>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Singapuru 24.09-26.09.2010 [15]

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
15. Grand Prix Singapuru - 26 września 2010
Piątek 24 września 2010
Trening 1 12:00 - 13:30
Trening 2 15:00 - 17:30
Sobota 25 września 2010
Trening 3 13:00 - 14:00
Kwalifikacje 16:00
Niedziela 26 września 2010
Wyścig 14:00


Info o torze:
Nazwa toru: Marina Bay Street Circuit
Lokalizacja: Singapur
Pierwsze Grand Prix: 2008
Długość toru: 5.073km
Liczba okrążeń: 61
Całkowity dystans wyścigu: 309.453km
Rekord toru: 1:45.599
Rekordzista toru: Kimi Raikkonen (Ferrari)
Zwycięzca w sezonie 2009: Lewis Hamilton (McLaren)
Zwycięzca PP w sezonie 2009:Lewis Hamilton (McLaren)​

Okrążenie toru
http://www.youtube.com/watch?v=EgfA47e0mMU

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Pomimo, że typ na wyścig to podaję przed treningami.
Zwycięski bolid - RedBull @ 1.9 Bwin
Walka o mistrzostwo wkracza w decydującą fazę. Realne szanse na tytuł zachowuje jeszcze pięciu kierowców w tym dwójka RedBulla i chociaż to Mark Webber jest liderem mistrzostw to kierownictwo zespołu oficjalnie nie odebrało jeszcze nadziei Vettelowi.
Dlatego właśnie podaję ten typ już teraz. Uważam, że rywalizacja między kierowcami RedBulla rozpocznie się już od pierwszego treningu i to na poważnie.
Konfiguracja toru w opinii znawców uchodzi za zbliżoną do Hungaroringu czy Monaco gdzie RedBull był bezkonkurencyjny. Wprawdzie zawodnicy McLarena i Ferrari zapowiadają agresywną walkę w czym mają im pomóc &quot;niezliczone&quot; poprawki jednak według mnie w tym wyścigu sytuacja wróci do normy sprzed Spa i Monzy i na RedBulla znów nie będzie mocnych.
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
Rzeczywiście dużo się mówi o pogodzie - nawet wśród zawodników pojawiają się obawy o jazdę w deszczu i przy sztucznym świetle. Można znaleźć jednak opinie, że takie opady są rzeczą zupełnie naturalną o tej porze w tym rejonie świata i występują głównie w dzień, a jak wiadomo wyścig odbędzie się późnym wieczorem więc niebezpieczeństwo deszczu dużo mniejsze. Gdyby jednak miało popadać podczas wyścigu to sensacji na pewno nie zabraknie. Ciśnienie w czołówce, tor uliczny, mnóstwo debiutantów na tym torze, nocny wyścig i do tego jeszcze ulewa - tylko jak tu wtedy coś wytypować. Chyba lepiej puścić DL.

Za portalem F1 ultra:
&quot;Oto jak obecnie wygląda sytuacja pogodowa w rozbiciu na poszczególne dni.
Piątek
Jeszcze podczas rozgrywania pierwszej sesji treningowej, zwłaszcza w jej pierwszej części mogą wystąpić opady deszczu a nawet burza. W drugiej sesji już nie powinno padać.
Wiatr słaby południowo - zachodni do 8 km/h. Wilgotność powietrza 80 – 85 %, podczas ewentualnych opadów 100 %. Temperatura powietrza – 30 – 28 ºC, toru – 33 – 29 ºC.
Sobota
Na trzecią sesję treningową ponownie możemy spodziewać się wystąpienia opadów, które jednak powinny ustać do czasu kwalifikacji. Wiatr południowy i wschodni nadal słaby - do 8 km/h. Wilgotność powietrza – 78- 85 %. Temperatura powietrza 30 – 28 ºC, toru – 32 – 28 ºC.
Niedziela
Wyścig powinien odbywać się bez opadów deszczu. Wiatr z południa do 7 km/h. Wilgotność – 75 – 80 %. Temperatura powietrza – 29 – 27 ºC, toru – 32 – 29 ºC&quot;
Proszę połączyć posty. Omyłkowo zamiast &quot;edytuj&quot; wcisnąłem &quot;cytuj&quot;.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Proste, niestety Red Bull pozamiata kwale dziś i jeżeli niczego głupiego nie zrobią to i wyścig.
(Q) betsafe Fernando Alonso - Lewis Hamilton 3.35
Co to za kurs? ???? Pierwszego treningu nawet nie ma co brać pod uwagę, a w drugim Anglik był minimalnie gorszy. McLaren ma doskonałe zawieszenie i w kwalifikacjach już pojadą na maksa atakując tarki. Fernando się wczoraj zatrzymał i coś tam testowali ze skrzynią biegów. Na pewno ten typ do tych &quot;izzi&quot; nie należy, ale taki kurs na Hamiltona, który ostatnio wspominał, że do tego wyścigu przystąpi bardziej zmotywowany niż zwykle. Obaj kierowcy doskonale się czują na tym torze i kto będzie miał lepszy dzień, ten będzie lepszy. Stawiam na Lewisa

(Q) betsafe Fernando Alonso - Sebastian Vettel @ 1.40
To co na wstępie, RBR dziś pozamiata i jedynym zagrożeniem tego typu jest sam Vettel. Jeżeli nie włączy mu się głupota, kiedy Webber bedzie pierwszy to bez problemów wejdzie
(Q) betsafe Sebastian Vettel - Mark Webber @ 2.55
Ktoś z nich na pewno zdobędzie PP, pytanie tylko kto. Obaj wygrali po jednym treningu. Dla mnie to rzut monetę, ale z sercem za Webberem. Szefowie wiedza, że jeżeli chcą zrobić z Sebastianka mistrza, to musi tu wygrać. Znając jednak Marka, chętnie zepsuje im ten plan
(Q) betsafe Buemi - Alguersuari @ 1.95
Trochę dziwi mnie tak wysoki kurs. Jaime bardzo dobrze sobie radzi na tym torze. Szwajcar trochę gorzej. Co prawda Hiszpan uderzył w bandę podczas treningu, ale wielkich uszkodzeń nie ma. To pokazuje, że jedzie na maksimum. Dla mnie mozna sprobować po tym kursie.
Potem zeedytuje i coś jeszcze może napisze
 
sieczka 6

sieczka

Użytkownik
(Q) betsafe Sebastian Vettel - Mark Webber @ 2.55
Ktoś z nich na pewno zdobędzie PP, pytanie tylko kto. Obaj wygrali po jednym treningu. Dla mnie to rzut monetę, ale z sercem za Webberem. Szefowie wiedza, że jeżeli chcą zrobić z Sebastianka mistrza, to musi tu wygrać. Znając jednak Marka, chętnie zepsuje im ten plan
Sam zastanawiam się czy Webber da radę pokonać w kwalach Vettela i przyznam, że coraz bardziej mnie kusi postawić trochę grosza na Marka.
Ja jednak stawiałbym na zwycięstwo Marka w całych kwalifikacjach po dużo lepszym kursie.Dotychczasowe treningi pokazały, a szczególnie drugi, że RedBull wraca do swojej normalnej dyspozycji, więc jeśli Webber miałby wygrać z Vettelem, to będzie zwycięzcą kwali - nie widzę innego rozwiązania.
Mark Webber wygra kwaliikacje @ 4 Bwin
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Coś niesamowitego. Alonso na przekór wszystkim pokonał RBR. Czy silnik wytrzyma? Jednak wyścig nudny nie beddzie
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Czeka nas dziś fenomenalny wyścig.
Nawet jeśli nie będzie padać (początkowo słyszeliśmy o takich doniesieniach) to na wyjątkowo wymagającym torze, pośród betonowych barier i po ciemku, wielu kierowców będzie jeździć &quot;jak amatorzy&quot;.
Senna, Klien, di Grassi, Kovalainen ale też Liuzzi, Buemi, Sutil to dla mnie kandydaci do wcześniejszego zakończenia wyścigu. W Singapurze trzeba jeździć perfekcyjnie, trzeba każdy zakręt pokonywać w skupieniu i w odpowiedniej prędkości...
Dziś na torze zobaczymy 2 lub nawet 3 neutralizacje. To może mocno utrudniać dobre typowanie ale można to przecież obejść ;)

Ile bolidów znajdzie się w klasyfikacji końcowej?
Mniej niż 13,5
3,20 2/10
bwin

Ile bolidów znajdzie się w klasyfikacji końcowej?
Mniej niż 17,5
1,85 6/10
bwin

Dodatkowo zagram przeciwko dwóm zespołom, w których zazwyczaj choć jeden kierowca dojeżdża do mety:

Ile samochodów teamu Virgin Racing zostanie sklasyfikowanych w końcowej klasyfikacji?
Żaden
5,50 0,5/10
bwin

Ile bolidów Force India zostanie sklasyfikowanych?
Żaden
12,00 0,5/10bwin mały edit: już mamy kurs 12,00 ;)
Jeszcze nei zagrane więc...WARTO!



Polecam również single na to, że odpadną poszczególni zawodnicy ????
 
adqs 3,5K

adqs

Forum VIP
Biorąc pod uwagę, że wyścig rozegrany zostanie na torze ulicznym , spodziewam się tu niejednego wyjazdu safety cara, niejednego konkretnego dzwona. W związku z tym najkonkretniej na ten wyścig wygląda Safety Car, którego wyjazd jest tak pewny jak roztopienie się bałwana na Saharze (by Andrzej Kostyra 8)). Pierwszymi zawodnikami, dla których przewiduję odpadnięcie są Nico Hulkenberg i Kamui Kobayashi. Pierwszy z nich to moim zdaniem bardzo słaby kierowca, którego bardzo szybkie odpadnięcie w Monako uważam za nieprzypadkowe, bo jest on naprawdę bardzo przeciętnym kierowcą. Wilgotny tor w Singapurze będzie sprawiał wiele problemów niektórym zawodnikom. Poszukiwaczom wysokich kursów radzę przyjrzeć się kursom na odpadnięcie Sebastiana Vettela i Lewisa Hamiltona. Bardzo ciekawy mamy kurs na odpadnięcie Vitaliya Petrova, w którego nie wierzą już nawet szefowie Renault, którzy otwarcie potwierdzają fakt rozmów pomiędzy zespołem a Kimim Raikkonenem.
Uważam, że różnica 3 pozycji pomiędzy bolidami Red Bulla nie jest jakimś wielkim handicapem dla Vettela, sądzę, że może wziąć on udział w jakiejś kraksie, a wtedy może odpaść z wyścigu.
Moje predykcje na GP Singapuru
Will there be a Safety Car? YES @ 1.25 Unibet
Sebastian Vettel - Mark Webber @ 3.00 Unibet
Lewis Hamilton: nie ukończy wyścigu @ 4.75 Unibet
Nico Hulkenberg: nie ukończy wyścigu @ 2.70 Unibet
Kamui Kobayashi: nie ukończy wyścigu @ 2.55 Unibet
Vitaly Petrov: nie ukończy wyścigu @ 2.60 Unibet
Sebastian Vettel: nie ukończy wyścigu @ 5.50 Unibet
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Zdziwiły mnie kursy na zwycięstwo w BAH-u. Mam podobne obawy jak Snajper że Alonso może jednak nie dojechać do końca wyścigu, dlatego obstawiłem zwycięstwa Hamiltona i Webbera za mniejsza stawkę a kursy na ich zwycięstwa wynoszą kolejno 7,00 i 16,00. Moim zdaniem takie kursy są wręcz warte zagrania. Zakładając że Alonso może nie dojechać, to walka o miejsca 1-3 może być ciekawa. Z mojej strony jest to spore ryzyko, bo z góry zakładam że Alonso nie dojedzie, a do tego jest jeszcze Vettel, ale takie kursy nie zdarzają się codziennie, a jest duża szansa na ich powodzenie.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja przeczytałem, że problemy z silnikiem nie wynikały z tego że jest bardzo zużyty, a mechanicy tylko robili jakiś eksperyment. Jednak wystąpiły problemy i jednostka została przeprogramowana na normalne ustawienia. Jeżeli nie da się na starcie wyprzedzić i pojedzie absolutnie bezbłędnie w procesji to wygra
 
T 0

thesamethis

Użytkownik
Jenson Button! To on wygra dzisiejsze GP w Singapurze. Kurs kusi, Betsson daje za wygraną Anglika 15 za jednego postawionego złocisza. Jak dla mnie to poważny kandydat, tym bardziej, iż przed nim Alonso, ciekawe czy nie nawali silnik, oraz Vettel specjalista od bliskich kontaktów ???? . Do tego można dodać, że Anglik to typ perfekcjonisty, który skrupulatnie dąży do celu. Jest dosyć ostrożnym, hm może lepiej, rozważnym kierowcą a warunki atmosferyczne mogą tylko Angolowi pomóc. Osobiście upatruję jeszcze takie typy :
Drużynowy dublet McLarena : 5.50
Czy kierowca, który wystartuje z Pole Position wygra wyścig? Nie 1.90
 
B 0

broov

Użytkownik
Wyścig w Singapurze od początku weekendu był bardzo nie przewidywalny, ciężko było coś rozsądnego wytypować, ja postawiłem bardziej z sympatii do F.Alonso, spodziewałem się ostrej rywalizacji, ze strony Ferrari i sie nie zawiodłem ;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom