>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Green booki

kuite 1

kuite

Użytkownik
Interesuje się od pewnego czasu tradingiem, ale nie do konca rozumiem metode robienia green bookow. Dla przykładu wezme mecz Liverpoolu - MU.
Teraz musze kupic zdarzenie ze MU wygra oraz ze nie wygra. Następnie sprzedac obydwa po nizszychh kursach. I wtedy niezaleznie od wyniku mam tą róznice kursow kiedy sprzedawałem zdarzenia ?
Moze ktos bardziej doswiadczony opowie co i jak z tworzeniem greenbookow.
Jezeli jest tak jak rozumiem to jest duza wieksza szansa robienia greenow na live
 
tomal2 3

tomal2

Użytkownik
Gdy liczysz na spadki kursów ( np. prowadzenie MU )wystawiasz wygra ( back) np. 1,4. Gdy MU obejmie prowadzenie wystawiasz nie wygra ( LAY ) np. 1,2 - masz greena. Liczysz, że MU szybko nie strzeli gola ( wzrost kursu ) wystawiasz nie wygra ( LAY ) np. 1,4 i sprzedajesz wystawiając wygra ( back ) po kursie 1,6 masz greena - oczywiście twoje zakłady muszą zostać przyjęte.
Jeżeli chcesz uzyskać równomiernie rozłożonego greena to albo korzystasz z kalkulatora back/lay do wpisania odpowiedniej kwoty, lub ustawiasz to w opcjach betfair ( gdzieś to kiedyś widziałem wtedy domyślna kwota do równomiernego rozłożenia pojawia się przy zamykaniu otwartego zakładu ). Ja korzystam z Geeks Toya bo darmowy ( dotyczy roku 2011 z wyłączeniem 3 płatnych tygodni - wtedy albo płacisz 5GPB albo nie używasz programu) i jednym kliknięciem można tworzyć greeny równomiernie rozłożone czy nawet ustawić automatyczne wystawienie backa/laya na określoną ilość ticków gdy zakład został przyjęty.
Na Live można po prostu zarobić/stracić więcej inwestując mniej pieniędzy. Duże wahania kursowe w krótkim czasie mają rynki tenisa i koszykówki. Czasami ułamki sekund decydują o przyjęciu zakładu a za chwilę kurs może uciec nie w tą stronę. Program wspomagający to podstawa tutaj greenbook = jeden klik.
W piłce nożnej kursy spadają/rosną dużo wolniej chyba, że padnie bramka, czerwona kartka. Z poziomu Betfaira da się wystawiać backi/laye do greena w miarę spokojnie choć jak dla mnie to brak możliwości przesuwania stawki, szybkiego kasowania nieprzyjętego zakładu utrudnia uzyskiwanie korzystniejszych greenów.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
R 0

robmati

Użytkownik
Tylko Pytanie co do greenów na Geeksie.. jak ustawić Geeksa aby jednym kliknieciem po postaiwnie Back na poczatku meczu np na over 1,5 .po strzeleniu bramki kliknać na lay (nizszy kurs) aby zrobilo greena rownomiernie i nie uzywać do tego kalkulatora tzn zeby automatycznie ustawilo stawke na (Lay) jaka postawic
 
Do góry Bottom