>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Nordyckie (9) - Vojens, 10 września, godz. 19:00

Status
Zamknięty.
x_design 450

x_design

Użytkownik

2011 FIM Dansk Metal Nordic Speedway GP






Lista startowa GP Nordyckiego



Rozkład biegów





Wyniki Grand Prix Nordyckiego z 2010 roku

1. Tomasz Gollob (Polska) - 24 (3,3,3,3,3,3,6)
2. Kenneth Bjerre (Dania) - 17 (2,2,2,2,2,3,4)
3. Jason Crump (Australia) - 15 (1,2,3,3,2,2,2)
4. Nicki Pedersen (Dania) - 12 (2,2,3,0,3,2,0)
5. Jarosław Hampel (Polska) - 11 (2,3,2,1,3,d)
6. Chris Holder (Australia) - 10 (3,3,0,1,2,1)
7. Andreas Jonsson (Szwecja) - 9 (2,2,2,1,1,1)
8. Magnus Zetterstroem (Szwecja) - 8 (1,1,3,3,0,0)
9. Hans Andersen (Dania) - 7 (0,3,2,2,0)
10. Niels Kristian Iversen (Dania) - 6 (3,0,1,2,0)
11. Rune Holta (Polska) - 6 (w,0,1,2,3)
12. Greg Hancock (USA) - 6 (3,1,0,1,1)
13. Fredrik Lindgren (Szwecja) - 5 (w,0,0,3,2)
14. Chris Harris (Wielka Brytania) - 4 (1,1,1,0,1)
15. Tai Woffinden (Wielka Brytania) - 2 (1,0,1,0,w)
16. Davey Watt (Australia) - 1 (0,1,0,0,w)
17. Nicolai Klindt (Dania) - NS.
18. Patrick Hougaard (Dania) - NS.​

Bieg po biegu:
1. Hancock, Hampel, Harris, Andersen
2. Holder, Jonsson, Crump, Watt
3. Gollob, Pedersen, Zetterstroem, Lindgren (w/su)
4. Iversen, Bjerre, Woffinden, Holta (w)
5. Gollob, Crump, Harris, Woffinden
6. Andersen, Pedersen, Watt, Holta
7. Hampel, Jonsson, Zetterstroem Iversen
8. Holder, Bjerre, Hancock, Lindgren
9. Zetterstroem, Bjerre, Harris, Watt
10. Crump, Andersen, Iversen, Lindgren
11. Gollob, Hampel, Holta, Holder
12. Pedersen, Jonsson, Woffinden, Hancock
13. Lindgren, Holta, Jonsson, Harris
14. Zetterstroem, Andersen, Holder, Woffinden
15. Crump, Bjerre, Hampel, Pedersen
16. Gollob, Iversen, Hancock, Watt
17. Pedersen, Holder, Harris, Iversen
18. Gollob, Bjerre, Jonsson, Andersen
19. Hampel, Lindgren, Watt (w/u) Woffinden (w/d)
20. Holta, Crump, Hancock, Zetterstroem
Półfinały:
21. Gollob, Pedersen, Holder, Zetterstroem
22. Bjerre, Crump, Jonsson, Hampel (d3)
Wielki finał:
23. Gollob, Bjerre, Crump, Pedersen​


Statystyka pól startowych z 2010 roku

 
Otrzymane punkty reputacji: +14
N 14

nsc

Użytkownik
Bardzo fajna oferta ziemniaków na jutrzejsze GP więc trzeba korzystać.

Andreas Jonsson - Nicki Pedersen @ 1.55 Fortuna ⛔⛔⛔ W tym H2H nie widzę innej opcji niż wygrana Jonssona, który jest moim i bukmacherów faworytem do wygrania tego GP. AJ prezentuje ostatnio świetną formę i śmiało można powiedzieć, że jest w tej chwili najlepszym żużlowcem na świecie. Dla mnie sprawa jest prosta. Szwed wygrał 2 z 3 ostatnich GP , a w jednym pechowo przegrał po niesamowitej akcji Hampela. Natomiast ostatnie 3 występy Nickiego to 3,3 i 6 pkt. To jest wielka różnica i myślę, że od ostatniego GP w Toruniu wiele nie może się zmienić. Nicki od dłuższego czasu był bez formy, co prawda ostatnio prezentuje się lepiej, ale szału nie ma. We wtorek obydwaj wystąpili na własnych torach w meczach Elitserien. AJ zmiażdżył rywali i zdobył aż 17 pkt w 6 biegach, a Pedersen zaliczył dobry występ z wynikiem 11 oczek. Szwed to wyższa półka, jutro będzie walczył o podium, a Nickiego pozostawi daleko w tyle.
Jason Crump - Bjarne Pedersen @ 1.65 Fortuna ✅✅✅
Kolejny prezent kursowy. Dla porównania, w totomixie kurs (1X2) na Bjerre w parze z Pedersenem to 1.38. Bjarne to tegoroczny debiutant Grand Prix. Z pewnością nie zaskoczy tak jak Darcy Ward i ciężko mu będzie przekroczyć granicę 5 oczek. Jason to rutyniarz, wielokrotny mistrz świata i w Vojens będzie celował w podium, a do półfinału powinien gładko awansować. Ostatnio zawiódł podczas GP w Toruniu, ale od tamtego czasu forma wyraźnie zwyżkuje, co potwierdza ostatni świetny występ w Elitserien gdzie w meczu z Vetlandą na wyjeździe zdobył 15 punktów w 6 biegach. Widać, że tor w Vojens mu leży, rok temu stanął tam na ostatnim stopniu podium.
Emil Sajfutdinov - Artem Łaguta @ 1.28 Tobet ✅✅✅
Kurs mały, ale pewny. Jak dla mnie lokata 28%, można dorzucić do jakiegoś dubelka.
Tu nie ma co się rozpisywać, bo wszystko jest jasne. Tobet umieścił Emila w parze z Łagutą pewnie ze względu na jego kontuzję, ale to nie będzie miało większego znaczenia. Sajfutdinow w każdym GP jest pretendentem do półfinału, natomiast Łaguty nawet nie bierze się na poważnie bo ciężko mu przekroczyć granicę 1 oczka ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Emil Sajfutdinov TOP8 @ 1,55 bwin ✅
Co prawda Emil wraca po małej przerwie spowodowanej kontuzją do ścigania, ale kurs na jego obecność w półfinałach jest bardzo przyzwoity. Emil jeszcze pewnie po cichu liczy na włączenie się do walki o medal. Do trzeciego Jonssona traci tylko i aż 13 punktów. Ostatnie GP w Toruniu nie do końca udane więc czas na rehabilitację. Dwa lata temu w GP w Vojens jeździł bardzo dobrze zdobywając 14 punktów by w finale zająć 4 miejsce. W ubiegłym roku nie startował z powodu kontuzji. Suskiewicz zapowiada walkę o finał, jest dobrze przygotowany do zawodów i mam nadzieję że jutro to tylko potwierdzi i do półfinałów wjedzie na pełnej k...
Andreas Jonsson - Nicki Pedersen 1 @ 1,45 betsafe ⛔
Tu gram tak jak kolega @NSC Nicki się już wypalił i według mnie w GP się nie utrzyma. Nie pomoże nawet jutrzejsze domowe GP. Co prawda w ubiegłym roku był w finale, ale obecna forma Powera jest daleka od optymalnej. Natomiast Jonsson w ostatnich tygodniach bije wszystkich zawodników ze stawki na głowę nawet Hampela. Gdzie się nie pojawi jedzie rewelacyjnie. Na torze w Vojens też potrafi jeździć bo przecież nie przez przypadek dwa lata temu wygrał tu w wielkim stylu zdobywając 20 punktów. Przed rokiem solidnie ale zabrakło szczęścia w półfinale. Reasumując forma, obecna jazda i przygotowanie sprzętowe po stronie AJ, tor dla nikogo nie będzie handicapem więc stawiam na Szweda.
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
nie gram w naziemnych czesto ale dzisiaj jest taki dzien ze to oni oferuja lepsza oferte i kursy a wiec :
FORTUNA
Jonsson-Nicki 1 1,55 - powyzej wszystko napisane, popieram ⛔
Crump-Bjarne 1 1,60 - tutaj zdecydowanie pomyłka, powinien byc Nicki wiec trzeba pobierac bo do dubla z Jonssonem znakomite. ✅
Holder-Bjerre 2 1,80 - Bjerre u siebie, w Vojens jezdzi znakomicie, Holder troche pod forma nie powinien byc lepszy od Dunczyka a kurs zacheca. ✅
ako 4,46 jak najbardziej do polecenia
z suchych typow :
Hampel-Herbi 1 1,50
Lindbaeck-Lindgren 1 1,65
Emil-Łaguta 1,28
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
Jak najbardziej popieram parę Emil - Artiom ogólnie uznając to za niezłą lokatę ze strony tobet. Fortunowe propozycje też jak najbardziej ok, a para Crump - Bjarne palce lizać.
Ode mnie taka oto propozycja na sobotnie GP:
Hancock awansuje do półfinału @1,40 unibet ✅ izzi
W zasadzie aż nie wypada nic pisać. Zmierzający po mistrzowski tytuł Herbie aby swój cel osiągnąć nie może nie znaleźć się w czołowej ósemce dzisiejszych zawodów. Wg mnie spora promocja ze strony unibet. Osobiście gram to w dublu z overem rund walki Adamek - Kliczko co daje fajnego dubla (✅✅).
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Andreas Jonsson TOP4 1,55 Totomix ⛔
Andreas Jonsson – Greg Hancock 1 1,55 Unibet ⛔

Andreas od miesiąca pokazuje kapitalną dyspozycję drugie miejsce w GP w Malilli i zwycięstwo w Toruniu daje do myślenia. Widać duży wkład w pracy Carla jego obecnego tunera. Szwedzki zawodnik który był kreowany na następce wielkiego Mistrza, Tonego Rickardssona nadal pozostaje bez medalu w Mistrzostwach Świata. W tym roku jego forma i obecna pozycja w klasyfikacji generalnej pozwala domyślać się, że Andreas może zdobyć swój pierwszy medal. Co do Grega chyba jednak obniżył loty, już nie jest aż tak skuteczny w ostatnim spotkaniu Ligi Szwedzkiej w Stolicy Szwecji zdobył tylko 6 punktów. Na pewno Greg zrobi wszystko by obronić się przed grupą pościgową i dowieżć ten tytuł do końca, więc można się spodziewać, że dzisiaj Greg będzie ciułał punkty tak by jak najwięcej zachować z przewagi a i zakończyć zawody całym i zdrowym. W tej parze stawiam na Andreasa za którym przemawia głównie sprzęt. Stawiam również na to iż Jonsson dzisiaj znajdzie się w finale Grand Prix po raz trzeci z rzędu.

Kenneth Bjerre TOP4 2,70 Totomix ⛔
Kenneth Bjerre – Nicki Pedersen 1 1,90 Totomix ✅

Kenneth Bjerre cały czas nie może być pewny miejsca w pierwszej ósemce która gwarantuje start w cyklu Grand Prix 2012. „Kenio” przed rokiem na stadionie Ole Olsena zajął drugie miejsce za aktualnym Mistrzem Świata, Tomkiem Gollobem. Ani on ani miejscowi kibice nie mieli by nic przeciwko takiemu wynikowi Kennetha tym bardziej, że zdobył on przed rokiem bardzo dużo punktów. Kenneth jest chyba w dobrej formie, w tygodniu dał awans do play off swoim „Gwiazdom” których barw broni w Lidze Angielskiej. Natomiast Nicki to już nie ten sam Nicki od 2-3 sezonów, w tym roku również formą Duńczyk nie powala i to na dobrą sprawę ani w Grand Prix ani w ligach, ponadto „Pantery” których barw Nicki broni „na wyspach” zwolnili go w tygodniu co może dawać do myślenia. W tej parzę zdecydowanie gram na Kennetha szczególnie po takim kursie. Gram również na to iż Bjerre znajdzie się w finale Nordyckiego Grand Prix.

Tomasz Gollob – Greg Hancock 1 1,75 Tobet ⛔

Mistrz Swiata, zwycięzca Nordyckiego Grand Prix sprzed roku już raczej na tytuł Mistrza Świata nie ma szans ba srebrny medal przy obecnej formie Jarka jest moim zdaniem już nie do wywalczenia. Więc pozostaje walka ze Szwedzkim zawodnikiem czyli „Ajem” o brązowy krążek tegorocznych Mistrzostw Świata. Tomek od feralnego upadku w Toruniu miał do czynienia ze ściganiem tylko raz, w ostatni wtorek przeciwko Piraternie której liderem jest... Greg Hancock. Tomek zanotował bardzo dobry występ, chciałbym aby dzisiaj taki wynik Tomek „wykręcił” w zasadniczej serii jak to miało miejsce we wtorek (czyt. 3,3,1,3). Ale wiadomo, że liga to liga a Grand Prix to Grand Prix. I to i to rządzi się swoimi prawami.. Ja jednak uważam, że charakter Tomka nie pozwoli mu odpuścić i będzie walczył ze wszystkich sił o ten brązowy medal a co za tym idzie musi dzisiaj pojechać udane zawody ponieważ Jonsson jest chyba w życiowej formie. O Gregu pisałem już podczas opisywania pary Jonsson – Hancock, myślę, że dzisiaj nie będzie wyżej niż Polak. Dlatego stawiam w tej parze na mojego idola, siedmiokrotnego medalistę Mistrzostw Świata.

Jarosław Hampel – Nicki Pedersen 1 1,55 Unibet ⛔

Różnica formy i klas na chwilę obecną jest bezdyskusyjnie jest po stronie Jarka. Wiadomo, że Nicki klasę nadal ma poprzez te zdobyte trzy złote medale. Ale o jego formie i jeżdzie już pisałem w parzę „Keniem”. Natomiast Jarek nadal ma apetyt na ten złoty medal, porównując formę Grega i Jarka to na chwilę obecną na pewno Jarek bardziej na to złoto zasługuje, ale będzie naprawdę ciężko na tej końcówce pokonać nie zwykle doświadczonego Amerykanina. Srebro moim zdaniem ma już zapewnione, myślę, że ani Tomek ani Jonsson już jednak szans nie mają żeby go dogonić. Ale na pewno ten zawodnik ambicje ma, trzy turnieje do końca więc nadal wierzy w że to on będzie Mistrzem Świata w tym roku. Bez dwóch zdań patrząc na jazdę, przygotowanie do zawodów i formę gram w stronę Jarosława.
edit // NC... 1/6 :? :razz:
 
Otrzymane punkty reputacji: +1
elfilozof 100

elfilozof

Użytkownik
Ja sobie wybrałem m.in. takiego składaka:

Janusz Kołodziej - Artem Łaguta (1-2) [email protected] ⛔ (2:9) E: obyś jutro Janusz pojechał lepiej... ;)
Tomasz Gollob - Antonio Lindbäck (1-2) [email protected] ⛔ (5:6)
Emil Sajfutdinov - Rune Holta (1-2) [email protected] ✅ (9:3)
AKO: 3.37 (Tobet)

Janek pierwszy start od 21 sierpnia. Podobno kuracja pomogła i wszyscy są pełni optymizmu. Zobaczymy, jeśli tak jest i jeśli jutro mamy powalczyć to dzisiaj Janek na luzie powinien połknąć Łagutę a może nawet wygrać któryś bieg.

Gollob walczy o medal, Lindback przy dobrych wiatrach o top 8 na koniec. Trudno orzec, kto ma większą motywację, ale umiejętności chyba jednak Tomek. Poza tym, osobiście nie jestem fanem ciemnoskórego Szweda i nie sądzę, by długo utrzymał formę pozwalającą mu na wygrywanie z najlepszymi, a Gollob jednak do nich należy.

W przypadku Emila jedynie bać się należy jego czasem bezmyślności, czyli &quot;głupiego&quot; upadku lub wykluczenia. Emil na pewno pojedzie &quot;po bandzie&quot;, szanse na medal jakieś ma. Holta chyba tylko powalczy o honor.
 
x_design 450

x_design

Użytkownik
Janusz Kołodziej - Artem Łaguta
Typ: 1
Kurs: 1.80
Bukmacher: Tobet

Kołodziej wraca po trzech tygodniach przerwy zaleconej przez prezesa Unii - Dworakowskiego. W tym czasie współpracował z psychologiem oraz lekarzami. Myślę, że te działania poskutkują i dziś Polak spisze się lepiej niż podczas ostatnich występów w lidze czy w GP. Szczerze mówiąc bardzo na to liczę. W mojej ocenie ujrzymy dziś zupełnie innego zawodnika - Janusza z sezonu 2010. ;)
Przeciwnika ma niewymagającego - wsytępy Łaguty w cyklu GP każdy zna.
 
N 14

nsc

Użytkownik
Kolejna perełka na GP Nordyckie ????
Andreas Jonsson - najlepszy ze Szwedów (vs. Lidbaeck i Lindgren) @ 1.55 Tobet ⛔⛔⛔
Polecam! Grać póki kurs przyzwoity. O AJ&#39;u napisałem pare postów wyżej. Może dopiszę coś więcej o Szwedach jak będę miał chwilkę czasu bo teraz idę oglądać mecz. ;)
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Emil Sajfutdinov - Chris Holder 1,90 Tobet [8msc-4msc]✅
Para wydaje się być wyrównana patrząc na generalną klasyfikację. Jednak nawet ostatnie zawody w Toruniu pokazały że Holder jest w wyższej formie aktualnie.Co prawda zdobyli obaj po 7 pkt jednak Holder mówił że jest bardzo niezadowolony z tych zawodów a Emil mówił że zrobił co mógł w tych zawodach.Holder w ligach zagranicznych spisuje się w ostatnim tyg dobrze co przekonuje mnie do typu na Niego.Emil niby w wywiadach zapowiada walkę o najwyzsze cele w dzisiejszych zawodach jednak napewno jeszcze jakiś ślad po kontuzji jest.Ja stawiam na Holdera który nie powinien zaliczyć tak słabego wystepu jak ostatnio w Toruniu.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Andreas Jonsson - najlepszy ze Szwedów (vs. Lidbaeck i Lindgren) @ 1.55 Tobet
Typ niby ok ale czy po takim kursie warto? Według mnie nie. Vojens to ulubiony tor dla Toninho. A ostatnio złapał naprawdę fajną formę. Dlatego ja ponownie gram na jego awans do półfinałów. W AJ-a coś za bardzo nie wierzę żeby kolejny raz był w finale.
Ponadto wierzę w odrodzenie Golloba. Niby ostatnio też jeździliśmy na torach które lubił a wyników zbytnio nie było. Niemniej w Toruniu do finału zabrakło szczęścia, bo w trakcie zawodów był bardzo mocny. Kurs na podium kusi.
 
radula 5,4K

radula

Użytkownik
Holder-Bjerre 2 1,80 - Bjerre u siebie, w Vojens jezdzi znakomicie, Holder troche pod forma nie powinien byc lepszy od Dunczyka a kurs zacheca.
nie zebym sie czepial ale kolego chyba ten zaklad jest przegrany bo to Holder doszedl do finalu i zostal wyzej sklasyfikowany...no chyba ze stawiales kto zdobedzie wiecej pkt...
 
unicaja 7K

unicaja

Użytkownik
nie zebym sie czepial ale kolego chyba ten zaklad jest przegrany bo to Holder doszedl do finalu i zostal wyzej sklasyfikowany...no chyba ze stawiales kto zdobedzie wiecej pkt...
To jest pewnie typ z WZB a tam liczą się punkty a nie miejsca tak więc nawet w wynikach mają wygraną Kenia. Nawet mają tak sformułowane zakłady: &quot;Kto więcej pkt?&quot;. Dobrze rozliczone.
7004 2011-09-10 19:00 K.Bjerre-Ch.Holder 1:0
Pzdr.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom