>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grupa A

szary 0

szary

Użytkownik
Chelsea mimo wszystko jest mocno osłabiona, a wygrane po 5-0 z takimi słabiakami jak Middlesbrough czy Sunderland mnie nie przekonują by postawić na ich wygraną w Rzymie. U siebie wygrali ledwo 1-0 i to po golu Terry&#39;ego dopiero w końcówce spotkania. Nie wiem na jakiej podstawie sądzicie że Niebiescy dziś wygrają, co niektórzy że wręcz zmiażdżą gospodarzy ze 3-0. Ja tu widzę remis lub wręcz wygraną Rzymian.
Roma - Chelsea 1X @ 1.66 ✅
Roma - Chelsea 1 @ 3.45 ✅
W drugim meczu z kolei spodziewam się już wyraźnej dominacji gości. Cluj po wygranej w Rzymie, nie potrafiło nawet strzelić bramki. Nic dziwnego bo strzelają dość często ale bardzo niecelnie. We Francji linia obrony Cluj musiała często schodzić pod samą bramkę bo nie mieli sposobu na przytrzymanie piłki w środku pola. Sądzę że Bordeaux tym razem będzie bardziej poukładane i jeszcze bardziej zdominuje środek pola, do czego na pewno p[rzysłuży się absencja podstawowego pomocnika rumuńskiego zespołu Eugena Trici.
CFR Cluj - Girondins Bordeaux 2 @ 3.20 ✅
CFR Cluj - Girondins Bordeaux X2 @ 1.60
✅
Porazki Chelsea można było się spodziewać, ale to co zrobiła Barca woła o pomstę do nieba ????
 
the_witcher 0

the_witcher

Użytkownik
Porazki Chelsea można było się spodziewać, ale to co zrobiła Barca woła o pomstę do nieba ????
Dokładnie było głośno o tym nawet w TV, że Roma musi przełamać swoją złą passę i w końcu wygrać swój mecz i tak też się stało jak dla mnie wszystko OK. Remis Barcelony to ewidentny prezent finansowy dla bukmacherów, zresztą dzisiejsze wyniki meczów przyniosą im niemały zysk :kwasny4565: Barcelona pozwoliła pożegnać się z FC Basel dając im ten 1 honorowy punkt ku ucieszy kibiców i tym samym popsuła humor niejednym dzisiejszym graczom. W bukmacherce nic już nie jest pewne i nigdy nie było.
 
ths 0

ths

Użytkownik
Ja uważam, że jutro Chelsea i Roma pewne zwycięstwa. Chelsea po wysokiej i niespodziewanej porażce 0:3 w Rzymie będzie chciała zmazać plame, a ponadto w pierwszym meczu pokonali Bordeaux 4:0.
Natomiast Roma w końcu złapała odpowiednią formę i potwierdzi, że wygrana z Chelsea to nie przypadek.
 
R 1,6K

radomiak1910

Użytkownik
Cluj-Roma
Typ:2
1,9
Expekt
Analiza:
W jutrzejszym spotkaniu 4 kolejki fazy grupowej ligi mistrzow zmierza sie jedna z najwiekszych niespodzianek tej edycji LM Cluj i wloska druzyna As Romy . Ekipa Francesco Tottiego po slabym , albo nawet bardzo slabym poczatku sezonu zaczyna grac coraz lepiej . Pokazala to juz w ostatnim spotkaniu ligi mistrzow , gdzie pokonala w spotkaniu , w ktorym nie byla faworytem londysnka Chelsea 3:1 . W lidze roma takze radzi sobie coraz lepiej , z ostatnich 3 spotkaniach , 2 wygrala i jedno zremisowala . Dla Cluj samo uczestniczenie w tej fazie tych elitarnych rozgrywek jest napewno sporym osiagnieciem . Druzyna z Rumunii gra ostatnio w kratke . Remis,wygrana,wygrana,porazka to jej 4 ostatnie spotkania w lidze rumunskiej , nie ma watpliwosci , ze liga mistrzow to duzo wieksze wyzwanie . Jesli roma marzy o awansie do nastepnej fazy powinna to spotkanie wygrac . I tak rowniez stawiam
 
malin157 72,4K

malin157

Znawca - Sporty zimowe
Spotkanie: Cluj - AS Roma
Typ: Roma wygra różnicą dwóch goli lub wiecej
Kurs: 4.00
Buk: bet365
Analiza:
O godzinie 20:45 odbędzie się spotkanie 5 kolejki Ligi Mistrzów Cluj - Roma. Sytuacja w grupie jest bardzo ciekawa, wszystkie 4 zespoły mają jeszcze szansę na awans do kolejnej fazy. Gospodarze dzisiejszego meczu wystartowali w tegorocznej edycji Ligi Mistrzów świetnie (wygrali właśnie z Romą na wyjeździe i zremisowali u siebie z Chelsea), ale obecnie prezentują się o wiele gorzej, forma z tamtych meczy już dawno uciekła (przegrali następnie w Lidze Mistrzów z Bordeaux dwa razy) i spadli na ostatnie miejsce w grupie A. Na dodatek w lidze ostatnio także grają w kratkę i zajmują dopiero 6 miejsce w tabeli, w ostatnim meczu przegrali nawet z przeciętnym zespołem Pandurii. Cluj w dzisiejszym meczu będzie prawdopodobnie osłabione brakiem 3 zawodników z podstawowego składu (Didi, Tony i Mouresan). Goście przyjadą do Rumunii z nastawieniem by zrewanżować się za tą sensacyjną porażkę w spotkaniu u siebie, mają na to ogromne szanse, ponieważ po słabym początku sezonu teraz zaczynają grać taki futbol, jakiego oczekują od nich kibice, grają coraz lepiej, pokonali ostatnio Chelsea 3:1 w LM i Lazio w derbach Rzymu. W niedziele w ligowym meczu wyjazdowym Giallorossi ograli Lecce 3:0, gospodazre tamtego meczu nie mieli zupełnie nic do powiedzenia na boisku, Roma zagrała świetnie w destrukcji. Romaniści kłopoty kadrowe ma już za sobą, w spotkaniu z Rumunami zabraknie jedynie Panucciego, pozostali zawodnicy będą do dyspozycji Spallettiego. Forma obu drużyn się zmieniła, to Roma zaczyna znów grać piękny futbol, a Cluj dostało zadyszki, dlatego też uważam, że Romie uda się dzisiejszy rewanż na zespole Rumuńskim i wygrają pewnie co najmniej 2 golami
 
uzytkownik-7288 4

uzytkownik-7288

Użytkownik
Chelsea nie jest zbyt pewnym faworytem jednak z pewnością bardziej pasuje na to miano niż Bordeaux. Francuzi nigdy niczym specjalnym nie popisali się w europejskich pucharach i myslę że tym razem będzie tak samo. Jednak anglików w weekend czeka cięzki mecz z Arsenalem więc trudno ocenic czy zagraja na 100% swoich możliwości.
Prawdopodobne składy:
BORDEAUX: Ramé; Chalmé, Planus, Diawara, Jurietti; Gouffran, Diarra, Fernando, Wendel, Gourcuff; Chamakh

CHELSEA: Čech; Bosingwa, Ivanović, Terry, Ashley Cole; Mikel, Joe Cole, Ballack, Lampard; Malouda, Anelka
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
CFR Cluj - AS Roma
Typ:2(-1.0)
Buk:Bwin
Kurs:3.50
Analiza:
5 kolejka Ligi Mistrzów sezon 08/09 , w tej grupie co prawda kolejność w tabeli jest taka jak wszyscy przewidywali , ale porażka Romy w Rzymie z Clujem była największą tegoroczną niespodzianką w tych rozgrywkach.
Dziś przyszedł czas na rewanż Romy , która już się budzi i zaczyna grać znów pięknie i skutecznie.
Roma jest w grupie A na drugim miejscu , wyprzedza ją tylko Chelsea , ale oczywiście drugie miejsce gwarantuje jakby i awans , i małe szanse na ćwierćfinał bo przeciwnik w takim wypadku będzie z najwyższej możliwej półki , dlatego Roma ma dziś o co grać .
Zwiastunem powrotu Romy do dobrej formy był mecz właśnie w Lidze Mistrzów z wspomnianą Chelsea , w którym Rzymianie strzelili 3 gole tak mocnej defensywie jaką mają The Blues i wygrali 3:1, później remis w lidze z Bologna 1:1 na wyjeździe i dwa zwycięstwa w lidze nad Lazio w derbach, przed własną publicznością co dodało wiary zawodnikom Romy i z Lecce 3:0 na wyjeździe.
Kolejną ważna rzeczą a może nawet kluczową jest powrót do gry i powoli do formy &quot;El Capitana &quot; tzn Francesco Tottiego , który jest symbolem i motorem napędowym Romy.
Rozpisuję się tylko na temat formy Romy , bo myślę że gdy Rzymianie zagrają na takim poziomie jak w ostatnich 4 meczach wygrają i to w cuglach z przeciętnym trzeba to powiedzieć Clujem, a jak wspomniałem mają temu zespołowi coś do udowodnienia.
 
szary 0

szary

Użytkownik
Cluj-roma 1x 8/10 Roma Prawdopodobnie Bez Vucinica !
I myślisz że przez absencję jednego zawodnika Cluj zatrzyma lokomotywę która ledwo zdążyła się rozpędzić? Nawet 0.5/10 bym nie dał temu typowi :jezora:

Roma żeby awansować musi wygrać z Rumunami bo w ostatniej kolejce czeka ją trudniejszy mecz z Bordeaux i będzie to wciąż mecz o awans. Sen Cluj skończył się w momencie przegranej u siebie z Bordeaux. W ostatnich 2 kolejkach czekają ich już tylko porażki. Roma pała żądzą rewanżu a w obecnej formie może sobie odbić porażkę z pierwszego meczu z nawiązką.
Cluj - Roma 2
Cluj - Roma (1-0) 2

Chelsea mimo wszystko nie pokazuje zbyt wysokiego poziomu w LM. Dość powiedzieć że najskuteczniejszym w zespole jest... John Terry (2 gole). Bordeaux wzięło się ostro do roboty czego efektem 2 kolejne wygrane z Cluj. Chelsea z kolei dostała lekcję gry od Romy. Przegrać raczej nie przegrają ale Żyrondyści spokojnie mogą zatrzymać u siebie punkt. W końcu wciąż walczą nawet o 1 miejsce w grupie. Chelsea bez Deco, a Drogba już przymierza koszulkę Interu.
Bordeaux - Chelsea X2
Bordeaux - Chelsea X
Bordeaux - Chelsea under 2.5
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Odnośnie Chelsea to doszły mnie różne plotki... przemawiające za tym że Anglicy są tu pewniakiem.
Ponoć za wszelką cenę [również niesportowo] chcą wygrać w tym roku LM i warto stawiać na ich finalny friumf. W tym meczu nie odpuszczą więc bo tabela zbyt ryzykowny ma układ.
Do przemyślenia.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
To tylko plotka z jaką się niedawno spotkałem. Nie upieram się przy tym tylko uważam że warta jest przemyślenia. A odnośnie tego że w UEFA kasa lub układ ma ogromne znaczenie to powiem tylko że nie uwierze, iż zespół Putina wygrał zeszłoroczny puchar dzięki fenomenalnej postawie [notabene wypracowanej zaledwie w rok] ;)
 
gonzotyp 0

gonzotyp

Użytkownik
To tylko plotka z jaką się niedawno spotkałem. Nie upieram się przy tym tylko uważam że warta jest przemyślenia. A odnośnie tego że w UEFA kasa lub układ ma ogromne znaczenie to powiem tylko że nie uwierze, iż zespół Putina wygrał zeszłoroczny puchar dzięki fenomenalnej postawie [notabene wypracowanej zaledwie w rok] ;)
Ja bym tego nie powiedział bo jesli chodzi o zeszły sezon P.UEFA to zespół z Rosji sobie na to wypracował. I nie ma tu nawet mowy o jakis układach. Teraz liga rosyjska jest bardzo silna tam nie ma słabych druzyn tam kazdy mecz jest na wysokim poziomie. To jest moje zdanie.
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
Zenit grał ładnie, to prawda ale inne zespoły nie błyszczały formą... Zenit zaistniał dość nagle, nieoczekiwanie. Gładko zdobył puchar. Trofeum jest w klubie i teraz wyniki już są słabsze.
Ja wiem że teorie spiskowe są z regóły śmieszne ale w przypadku kiedy Gasprom Putina [dostawca gazu na Europę] jest właśnicielem Zenitu to ciężko być czegoś pewnym...
 
Z 61,2K

zwierzakus

Użytkownik
No to twoja teoria spiskowa prysła; Chelsea tylko zremisowal;a z Bordoux-tracac bramke na 5 min do końca....A może to Bordo kupiło sedziego?:-D
 
szary 0

szary

Użytkownik
Cluj - Roma 2 ✅
Cluj - Roma (1-0) 2 ✅
Bordeaux - Chelsea X2 ✅
Bordeaux - Chelsea X ✅
Bordeaux - Chelsea under 2.5 ✅
Chyba będę musiał zaliczyć tę grupę do ulubionych. W poprzedniej kolejce 100% trafność i w tej ani promila mniej. Oby tak dalej :spokodfhgfh:
Bordeaux zasłużyło na więcej w tym meczu. Niestety do dalszej fazy nie awansuje bo o wygraną w Rzymie będzie niezwykle ciężko, z kolei Chelsea z Rumunami powinna mieć już tym razem dość łatwą przeprawę. Grupa po ostatniej kolejce będzie wyglądac następująco:
1. Roma
2. Chelsea
3. Bordeaux
4. Cluj
I kto by się spodziewał że po tak fatalnym początku, Roma awansuje z pierwszego miejsca?
 
sieku 31

sieku

Użytkownik
No to twoja teoria spiskowa prysła; Chelsea tylko zremisowal;a z Bordoux-tracac bramke na 5 min do końca....A może to Bordo kupiło sedziego?:-D
To nie polega na kupowaniu sędziego ;)
Ale fakt że ZASŁYSZANA POLTKA okazała się chyba błędna. Mam nadzieję że nikogo nie zasugerowała.
Postawa piłkarzy Chelsea była czasem zadziwiająca. Totalna olweka meczu i jeszcze ta kartka... n/c
 
widzu 4,5K

widzu

Forum VIP
AS Roma - Girondins Bordeaux 1.65

Rzymiane po fatalnym początku sezonu odbijają sie od dna i obecnie graja juz swoja optymalna pilke, wygrywają kolejne spotkania w lidze, u siebie w LM pokonali nawet Chelsea Londyn. Roma jest obecnym liderem grupy i do awansu wystarczy im remis, ale nie wierze zeby u siebie tak kalkulowali na pewnoe zagrają o pełną pule! Bordeaux nie wygrało meczu na wyjezde od b. dawna, na tak gorącym stadionie nie uda im sie nawet zremisowac!
 
krycha18 16

krycha18

Użytkownik
Spotkanie : AS Roma - Girondions Bordeaux
Typ : Więcej niż 2,5
Kurs : 1,85
Buk. : Bwin
Analiza : Jutro odbędzie sie 6 ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów . Spotykają sie AS Roma , która aktualnie zajmuje 1 pozycje w tabeli i ma 9 pk z Bordeaux , który zajmuje 3 pozycje w grupie i wciąż ma szanse na awans do kolejnej rundy ponieważ mają na swoim kocnie 7 pk , a wiec jak wygają bedą mieli 10 pk i wtedy wyprzedzą As Rome , wiec jak widac yapowida sie niesamowicie ciekawe spotkanie . As Roma po słabszym początku sezonu wreszcie zaczeli grać na swoim poziomie a co najważniejsze zaczeli wygywać spotkania w lidze i to na wyjeździe ! W pierwszej kolejce fazy grupowej ligi mistrzów As Roma przegrała u siebie 1-2 z Caluj co było mega sensacja w lidze mistrzów.
Następne spotkanie wygrali na wyjeździe 1-3 z Boredeaux , w 3 kolejce przegrali 1-0 na wyjeździe z Chelsea , w czwartej kolejce w rewanzu pokonali Chelsea 3-1 , i ostatnio wygrali 1-3 z Caluj na wyjeździe . A wiec jak widać w 5 spotkanich rozegranych przez As Roma 4 razy padł wynik Więcej niż 2,5 , a wiec mój typ jak najbardziej uzasadniony ! Dodając do tego , że Bordeaux w tym spotakniu żuci sie do ataku od pierwszych minut , aby strzelić jak najprędzej bramke , As Roma będzie czychała na kontratak , możemy zobaczyć niesamowicie ciekawe spotkanie dla oka . Już po pierwszym spotkaniu gdzie As Roma wygrała we Francji 1-3 widać że w tym spotkaniu padnie sporo goli , jak dla mnie Więcej niż 2,5 jak bardzoe realnym typem na jutro ~!
 
dexter_romanista 17

dexter_romanista

Użytkownik
Spotkanie : AS Roma - Girondions Bordeaux
Typ : Więcej niż 2,5
Kurs : 1,85
Buk. : Bwin
Analiza : Jutro odbędzie sie 6 ostatnia kolejka fazy grupowej Ligi Mistrzów . Spotykają sie AS Roma , która aktualnie zajmuje 1 pozycje w tabeli i ma 9 pk z Bordeaux , który zajmuje 3 pozycje w grupie i wciąż ma szanse na awans do kolejnej rundy ponieważ mają na swoim kocnie 7 pk , a wiec jak wygają bedą mieli 10 pk i wtedy wyprzedzą As Rome , wiec jak widac yapowida sie niesamowicie ciekawe spotkanie . As Roma po słabszym początku sezonu wreszcie zaczeli grać na swoim poziomie a co najważniejsze zaczeli wygywać spotkania w lidze i to na wyjeździe ! W pierwszej kolejce fazy grupowej ligi mistrzów As Roma przegrała u siebie 1-2 z Caluj co było mega sensacja w lidze mistrzów.
Następne spotkanie wygrali na wyjeździe 1-3 z Boredeaux , w 3 kolejce przegrali 1-0 na wyjeździe z Chelsea , w czwartej kolejce w rewanzu pokonali Chelsea 3-1 , i ostatnio wygrali 1-3 z Caluj na wyjeździe . A wiec jak widać w 5 spotkanich rozegranych przez As Roma 4 razy padł wynik Więcej niż 2,5 , a wiec mój typ jak najbardziej uzasadniony ! Dodając do tego , że Bordeaux w tym spotakniu żuci sie do ataku od pierwszych minut , aby strzelić jak najprędzej bramke , As Roma będzie czychała na kontratak , możemy zobaczyć niesamowicie ciekawe spotkanie dla oka . Już po pierwszym spotkaniu gdzie As Roma wygrała we Francji 1-3 widać że w tym spotkaniu padnie sporo goli , jak dla mnie Więcej niż 2,5 jak bardzoe realnym typem na jutro ~!
nawet zgodziłbym się, ale Roma ostatnio traci mało bramek
w ostatnich 5 meczach stracili tylko jedną, nie spodziewam się tutaj pogromu z żadnej ze stron, Roma zagra uważnie z tyłu, a myślę, że skończy się skromnym 1-0
 
Do góry Bottom