>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grubaśne Lokomotywy

rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
To gramy , kolo Middlesbrough zaczela sie historian lokomotyw, pierwsza kolej, Gramy!
 
Ostatnia edycja:
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Jaja jak PRZEJAJA!

Zostały mi na LOKOMOTYWIE win Romy i Atletico
Jeśli wygrają to jedziemy dalej, jeśli wykolejona LOKOMOTYWA to jest bardzo źle. Musiałem się na weekend ulotnić z domu bo żona już wariuje i mi grozi zamknięciem w szpitalu, powiedziała że odkąd wróciłem z rocznicy i celebracji śmierci dziadka z Węgier to mi odbija na punkcie LOKOMOTYW. Do tego stopnia mi truła że kilka razy źle wybrałem i LOKOMOTYWY się wykoleiły. Musiałem pożyczyć od jej brata trochę kasiury w tajemnicy ale jego babsztyl chytry na kasę od razu doniósł mojej starej i się afera w rodzinie zrobiła. Żona mi zapowiedziała w piątek że albo koncze z LOKOMOTYWAMI i idę do szpitala na jakiś czas, już coś niby załatwiła. Albo wnosi o rozwód i mogę wypad robic do tych swoich Węgier nawet lokomotywa. No przejaja. Ulotniłem się z domu, wrócę dziś jak mi dojedzie lokomotywa z Atletico i Roma. Żona będzie w niebo wzięta bo jutro będę mógł oddać kasiure Szwagrowi a żonę udobrucham na jakiejs egzotycznej wyprawie.
Zreszta ona też cwaniara i chytra na kasę. Jak kasiora się lała to tyłek grzała w ciepłych krajach i w Melbourne Parku w styczniu a teraz kilka wtop i już świruje!

Jedziemy ROMA I ATLETICO!!
 
rondani 98,5K

rondani

Użytkownik
Middlesbrough odpalilo, niestety gdy gralismy o byl remis, ale zaczal sie od tego momentu marsz po awans
Jutro budzimy kolejnego sredniaka, Stoke po tym łamaku w sobote jutro odda
 
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Pozdrawiam wszystkich z MELBOURN Parku! Dziś drugi dzień 3 rundy,. Open pass na wszystkie mecze. Zapowiada się pasjonujscy dzień. Na pierwszy ogień Paul z Kecmanovicem. Czy serb po raz kolejny pogoni 3 0 Paula. Później Hubcio Hurkacz jak to na niego przystało zestresuje się w szlemie. Nikt tu nie daje mu szans z Humbertem
 
Otrzymane punkty reputacji: +313
wawo 6,5K

wawo

Użytkownik
Djoker 1.52 Pinn
Stawka GRUBASNA

Dziś półfinał, jestem w Melbourne od początku turnieju, widzialem wiele meczy kwalifikacji. Pojedynki pierwszych rund. Byłem na całej czwartej rundzie. Znakomity turniej. Najlepszy ze szlemow. Atmosfera na stadionie, pod stadionem, w melbourne parku. Coś niesamowitego.
Rozmawiałem z wieloma ludźmi. Sympatykami tenisa, dziennikarzami, tenisistami.
Tutaj od początku turnieju wszyscy są zgodni poza paroma wyjątkami. NOLE wygra po raz 11.
Przewijało się nazwisko Alcaraz, jako tego który może tutaj zagrozić mając w pamięci zeszłoroczny lymbledon. Jednak mu zaskoczeniu wszystkich zagrał słaby mecz, z przebłyskiem swojego kunszt w 3 secie.
Medvedev Sinner Zverev, kto tutaj ma szansę pobić Novaka. Nikt.
Zverev nawet jak dojedzie z głową dziś na Meda to w finale z Novakiem nawet żelazna psycha której nie ma mu nie pomoze. Przypominać finału us open 2020 przypominać nikomu nie trzeba. Przegrał z kulawym Thiemem.
Jeśli w finale będzie Med to napewno będzie to ciekawszy finał niż ten że Zverevem i napewno ciekawszy niż US Open który Novak wygrał z ręką w kieszeni.
Co może dziś Sinner. Może grać to co potrafi najlepiej ale czy to starczy w szlemie. W Best5. Nie wydaje mi się.
Sinner wygrywał mniej ważne mecze w atp.
Ale jak przyszedł mecz o tytuł atp Masters to było do widzynia.
Dwa lata temu mlucil tu po kolei wszystkich aż dostał Tsitsipasa gdzie nie potrafil w kort trafiac.
Djoker to bierze i cały turniej. Cel jest jasny. 4 szlem i olimpiada na ten rok. A co dalej pewnie powoli pogodzi się z tym że czasu nie oszuka i wieku tez. W końcu niech inni też coś po wygrywają.
Może nawet Zverev wygra szlema o ile inni złapią wcześniej kontuzje a on w finale dostanie jakiegoś przypadkowego randoma i też tu byłoby ciężko.
Jak bedzie zobaczymy.

Dziś nadal DJOKO!
 
Otrzymane punkty reputacji: +836
H 73,5K

hagi84

Użytkownik
Za mlody stazem jestes bys mogl cokolwiek pisac w tym temacie, nie rownaj kazdego swoja miara.
 
Otrzymane punkty reputacji: +1748
Do góry Bottom