>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grosz do grosza...$$$$$$$$$$$$$

K 1

krk

Użytkownik
bardzo podoba mi się Wasz temat. Z ciekawością go będę obserwował. Ja również wyznaję zasadę &quot;lepiej mało wygrać, niż dużo stracić&quot; ;) też gram typy maksymalnie pewne, z niezbyt wysokim kursem, a za większą stawkę. Na dziś pomyślę under 1,5 do przerwy, w meczu Stoke - Newcastle. ;)
Powodzenia!
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Estudiantes-Racing Club over 0,5 gola kurs 1,13 godz.23.05 wynik 0-0
63,62x1,13=71,89
Normalnie szok Racing Club ostatnie 3 mecze wyjazdowe0-0 ogólnie ostatnie 5 meczy ostatnich remisy i dalej drażą w remisach porostu szkoda słów................
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
#16#

16:00

Yaroslavl-Bryansk
Typ:zero:0 nie wygra
Kurs:1.086

Stawka:29.90 € Wynik:zero:2

#17#

15:00

Sampdoria-Crotone
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.09

Stawka:30 €
Wynik:two:0

#18#

20:45

Dortmund-Olympiakos
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.05

Stawka:40 €(jezeli powysze kupony beda wygrane) Wynik:eek:ne:0
 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
Podsumowanie dnia wczorajszego:
Start dnia 250 euro
Kupony zagrane 3/0 (wygrane/przegrane)
Koniec dnia 267,74 euro
Staram się po raz kolejny wytłumaczyć zasadę grania na giełdzie BETFAIR:
1.Stawki są w walucie EURO(czyli ponad 4 złote)
2.Czyli wygrywając około 10 euro na dużych kursach(wygrywa się ponad 40 zloty)
Odpowiadając na pytanie odnośnie zysków mogę powiedzieć jedno zaczynałem grę od 50 euro(ponad 200 zloty) oczywiście po drodze trafiają się straty ale oceniając całokształt na dzień dzisiejszy mam 267 euro(czyli około 1100 zloty) niech każdy sam sobie odpowie czy są zyski czy straty mam nadzieje ze teraz dla grających jest wszystko jasne....

 
B 8

bartezboxer

Użytkownik
#19#
14:30

Reims-Istres
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.10

Stawka:42 € Wynik:two:1

#20#
16:00
Cardiff-Crystal Palace
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.05

Stawka:42 € Wynik:two:0
#21#
18:00
Lechia-Widzew
Typ:1 gol lub wiecej
Kurs:1.12
Stawka:48 €(jezeli powyzsze kupony wejda
) Wynik:zero:0
Niestety to co ugram zaraz strace,jakis pech przesladuje.Kolega skrzywił sie na ten typ Lechii,ale ja jednak nie odpuscilem i przegralem.Sadzilem ze w koncu sie przelamia i po 2 bezbramkowych meczach na wlasnym polu cos strzela..Polska liga to paranoja jakas.Liga argentynska,brazylijska oraz polska wypada z mojego repertuaru definitywnie.
 
4 18

450yamaha

Użytkownik
Dlaczego, gdy podajesz typ to nie podajesz od razu stawki? Gdy tylko typ wejdzie, zapisujesz, że grałeś za ponad 100 jednostek, a gdy nie wchodzi, to grałeś za &#39;tylko&#39;
kilkadziesiąt?
 
Do góry Bottom