>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Monako (wyscig nr 6) 25.05.08

Status
Zamknięty.
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Odradzam jakiekolwiek granie head-to-head itp. ???? . W Monte Carlo cały czas pada i nie zanosi sie na to, żeby przestało.
Wyścig Porsche Super Cup zaczął się jazdą za SC. Najprawdopodobniej taki sam start czeka F1.
Na dzisiaj jedynie:
Poniżej 14,5 sklasyfikowanych.
Okrążenie SC - tak
I niesklasyfikowanie kierowców,
pewniaki:
Piquet, Sutil, Bourdais, Glock, Nakajima.
Wśród mniejszych pewniaków:
Rosberg, Coulthard, Heidfeld, Vettel, Trulli, Fisichella.
A dla ryzykantów:
Alonso, Massa, Kovalainen.
 
matex 0

matex

Użytkownik
ja dzis w koncu stawiam na te typy :

Monaco GP 2008
Czy A Sutil będzie zaklasyfikowany w wyścigu? Nie 1.65 ✅

Monaco GP 2008
Czy S Bourdais będzie zaklasyfikowany w wyścigu? Nie 1.70 ✅

Monaco GP 2008
Czy N Piquet Jr będzie zaklasyfikowany w wyścigu? Nie 1.70 ✅

i chyba ryzykowny typ:

Kimi Räikkönen
- Felipe Massa
Najlepsze miejsce w wyścigu: Monaco GP 2008 Formuła 1 2.20 ⛔

odnosnie 3 pierwszych to wiadmomo - deszcz + brak TC = wypadek na pierwszych zakretach ...

a odnosnie pojedynku w Ferrari to Massa ma na pewno mniej paliwa od Fina , a do tego nie zdziwie sie jeżeli Brazylijczyk wypadnie z toru i rozbiję bolid co juz mu się zdarzało w tym sezonie ..

EDIT: nie jest źle ????
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Mi bardzo podobał się ten wyścig, dużo sie działo szczególnie dzięki wypadkom i kolizjom, których nie brakowało. ???? Troche szkoda Adriana Sutila, aż mi sie żal chłopaka zrobiło, kiedy Raikkonen mu lutnął w tyłek. Do ostatnich sekund liczyłem, że Haimlton gdzieś popełni błąd, ale niestety, on jako pierwszy &quot;cmoknął&quot; księcia Alberta. ???? Ogólnie, Robert jechał chyba najlepiej z całej stawki, żadnego poważnego błędu i jako jeden z nielicznych nie musiał zmieniać niczego w swoim bolidzie (za wyjątkiem opon ;-)). Widać zatem, że na torze w Monako, przy nie najlepszej pogodzie i odrobinie szczęścia, nawet ostatni mogą być pierwszymi.;-)
pozdrawiam:spokodfhgfh:
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Heh ja jestem trochę rozczarowany miałem zwycięstwo Kubka po 25 i podium po 3.0 ale niestety w nieudanym combo :p Tak czy siak mnie się baaardzo podobały dzisiejsze zawody. Oby więcej takich i oby jak najwięcej deszczu podczas wyścigów F1 ;p
 
roy. 187

roy.

Forum VIP

Dla typerow F1 prawdziwa zmora jest deszcz na torach no i przede wszystkim dla kierowcow. Choc dzis deszczu nie zabraklo to wyscig byl dosc spokojny, ale emocji z pewnoscia nie brakowalo. Swietny wystep naszego rodaka po bezblednej jezdzie dal mu 2miejsce. Pierwsze miejsce a zarazem &quot;kierownice lidera&quot;, ze tak to nazwe uzyskal Lewis Hamilton, ktory poza przygoda na poczatku wyscigu jezdzil bardzo dobrze. Pechowo rywalizacja zakonczyla sie dla Niemca Adriana Sutila, ktory mogl byc bohaterem wyscigu zajmujac 4lokate. Pech chcial, ze jechal za nim mistrz swiata ... co sie stalo wszyscy wiemy. Ogolnie bardzo podoba mi sie wyscig w Monako, oby wiecej takich wyscigow na torach ulicznych. Gwarantuje to przede wszystkim bardziej wyrownana rywalizacje.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom