>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Granie za małe stawki - błąd?

T 0

tadzik16

Użytkownik
Najlepiej jak byś obstawiał na &quot;sucho&quot; czyli bez kasy żebyś nie wyszedł z formy i odkładał trochę np. uzbierasz 25 zł i zagrasz 2-3 mecze zawsze możesz grac system lub 1x2 co zwiększy twoje szanse na wygraną nawet jeśli będzie mały kurs przy 3 meczach i z 25 zł zrobisz 40 zł to lepiej to 40 niż za 2 zł mieć do wygrania 500 zł na kuponie i tylko na kuponie nie w kieszeni ;)
 
K 3

koma666

Użytkownik
przede wszystkim nie graj tasm to najwiekszy bład
tylko i wyłacznie single, uwierz mi w spotkaniu 3-drogowym czyli 1x2 np. w piłce jest i tak wystarczajaco duzo losowych czynników decydujacych o koncowym wyniku meczu, nie utrudniaj sobie zycia taśmami i kombinacjami bo tylko zwiekszasz prawdobopobienstwo przegranej
nie ważne za jakie stawki grasz czy to jest 2zł czy 2 tys zł na zakład, ważne jest aby wygrywac z bukmacherem i na dłuzsza mete byc na plus
najlepsze rozwiazanie = najprostrze rozwiazanie
 
leci-kasa 8

leci-kasa

Użytkownik
Granie za 2 zł to dobry sposób na zapoznanie się ze systemami, taktykami jeżeli jesteś początkującym.
Wadą takich stawek jest samo podejście psychologiczne do zakładów a nie wygrane. Dla przykładu spróbuj obstawic za 2000 zł. Zobaczysz, że to całkiem inna, nie wiem jak to określić, bajka.
Graj tymi dwoma złotymi tak jakbys grał za większe pieniądze i wyrób w sobie nawyk, konsekwencje.
Ze swojej strony dodam, że ja zalecam Ci granie maksymalnie 1 spotkania dziennie oraz tylko singli na początek. Gdy będziesz trafiał 40%+ typów przez dajmy na to 3 miesiące to zacznij eksperymentować z dublami.
To tylko luźna sugestia oczywiście, w każdym razie pamiętaj: &quot;Czego Jaś sie nie nauczy, tego Jan nie będzie umiał&quot; ;)
Życzę powodzenia!
 
C 0

ccc11

Użytkownik
tylko i wyłacznie single, uwierz mi w spotkaniu 3-drogowym czyli 1x2 np. w piłce jest i tak wystarczajaco duzo losowych czynników decydujacych o koncowym wyniku meczu, nie utrudniaj sobie zycia taśmami i kombinacjami bo tylko zwiekszasz prawdobopobienstwo przegranej
Ok, tylko z moim budżetem granie singli jest nieopłacalne. Ewentualnie moge to ograniczyć do dwóch/trzech meczy na kupon. Aktualnie mam 24 zł do obstawienia wiec postaram sie to jakoś racjonalnie rozłożyć na dziś wieczór.

Wadą takich stawek jest samo podejście psychologiczne do zakładów a nie wygrane. Dla przykładu spróbuj obstawic za 2000 zł. Zobaczysz, że to całkiem inna, nie wiem jak to określić, bajka.
Tu to samo - nie moge sobie pozwolić na obstawiania za 2000 zł bo tyle nie mam i nie wiem jak długo musiałbym odkładać żeby tyle mieć. Nie zarabiam jeszcze (jestem niepełnoletni), więc te stawki siłą rzeczy są mniejsze.

Od momentu założenia tego tematu zacząłem troche wygrywać - 45 zł (przy 5 postawionych) i 23 zł (przy 3 postawionych). Małe wygrane ale lekko poprawiły mi nastawienie. Jeśli dobrze liczę to za grudzień jestem na małym plusie.
 
dig 106

dig

Użytkownik
Ok, tylko z moim budżetem granie singli jest nieopłacalne. Ewentualnie moge to ograniczyć do dwóch/trzech meczy na kupon. Aktualnie mam 24 zł do obstawienia wiec postaram sie to jakoś racjonalnie rozłożyć na dziś wieczór.

Tu to samo - nie moge sobie pozwolić na obstawiania za 2000 zł bo tyle nie mam i nie wiem jak długo musiałbym odkładać żeby tyle mieć. Nie zarabiam jeszcze (jestem niepełnoletni), więc te stawki siłą rzeczy są mniejsze.
Od momentu założenia tego tematu zacząłem troche wygrywać - 45 zł (przy 5 postawionych) i 23 zł (przy 3 postawionych). Małe wygrane ale lekko poprawiły mi nastawienie. Jeśli dobrze liczę to za grudzień jestem na małym plusie.
Musisz przejść swoje. Każdy tak zaczynał. Ale nie każdy dobrze kończył. ( Riki - Tiki [ 500 zł na każdy mecz z kursem @ 3.50 live, a wygrany co 6 ] )

Jak się już pewnie dowiedziałeś 9na10 osób z tego forum, zaczynało taśmy po 2 - 3 zł, tyle że jak my zaczynaliśmy to pewnie mało kto ( na samym początku, sięgał po poradę - na przykład na forum ) Bo wydawało nam się że to takie proste &#39;&#39; No co za debil nie zrobił by z 3 - 300 PLN.
Przed czym Cię mogę ja jako 3 letni typer przestrzec ? Nie ufaj za szybko swoim umiejętnością. Czyli ... po 4-5 wygrabych kuponach nie podnoś za szybko stawki bo to może się skończyć bankructwem, i najlepiej abyś miał gdzieś &#39;&#39;skarbonkę&#39;&#39; gdzie masz tylko pieniądze z STS-u. ( od tych 2 zł )
Ja dalej się uczę &#39;&#39;grania&#39;&#39; ale nadal sobie powtarzam że mam jeszcze czas, bo też młody jestem ( i cieszę się że a- zacząłem dość wcześnie grać te &#39;&#39;taśmy&#39;&#39; z których już wyrosłem. b-jestem na tym forum -&gt; można się naprawdę wiele nauczyć.
Ja w ostatnim tygodniu nauczyłem się że : aby grać live trzeba mieć dużo większy staż w bukmacherce, i dużo zimniejszą głowę. Wychodziło mi pięknie pomnażanie kapitału ( 10 PLN na 130 PLN w 5 dni ) jednak potem zagrałem live parę razy, zostało 70 i all poszło na wczorajszą Borussię ( trochę pod wpływem emocji, a trochę pod wpływem irytacji na buka zwanego Tobet w którym nie polecam Ci grać ) która nie wygrała ????
 
J 6

jukenduit

Użytkownik
Ja od jakiegos czasu konsekwentnie gram systemem Stan Konta*0.15. W przypadku przegranej zmniejszam stawke a gdy wygrywam przy nastepnym kuponie stawka jest wieksza. Na forum podaje zawsze 10 bo nie chce mi sie ako*grosze liczyc:razz: ale wydaje mi ze taki sposób grania jest jak najbardziej &quot;bezpieczny&quot;.
 
C 0

ccc11

Użytkownik
ostatnią kolejke Premier League (środa) obstawiłem kilka kuponów (trzy za 5 zł i dwa za 3 zł) na każdy po trzy/cztery zdarzenia i jestem kilka zł na plusie także spoko.

nie moge obstawiać live bo trzeba założyć konto w necie i podać prawdziwe dane a jak już wcześniej wspominałem nie mam 18 lat więc musze grać u naziemnych. (wiem ze tam trzeba mieć 18 ale tam nikt tego nie sprawdza)
 
J 19

jmt

Użytkownik
CCC11 co do grania na live, to mogę Ci powiedzieć, że takie granie, ma tyle samo plusów, co minusów, przeważnie kursy marne, a do takiej gry trzeba mieć również dużo szczęścia. Wiem, że dla osoby, która nigdy nie miała konta na buku internetowym, takie zakłady live wydają się być &quot;super zarabiaczem&quot; jednak realia są często całkiem inne.
Na przykład niekiedy lubią wpadać jakieś bramki w doliczonym czasie, a grałeś np. under 2,5, bo do 80min było 1-1, kurs wtedy waha się w granicach 1,10, więc granie wtedy za małe stawki zupełnie mija się z celem, więc pchasz w to np. 20zł, w paru meczach się udało i jesteś te pare zł do przodu, wystarczy, że w 1 się nie uda i już jesteś sporo w plecy.
A tak ogólnie - tak jak już wyżej proponowali, lepiej postawić za 2zł kupon/kupony z dwoma meczami i wygrać 6zł, niż puszczać jakieś kosmiczne ako z nadzieją, że coś wejdzie.
 
Do góry Bottom