>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grupa A [Rosja, Arabia Saudyjska, Egipt,Urugwaj]

Status
Zamknięty.
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Ja myślę żeby zaatakować Egipt w meczu z Rosją. Jak wróci Salah to będą mieli z przodu ok, a i dzisiaj już nawet bez Salaha to nieźle wyglądało. Kurs na Egipt z Rosją 3,50. Co myślicie ? Mamy na świeżo już wszystkie 4 zespoły z grupy A więc można pokombinować.
Jak dotąd z drużyn pozaeuropejskich Egipt zrobił na mnie najlepsze wrażenie, o wiele lepsze od Iranu, który wygrał. Arabia była strasznie słaba, Rosja nie musiała zagrać nic wielkiego... Widać w Egipcie fanatyzm jeśli chodzi o chęć wyjścia, do tego naprawdę ładnie są poukładani, gdyby z przodu był dzisiaj Salah mogło by być zupełnie inaczej. Dla mnie kurs 3,50 to dobry kurs.
 
R 4,1K

robson1416

Forum VIP
Ja myślę żeby zaatakować Egipt w meczu z Rosją. Jak wróci Salah to będą mieli z przodu ok, a i dzisiaj już nawet bez Salaha to nieźle wyglądało. Kurs na Egipt z Rosją 3,50. Co myślicie ? Mamy na świeżo już wszystkie 4 zespoły z grupy A więc można pokombinować.
Jak dotąd z drużyn pozaeuropejskich Egipt zrobił na mnie najlepsze wrażenie, o wiele lepsze od Iranu, który wygrał. Arabia była strasznie słaba, Rosja nie musiała zagrać nic wielkiego... Widać w Egipcie fanatyzm jeśli chodzi o chęć wyjścia, do tego naprawdę ładnie są poukładani, gdyby z przodu był dzisiaj Salah mogło by być zupełnie inaczej. Dla mnie kurs 3,50 to dobry kurs.
Ale jest pytanie czy wróci Salah. W ataku Egipt prezentował się słabo, nie miał kto wykończyć, a akcji kilka fajnych było. Nie wiadomo czy siedzi na ławce w roli straszaka czy jednak z Rosją zagra choćby 30 minut, bo jakby nie patrzeć to będzie mecz o być albo nie być w turnieju.
Co do Urugwaju, to wyglądało przeciętnie, umówmy się, awans już mają, bo Arabia to spokojne 3 punkty, na miejscu trenera potraktowałbym ten mecz jako taki mecz na strzeleckie przełamanie i zagrał mocno ofensywnie, pewnie te 3-4 bramki strzelą.
 
uniquebartosz 18

uniquebartosz

Użytkownik
Ja bym bezpieczniej na Egipt DNB pograł.
Dzisiaj pokazali trochę podejście jak Polska reprezentacja - czyli minimalistyczne, chcieli dowieźć dobry wynik 0-0 z potentatem grupy no i nie dowieźli.
Mogą wyjść na prowadzenie 1-0 i znowu próbować dowieźć...
 
dx2 224,4K

dx2

Użytkownik
Rosja-Egipt 1 @2.2

Ale ze jak ? Kurs ponad 2 na gospodarzy w starciu z druzyna z Afryki, toz to tylko brac i probowac. Druzyny z Afryki na razie wygladaja tak: Nigeria (kontra Chorwacja 0:2) bez szans, Egipt (kontra Urugwaj 0:1) dramatyczny mecz z Urugwajem, ogladac sie tego nie dalo, chyba najnudniejszy mecz mistrzostw jak dotad. Urugwaj slabiutki, ale i tak wcisnal bramke w koncowce, Maroko (kontra 0:1), powiem tylko, ze to prawdopodobnie beda jedyne punkty Iranu.
Ja mysle, ze Rosjanie pozamiataja. 2 mecze, 6 punktow, awans i Staszek Czerczesow bohaterem. Wladek Putin zadowolony i propaganda dziala dalej.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Mysle , ze warto juz inwestowacnie pieniądze w dubelka Egipt - Rosja i Urugwaj - Rosja .
Dwie czyste jedynki , dla mniej odwaznych Egipt z remisem , do tego ewentulanie Urugwaj -2,5 z Saudyjcyzkami @2,10.
Grając Ww czyste winy i handi na Urugwaj mamy piekne ako 17,81 . Według mnie naprawde warto spróbować ????
Nie sugerowal bym sie zwycięstwem Rosji 5-0 bo chyba pierwszy raz bylem świadkiem meczu , gdzie ktos wygral 5-0 a i tak zagral bardzo slabo ????
 
B 14

bartekczl

Użytkownik
Wraca Salah i Ruscy będa mieli problem, by to ugrać, jakiś remis raczej. Urugwaj ogarnia Arabów, a na koniec na miękko remis Urusów i Ruskich, nawet przy wygranej Faraonów, daje obu ekipom wyjście z grupy.
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
Podchwytliwy krok bukow,na takich zarabiaja pozniej ale trzymam kciuki zeby weszlo:p
Ten kuponik nadal stoi, bo przeciw Urugwajowi Czupakabra nie zagrał hehehehe
Wszędzie piszą że Mo jest gotowy na Rosję, można w to wierzyć? Ma ktoś jakieś wątpliwości sensownie podparte? To jest mega ważny szczegół tego meczu:smoke:
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
Jak jest gdzieś bet, że Salah zagra z Rosją to dajcie namiar. Wejdę w to. Jestem pewien, że zagra. Egipt(DNB) już pograny
 
U 2,7K

uzytkownik-148179

Użytkownik
No dobra ten kurs długo się nie utrzyma więc zaryzykowałem:
Rosja - Egipt
Over 1.5 fauli na Mo Salahu @1.72 ⛔
Krótko i zwięźle - Ruskim może tutaj wystarczyć remis więc na pewno priorytetem będzie gra obronna. Btw przeciw Faraonom nie poszaleją jak w poprzednim meczu, bo obrona Egipska pokazała się z dobrej strony. Czerwona armia dużo ostatnio fauluje, nawet bardzo dużo. Licze na występ MVP od pierwszych minut, ale jeśli miałby wejść dopiero w 60 minucie to i tak może siąść :eek:kay:
 
chamberlain 447,4K

chamberlain

Moderator
Członek Załogi
Rosja - Egipt
Obie drużyny zdobędą bramkę @ 2.12 ✅
Egipt trafi bramkę @ 1.62 ✅

Remis @ 3.20 - Wszystkie kursy z Fortuny ⛔

Jutro zakończymy pierwszą kolejkę mistrzostw świata meczem Polaków z Senegalem, ale również jutro rozpocznie się 2 kolejka, meczem Rosja - Egipt, a w nim typuje, że obie drużyny zdobędą po bramce. Rosja przejechała się po Arabii Saudyjskiej aż 5:0, ale nie zagrali wcale jakiegoś wielkiego meczu, Arabia przeszła obok tego meczu, prawie bez żadnych starań, z Egiptem już nie będzie takiego spacerku. Egipcjanie w pierwszym meczu mierzyli się z Urugwajem, bez Salaha, który ma wystąpić z Rosją, mimo, że przegrali ten mecz, to tylko 0:1 i to po bramce straconej w 89 minucie. Skoro Urugwaj z takimi gwiazdami jak Suarez, czy Cavani nie potrafią poradzić sobie prawie przez całe spotkanie z osłabionym Egiptem, to co ma zrobić Rosja? Zapowiada się, że będą cierpieć większe męki, niż Urugwaj, ale na pewno są naładowani energią po pierwszym zwycięstwie, poza tym są gospodarzami, więc nawet sędziowie powinni pomóc, żeby coś ustrzelili. Jeśli chodzi o defensywę ona jak dla mnie nie imponuje, już z Arabią mieli momentami duże problemy i gdyby nie małe umiejętności piłkarzy, na pewno by coś stracili, Egipt powinien już wykorzystać jakieś błędy. Jak dla mnie ciekawe spotkanie prawdopodobnie zakończone bramkowym remisem z lekkim wskazaniem na Egipt.
 
zibi16 1,1M

zibi16

Moderator
Członek Załogi
Rosja Egipt
remis lub Egipt 1,81
obie strzelą 2,26
Ja osobiście nie widzę jakiegoś hurraoptymizmu w wyniku 5:0 z Arabią... Dla mnie Rosjanie nie pokazali nic szczególnego czego mogli by się Egipcjanie bać. Egipt bez Salaha dzielnie bronił się w meczu z Urugwajem widać było, że grają na remis to się trochę zemściło.
Wraca Salah więc siłą w ofensywie o wiele większa, obrona Rosji nie jest zbyt mocna więc pewnie Salha nie raz i nie dwa wejdzie w pole karne i spróbuje dograć bądź strzelić.
Oczywiście Rosja ma swoje atuty z przodu i także mogą strzelić bramkę.
Moim zdaniem Egipt nie jest jeszcze na straconej pozycji i ja im daje duże szanse na zwycięstwo w tym meczu bo raczej tylko to da im szanse na awans ale i remis także jeszcze im nie zamyka drzwi.
 
intelowiec 68,2K

intelowiec

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna - MŚ
Data: 19.06.2018
Godzina: 20:00
Mecz: Rosja - Egipt
Typ: x2
Kurs: 1,81
Buk: Fortuna
Analiza: Wszyscy w dniu dzisiejszym (co oczywiste i zrozumiałe) skupiają się na analizie meczu naszych orłów i zapewne większość w tym temacie została już napisana, dlatego też ja postanowiłem dokonać krótkiego opisu innego spotkania, które dostaniemy po zakończeniu meczu naszych niejako na deser, i które będzie jednocześnie inauguracją drugiej kolejki grupowej.
Większość może być zdziwiona, natomiast ja postanowiłem iść po bandzie i nadal zagrać tu na kolejne potknięcie Sbornej. Dlaczego? Dlatego, iż mimo wygranej 5:0 w meczu otwarcia mnie nie zachwyciła, i dlatego, że Egipt bez Salaha był równorzędnym partnerem dla naszpikowanego gwiazdami Urugwaju przez 80 minut inauguracyjnego pojedynku.
W zespole Rosji nie będzie mógł wystąpić pomocnik Alan Dzagojew, który w pierwszym spotkaniu doznał kontuzji, natomiast uraz Tarka Hameda z Egiptu okazał się niegroźny i prawdopodobnie zobaczymy tego gracza drugiej linii w dzisiejszym meczu. Najważniejszą jednak wiadomością jest, że prawdopodobnie będzie na dziś gotowy gwiazdor i lider reprezentacji Egiptu Mohamed Salah.
Bez dwóch zdań będzie to dodatkowy bodziec dla zespołu, który zdaje sobie sprawę, że jest to po porażce na inaugurację ich mecz o wszystko, i który ma również świadomość, że może być dla gospodarzy turnieju równorzędnym przeciwnikiem. Rosjanie natomiast, rozpromienieni po nad wyraz łatwej wygranej, która bardziej wynikała z tragicznej wręcz postawy Arabów niż ich dobrej gry (wynik 5:0 jest złudny, gdyż dwie bramki padły w doliczonym czasie gry), mogą podświadomie zlekceważyć rywala z Afryki i tu upatruję szansy na sukces.
Egipcjanie, którzy grali solidną piłkę, zdają sobie sprawę, że na koniec czeka na nich ta właśnie słaba Arabia, i grając dziś o punkt lub trzy mogą sobie łatwo utorować drogę do awansu. Rosja natomiast wie, że musi wygrać, bo z Urugwajem wolałaby nie grać pod presją, dlatego też nogi mogą być lekko spętane, co mogą skrupulatnie wykorzystać gracze z Egiptu, na czele z ich powracającą gwiazdą Salahem.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
A czy nie uważacie, że Rosję dziś Egipt rozjedzie i Czerczesow stanie się wrogiem publicznym nr 1 w Rosji?
Moim zdaniem scenariusz bardzo realny. Jak dla mnie Rosja z grupy nie ma szans wyjść, a pierwszy mecz z pastuchami zadecydował jedynie o kolejności miejsc 3-4.
 
adamo80 17,4K

adamo80

Użytkownik
W meczu Rosja vs Egipt jak dla mnie do grania: Egipt2x i remis. Remis nie będzie złym wynikiem dla Rosji, a Egipt spokojnie, jeszcze jak wróci Salah będzie w stanie osiągnąć co najmniej remis. Oczywiście handi w postaci trybun na Rosję, ale sportowo Egipt świetnie się zaprezentował i to bez Salaha.
 
19dzik91 18

19dzik91

Użytkownik
To taki troche mecz 50/50. Rosja rozgromila slaba Arabie a Egipt na farcie stracil tylko jedna bramke. Zeby Suarez mial troche wiecej szczescia i nie zmarnowal tylu akcji to by byl pogrom. Cavani w sumie mial rowzniez pare sytuacji gdzie mogla pasc bramka. Rosjanie podbudowani po ostatnim meczu, gospodarz. Egipt wie ze dla nich to mecz juz raczej o wszystko. Ja bym tu szedl w remis i btts.
 
grzesznik 800

grzesznik

Użytkownik
Dlaczego sądzisz,że Egipt rozjedzie i wgl wygra z Rosją? Uargumentuj to jakoś. Bo co? Bo Salah ktory mial super sezon tam gra?
Gdzie tam, Salah. Ten gość jest kontuzjowany, ale niby gotowy do gry. Pytanie czy jest sens go w podstawowej 11-stce umieszczać. Moim zdaniem może wejść w drugiej połowie i zrobić różnicę przy zmęczonych już ruskich.
Dla mnie Rosja jest do łyknięcia przez Egipt, i opieram to na postawie Egiptu z Urugwajem, kontuzji Dzagoyeva, osobie trenera Czerczesowa oraz grze Rosji przed mundialem. Już ktoś wyżej pisał o osobie trenera Rosji. Dziś spadnie z tronu, a Putin znów zadzwoni tylko już nieco rozczarowany.
 
B 35,1K

bukovina

Użytkownik
Egipt taktycznie pozera ruskich i jesli nie zrobia błędu w defensywie to wsytarczy , ze strzela gola . A potem pozostanie pokonanie Saudyjczykow i trzymanie kciukow za Urugwaj by nie przegrali z Rosja . ???? Egipt lepiej wyglada jako druzyna i mam nadzieje , ze lykna slabych ruskich.
 
freddy-krueger 490

freddy-krueger

Użytkownik
Urugwaj - Arabia Saudyjska
Typ: Urugwaj over2.5
Kurs: 1.83
efortuna
Pierwsza kolejka za nami więc już możemy co nieco więcej napisać o poszczególnych zespołach. Arabia Saudyjska na dzień dobry poległa 5:0 przeciwko Rosji. Spotkanie w ich wykonaniu było słabe, braki fizyczne wyszły w połowie drugiej połowy, zespół nie potrafił wymienić trzech podań. Jakby tego było mało już zapowiedziano im kary finansowe za ten pojedynek. Urugwaj natomiast wygrał swoje spotkanie 1:0 z Egiptem zdobywając bramkę w doliczonym czasie gry. Spodziewałem się po tym zespole zdecydowanie więcej ale widac było że brakuje szczęścia i kropki nad i bowiem kilka akcji 100% zmarnował Suarez, Cavani natomiast obijał słupki. Jednak to się odwróci i z tak słabym przeciwnikiem muszą szukać jak najwyższego zwycięstwa bo zapowiada się że bramki w tej grupie będą mieć spore znaczenie. Over2.5 wygląda przyzwoicie i można do jakiegoś dubla dodać.
 
Otrzymane punkty reputacji: +18
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
Rosja - Egipt
Salah sam niby ma wygrać ten mecz? Załóżmy że nawet jest zdrowy... Czy aby na pewno będzie miał dostateczne wsparcie ze strony partnerów? Jest sens aby w ogóle grał skoro jest kontuzjowany? Więcej jest tu pozaboiskowych spekulacji. Wszyscy trochę przyzwyczaili się do ogrywania Rosjan... a Rosjanie mogą tą grupę nawet i...wygrać....Fakt, jest to wyjątkowo łatwa grupa. Można nawet napisać, że to grupa pod gospodarzy. Ktoś słusznie napisał, że jest to mecz 50 na 50 - siąt. Można by wspomnieć też o kilku smaczkach pozaboiskowych ale..teorie spiskowe na tym forum nie są miło widziane.: )
Dla mnie Rosja to wygrywa. Powodzenia!
Rosja kurs 2,10 STS
wynik 3:1 FT


Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot;dzięki &quot;
 
Otrzymane punkty reputacji: +44
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom