>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grupa B

szary 0

szary

Użytkownik
Podobnie jak większość przewiduję dziś wygraną Interu, chociaż atmosfera nie jest za dobra po odsunięciu od składu Adriano, który bądź co bądź strzelił jedyną bramkę w pierwszym meczu z mistrzem Cypru. Jednak nawet bez niego mogą to spotkanie wygrać. Po takim kursie jednak szkoda ryzyka. Już wolę postawić na jednobramkowe zwycięstwo gości po dużo lepszym kursie. Wystarczy im przecież sama wygrana. Nie będą specjalnie forsować jak najwyższego wyniku.
Anorthosis Famagusta - Inter Mailand (1:0) X @ 3.50 ⛔

Drugi mecz to oczywiście wygrana Werderu. Zagrają bez Fringsa, ale ławka rezerwowych długa. Co innego w Panathinaikosie, Ivanschitza trudno będzie zastąpić. W pierwszym meczu było 2-2 więc w Bremie powinno być wyraźne zwycięstwo, choć nie zaryzykowałbym typu na Werder z handi. Dla gości to mecz owszystko więc na pewno łatwo nie dadzą się lać. Możliwa jest wygrana 1 bramką.

Werder Bremen - Panathinaikos 1 @ 1.40 ⛔
Werder Bremen - Panathinaikos over 2.5 @ 1.55 ✅
E: Jednak doszedłem do wniosku że warto postawić na Werder z handi. 3 lata temu już grali w 1 grupie i wówczas skończyło się 5-1 dla zespołu z Bremy. W tym sezonie Panata nie jest wcale lepsza. Werder gra w kratkę ale u siebie potrafi zmiażdżyć każdego rywala. Mam tylko nadzieję że nie skończy się wynikiem 2-0 bo bardzo liczę na over w tym meczu.
Werder Bremen - Panathinaikos (0-1) 1 @ 1.95 ⛔
Inter razem z Mourinho się dzisiaj nieźle popisali. Vieira wszedł dopiero na ostatnie pół godziny. Gospodarze wszystkie 3 celne strzały zamienili na gole. I to jest wielki Inter który ograł Romę 4-0 :kwasny4565:
Poza Werderem chyba tylko Barca bardziej skopała mecz. Mieli tutaj wrócić do gry o top16, a wynik jest taki że nawet o UEFA prawdopodobnie moga zapomnieć. Przynajmniej zapowiada się arcyciekawy pojedynek początkowych outsiderów tej grupy czyli Panaty z Famagustą...
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Na dziś w tej grupie proponuję under 2,5 w meczu Interu z Panathinaikosem. Grecy do Mediolanu przyjeżdżają z zamiarem wywiezienia remisu i niewykluczone, że im się to uda przy odrobinie szczęścia. Jak gra Inter to chyba każdy wie. Drużyna ta pod wodzą Mourinho skupia się na efektywnej, a nie efektownej grze co przenosi się na wyniki underowe. Kurs na under oscyluje w wysokości 1.80, a więc moim zdaniem tym bardziej warto spróbować.
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
Na dziś w tej grupie proponuję under 2,5 w meczu Interu z Panathinaikosem. Grecy do Mediolanu przyjeżdżają z zamiarem wywiezienia remisu i niewykluczone, że im się to uda przy odrobinie szczęścia. Jak gra Inter to chyba każdy wie. Drużyna ta pod wodzą Mourinho skupia się na efektywnej, a nie efektownej grze co przenosi się na wyniki underowe. Kurs na under oscyluje w wysokości 1.80, a więc moim zdaniem tym bardziej warto spróbować.
Do końca nie był bym taki pewien czy Grecy wywioza remis. Moim zdaniem przegraja. Ale bramke moze im ie ude ztrzelic ????
 
lionel21 191

lionel21

Użytkownik
Spotkanie: Anorthosis Famagusta - Werder Brema
Typ: 1
Kurs: 3.85
Bukmacher: betfair

Analiza: W środę kolejne mecze fazy grupowej Ligi Mistrzów. Do analizy wybrałem interesująco zapowiadające się spotkanie w grupie B. Na Stadionie Antonisa Papadopoulosa o 20:45 Anorthorsis Famagusta podejmie Werder Brema. Faworytami tego spotkania są goście, którzy, by marzyć o dalszej rundzie Ligi Mistrzów muszą to spotkanie wygrać. Zacznijmy jednak od gospodarzy. Z pewnością to rewelacja tegorocznej edycji tych elitarnych rozgrywek. Obecnie zajmują w grupie 2 miejsce, premiowane awansem. Po 4 meczach na koncie mają 5 punktów. Bilans bramkowy 6:5. O ich sile może świadczyć fakt, iż wygrali u siebie z Panathinaikosem, zremisowali z Interem Mediolan, a na wyjeździe zremisowali w Niemczech z Werderem. Na pewno nie należy ich przekreślać, bo tak samo jak Niemcy chcą wyjść z grupy. Jak wspomniałem goście, by grać dalej w Lidze Mistrzów muszą to spotkanie wygrać. Według mnie będzie o to bardzo trudno. Gdybyśmy porównali potencjały kadrowe obu ekip nie mielibyśmy problemu z wytypowaniem zwycięzcy. Jednak piłka nożna to gra zespołowa i aby osiągnąć sukces należy grać zespołowo, czasami nie wystarczają indywidualności. O postawie Werderu nie można powiedzieć wiele dobrego. W swojej grupie są na ostatnim 4 miejscu, z tylko 3 punktami. Uzyskali je po 3 remisach, z każdym ze swoich grupowych rywali. Stosunek bramek przy tym 3:6. Gracze z Bremy grają w kratkę. Bardzo dobre występy przeplatają fatalnymi. Czasem aż miło popatrzeć jak grają. Często jednak się kompromitują. Tak jak w ostatniej kolejce Ligi Mistrzów gdzie na własnym stadionie ulegli Panathinaikosowi aż 0:3. Środowy mecz na pewno będzie pełen walki. Szkoleniowiec zespołu z Famagusty, Temuri Ketsbaia będzie miał do dyspozycji wszystkich zawodników, w tym Łukasza Sosina, który najprawdopodobniej wyjdzie w pierwszym składzie. Z kolei Thomas Schaaf nie skorzysta z trójki kontuzjowanych zawodników: Daniela Jensena, Maxa Kruse i Martina Harnika.

Ostatnie spotkania gospodarzy:

22/11-08 1.Liga Apollon Limassol vs. Anorthosis Famagusta 1:2
16/11-08 1.Liga Anorthosis Famagusta vs. Alki Larnaca 2:1
09/11-08 1.Liga En Paralimniou vs. Anorthosis Famagusta 0:3
04/11-08 Liga Mistrzów, Grupa B Anorthosis Famagusta vs. Inter Milan 3:3
31/10-08 1.Liga Anorthosis Famagusta vs. Apop Kinyras Peyias 2:0
27/10-08 1.Liga Omonia Nicosia vs. Anorthosis Famagusta 4:0

Ostatnie spotkania gości:

23/11-08 Bundesliga Hamburger SV vs. Werder Bremen 2:1
16/11-08 Bundesliga Werder Bremen vs. 1. FC Cologne 3:1
08/11-08 Bundesliga VfL Bochum vs. Werder Bremen 0:0
04/11-08 Liga Mistrzów, Grupa B Werder Bremen vs. Panathinaikos Athens 0:3
01/11-08 Bundesliga Werder Bremen vs. Hertha BSC Berlin 5:1
28/10-08 Bundesliga Werder Bremen vs. Bayer Leverkusen 0:2

Podsumowując, w środę spotkają się drużyny o podobnych celach. Zarówno gospodarze jak i goście chcą wyjść z grupy. Kluczem do wyjścia z kryzysu gości jest po prostu wygrana. To właśnie ich faworyzują bukmacherzy. Zagram na przekór i postawię na gospodarzy. Czemu? Cypryjczycy już nie raz udowodnili, że w piłkę grać potrafią, u siebie są bardzo mocni i nie sądzę, by przestraszyli się gwiazd z Niemiec. Ryzyko, że polegną na pewno jest, jednak kto nie ryzykuje, ten nie wygrywa. Przy odrobinie szczęścia gospodarze mogą sięgnąć w środę po 3 punkty.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
Do końca nie był bym taki pewien czy Grecy wywioza remis. Moim zdaniem przegraja. Ale bramke moze im ie ude ztrzelic ????
Ale ja nie jestem tego pewien... ???? tylko nie wykluczam, że przy szczęściu uda im się wywieźć korzystny remis. Oczywiście gdybym miał tutaj typować 1x2 to grał bym 1, jednak tak jak pisałem bardzo prawdopodobny jest tu under.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Anorthosis Famagusta FC v SV Werder Bremen
Typ: 1/1
Kurs: 7,00 [Bet365]


Według mnie bardzo ciekawy typ jak i mecz, Anorthosis stoi przed ogromną szansą na awans z grupy B. Jeszcze nie dawno kto by się spodziewał, że klub z Cypru zakwalifikuje się w ogóle do fazy grupowej, a co dopiero odniesienie tak wielkiego sukcesu jakim może być właśnie awans. Mecz na pewno będzie ciekawy, Werder zajmuje obecnie ostatnią pozycję w grupie niedającą nawet gry w Pucharze UEFA. Można myśleć, że Niemcy będą dzisiaj zawzięcie walczyć o chociaż puchar &#39;&#39;pocieszenia&#39;&#39;, ale czego mamy wymagać od zespołu, który gra słabo, bez żadnych przejawów świeżości. Zarówno w Bundeslidze jest fatalnie, tracą punkty ze średniakami, przegrywają ważne mecze. Na początku listopada zmierzyli się z Panathinaikosem Ateny u siebie, w Bremie, wszyscy byli zdania, że w końcu się przełamią, skończą złą passę, a tymczasem zagrali po prostu katastrofalnie i przegrali uwaga, 0-3. To był dramat, morale w drużynie są bardzo niskie, na piłkarzach ciąży presja, czy znów przegrają... Anorthosis natomiast radzi sobie niespodziewanie dobrze, w tym sezonie w niektórych spotkaniach w lidze się oszczędzali myślą o Champions League. To poskutkowało, druga pozycja, ogromna szansa na awans, mecz u siebie, w stolicy kraju [mecz odbędzie się w Nikozji], wszyscy najwierniejsi kibice staną do kibicowania i zagrzania do walki swojej drużyny. Bukmacherzy ewidentnie zawyżyli kursy, to samo było w meczu z Panathinaikosem , kiedy także można było zagrać po niespodziewanie ogromnym kursie. Dzisiaj to według mnie Cypryjczycy są faworytami i to wygrają, szczerze polecam!
 
szary 0

szary

Użytkownik
Inter to jeden z pewniejszych typów na dziś. Wciąż nie mają zapewnionego awansu. Do tego wystarczy remis, ale na pewno spodziewają się wygranej Famagusty więc żeby wyjść z grupy z pierwszego miejsca, co jeśli nie zostanie osiągnięte będzie niemal katastrofą dla takiego klubu, to mecz z Panatą muszą po prostu wygrać. Wygrali w Atenach więc bez problemu poradza sobie w Mediolanie. Z underem bym uważał bo choć typuję 2-0 to skończyć się może wynikiem hokejowym.
Inter - Panathinaikos 1 ⛔
Inter - Panathinaikos (0-1) 1 ⛔
Dziś się Inter nie popisał ????
 
phillips 1,5K

phillips

Użytkownik
według mnie najlepszym typem na mecz Interu z Panathinaikosem jest to że Koniczynki nie strzelą gola. Wg mnie 90% szans na powodzenie, a kursik powyżej 2.00.
Inter ten mecz wygra, ale czy po strzeleniu gola na 1-0 będzie chciało im się jeszcze atakować, tego nie wiem :] Może być tak jak z Anorthosisem czyli 1-0 i basta.
 
camillo 9

camillo

Użytkownik
według mnie najlepszym typem na mecz Interu z Panathinaikosem jest to że Koniczynki nie strzelą gola. Wg mnie 90% szans na powodzenie, a kursik powyżej 2.00.
Inter ten mecz wygra, ale czy po strzeleniu gola na 1-0 będzie chciało im się jeszcze atakować, tego nie wiem :] Może być tak jak z Anorthosisem czyli 1-0 i basta.
Też nad tym myślałem i całkowicie popieram ten typ. Singiel za nie za dużą stawkę jak najbardziej.:spokodfhgfh: Jednak do mnie tak jak już pisałem bardziej przemawia under 2,5. Pozdro.
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
Też nad tym myślałem i całkowicie popieram ten typ. Singiel za nie za dużą stawkę jak najbardziej.:spokodfhgfh: Jednak do mnie tak jak już pisałem bardziej przemawia under 2,5. Pozdro.
No pozyjemy zobaczymy ???? ???? Wszystko sie okaze nawieczór
 
szary 0

szary

Użytkownik
Spotkanie: Anorthosis Famagusta - Werder Brema
Typ: 4-2 (dokładny wynik) ⛔
Kurs: 101
Analiza: Famagusta to bez wątpienia największa rewelacja tych rozgrywek. 3-1 z Panathinaikosem, 3-3 z Interem, w Mediolanie przegrali zaledwie 0-1, a z Bremy wywieźli punkt po bezbramkowym remisie. Takie wyniki z tymi zespołami pasują raczej do zespołu klasy Bayernu Monachium niż do debiutanta z Cypru. Werderowi w lidze idzie bardzo słabo, w LM jeszcze gorzej. Ostatnia porażka 0-3 u siebie z Panathinaikosem to już szczyt miernoty. Można by powiedzieć że teraz powinno być już tylko lepiej ale nic z tego. Zespół który strzelił 3 gole Panacie i co ważniejsze 3 wielkiemu Interowi w dodatku będąc o włos od wygranej może tylko dołożyć kolejne 3 beznadziejnemu Werderowi. Teoretycznie powinno być jeszcze więcej bo Werder to bez wątpienia najsłabszy zespół w grupie. Resztki honoru w jakimś stopniu zachowają strzelając 1-2 bramki. Zapowiada się niezwykle ciekawe widowisko...
Anorthosis - Werder 1 ⛔
Anorthosis - Werder over 2.5 ✅
Zabrakło kilka minut Famaguście by zatrzymać 3 punkty u siebie. Over pewnie
 
blant 0

blant

Użytkownik
Zespół który strzelił 3 gole Panacie i co ważniejsze 3 wielkiemu Interowi w dodatku będąc o włos od wygranej
Lepszym określeniem byłoby stwierdzenie, że Inter te bramki sam sobie strzelił.;]
Jak dla mnie dzisiaj wygra Werder. Dlaczego? W końcu muszą się przełamać, bo jeżeli nie z Anorthosisem to z kim? Nie to, żebym nie doceniał Cypryjczyków ale dziś będzie im zwyciężyć niezwykle trudno.
No ale nic. Pożyjemy zobaczymy.;] Mam chociaż nadzieję, że meczyk będzie przedni.;]
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Anorthosis Famagusta - Werder Bremen ⛔
Typ: 2
Kurs: 1.95
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dziś o 20.45 na GSP-Stadion w Nikozji rozpocznie się spotkanie 5. kolejki fazy grupowej Ligi Mistrzów w Grupie B, w którym cypryjski Anotrhosis przed własną publicznością podejmować będzie niemiecki Werder.
Drużyna Anorthosisu stanie dzisiejszego wieczoru przed szansą zapisania się w historii. Jeśli mistrzowie Cypru wygrają z Werderem, a Panathinaikos przegra z Interem (co jest, jak najbardziej, prawdopodobne), to Łukasz Sosin i spółka będą cieszyli się z awansu.
Ale trzeba również pamięstać, że Anorthosis jeszcze nigdy nie wygrał z zespołem z Bundesligi i, mimo iż w obecnej edycji Champions League zaskakuje wszystkich (m.in. Jose Mourinho, który przyjechał z Interem na Cypr w ostatniej serii spotkań), dziś to jednak piłkarze Thomasa Schaafa będą, moim zdaniem, cieszyć się po ostatnim gwizdku w meczu.
Szkoleniowiec gospodarzy ma w dzisiejszym spotkaniu do dyspozycji cały skład. W pierwszej 11-stce nie powinno zabraknąć oczywiście miejsca dla Sosina.
Niestety, dobrych wiadomości wciąż brakuje w obozie Werderu Brema. Drużyna kiepsko radzi sobie zarówno w Lidze Mistrzów, jak i w rodzimej Bundeslidze. Piłkarze nie prezentują formy, jakiej powinno się od nich oczekiwać.
Dodatkowo Thomas Schaaf nie będzie mógł dzisiejszego wieczoru skorzystać z kontuzjowanych Daniela Jensena, Maxa Kruse i Martina Harnika.
Goście, by liczyć jeszcze na awans do kolejnej fazy turnieju, muszą dziś sięgnąć po 3 punkty. Nie będzie to zadanie proste, ale, moim zdaniem, stać piłkarzy Werderu na zwycięstwo. Powinni wykorzystać większe doświadczenie i klasę zawodników, jakich posiadają w swoim składzie.
Mój typ: 0:1 dla Werderu. Bramka: Diego z rzutu karnego.
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
Lepszym określeniem byłoby stwierdzenie, że Inter te bramki sam sobie strzelił.;]
Jak dla mnie dzisiaj wygra Werder. Dlaczego? W końcu muszą się przełamać, bo jeżeli nie z Anorthosisem to z kim? Nie to, żebym nie doceniał Cypryjczyków ale dziś będzie im zwyciężyć niezwykle trudno.

No ale nic. Pożyjemy zobaczymy.;] Mam chociaż nadzieję, że meczyk będzie przedni.;]
No kiedys musza sie przełamac, ale moim zdaniem nie dzisiaj. LM dla werderu jest za silna moze cos w PU powalcza jak sie dostana.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Panathinaikos - Anortossis
Anortosis wszystkie mecze wyjazdowe w LM (i eliminacjach) przegrał za wyjątkiem meczu z Werderem (jeżeli grał w Irundzie eliminacyjnej to sory ale nie znam tych wyników więc ktoś poprawi). O ile u siebie ten zespół ma niesamowity gaz o tyle na wyjazdach gra raczej kiepsko. Panathinaikos pogrążony na Cyprze 3:1 będzie chciał się odegrać. Pozatym to mecz o awans. Panathinaikos będzie zmotywowany. Co prawda remis też daje im awans. Ale mimo to sądze że po tak dobrych występach Panathinaikos podtrzyma dyspozycję.
Jak dla mnie najlepszy typ na jutro
i kurs niczego sobie
 
szary 0

szary

Użytkownik
Naprawdę żałuję że Famaguście nie udało się utrzymać 2 bramkowego prowadzenia z Werderem. Teraz mieliby już pewny awans z grupy gdyby oczywiście Inter nie zawalił. Tymczasem nawet udział w PUEFA wisi na włosku, ale zdecydowanie bardziej zasłużyli na to 3 miejsce niż Werder i mam wielką nadzieję że jednak je zachowają. Panacie wystarczy remis do awansu a w razie wygranej mogą nawet wyjść z pierwszego miejsca jeśli Inter po raz kolejny straci punkty. Do tego trener Koniczynek obchodzi dziś urodziny także wygrana gości bardzo mało prawdopodobna.
Panathinaikos - Famagusta 1 [1.66] ✅
Panathinaikos - Famagusta 1X [1.11] ✅

Werder to zdecydowanie najgorsza z drużyn które przed rozpoczęciem rozgrywek były typowane do awansu. Czy w LM, czy w Bundeslidze prezentują taki sam bardzo niski poziom. W lidze zaledwie kilka dni temu przegrali z jednym z najsłabszych zespołów. Szczerze mówiąc liczę że i dziś dostaną porządną lekcję futbolu ale już od klasowego rywala. Inter co prawda też zaliczył kilka wpadek ale kiedy trzeba potrafi roznieść rywala na strzępy.
Werder - Inter 2 [2.62] ⛔
Werder - Inter X2 [1.44] ⛔

Inter - żenada! Wynocha z LM z taką grą. Żeby z takimi patałachami przegrać. Mam nadzieję że trafią na Barcelonę i zbiorą porządne manto!!! :/
 
mucios92 0

mucios92

Użytkownik
Spotkanie: Panathinaikos - Anorthosis Fam.
Typ:X2
Kurs:2,30
Bukmacher:Expekt
Analiza:
▶
W dzisiejszym spotkaniu rozgrywanym w ramach Ligi Mistrzów odbędzie się mecz pomiędzy druzynami Panathinaikosu Ateny i Anarthosis Famagusta.
Piłkarze „Starej Damy” to obecnie duże zaskoczenie tegorocznej edycji Ligi Mistrzów.
Ich forma prezentowana w 5 rozegranch meczach biorąc pod uwagę fakt, że jest to drużyna z ligi cypryjskiej jest naprawde dobra.Oto wyniki tej drużyny z poprzednich kolejek:

• Werder Brema 0:0 Anorthosis Famagusta
• Anorthosis Famagusta 3:1 Panathinaikos Ateny
• Inter Mediolan 1:0 Anorthosis Famagusta
• Anorthosis Famagusta 3:3 Inter Mediolan
• Anorthosis Famagusta 2:2Werder Brema


Tak więc widać, że grupa w jakiej znajdują się zawodnicy z Famagusty jest naprawde silna.
Z wyników jakich osiągnęli mogą być naprawde zadowoleni, choć nie do końca bo np.
chociażby remis z Interem czy z Werderem. W obydwu tych spotkaniach prowadzili 3:2 z Interem ostatecznie remisując 3:3 i z Werderem wygrywając 2:0 remisując na koniec spotkania 2:2.Cypryjscy piłkarze mają szanse na awans do dalszej fazy LM co dla nich było by to naprawde bardzo dużym sukcesem.

Zawodnicy Ateńskiego Panathinaikosu radzą sobie patrząc na tabele minimalnie lepiej od swoich dzisiejszych rywali.Wyprzedają ich o 1pkt.To nie znaczy, że prezentują lepszą gra na boisku.Fakt, że po świetnym meczu wygrali oni w Bremie z Werderem 0:3 lecz zwycięstwo nad Interem było troche szczęśliwe.Uważam, że zawodnicy z Mediolanu podeszli zbyt lekceważąco do tego spotkania przegrywając je.Wyniki jakie osiągały „Koniczyny” w poprzednich kolejkach są następujące:

• Panathinaikos Ateny 0:2 Inter Mediolan
• Anorthosis Famagusta 3:1 Panathinaikos Ateny
• Panathinaikos Ateny 2:2 Werder Brema
• Werder Brema 0:3Panathinaikos Ateny
• Inter Mediolan 0:1Panathinaikos Ateny


Widzimy więc, że oprócz tych ostatnich dwóch zwycięstw forma prezentowana przez Panathinaikos nie jest za bardzo dobra, dlatego otwiera się duża szansa na zdobycie korzystnego rezultatu dla Anarthosisu. Cypryjczycy nie mają nic do stracenia i muszą zagrac na granicy swoich możliwości bo motywacji na pewno im nie zabraknie, i pokuszą się o zwycięstwo a remis na pewno.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
No Inter sobie olał to na całego a sam postawiłem x2. Kurcze ale szkoda Anortosisu o ambicje mają duże ale na wyjeździe im nie idzie wogóle więc typ poprzednika mocno przesadzony
 
doberman 4,5K

doberman

Forum VIP
Awans wywalczyli : Inter z 1 miejsca , Panathinaikos
Puchar UEFA - Anorthosis
Poza Pucharami : Werder
zapraszam do komentarzy
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Puchar UEFA - Anorthosis
Poza Pucharami : Werder
Tylko, że to Bremeńczycy wywalczyli awans do Pucharu UEFA!
Fakt - żal Anorthosisu i również chciałbym, by to oni mieli kolejną szansę na zaprezentowanie się w Europie na wiosnę, ale cóż... Nie wyszło...
 
Do góry Bottom