>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gruby Perez udowadnia - Najlepszy Temat miesiąca w 1 dzień

gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Mam wrażenie, że znalazłem sporą i ważną lukę w funkcjonowaniu forum, którą opisałęm w tym poście:

Postanowiłem pójść o krok dalej i udowodnić jak duża jest to luka. O co chodzi? Otóż chciałbym obnażyć temat, który regularnie zdobywa tytuł "najlepszego tematu miesiąca" obstawiając progresją bez ograniczonego budżetu.

Oczywiście mowa o tym temacie:

W swoim temacie postanowiłem udowodnić, że grając w ten sposób KAŻDY może osiągnąć wspaniale wyglądający yield i zysk, nawet nie posiadając żadnych umiejętności ani wiedzy o sporcie.

Dlatego w tym temacie przebiję zysk oraz yield "najlepszego tematu miesiąca" i w dodatku zrobię to W 1 DZIEŃ.

Cel do pokonania: 61j, Yield: 40%


Co obstawiam? Random shit... byle co, coś na czym na pewno się nie znam.
Gdzie? Bet365
Post automatycznie złączony:

Wyścigi konne
Ayr (Race 2)
Typ: Sienna Dream wygra @4.00
3j
Post automatycznie złączony:

Wyścigi konne
Fairview (Race 4) 14:25
Typ: Luke's Legacy będzie w top 3 @4.33
6j
 
Ostatnia edycja:
Otrzymane punkty reputacji: +4
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Wyscigi konne
Uttoxeter (Race 5) 16:00
Typ: The Vollan będzie w top 3 @2.62
1j
Post automatycznie złączony:

Wyścigi konne
Les Sables (Race 5) 16:10
Typ: Falbala De Dinan będzie w top 3 @3.00
1j
 
Ostatnia edycja:
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Podsumowanie

Typ: Sienna Dream wygra @4.00 3j
Typ: Luke's Legacy będzie w top 3 @4.33 19.98j
Typ: Heath Charnock będzie w top 3 @3.50 12j
Typ: All Good Things będzie w top 3 @3.50 6j
Typ: One More Breath będzie w top 3 @3.50 12j
Typ: Friends Don't Ask będzie w top 3 @3.50 25j
Typ: Clay Regazzoni będzie w top 3 @3.00 100j
Typ: The Vollan będzie w top 3 @2.62 1.62j
Typ: Falbala De Dinan będzie w top 3 @3.00 1j
Typ: Denka De Frau będzie w top 3 @3.00 2j
Typ: Precious Jewel będzie w top 3 @3.50 3j
Typ: Whiskey And Water będzie w top 3 @3.00 12j
Bilans: 69.6j
Yield: 54.8%


Misja zakończona. W ciągu 3.5 godziny zrobiłem większy zysk i lepszy yield niż "najlepszy temat miesiąca" w zeszłym miesiącu.

Jak widac wystarczy grać byle jakie wysokie kursy, grać progresją, a reszta już się sama zrobi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +65
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Drogi panie grubyperez.

Twoje zarzuty są bezpodstawne i beznadziejne a dlaczego? Prosta sprawa a mianowicie mamy na forum limit 100j. które można postawić na jedno zdarzenie/kupon. Gdyby stawki były nieograniczone na forum twoje zarzuty miały by sens a tak temat bez sensowny i na miejscu moda od razu dał bym ci ostrzeżenie a temat usunął za zaśmiecanie.

A jeśli panie perezie drogi tak chetnie krytykuję Pan pracę innych i zazdrości Pan wyników to chętnie pozwolę sobię skomentować pana temat...

Jest Pan typowym amatorem jeśli chodzi o bukmachęrkę. Czym się różni dzieciak który pierwszy raz wszedł do STS i patrzy co dziś gra i daje Barce, Real itd. a Panem? Niczym za wyjątkiem tego, że on gra AKO a Pan single.

Wiadomo super na początku idzie, ale w dłuższej perspektywie jest Pan na straconej pozycji... a dlaczego? Z prostego względu... Kursy na takie coś są zaniżone ponadprzeciętnie. Nie znam ani jednego dobrego typera który gra w weekd a tu Barce a tu City po 1,36 a tu coś innego. Jest Pan dzieciakiem który myśli, że ogra buka grając na topowe drużyny.
 
Otrzymane punkty reputacji: +58
gruby perez 4K

gruby perez

Użytkownik
Drogi panie grubyperez.

Twoje zarzuty są bezpodstawne i beznadziejne a dlaczego? Prosta sprawa a mianowicie mamy na forum limit 100j. które można postawić na jedno zdarzenie/kupon. Gdyby stawki były nieograniczone na forum twoje zarzuty miały by sens a tak temat bez sensowny i na miejscu moda od razu dał bym ci ostrzeżenie a temat usunął za zaśmiecanie.

A jeśli panie perezie drogi tak chetnie krytykuję Pan pracę innych i zazdrości Pan wyników to chętnie pozwolę sobię skomentować pana temat...

Jest Pan typowym amatorem jeśli chodzi o bukmachęrkę. Czym się różni dzieciak który pierwszy raz wszedł do STS i patrzy co dziś gra i daje Barce, Real itd. a Panem? Niczym za wyjątkiem tego, że on gra AKO a Pan single.

Wiadomo super na początku idzie, ale w dłuższej perspektywie jest Pan na straconej pozycji... a dlaczego? Z prostego względu... Kursy na takie coś są zaniżone ponadprzeciętnie. Nie znam ani jednego dobrego typera który gra w weekd a tu Barce a tu City po 1,36 a tu coś innego. Jest Pan dzieciakiem który myśli, że ogra buka grając na topowe drużyny.
A przeczytałeś może uważnie co napisałem?

W temacie prowadzonym przez moderatora doszło do sytuacji w której stawka na jeden kupon wynosiła 2048j.

W tym temacie udowadniam, że gdyby każdy mógł sobie tak grać progresją, jak gra moderator w "Najlepszym temacie miesiąca" to każdy może sobie osiągnąć super zysk. Chodzi o to, że w ten sposób konkurs na najlepszy temat miesiąca jest niszczony przez cwaniactwo.

A obelgi sobie daruj. Temat który prowadzę jest na plus i to bez "naciągania" (tudzież łamania) regulaminu, ani bez gry progresją. To co stawiam wynika z mojego researchu i modelu. A Twoje teksty, że kursy są zaniżane są mocno bezpodstawne i nie poparte żadną analizą danych historycznych, W przeciwieństwie do mnie. Ja mam wszystkie dane uwzględnione w modelu. Pracowałem na tym modelem dość długo i teraz nie ukrywam, że jestem zły, że moja praca schodzi na dalszy plan, bo na forum bryluje temat prowadzony nieuczciwie.

I kolejny raz podkreślam, że osobiście nie mam nic do użytkownika, który prowadzi ten temat. Może nawet nie jest on świadom, że to system, którego używa sam z siebie gwarantuje mu świetne wyniki, a nie typy które dobiera... Ten temat jest dowodem, że grając takim systemem, każde typy są wystarczająco dobre, żeby wygrać tytuł najlepszego tematu miesiąca.
 
Ostatnia edycja:
L 1,5K

loleketikonek

Użytkownik
Panie grubyperezie pomijając już atak na moderatora... Ty mówisz o jakimś modelu dobierania typów? Lecisz równo z pewniakami które często zawodzą i gwarantuje Ci, że po większej ilości typów będziesz na minus zresztą sam piszesz, że jesteś zaskoczony wynikiem, ale już nie długo... Nie, że Ci źle życzę, ale po prostu marża u buka Cię zje.
 
Do góry Bottom