wygrana Anglia
Kurs: 1.46
Bukmacher: Fortuna
1 kolejka w wyrównanej grupie C w której Anglia wydaje się faworytem ale już na początku zmagań grupowych musi to udowodnić. Kadrowo Anglia nie ma sobie równych jednak przed turniejem zaliczyli bolesną wpadkę z Islandią przegrywając 0:1 co paradoksalnie może mieć pozytywne przełożenie na dzisiejszy mecz. Serbia mocna w ofensywie ale w obronie będą mieć dziś problemy. Zespół grający bardzo nierówno przez co za ostatnie 10 meczy notują bilans 4-2-4.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1467
typerskoki 472,2K

typerskoki

Ekstraklasa Expert
Członek Załogi
Serbia - Anglia @ Serbia over 0,5 gola @ 1,73 @ Fortuna

Sporo wątpliwości wlała Anglia przed Euro. Porażka u siebie z Islandią po beznadziejnej grze. Pominięte takie nazwiska jak Rashford, Grealish, Maddison, a powołone nazwiska, które jeszcze 1,5 roku temu były kompletnie nie znane. SPoro ryzykuje takimi powołaniami trener i jak Anglicy w końcu coś wygrają to się to obroni i Southgate będzie bohaterem narodowym. Ale kij ma dwa końce i może być też głownym winowajcą wpadki faworytów turnieju. Anglia ma przede wszystkim problemy w obronie. Uraz Shawa i nie mają lewego obroncy, a w obronie obok też "szklanego" Stonesa w zasadzie nie ma pewniaka do gry, który daje gwarancje solidnego bloku defensywnego. Do tego na bramce ciągle Pickford który w turniejach się broni, ale w klubie potrafi mieć wpadki i nie ma gwarancji czy tym razem czegoś nie zawali w kadrze.
Idąc na intuicję czuje tutaj podobny case jak Argentyna na MŚ. Mogą zawalić pierwszy mecz, by się spiąć - ledwo wyjść z grupy a potem nawet wygrać turniej. Ale po tej Islandii i niepewności ten pierwszy mecz mi śmierdzi jakąś niespodzianką. Bezpośrednio na Serbów grał nie będę bo to też reprezentacja mało poważnych ludzi grających w kluczowych momentach MS radosny futbol, ale jednego im nie można odmówić - mega siły w ofensywnie. Przy problemach Anglików w defensywie i odpaleniu się Serbów w ataku - gol dla Serbów po kursie 1,73 wydaje się super opcją.



Słowenia - Dania @ Sesko powyżej 0,5 celnego strzału @ LVBET @ 1,93
Sesko w mega formie pod koniec Bundesligi, co mecz to gol. Kto ma tutaj próbować w Słowenii jak nie on? Myślę że Dania jest elektryczna w meczach gdzie jest faworytem i gra odważnie ale przez to popełnia błędy i daje się kontrować. Nie wiem czy to da Słowenii jakieś gole, ale swoje sytuacje mieć powinni. Skoro będą sytuację to jakiś strzał w światło bramki powinien oddać ich gwiazdor Sesko. Jak nie pójdzie z akcji to może ze stałego fragmentu. Dzięki wzrostowi tutaj też będzie groźny. A jakby doszło do jakiegoś choćby przypadkowego karnego to również Sesko będzie wykonawcą. Zatem widzę sporą szanse na pokrycie typu. Co do samego meczu, nie stawiam konkretnego zwycięzcy ale moim zdaniem to nie będzie taki spacerek dla Danii jakby się mogło wydawać.
 
P 43,3K

person100

Użytkownik
Serbia - Anglia
Typ: bts kurs @2.05 superbet
Analiza: pierwszy mecz na turnieju obu drużyn, obie według mnie wyglądają lepiej z przodu niż z tyłu co te potwierdzają ilości bramek jakie obie zdobywaja. Myślę, że sam mecz mimo straty bramki potoczy się dobrze dla Anglii, ale na pewno nie będzie to absolutnie jednostronne widowisko jak np Niemcy - Szkocja.
 
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Serbia - Anglia
Typ: Serbia (handicap +1.5)
@1.62 Fortuna

Mój typ na ten mecz to maksymalnie jednobramkowa wygrana Anglii. Synowie Albionu są dość mocnym faworytem meczu, ale jeśli miałbym gdzieś szukać niespodzianki, to kto wie, czy właśnie nie w tym meczu. Serbowie dali się poznać z dobrej strony strony w spotkaniach towarzyskich, gdzie wygrali między innymi 3:0 ze Szwecją. Anglia z kolei przegrała swój mecz 1:0 z Islandią, co z kolei traktowane było jako spora niespodzianka. Uważam, że Anglicy będą chcieli wygrać to spotkanie niewysokim nakładem sił ze względu na zbliżający się, trudny mecz z Danią. Jednak z pewnością Serbowie im ten plan utrudni. Będzie to ich pierwsze Euro od 24 lat i na dzień dobry trudny przeciwnik. Mam jednak przeczucie, że nie dojdzie tu do pogromu, jaki zafundowali chociażby Niemcy Szkocji. Przy odrobinie szczęścia Serbów stać na niespodziankę przeciwko Anglii, podobnie jak miało to miejsce w spotkaniu tych ostatnich z Islandią.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +656
kubabrenner 109,5K

kubabrenner

Użytkownik
Serbia - Anglia
Typ: Anglia lub remis oraz powyżej 1.5 gola w meczu
Kurs: 1.42 (fortuna)


Czy football wraca do domu? Wątpię, ale wygranie grupy powinno być czystą formalnością. Anglikom trafiła się naprawdę przyjemna grupa dająca w teorii pewny awans, a każde inne miejsce niż 1 będzie dla nich wstydem. Zerkałem na mecz z Islandią, jak na to jakim składem wyszła Anglia był to blamaż kompletny, tam nawet nie było jakiegoś wielkiego testowania formacji czy samej rezerwy - Anglicy walili głową w ścianę i przez 90 minut nie dali rady wbić gola przeciętnej Islandii. Wcześniej 3-0 z Bośnią, ale tam skład mocno rezerwowy. Niemniej, eliminacje przeszli jak burza kończąc na 1 miejscu i po części rozumiem, że wiele osób ich upatruje w roli finalisty. Serbia jest jednak zawsze niebezpieczna, to zadziorny zespół, który nie boi się atakować, nie boją się ostrej gry i ogólnie nie gra się z nimi łatwo. Pokazali to w meczu ze Szwecją, gdzie wygrali 3-0, a Szwecja wcale nie wyszła jakąś rezerwą. Kwalifikacje przeszli kończąc na 2 miejscu. Anglia murowanym faworytem, jednak podpieram ich remisem po tym meczu z Islandią i po cichu wyczuwam w tym meczu pierwszą większą niespodziankę na ME w postaci właśnie remisu. Spodziewam się jednak dość otwartego meczu, Serbia spokojnie jest w stanie cos ustrzelić, Anglicy wcale nie mają żelaznej obrony co już zweryfikował mundial,. Anglia będzie nacierała cały mecz, w kwalach strzelili łącznie 22 gole, więc potencjał ofensywny mają i wierzę, że po tej Islandii będą chcieli to pokazać. Pachnie mi też jakimś karnym w tym meczu, spodziewam się wielu fauli i kartek, obie ekipy bardzo rzadko w ostatnim czasie kończyły mecz z underem 1.5 bramek, więc te 2 gole powinny być formalnością. Typuję tu 1-1/1-2.
 
Ostatnia edycja:
successful 2,1M

successful

ModTeam
Członek Załogi
Słowenia - Dania
Typ: 1X
@2.05 Betters

Słowenia w ostatnich dwóch latach prezentuje bardzo dobrą formę. Na przestrzeni ostatnich 21 spotkań przegrali tylko dwa razy - raz z Finlandią i raz nota bene z dzisiejszym przeciwnikiem, czyli Duńczykami. Miało to miejsce w listopadzie ubiegłego roku w Danii. Co ciekawe - na własnym terenie zremisowali z Danią 1:1. A już w mocny, pozytywny sposób zadziwili kibiców, wygrywając 2:0 z Portugalią. Ciekaw jestem tego spotkania z Danią. Ci ostatni również ponoszą pasmo zwycięstw, i nie licząc zaskakującej porażki 2:0 z Irlandią Północną, nie przegrali meczu od marca. Są faworytami spotkania, ale osobiście daję szanse Słowenii na sprawienie niespodzianki. Słowenia gra na Euro po raz pierwszy od 24 lat i liczę na to, że głód sukcesu pomoże im urwać punkty Skandynawom.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +255
ibis 1,2M

ibis

ModTeam
Członek Załogi
21:00 Serbia - Anglia
Serbia powyżej 11.5 fauli @ 1.75
Betclic

Anglia dość kiepsko wypadła ostatnio w spotkaniach towarzyskich i żeby nie było tak, że jako pierwsi z faworytów odpadną z tego turnieju. Ja jednak na ten mecz proponuje liczbę fauli drużyny Serbii.
Ten mecz naprawdę może być ciekawy pod względem liczby fauli czy tez kartek. Spodziewam się ostrej walki w środku pola bo z tej gry słynna Anglicy, a gdy do tego dołożymy Serbów to robi się nam niezła mieszanka. Z ciekawości wszedłem na statystyki reprezentacji Serbii i liczba fauli wyglada tam bardzo dobrze. W ostatnich trzech spotkaniach towarzyskich zanotowali liczby: 15,14,13 fauli na mecz. Było to zaledwie sparingi przed Euro, a ilość fauli jest naprawdę spora. Przed nimi Anglia czyli rywal, który gra twardo. Serbia na pewno nie zostanie dłużna i odpowie tym samym - ostra gra.
 
stanley-63 901,2K

stanley-63

Typer
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 18:00
Spotkanie: Słowenia : Dania
Typ: obie strzelą
Kurs: 2.15
Bukmacher: Betters

Zaglądam do grupy C gdzie mamy Anglików Duńczyków Serbię i Słowenię i na pierwszy rzut oka Angliki i Duńczycy powinni wyjść z grupy ale wiadomo nikt przed meczami punktów nie dostaje i trzeba je wyszarpać na boisku , tak się złożyło ze dzisiejsza para walczyła w eliminacjach do tego oczekiwanego EURO , Słoweńćy w meczach towarzyskich grali dobrze i nawet udało im się pokonać Portugalię i to 2:0 ogólnie to napewno nie wolno ich lekceważyć bo chłopaki tanio skóry nie sprzedadzą , ale wracając go ich wspólnych mecze w eliminacjach to w czerwcu ubiegłego roku na Słowenii 1:1 w rewanżu w Danii 2:1 i pójdę tym tropem , ogólnie Słoweńcy nie wygrali jeszcze meczu z Duńczykami bo 6 meczy to 5 razy górą Dania i wspomniany remis 1:1 , liczę że będzie ciekawie o mże Duńczycy to spotkanie wygrają ale wątpię żeby zachowali czyste konto no ikurs też dla mnie mocno kuszący .
 
Otrzymane punkty reputacji: +1467
va-banque 222K

va-banque

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - Euro 2024
Godzina: 15:00
Spotkanie: Polska Holandia
Typ: remis
Remis
Kurs: 4,35
Bukmacher: Lvbet

Holandia to dobry rywal. Jednak wierzę w nasz zespół. Ostatnio zagrali dobre mecze. W spotkaniach towarzyskich na tle ciekawych rywali zaprezentowali się z dobrą stroną. Mają serie 5 zwycięstw serii, a od 8 nie przegraliśmy meczu. O wygraną naszych nie wierzę, Holandia jest w zbyt dobrej formie. Ale o remis Biało -Czerwoni mają szans, zresztą będzie to dobry wynik
 
L 1,6M

lucaxx95

Mistrz Typów Dnia 2023
Słowenia - Dania, Dania wygra @1.73 FORTUNA

Duńczycy praktycznie na każdym turnieju są jednym z głównych kandydatów do awansu z grupy, a i w fazie pucharowej wszyscy podchodzą do nich z respektem. Bieżące mistrzostwa to także świetna okazja, by po raz kolejny dać radość kibicom piłki nożnej, bo Duńczycy poza Słoweńcami mają w grupie faworyzowaną do 1. miejsca Anglię i Serbię. Słoweńcy to na pewno niespodzianka ale uczciwie trzeba przyznać, że awans także sobie wywalczyli ciężką pracą - a w grupie mieli m. in Danię z którą raz przegrali i raz zremisowali. W tym meczu nastawiam się na scenariusz w którym wygra po prostu Dania. Już mecze towarzyskie pokazały ogromną ochotę do gry tej ekipy i potencjał w ofensywie. Spodziewam się szturmu Duńczyków i ew. prób z kontry ze strony Słowenii.
 
Ostatnia edycja:
B 121,9K

bukibuk

Użytkownik
Słowenia - Dania

BTS @2,17

Ciekawe zestawienie, w którym mamy powtórkę z gier eliminacyjnych i tam mieliśmy dwa wyrównane spotkania. Tutaj Duńczycy kreowani na wyraźnych faworytów, ale tak się zastanawiam czy przypadkiem tutaj nie będzie pierwszej miny w tym turnieju. Słoweńcy jak to się mówi, nie wypadli sroce spod ogona i wyglądają ostatnio całkiem dobrze. Potencjał Duńczyków pewnie większy, ale mam wrażenie, że ten pik w ich przypadku był 3 lata temu i ciężko będzie o powtórzenie sukcesu. W grupie będzie walka o awans i ani Słowenii ani Serbii nie można skreślać. Ja próbuję grać BTS, bo kurs jest świetny, a w eliminacjach w obu spotkaniach strzelali zarówno jedni, jak i drudzy. Jeśli miałbym obstawiać wynik meczu to widzi mi się remis.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +1594
zibi16 1,3M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Słowenia - Dania

Dania to drużyna, która faworyzowana jest do awansu w tej grupie z 2giego miejsca, na papierze wygląda to wszystko dobrze. Ostatnie 2 sparingi wygrane w dobrym stylu z dość mocnymi przeciwnikami 2:1 ze Szwecją i 3:1 z Norwegią. Słowenia natomiast wygrana 2:1 z Armenią i remis 1:1 z Bułgarią.
Obie drużyny spotkały się ze sobą w eliminacjach do Euro i tam Dania pokonała Słowenię 2:1 oraz był remis 1:1.
Zastanawiał mnie również typ na BTTS bo jak widać Słowenia potrafi strzelać Danii ale mimo wszystko uważam, że to Dania powinna ten mecz wygrać, czekają ich jeszcze mecze z Anglią i Serbią więc jest to bardzo ważne spotkanie dla obu drużyn.

Dania 1,72 Fortuna

Serbia - Anglia

Kurs na Anglików strasznie niski ale czy słusznie? Serbia jest bardzo nieprzewidywalnym zespołem. Oni potrafią zagrać na bardzo wysokim poziomie ale również potrafią zagrać w obronie tak fatalnie, że szkoda patrzeć.
W tym meczu pójdę w over, obie drużyny mają ogromny potencjał w ofensywie.
Anglicy - Hane, Saka, Foden, Belingham, Palmer
Serbowie - Vlahović, Mitrović, Tadić, Kostić, Jović

Nic tylko czekać na to spotkanie i miejmy nadzieję, że hit nie zamieni się w kit.

powyżej 2,5 1,92 Fortuna
 
Pablito91 677,2K

Pablito91

Użytkownik
Słowenia powyżej 11.5 fauli @1.90 fuksiarz


Rozpoczynamy rywalizacje w grupie C. Grupie bardzo mocnej i wyrownanej. Owszem Duńczycy i Anglicy wyglądają na faworytów, ale Serbia i Słowenia to też nie są ogórki. Idę w tym meczu w faule Słoweńców. Jest to drużyna grająca bardzo dobrze w defensywie. W meczu spodziewam się naporu ze strony dunczykow i obrony Słoweńców, którzy będą chcieli osiągnąć chociażby remis. Słoweńcy popełniają sporo fauli. Co ciekawe zespoły te spotkały sie ze sobą w kwalifikacjach do Euro i tam Słoweńcy popełnili 13 przewinien. W meczach towarzyskich przed Euro popełniali ich jeszcze więcej bo 17, 18, 14. Myślę, że dzisiaj te powinno być sporo po ich stronie.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +2475
R 860,3K

rjastrzab

Typer Miesiaca
Słowenia - Anglia
Typ powyżej 2,5 kartki w meczu @ 1,50
powyżej 3,5 kartki w meczu @2,15
Fortuna
Nie pada na razie dużo kartek na tych mistrzostwach, stąd pewnie niskie linie na to zdarzenia. Jak dla mnie minimum 3 kartki gdzie sędziuje Orsato to raczej pewnik. Jak się spojrzy nawet na towarzyskie, gdzie nie do końca jest ciśnienie na wynik i często odstawiają nogę z obawy przed kontuzją, to patrząc na statystyki w tych ostatnich meczach przed mistrzostwami wychodzi, że dziś minimum 3 zostaną pokazane. W meczu Anglii z Islandią sędzia pokazał 3, z Bośnią i Hercegowina 4, w meczu Serbii ze Szwecją były 4 kartki, tak samo jak Serbii z Austrią. Jak dzisiaj dojdzie czynnik zawziętości to zdziwię się jak nie będzie minimum 3 kartek.
 
Ostatnia edycja:
sunxl 2M

sunxl

Typer
Słowenia vs Dania: Dania powyżej 6.5 rzutów rożnych @2.70 BETFAN✅

Przenosimy się do Stuttgartu i tutaj czeka nas rywalizacja Słowenii z Danią. Co tutaj dużo kryć, formalni gospodarze to jedna z niespodzianek ostatnich miesięcy. Mało kto spodziewał się, że nacja ta zamelduje się na EURO 2024, a tutaj proszę bardzo, szybko udało się zapewnić kwalifikacje. Co ciekawe Słowenia mierzyła się w grupie eliminacyjnej z Duńczykami i raz padł remis, a raz pojawiła się przegrana. Zespół prowadzony przez Matjaza Keka ma jedną zachodzącą gwiazdę i mowa tutaj o Janie Oblaku, który trzyma poziom w Atletico Madryt. Jest jednak napastnik, który w najbliższych latach może zrobić furorę. Benjamin Sesko w 7 ostatnich starciach 1. Bundesligi sezonu 2023/2024 w barwach RB Lipsk popisywał się za każdym razem trafieniem. Nic więc dziwnego, że 21-latek jest na radarze klubów Premier League. Czy piłkarz ten zrobi dzisiaj różnicę?

Dania co turniej stawiana jest w roli jednego z czarnych koni Mistrzostw Europy, czy też Świata. Niestety zawody w Katarze były kompletnie nieudane i tylko 1 remis z Tunezją dały 1 oczko w końcowej tabeli. Występy w Niemczech mają wyglądać zupełnie inaczej i kadra tej nacji stoi na wysokim poziomie. Rasmus Hojlund, Christian Eriksen, Andreas Christensen, czy też Pierre-Emile Hojbjerg to zawodnicy, koło których nie możesz przejść obojętnie. Sparingi w wykonaniu Duńczyków były bardzo udane i przede wszystkim spore zagrożenie pojawiło się ze stałych fragmentów gry w rywalizacjach ze Szwecją i Norwegią. To ma być mocna broń formalnych gości na tym turnieju. Czy tak też się stanie?

Tak jak wspomniałem wyżej, obie reprezentacje mierzyły się ze sobą dwukrotnie podczas eliminacji do EURO 2024 i to, co rzuciło się w oczy to spora ilość kornerów po stronie Danii. Pobieram więc próg 6.5 rzutów rożnych. Faworyci wykonywali odpowiednio 10 oraz 8 takich stałych fragmentów gry w starciach ze Słowenią. Oglądałem sparingi Duńczyków z Norwegią oraz ze Szwecją i kornery były bardzo groźnie wykonywane przez Christiana Eriksena. Myślę, że jakiś gol może dzisiaj paść ze stojącej piłki.
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +3010
A 37,8K

arekzk

Użytkownik
Piłka Nożna ⚽ EURO 🇪🇺 Godzina 21:00
Spotkanie : Serbia 🇷🇸 - Anglia 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿
Typ : powyżej 22.5 faule @ 1.75 Superbet ✅

Witam . W 3 Dniu Mistrzostw Europy do akcji wkracza grupa C z wyraźnym Faworytem jaką jest niewątpliwie Anglia . W pierwszym ich spotkaniu zmierza się z Serbia ,której wyniki i gra ostatnia nie powala ale i o samych Anglikach nie wiadomo czego się spodziewać . Niby ekipa jest ,ale wyniki mieszane , dlatego też dawanie ich w roli głównego faworyta obok Francuzów jest dla mnie dziwne i wydaje mi się że wrócą do tego miesiąca w szeregu że są nazwiska a nie ma zespołu i nie zwojują tutaj EURO . Możliwe że będzie to pierwsze spotkanie underowe dziś ale ja pójdę w liczbę fauli . Serbia preferuje taki styl że reguralnie bije ponad 13 przewinień , ale oczywiście jest to także zróżnicowane od rywala i prestiżu . Anglia może nie fauluje aż tak dużo ,jednak rywale grając z nimi nie ważne od Tego czy Jest to Brazylia czy Macedonia często faulują między 15 a 20 przewinieniami . Anglicy grają szybko piłka i często jedynym wyjściem jest przewinienie. Jest pierwszy mecz w historii obu zespołów także ciężko o porównanie bezpośrednie ale daje na rozpoznanie ostatnie mecze Anglików z krajami Bałkanów , np z Bośnia i Hercegowina liczba fauli 7-16 (23) , z Macedonia 15-16 (31), z drużynami z Top czyli Brazylia 11-19(30) oraz Belgia 13-12(25) . Moim zdaniem te 23 faule śmiało do gry do dubla
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +856
O 338,7K

ogon_w44

Typer
W meczu Danii ze Słowenią grałbym na rogi Duńczyków . Po pierwsze Dania bije ich ogrom. Ostatnie 5 meczy to aż 36 rogów, a tu mamy mecz o stawkę więc tym bardziej będą napierali. Po drugie uważam, że długo może się utrzymywać wynik remisowy . Słowenia powinna postawić opór, a umówmy się, że to Dania będzie tu głównie prowadziła grę i kreowała akcje. Proponuję pograć rogi, bo spokojnie te 6-7 nabija, a może nawet i wiecej
 
Do góry Bottom