>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Grand Slam of Darts 2018

B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
Gerwen -3,5 @1,67
MVG tutaj wyjdzie na pełnym skupieniu po swoje, dotychczas świetna dyspozycja i nieszczęśliwa przegrana z Claytonem musi zaowocować tym żeby tu od początku doszedł do głosu i wysoko wygrał, wiadomo wygrać musi by dalej awansować, Murnan niby dobrze punktowo ale za to zero doubla, wątpie by ugrał coś więcej jak lega
Clayton - Robson -1,5 @1,8
Jonny musi wygrać tylko 2 legi by awansować ale z takim dziadem jak Robson trzeba zagrać o pełną pulę i zgarnąć dodatkowo 2,5k funtów za wyjście z 1 miejsca.
Ratajski @1,5
Krzysiek gra bardzo solidnie, widać bardzo dobra równa forma od czasu wygrania 2 PC dalej się trzyma, Neale gra tu słabo, ze Smithem powinien dostać do zera, to ten zapomniał jak się rzuca double, z Raymondem dość wyrównanie, ale Barney totalnie bez jakiejkolwiek formy, wątpię żeby go nagle olśniło i zagrał jakiś wybitny mecz, izi Krzysiek to bierze
Brown @1,55
no i zaufam Brownowi, choć dla mnie to jeszcze dość chimeryczny gracz ale 2 ostatnie mecze przekonują mnie do tego by na niego dziś postawić, mecz o wyjście z grupy, Harms o dziwo całkiem dobrze tu wygląda ale jeśli Keegan zagra swoje to nie wróżę mu tu sukcesu
STS
 
Otrzymane punkty reputacji: +6
majdan93 4

majdan93

Użytkownik
Warto pograć Rataja po @1.50 Co tu dużo pisać, Polak jest poziom wyżej od swojego rywala.
White @1.45 Anglik dużo bardziej doświadczony od Niemca, no i potrafiący grać dużo lepiej. Jest co prawda pod formą jednak myślę że doświadczenie tu zwycięży i to Anglik zagra w kolejnej fazie.
Typ na K.Browna wydaje się także rozsądny. Podpisuję się pod analizą kolegi wyżej. @1.45
AKO: 3.15
Powodzenia Ekipa!
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wczorajsza porażka Durranta mnie jak i wielu graczom popsuło kuponik. Format krótki, więc niespodzianki niestety są możliwe. Mimo to na dziś mam dość ciekawe i prawdopodobne ako. Kurs wysoki, ale wydaje się, że można wybrać coś z tego kuponu i złożyć dubelka lub trebelka.
Powyżej 7.5 (Smith-Barney) - 1.67/unibet
Brown - 1.57/unibet
White - 1.5/unibet
MVG więcej 180&#39;s - 1.44/unibet
Ratajski (-1.5) - 1.83/unibet

W AKO dostajemy 10.36 ⛔, ale jak wspominałem warto to jakoś podzielić na parę innych kuponów. Czyste wygrane na Browna i White zagrane głównie dlatego że obaj zawodnicy są dużo bardziej równi niż ich rywale i średnie ponad 90 powinny być obowiązkiem. Do tego Keagan zagrał naprawdę dwa bardzo dobre spotkania, a przegrana z Wadem to średnia 103. White pierw wygrana na AVG104, a potem porażka z Garym na średniej 86. Dwa różne spotkania i myślę, że możliwość awansu do kolejnej rundy powinna go dziś zmotywować do spotkania na ponad 90, a to może być ciężko osiągnąć Unterbechnerowi. Over legów w najbardziej wyrównanym spotkaniu dziś. Barney ze Smithem to dwaj różni zawodnicy, ale wygrana jednego z nich daje mu bezpośredni awans do kolejnej rundy. To będzie świetnie widowisko, a 8 legów wydaję się obowiązkiem. MVG średnio 5 maxów na mecz i gdyby nie frajerska przegrana z Claytonem to odpuściłbym ten mecz dzisiaj. Holender potrzebuje jednak pewnej wygranej i wydaję się, że jeżeli rzuci 2x180&#39;s to powinien nam wejść zakład, bo Murnan do tej pory po 1 maxie w każdym meczu. Na koniec leci typ na Rataja. Do tej pory grałem przeciwko jego 180&#39;s, bo on po prostu nie potrafi tego robić, ale teraz wchodzę w handi, a jak ktoś się boi to niech zagra czystą wygraną. Polak stoi przed historycznym awansem do fazy pucharowej Grand Slamu i po dwóch dobrych, równych spotkaniach przychodzi mu zagrać z najsłabszym w grupie Smithem, który w obu spotkaniach na AVG85! Polak potrafi grać na 95 i myślę, że dziś również nie powinien zejść poniżej 92, a to powinno mu pozwolić złamać rywala i wygrać jego podanie.
 
lebron2134 1K

lebron2134

Użytkownik
Mensur over 111,5 checkout/ unibet. nie kazal długo czekać ✅✅
Jeśli gra mensur i jeśli jest długi format to zazwyczaj gram coś takiego. Menur to specjalista od zapinania wyższych zamków. Podejrzewam że Austriak może wygrać nawet ten mecz. Szans na pewno kilka będzie. Jak tylko będzie grał swoje na dablach to taki zameczek zmajstruje.
 
Otrzymane punkty reputacji: +16
piotrex007 91K

piotrex007

Użytkownik
Mensur over 111,5 checkout/ unibet
Dobrze kombinujesz, też szukam w tym meczu wysokiego checkout&#39;u, ale ja ogólnie w meczu, nie konkretnego zawodnika. Cross w ostatnich meczach rzadko miewał wysokie zamki, ale nie od dziś wiadomo, że lubi czasem wysoki checkout zrobić. Bukmacherzy wystawiając na jego najwyższy checkout linię 117,5, a na Mensura 111,5 też uważają, że większe możliwości ma Cross. Szykuje się wyrównany mecz, a więc dużo szans i możliwości wysokiego zamknięcia, dlatego ja próbuję tak:
Cross - Suljovic
Typ: Najwyższy checkout w meczu over 130,5
Kurs: 1,96 w Betsson
Wynik: 130 ⛔ :mad:
 
bejrut 1,5K

bejrut

Użytkownik
Anderson -3,5 1,4
Wade -3,5 1,57
AKO 2,20, STS⛔
brak słów co zrobił Wade...
Szybko bo z telefonu i nie ma czasu za bardzo. Anderson jak dla mnie zdecydowanym faworytem, nawet do finału. Szkoda że w półfinale najprawdopodobniej MVG ale Gary spokojnie może go ograć. Widać że się przygotował na Grand Slama. Ostatnie dwa mecze średnie powyżej 100, pewnie na dablach, jak utrzyma tą skuteczność to Harms tu nie ma czym postraszyć Garego. Ostatni mecz niby dobry ale tutaj dojdzie presja, długi format i Gary go zjada doświadczeniem na tym poziomie. Podobna sytuacja u Wade&#39;a. Też przeciwnik z BDO, wszystko po stronie Jamesa, forma, doświadczenie, psychika, długi format. Wade wszystkie mecze na średniej koło 100. Moim zdaniem do czterech lub pięciu wygrywa.
 
brodaty-zolw 66,2K

brodaty-zolw

Forum VIP
Wade (-3.5) x Clayton więcej 180&#39;s
AKO: 2.57/unibet

Jeżeli chodzi o pojedynek Wade-Unted to porównanie AVG: James 98, 104 i 101, a Michael 78, 97 i 89. Daje to sporą przewagę na korzyść Anglika, który nie zagra tak tragicznego spotkania jak White, który miał 15% na podwójnym w spotkaniu o wyjście z grupy. Format do 10 wygranych pomaga faworytom i spodziewam się tutaj gładkiego zwycięstwa Wade, który w ostatnim czasie gra naprawdę bardzo dobrze. 6 legów dla Untera to i tak wydaje się dużo. Do tego dokładam 180&#39;s Claytona. Obaj nie rzucają ich zbyt dużo, ale Rataj to fenomen jeżeli chodzi o nierobienie 180&#39;s. W grupie 0,0,2. Te dwie sztuki to ostatnie spotkanie ze Smithem, gdzie wygrał na średniej 105. W dzisiejszym spotkaniu nie ma opcji żeby wgl podszedł pod taką średnią, bo format dłuższy, a przeciwnik dużo trudniejszy. Mecz to typowe 50:50 i zadecydują małe elemenciki jak podwójne czy 180&#39;s. Clayton pokazywał, że potrafi rzucać maxy i wydaję mi się, że jest wstanie rzucić około 4 sztuk, a Rataj? 3 to będzie dużo jak na niego nawet przy takim formacie.
 
B 1,6K

benoit_paire

Użytkownik
wszystkie handi na andersona i wade&#39;a jak najbardziej do gry
Harms wystrzelał się juz z Brownem, pora wrócić do gry w okolicach średnich 87-90, Garemu widać że zależy na tym turnieju.
Unterbuchner nawet jeśliby się wspiął na wyżyny swoich umiejętności to i tak nie ma nic do powiedzenia w starciu z Jamesem który obecnie gra kosmiczny dart
ten typ z większą ilością 180 Claytona również popieram
I jeszcze 9 dart w meczu Smith-gerwen @25 fortuna
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Pierwsze ogladanie od dluzszego czasu darta i &quot;kosmiczny&quot; zamienil sie w komicznego. Mina od 4 lega niczym kobieta przy okresie
Anderson chyba sie tak nie osmieszy i zmiecie przeciwnika niczym unterbuchner kolege.
 
F 263

fidelio

Użytkownik
Pierwsze ogladanie od dluzszego czasu darta i &quot;kosmiczny&quot; zamienil sie w komicznego. Mina od 4 lega niczym kobieta przy okresie
Anderson chyba sie tak nie osmieszy i zmiecie przeciwnika niczym unterbuchner kolege.
Mnie to specjalnie nie dziwi bo Wade nigdy nie kręcił jakichś kosmicznych średnich i jak się zatnie to taki efekt.
 
pezio 16,6K

pezio

Użytkownik
Mensur Suljovic under 5,5 180&#39;s @1,85 ⛔
Mensur generalnie ciśnie 20, jednak nigdy nie był specem od maxów. Fakt, miał okres w tym sezonie kiedy rzucał notorycznie one hundred and eighty, m.in. kapitalny turniej World Matchplay. Tutaj znowu te maxy nie siedzą, w długim meczu z Robem 0, wcześniej w grupie zaledwie 2 maxiory w trzech pojedynkach. Wiadomo, format dłuższy bo best of 31, ale jakoś nie wydaje mi się, żeby nagle odpalił. Poza tym też czasem schodzi z lotką na t19. Takie 7/10 dałbym na to.
 
seba6 533

seba6

Użytkownik
Coz za obsranie whitlocka hahah
Na jutro gerven i anderson obaj z handi kilka legow na luzie. Przeciwnicy nie ta polka
 
Do góry Bottom