>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grecja (Super League | Ethniki B) - 2014/2015

Status
Zamknięty.
doberman 4,8K

doberman

Forum VIP

Panaitolikos - PAOK
Forma gospodarzy po trzech spotkaniach wygląda niezbyt imponująco dwa remisy i porażka natomiast PAOK zdołał wygrać dwa spotkania i jedno zremisować. Piłkarze PAOK-u pod wodzą Anastasiadisa radzą sobie całkiem dobrze trener połączył młodość z rutyną pierwsze skrzypce grają Pereyra czy Mak w bramce co prawda na razie nie występuje ale jest blisko Itandje a w pomocy szaleć niedługo będzie Maduro znany z występów choćby w Valencii zespół wygląda ciekawie dziś zmierzy się z teoretycznie dużo słabszym rywalem z braków u gospodarzy nie zobaczymy Villanfaneza natomiast w PAOK-u Golasa, Tzavellese czy Konstantididisa.
Zwycięstwo PAOK @@ 2.10 ✅
 
zdolak 218

zdolak

Użytkownik
mecz z pucharu
Aiginiakos - Asteras Tripolis
typ 1X kurs 2.25 bwin 10/10 i 1 kurs 6.25 bwin 2/10
Mecz o 15:30 sadze ze warto ryzykowac na gospodarzy druzyna Asteras Tripolis to juz nie ta sama ekipa co sezon temu odeszlo 2 najlepszych snajperow 21 bramek strzelonych do tego dzisiaj zagraja z oslabieniami . Gospodarze sa solidni na swoim boisku . Gramy !!
 
P 0

pancerz21

Użytkownik
Mam pytanie, nie moge znalesc w internecie informacji na temat odwołanych spotkan całęj koleji Greckiej. Czemu została odwołana i na kiedy przełożona?
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Całkiem sympatycznie wygląda dzisiaj Veria w meczu z PAO. Kurs 1.73 na ich gola mnie przekonuje. PAO ma za sobą wyprawę do Moskwy i mecz trzy dni temu. Veria jest jedną ze skuteczniejszych drużyn w lidze. Jakby tego było mało Veria w meczach przeciwko PAO nie radziła sobie ostatnio źle. Do tego wyprzedzają ich w tabeli, więc nie ma za bardzo powodów, żeby w Atenach położyć się i czekać na najniższy wymiar kary. Ubytków w składach, które tłumaczyłyby tak wysoki kurs nie znalazłem. Oczywiście PAO wielu goli u siebie nie traci, a Veria nie jest wybitnie wyjazdową drużyną, ale kusi mnie ten mecz, więc spróbujemy tak:

✅ Veria +1,5 gola (2.6)
✅ Veria powyżej 0,5 gola (1.7)

Rzucę okiem na kilka pierwszych minut meczu i jeśli nie będzie tragedii to może jakiś wariacki pomysł do głowy wpadnie.
 
groven 2,2K

groven

Forum VIP
Olympiacos Piraeus - Pas Giannina 2:2
Typ: under 3,5 gola
Kurs: 1.65

Myślę że gradu bramek nie zobaczymy dzisiaj na Stadionie Karaiskákis. Po porażce 1:2 z PAOK Saloniki kubeł zimnej wody wylał się na głowy piłkarzy Olympiakosu. Nastroje nie są więc najlepsze przed tym spotkaniem. Wygrana w tym meczu i tak im nie da 1 miejsca, bo przewaga PAOK w tej chwili wynosi 5 punktów. Jeśli chodzi o gości tego spotkania to plasują się na 8 pozycji. Nie licząc porażki w ostatniej kolejce 0:4 z Levadiakosem to ekipa PAS Giannina była niepokonana od 6 kolejek notując dobre wyniki. Co ciekawe H2H w ostatnim meczu zakończony wynikiem 2:0 dla zespołu PAS. Kurs na wygraną PAS był wtedy mega. Zresztą jak i dzisiaj.. Gola wtedy piłkarze PAS zdobyli już po kilku sekundach gry w 1 minucie spotkania. We wszystkich meczach PAS, które grało na wyjeździe zawsze padał under 2,5 gola. Dzisiaj linię daję wyższą bo rywal trudniejszy. Ale na zwycięstwo gospodarzy 4:0 nie liczę.
kadrowe ubytki gospodarzy przed tym spotkaniem: Alejandro Domínguez, Omar Elabdellaoui, Éric Abidal, Arthur Masuaku, Ibrahim Afellay, Jimmy Durmaz, Kostas Mitroglou.
kadrowe ubytki gości: Andi Lila, Thodoris Berios, Tasos Kritikos
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Skoda 1.57 B365
-Skoda u siebie piekielnie mocna, nie przegrali żadnego spotkania i wygrali 6 z 7.
-Panthrakikos po za domem to czerwona latarnia ligi, zero wygranych.
-
 
B 2,2K

barichello

Użytkownik
Panata remis zwrot 1.55 Ub
- Gianina świetnie leży Koniczynkom

- dobra forma Panaty w ostatnim czasie, w którym to ponieśli jedyną porażkę z rewelacyjnie spisującą się u siebie Skodą, o której wspomniałem powyżej
Gianina u siebie zaledwie jedna porażka, wygrali nawet z liderem z Salonik, dlatego zabezpieczam się opcją zwrotu
 
gnu_gpl 452

gnu_gpl

Użytkownik
Xanthi - Panthrakikos ⛔
Gospodarze to drużyna własnego boiska. 7 meczy i bilans 6-1-0 16:6 i jeśli dziś wygrają to będą najlepiej grającą u siebie drużyną. Generalnie Xanthi ostatnio miało niezłą serię, którą przerwała porażka z Asteras dlatego po porażce muszą się podwójnie zmobilizować. Wyniki ostatnich kolejek to pasma wygranych z dobrymi drużynami: Panathinaikos (4:2) i PAOK (4:2).
Goście to znowu jedna z najgorszych drużyn grających na wyjeździe (poza wycofanym Volos najgorsza) z wynikiem 0-1-7 6:21. Ostatnie dwa remisy to chyba limit szczęścia.
Kursy na gospodarzy lecą ale jeszcze ok. 1.50 w grze.
 
typer36 456

typer36

Użytkownik
Fostiras - Olympiakos

Jest to mecz fazy grupowej w pucharze Grecji. Olympiakosu przedstawiać nie trzeba, natomiast gospodarze to reprezentanci drugiego poziomu rozgrywek w Grecji (część południowa). Zajmują tam przedostatnie miejsce.

Ogólnie to zespoły tego pokroju nie mają czego szukać w rywalizacji z krajowym potentatem, najczęściej umiejętności im wystarcza na kilka ciekawych rozegrań i tyle, gole należą do rzadkości.

Pewnym ale jest to, że Olympiakos niespecjalnie się wysila w pucharowych starciach. Jak do tej pory w fazie grupowej odnotowali 0:0 z Panioniosem i 1:0 z Panachaiki, co chluby nie przynosi. Zapewne zależy im na awansie, ale czy się będą spinać? Nie znalazłem żadnych interesujących informacji o składzie faworytów. Mnie osobiście średnio przekonał ostatni występ Oly, w którym pokonali 2:1 Platanias. Trudno mi też powiedzieć, czy do solidnej gry zmusi ich sytuacja w tabeli. Im chyba obojętne z kim zagrają dalej, bo i tak są w stanie wszystkich rozłożyć do zera.

Kursy malutkie, około 1,05 na wygraną gości. Ja sobie zagram, bo lubie tak grać, ale przestrzegam przed handicapami i innymi ryzykownymi typami;)
 
Z 812,3K
GRECJA Dzisiejszą relację z rynku transferowego kończymy doniesieniami z Grecji. Były pomocnik Dynama Moskwa, Christian Noboa, został piłkarzem PAOK-u Saloniki. Ekwadorczyk, który został ściągnięty za darmo po wygaśnięciu kontraktu z zespołem ze stolicy Rosji, był wcześniej celem m.in. Sevilli, w której miał zostać rywalem Grzegorza Krychowiaka.
Przeglad sportowy
 
I 0

individual186

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym spotkaniu pucharowym pomiędzy Panathinaikosem, a Skoda Xanthi. Panata jest bardzo mocna na własnym boisku, a na wyjeździe zaliczyła remis 1:1.
 
kill.baby.kill 1

kill.baby.kill

Użytkownik
Co sądzicie o dzisiejszym spotkaniu pucharowym pomiędzy Panathinaikosem, a Skoda Xanthi. Panata jest bardzo mocna na własnym boisku, a na wyjeździe zaliczyła remis 1:1.
To wróżenie z fusów. 0-0/1-1 lub Xanthi podłoży się na 3-0/4-0.
 
larkspur 418,4K

larkspur

Użytkownik
Panthrakikos - Kallonis
Główny ty p:
Panthrakikos wygra / @1.53 / Bet365 ✅✅✅

Analiza :

Zaraz spotkanie. Nie jestem zadnym ekspertem od ligi greckiej ale postanowilem zagrac tutaj na win gospodarzy. Goscie jednak wyzej notowani bo znajduja sie na 10 miejsce zas gospodarze na 14. Panthrakikos u siebie gra dobrze - 3 remisy i 2 zwyciestwa i co wazne na swoim boisku nie zanotowali jeszcze porazki ! Kallonis zas na wyjezdzie kiepsko tylko 1 zwyciestwo a ostatnie piec meczy to 4 remisy i 1 porazka.
Czysto statystyczny typ jak dla mnie ale postanowilem to zagrac.


Polecam i Pozdrawiam :smile:
 
dejwid87 72

dejwid87

Użytkownik
AO Acharnaikos - APO Fostiras Tavros x2 / @3,10 / Unibet✅✅

Analiza:
Spotkanie 16 kolejki Greckiej Football League.Fostiras w obecnym sezonie spisuje sie ponizej krytyki.Tragiczna gra na wyjazdach odbija sie na pozycji jaka zajmuja w lidze.Do skladu gosci powraca pauzujacy za kartki w ostatnim spotkaniu podstawowy obronca Ahimastos.Natomiast gospodarze zagraja bez pomocnika Dimitara Vasilieva.H2H na korzysc druzyny Fostiras.Druzyna gosci ma z pewnoscia wiekszy potencjal a nizeli miejsce na jakim obecnie sie znajduja.Co ciekawe trenerem przyjezdnych dzisiejszego meczu jest Polak Krzysztof Warzycha ktory ma duzy szacunek w Grecji.Podsumowujac Druzyna Fostiras musi wziasc sie w koncu do roboty i zaczac zbierac pkt a z kim lepiej zaczac marsz w gore tabeli jak nie z druzyna ktora im lezy?Moj typ X2!
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
jimmyjump 117

jimmyjump

Użytkownik
Mam pytanie - czy ktoś z Was, kto interesuje się ligą grecką, wie dlaczego kursy na drużynę Pierikos tak mocno podskoczyły - dwukrotnie, ponad...??
Jakieś osłabienia, wyjściowy skład to juniorzy? O co chodzi ?
Będę wdzięczny za pomoc i jakieś info :)
pozdrawiam
 
daniel-7 888

daniel-7

Użytkownik
Ergotelis Heraklion - Panathinaikos Ateny 2 @1,57 ✅ 0:2
Zwracam uwagę na dzisiejszy mecz w Greckiej Super Lidze. Ciekawie zapowiada się starcie na Krecie, gdzie zmierzą się Ergotelis i Panathinaikos.
Stawiam na gości, głównie urzeczony statystykami, które bardzo rzadko aż tak jednoznacznie wskazują na jedną z ekip. Na początek tabela formy za ostatnie pięć meczy:
Ergotelis: Z-P-R-P-Z
Panathinaikos: Z-Z-Z-Z-Z
Gospodarze nic szczególnego. Dwa zwycięstwa, dwie porażki i remis. Jeden poważny przeciwnik Olympiakos przegrana w Pireusie 0:3. Trzy mecze u siebie, z czego po jednym remisie, zwycięstwie i porażce.
Panathinaikos same zwycięstwa, z czego dwa ostatnie z Olympiakosem i PAOK Saloniki, czyli ekipami numer 1 i 3. Z ośmiu ostatnich meczy 7 zwycięstw, i wpadka ze Skodą Xhanti.
Miejsca w tabeli: Ergotelis 15 miejsce, strefa spadkowa, 50 straconych bramek, czyli najgorsza defensywa w lidze. Panathinaikos na drugiej pozycji 18-4-4, gospodarze 6-7-13.
Ciekawe jest też H2H. Biorąc pod uwagę ostatnie 5 meczów (najstarsze rozgrywane było w 2013 roku), cztery zwycięstwa Panathy i jeden remis.
Personalnie osłabień w Panathinaikosie nie widzę. Zdolni i gotowi do gry są najlepsi gracze tej ekipy: Mladen Petrić, Marcus Berg, Danijel Pranjić, Zeca, Nikolaos Karelis czy Sotiris Ninis. Skład gospodarzy wygląda o wiele, wiele ubożej. Wszystkie znaki w liczbach wskazują na rozpędzony Panathinaikos.
 
Otrzymane punkty reputacji: +7
prezezo 2K

prezezo

Użytkownik
Zapewne chodzi o to, że Panathinaikos już dawno zapewnił sobie awans do eliminacji LM. Pozostałe trzy ekipy walczą o dwa miejsca w LE. Atromitos jak wygra to nie musi się oglądać na wynik meczu Asteras - PAOK. A jako, że to Grecja to i zapewne będzie wałek i &#39;niespodziewanie&#39; Atromitos wygra 1:0 albo 2:1.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom