>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

GROSZ do GROSZA

klejna 108

klejna

Użytkownik
LaMarcus Aldridge
Napisał klejna -&gt; 27.12. 04:00 33# Portland Trail Blazers - Philadelphia 76ers typ 1 NBA kurs :1,050
Wycofam zakład jak nie wystąpi LaMarcus Aldridge w Portland

Wycofuje kupon LaMarcus nie zagra jest chory. Nie będę ryzykował. Dobranoc
Portland wygrało ???? ale jak to się mówi lepiej dmuchać na zimne ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Pierwsza wtopy ???? Celtic jako drużyna z najlepszym dorobkiem bramek nie mogła trafić na swoim boisku drużynie która miała najwięcej straconych bramek. Do tego kursy spadły na Celtić. Nie czuję że źle w typowałem. Taka porażka kiedyś musiała się zdażyć.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
16:00 #198 Celtic - Ross County typ 1 1,10 16:45 ⛔
#199H. Beer Sheva - H. Petach Tikva over 0,5 1,025 16:00 ✅
#2001Livingston - Hearts typ 1 a jak remis to nie ma zakładu 1,11 16:00 ✅
#201 East Fife - Arbroath over 0,5 - 1,040 ✅
13:15 Live #202 67 Hibernian 3 - 0 Rangers - typ 1 - 1,010 ✅
robie na jakiś czas przerwę Celtic mnie zmęczył
 
kiel1920 69

kiel1920

Użytkownik
Widze, ze niepowodzenie dopadlo nas prawie w tym samym czasie ???? mnie City zawiodlo prowadzac 2-0 do przerwy a pozniej dali sobie wbic 2 bramki i skonczylo sie 2-2 ale podobnie bylo w meczu z CSKA dlatego jak grac City to tylko na bramki. Teraz trzeba sie podniesc i lekko zmienie swoja taktyke, teraz bede gral pare meczy z malymi kursami za mniejszy hajs i zobaczymy jak pojdzie ????
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
No właśnie Celtic mnie zabolał i to bardzo. Szczególnie że popełniłem błąd amatorski stawiając 2 zakłady na to samo wydarzenie. Pod sumowanie zrobię w styczniu. Zauważyłem że podczas analizowania i szukania odpowiednich typów. Widziałem wiele typów na które mogłem grać z domieszką ryzyka ale z dobrym kursem tzw Value Bet. Przykładem jest ostatni kupon.
28.12. 16:00 Millwall-Bournemouthtyp 2x - 1,22 anglia ✅
wiecie jaki był kurs na typ 2? 1,9 !! . Chciałbym postawić teraz kilka swoich typów bez stawiania kasy na tzw Value bety i dodatkowo w Doublach tripach bo przy takich betach szkoda marnować kurs na singlu.
Postawie kilka typów Value bet o ile takie znajdę. W grudniu w ostatnich 2 tygodniach widziałem kilka ale stawiałem podpórkę. Teraz chce za ryzykować ale tylko sprawdzając skuteczność. Proponuje przy tych Value betach nie stawiać ze mną ???? Jak zrobie z 10 takich zakładów wtedy po myślimy.
 
klejna 108

klejna

Użytkownik
Dodatkowo zaznaczam że temat prowadzę bo za kilka lat o ile mi się po szczęści będę dobrze zarabiał. Praca na morzu jako oficer. Zarobki 13-20 tysiaków miesięcznie na czysto. Ale w przerwach między kontraktami będzie mi się nudzić. I temat ten traktuje poważnie by za kilka lat móc wrócić do niego.I grać za odpowiednio większą kasę.5000-10000 tysięcy na zakład.Ale grać wtedy kiedy skuteczność i moje przemyślenia do tego momentu będą ok. Jeżeli w tym momencie Yeld nie będzie większy od 1% to nie mam co pod chodzić do bukmacherki za kilka lat.
 
Do góry Bottom