>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grupa A: Juventus,Manchester City, Salzburg, LECH POZNAŃ

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP
Zapraszam do pisania analiz oraz komentarzy. Nasz rodzynek trafił do grupy śmierci.
-Juventus

-Manchester City

-Salzburg

-LECH POZNAŃ
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
awansu nie będzie ale za to undery jak się patrzy ????
chyba chciałeś napisać overy ???? nie no moze tak źle nie będzie. Grupa piekielni mocna. City po za zasięgiem. Na własnym stadionie po za zasięgiem. Juventus i Salzburg ? Mocne faktycznie. Ale Juve już nie ta sama potęga co kiedyś. Ciężko będzie Kolejorzowi a dobre wyniki ale może coś ugrają. Nie mówię o awansie ale kilka zwycięstw ???? takich bo by dało awans ????
grupa śmierci :p
jak by zamiast Salzburg dali Borussię to nie wątpliwie ????
 
haftus 140

haftus

Użytkownik
IMHO City najmocniejsze. Juve ma czasem takie wpadki, że przy dobrych wiatrach można z nimi mieć dobry bilans. Z Salzburgiem można powalczyć. IMHo wszystko co można ugrać to 3. miejsce. Awansu w tym roku nie będzie, ale hity jak..
Ja już zacieram rączki.
 
gmark 765

gmark

Użytkownik
Absolutny Max co możemy mieć to 7 pkt, 2 winy z Salzburgiem ( będzie trudno, ale da sie to wykonać przy dobrej grze ) i 1 pkt mozna ugrać z Juventusem u siebie, który ma nazwe, ale to nie ten Juve z finału LM.
 
adwokat_typera 237

adwokat_typera

Użytkownik
chyba chciałeś napisać overy ???? nie no moze tak źle nie będzie. Grupa piekielni mocna. City po za zasięgiem. Na własnym stadionie po za zasięgiem. Juventus i Salzburg ? Mocne faktycznie. Ale Juve już nie ta sama potęga co kiedyś. Ciężko będzie Kolejorzowi a dobre wyniki ale może coś ugrają. Nie mówię o awansie ale kilka zwycięstw ???? takich bo by dało awans ????

Hm... Kilka zwycięstw ? Kilka zaczyna się od co najmniej trzech... Nie wierzę, że Lech jest w stanie wygrać wszystkie mecze u siebie. Wg mnie to będzie kilka porażek, jak nie pogromów.
Z jednej strony szkoda, że nie trafiliśmy do grupy z AZ, Dynamem oraz BATE Borisov. Myślę, jednak że jest dobre losowanie. Trzeba się uczyć od najlepszych...
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
No to pięknie. Chciałbym zobaczyć minę pana Zielińskiego po tym losowaniu hehe, ale tak na poważnie - jak już konrad140 napisał Manchester zdecydowanie poza zasięgiem i według mnie jeśli będą w formie to mogą nawet postarać się o komplet punktów. Juventus bardzo chimeryczna drużyna i ciężko powiedzieć czego się można po nich spodziewać. Jeśli chodzi o drużynę Salzburga, to cienko przędzie w lidze i myślę, ze na Bułgarskiej są zdecydowanie w zasięgu Lecha. Ciekaw jestem jak Lech wytrzyma tą rundę wydolnościowo, bo polskie kluby nie są przyzwyczajone do rozgrywania meczów co 3-4 dni. To jest sport i cuda się zdarzają, więc mam nadzieję, że Kolejorz zarobi trochę punktów i nie skompromituje się przed całą piłkarskim światem.
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Dokładnie, jedyne szanse to możemy mieć chyba tylko w meczu przeciwko ekipie z Salzburga. Jeśli ktoś wierzy w to, że Lech odniesie zwycięstwo nad Manchesterem City, to taka możliwość jest tylko wtedy, gdy angielska ekipa przyjedzie w rezerwowym składzie i włodarze klubu zlekceważą polską drużynę (co jest bardzo wątpliwe). Juventus? Być może rzeczywiście nie gra aktualnie nic wielkiego, lecz o zwycięstwo w tym meczu również się raczej nie pokusimy. Sam fakt, że Lech trafił do tej grupy jest bardzo dobry, gdyż z pewnością drużyna zanotuje wielkie zyski chociażby ze sprzedaży biletów/karnetów. Pozostaje mieć nadzieję, że nie &quot;Kolejorz&quot; nie zostanie rozniesiony w drobny pył, a ewentualne zyski zaowocują w przyszłym sezonie licznymi wzmocnieniami. Mimo wszystko należy mieć tą nadzieję i wierzyć, że &quot;Kolejorzowi&quot; uda się wywalczyć parę punktów ???? .
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Lech ma problem ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywala. Wg mnie żadnego spotkania nie wygra. Natomiast w obronie grają bardzo dobrze więc z handicapami bym uważał

Rzepek już widzę jak wykładają kasę. Jasne
 
yszty 0

yszty

Użytkownik
no panowie jak City przyjedzie do poznania to przy kursie 1,50 trzeba brac kredyt i mozna atakowac mocniej na city jak beda grali normalnym skladem ????
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Z tymi kilka zwycięstwami to miała być ironia taka ????

Lech ma problem ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywala. Wg mnie żadnego spotkania nie wygra. Natomiast w obronie grają bardzo dobrze więc z handicapami bym uważał
Rzepek już widzę jak wykładają kasę. Jasne
Za wcześnie wyciągasz wnioski. Początek sezonu , praktycznie każdy miał. Moim zdaniem ta lokomotywa w końcu ruszy i Lech będzie groźny dla każdego. Nawet The Citiznez. Do składu włączony będzie Rudnevs który póki co wydaję się być najlepszym zawodnikiem ofensywnym Lecha. Miesiąc czasu to sporo aby ustabilizować formę.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
Forlan ma niezłą rękę trzeba przyznać :spokodfhgfh:, bardzo dobrze że trafiliśmy do tak silnej grupy, po co nam słabsza :cool: żeby wszyscy się łudzili że mamy szansę z niej wyjść. MC poza zasięgiem w Anglii Lech dostanie baty over 3,5 w Poznaniu over 1,5 oczywiście do zera, z Juve mogą powalczyć nawet o remisy jeśli postawa Włochów się nie zmieni, co do Salzburg to specjalnie jego ligą się nie interesuje ale myślę, że zmotywowany Lech przy odrobinie szczęścia i słabszym dniu rywale może jeden mecz u siebie wygrać. Jeśli zdobędą 4/5 punktów to uważam, że będzie sukces. Przede wszystkim cieszy, że trafiliśmy na Angielski zespół, dzięki temu Polscy emigranci będą mieli okazję zobaczyć Polski zespól, zobaczymy jak to naprawdę jest z polską piłką i ile nam jeszcze brakuje do najlepszych, do tego reklama przed Euro2012 w królestwie footballu.
 
-piter- 0

-piter-

Użytkownik
Lech ma problem ze stwarzaniem zagrożenia pod bramką rywala.
No właśnie brakuje tego ostatniego podania. Stilic to już nie ten sam zawodnik, co w poprzednim sezonie, a w tym możemy zobaczyć jego dwa oblicza. W lidze spisuje się bardzo dobrze, natomiast, jeśli chodzi o europejskie puchary, to gdzieś się tam blokuje. Fakt faktem, że biega i wychodzi na pozycję, ale to nadal za mało. We wczorajszym meczu miał parę okazji do podania w uliczkę i stworzenia sytuacji bramkowej, ale rozprowadzał grę do skrzydeł, co nie przynosiło efektu. To nie jest typ walczaka i po prostu chłopak boi się dołożyć nogi w walce o piłkę, więc może dobrze, że jego transfer na Wyspy nie doszedł do skutku. Miejmy nadzieję, że w fazie grupowej wreszcie się odblokuje i zaliczy kilka świetnych asyst.
 
D 3,2K

dawczan

Użytkownik
Powiem tak...w sporcie wg mnie nie chodzi o to, zeby wylosowac super kluby, tylko zeby jak najdalej awansowac i jak najwiecej wygrac ?? Chyba na tym polega sport ?? Wiec srednio rozumiem zadowolenie, ze trafil Lech do ciezkiej grupy. Wiec no albo bawimy sie w sport i chcemy jak najwiecej wygrac albo bawimy sie w lans i marketing.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Z tymi kilka zwycięstwami to miała być ironia taka ????




Za wcześnie wyciągasz wnioski. Początek sezonu , praktycznie każdy miał. Moim zdaniem ta lokomotywa w końcu ruszy i Lech będzie groźny dla każdego. Nawet The Citiznez. Do składu włączony będzie Rudnevs który póki co wydaję się być najlepszym zawodnikiem ofensywnym Lecha. Miesiąc czasu to sporo aby ustabilizować formę.
lokomotywa:grin: chyba parowa. Niestety jest w otoczeniu nowoczesnych pociągów które są szybsze prawie pod każdym względem. Rudnevs wiele sam nie zdziała. No ale optymistą zawsze możesz być
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Forlan ma niezłą rękę trzeba przyznać :spokodfhgfh:, bardzo dobrze że trafiliśmy do tak silnej grupy, po co nam słabsza :cool: żeby wszyscy się łudzili że mamy szansę z niej wyjść. MC poza zasięgiem w Anglii Lech dostanie baty over 3,5 w Poznaniu over 1,5 oczywiście do zera, z Juve mogą powalczyć nawet o remisy jeśli postawa Włochów się nie zmieni, co do Salzburg to specjalnie jego ligą się nie interesuje ale myślę, że zmotywowany Lech przy odrobinie szczęścia i słabszym dniu rywale może jeden mecz u siebie wygrać. Jeśli zdobędą 4/5 punktów to uważam, że będzie sukces. Przede wszystkim cieszy, że trafiliśmy na Angielski zespół, dzięki temu Polscy emigranci będą mieli okazję zobaczyć Polski zespól, zobaczymy jak to naprawdę jest z polską piłką i ile nam jeszcze brakuje do najlepszych, do tego reklama przed Euro2012 w królestwie footballu.
ciekawe co by było jak by mu ta karteczka do tej dziurki wpadla co rzucał tam te piłeczki ???? Ale z Ciebie pesymista. Lech póki co jest bez formy ale ja jeszcze raz powtórzę , że nie wierzę żeby grali tak cały sezon. Borek na koniec dobrze wczoraj powiedział. Że nie ważny jest styl awansu i on ma już dość tych pięknych porażek. Ja zdecydowanie jestem za i nie mam nic przeciwko żeby Lech grał tak jak gra a przynosiło to efekt. Przypomnij sobie jak grało Glasgow Rangers w sezonie gdzie doszli do finału PU. Znalazł się pogromca ale dopiero w finale. Dla Lecha awans z grupy byłby wielkim sukcesem.

lokomotywa:grin: chyba parowa. Niestety jest w otoczeniu nowoczesnych pociągów które są szybsze prawie pod każdym względem. Rudnevs wiele sam nie zdziała. No ale optymistą zawsze możesz być

Może parowa , może elektryczna ale ruszy ;) Ja zawsze jestem optymistą ;)
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
Rzepek już widzę jak wykładają kasę. Jasne
Aż tak wielkim znawcą nie jesteś, żeby to wiedzieć. Na tym etapie jest jeszcze za wcześnie, żeby mówić, czy wyłożą, czy też nie. Wszystko okaże się po pewnym czasie. Może w końcu się coś zmieni w polityce transferowej Lecha. W fazie europejskich pucharów możemy być dumni jedynie z tej drużyny, która jeszcze w jakimś stopniu prezentuje naszą ligę. Wisła pokazała, na co ją stać. Za dużo gadania, za mało grania i jesteśmy gorsi od Azerbejdżanu. Może młodemu Małeckiemu skończą się w końcu humory i weźmie się ostro do roboty, zamiast &quot;strzelać fochy&quot;.
Nie jestem wielkim zwolennikiem Lecha, jednak pewne ich poczynania wydają się być najlepsze ze wszystkich polskich drużyn. Co prawda, w tym sezonie ten poziom jest wyrównany, jeśli chodzi o transfery, bo na czele stawki znajduje się oczywiście Legia i Polonia. A jeśli jeszcze chodzi o Lecha, to niektóre posunięcia transferowe były już dobre kilka lat temu. Mowa tutaj o Manuelu Arboledzie, który za malutkie pieniądze dołączył do drużyny &quot;Kolejorza&quot; z Zagłębia. Dziś to ten zawodnik stanowi o sile defensywnej drużyny z Wielkopolski. Kolejnym krokiem był Stilić. Zawodnik ten miewa wahania formy i ostatni sezon z pewnością nie może zaliczyć do udanych, jednak w ostatnich meczach pokazuje, że zaczyna wracać do normalnego stylu gry. Kolejnym pozytywnym ruchem było ściągnięcie Rudnevsa, który już dzisiaj powoli staje się gwiazdą drużyny. Także wielkie pieniądze nie są potrzebne, a pewne zyski z pewnością mogą przyczynić się do pozyskania wartościowych zawodników za &quot;grosze&quot;.
 
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP
ciekawe co by było jak by mu ta karteczka do tej dziurki wpadla co rzucał tam te piłeczki ???? Ale z Ciebie pesymista. Lech póki co jest bez formy ale ja jeszcze raz powtórzę , że nie wierzę żeby grali tak cały sezon. Borek na koniec dobrze wczoraj powiedział. Że nie ważny jest styl awansu i on ma już dość tych pięknych porażek. Ja zdecydowanie jestem za i nie mam nic przeciwko żeby Lech grał tak jak gra a przynosiło to efekt. Przypomnij sobie jak grało Glasgow Rangers w sezonie gdzie doszli do finału PU. Znalazł się pogromca ale dopiero w finale. Dla Lecha awans z grupy byłby wielkim sukcesem.
Żaden tam zemnie pesymista, przyzwyczaiłem się do tych pięknych porażek trochę :grin:, z jednej strony teraz PZPN ma alibi, że awansowaliśmy i trafiliśmy do grupy śmierci więc niema co im zarzucić, więc szkoda mi będzie trochę tej akcji koniec PZPN i tego szumu medialnego. Teraz właściwie interesuje mnie jak będzie z transmisja, mecze w TV4 i Polsacie Football jak poprzednio, czyli co mecze Lecha na antenie TV4 ale wszystkie czy tylko te o 21.05 jak będzie mecz Polaków o 19.00 to puszczą hit kolejki o 21, a o 19 Polaków tylko w Polsacie Football, jak myślicie?/ ja nie planuje kupować Cyfrowego Polsatu, a jednocześnie myślę, że po tym co pokazali z transmisjami el. to sądzę że są wstanie zakodować mecze o Lecha o 19, na pewno jeden mecz kolejki musi być na TV4, bo to jest od górne zalecenie UEFA i oddzielny przetarg był na te spotkania.
 
hugues 4,8K

hugues

Użytkownik
2 winy z Red Bullem? zapomnij...
Ja daje Lechowi max 5pkt
1 z Juve i 4 z Red Bulem, a patrzac realnie jak zdobeda 3 to juz bedzie super
Kto wie kiedy bedzie dokladny terminarz rozgrywek? Zalezy mi na informacji, czy Lech gra pierwszy mecz u siebie czy na wyjezdzie i z kim
 
uzytkownik-23347 790

uzytkownik-23347

Użytkownik
2 winy z Red Bullem? zapomnij...
Ja daje Lechowi max 5pkt
1 z Juve i 4 z Red Bulem, a patrzac realnie jak zdobeda 3 to juz bedzie super
Kto wie kiedy bedzie dokladny terminarz rozgrywek? Zalezy mi na informacji, czy Lech gra pierwszy mecz u siebie czy na wyjezdzie i z kim
UEFA - tutaj jest ogólny, jak dobrze widzę. Szczegółowego jeszcze nie znalazłem nigdzie.
Poprawka :
Mecze Lecha Poznań w Lidze Europejskiej:

16.09 godz. 19 Juventus Turyn (w)
30.09 godz. 21.05 FC Salzburg (d)
21.10 godz. 21.05 Manchester City (w)
04.11 godz. 19 Manchester City (d)
01.12 godz. 21.05 Juventus Turyn (d)
16.12 godz. 19 FC Salzburg (w)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom