>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Monako (wyscig nr 6) 25.05.08

Status
Zamknięty.
roy. 187

roy.

Forum VIP

Powoli ksztaltuje nam sie czolowka najlepszych kierowcow oraz konstruktorow. Jak narazie bezkonkurencyjna stajnia jest Ferrari, gdzie Kimi i Felippe zmieniaja sie co wyscig na 1miejscu. Nas jak zwykle cieszyc moga wspaniale wystepy naszego rodaka, ktory w Turcji byl tuz za czolowka (4miejsce) i jesli bedzie walczyl tak jak teraz do konca sezonu to kto wie, moze nawet wskoczy na podium? Tor w Monako jest torem ulicznym, ktory nienalezy do latwych. Spojrzymy chociaz na wyniki z tamtego roku i wszystko jasne. Kto tym razem zdobedzie 10 pktow? Zapraszam do dyskusji.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
I dwie sprawy:
1). Pierwsze treningi już w czwartek.
2). Na cały weekend zapowiadane są opadu deszczu.
Kwalifikacje w sobotę.
Co do PP, to widzę tylko dwie możliwości: Hamilton albo Kubica. Inne rozwiązanie będzie zaskoczeniem (w przypadku Ferrari lekkim - ale jednak zaskoczeniem) ???? .
 
roy. 187

roy.

Forum VIP
A no to dziwne, ze nie jest podane kto wygral w 07. Nawet nie zwrocilem na to uwagi, moj blad. Jeszcze raz zapraszam do dyskusji, choc jak wiadomo najlepiej powiedziec cos po pierwszych treningach ;)
 
F 0

fabregas17

Użytkownik
Moj Faworyt To Kubica mysle ze zajmie miejsce 1-2 Kubica najlepiej radzi sobie na torach ulicznych z calej czolowki ma lepszy samochod niz rok temu a za nim przemawiaja takze dobre wystepny w kwalifikacjach a one beda kluczowe w tym wyscigu. Mysle ze jak robert zajmie co najmniej trzecie miejsce w kwalifikacjach to stac bedzie go na poprawe w wyscigu co najmniej o jedna pozycje a bez kontroli trakcji radzi sobie najlepiej. Prosty przyklad odcinkach najbardziej technicznych gdzie nie liczy sie maksymalna predkosc kubica zawsze jest na 1lub 2 miejscu. Jeszcze raz to powtorze kluczowe beda kwalifikacje.
 
P 0

patyk

Użytkownik
Tak naprawdę, w tym wyścigu zwycięzca jest bardzo trudny do wytypowania. Wystaryczy jeden bład/lekka kolizja lub otarcie z innym zawodnikiem i już delikwent ląduje na bandzie. Badzo wiele zależy tutaj od losu. Ja jako że nie miałem pomysłu co obstawić, obstawiłem patriotycznie Kubice. Kurs też zachęcał (12.0 ???? ).
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Myślę, że najrozsądniej poczekac z propozycjami przynajmniej do treningów. Wtedy będziemy już troszkę wiedziec o tym jak spisywac sie będą poszczególni kierowcy. Jak wiemy na tym torze prędkośc maksymalna nie gra pierwszoplanowej roli. Tak więc rosną szanse kierowców innych teamów. Szczególnie mam tu na myśli Roberta Kubicę i Fernando Alonso. Obaj jeżdzą bardzo dobrze. Oczywiście na tyle na ile im bolid pozwala ;) Zobaczymy jak wypadną na treningach.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Moim zdaniem na treningach nie ma co się wzorować.
BMW zawsze w pierwszych treningach spisuje sie słabiej, dalsze teamy często jeżdżą na oparach itd itp.
A przypominam, że pierwszy trening już JUTRO o 10.00 ;]
 
roy. 187

roy.

Forum VIP

Treningu nie ogladalem, ale jak widac w czolowce zadnych niespodzianek nie ma, zarowno Ferrari jak i McLaren znajduja sie tam gdzie ich miejsce. Robert standardowo za nimi a jeszcze pozycje przed nim Rosberg ale zadna niespodzianka to nie jest bo juz w tamtym sezonie Niemiec pokazywal, ze stac go na zajmowanie wysokich lokat. Byl to tylko trening, zobaczymy co pokaza nastepne.
 
P 0

patyk

Użytkownik
Ja oglądałem treningi, oba.
Więc jest tak:
Maki zapieprzały dzisiaj cały dzień na pustych bakach. Bardzo dobrze było widać to po czasach, i po prędkościach osiąganych przez nie na fragmentach toru na których można było się rozpędzić, szczególnie dobrze było to widać na wyjściu z tunelu gdzie maki osiągały prędkości o 6-10km/h większe od reszty stawki (w tym ferrari).
Bmw: Były słabiej zatankowane od Ferrari ale znacznie mocniej od Mc&#39;Larenów. Jak pewnie już nie jedna osoba zauważyła, BMW rzadko kiedy dobrze spisują się na treningach, za to później w kwalifikacjach sprawiają spore niespodzianki. Myślę że tak jest i teraz. Uważam że Robert sprawi nam sporą niespodzianke w kwalifikacjach i w wyścigu. Dodatkowo na jego korzyść przemawia to, że na testach na Paul Ricard to on jeździł przez 2 pierwsze dni, na ustawieniach toru mających symulować Monaco. Widać że na prawdę BMW starało się jak najlepiej przygotować bolid do tego wyścigu.
Co do Rosberga - Williams w tym sezonie nie jest czołowym zespołem, jego dobry wynik przypisuje, tak jak w przypadku McLarenów, słabemu zatankowaniu bolidów (prędkości także to potwierdzały).

Wg. mnie, walka o wygraną w niedziele będzie toczyła się między Kubicą, Massą i Raikkonenem.
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Wyczytałem, że prognozy pogody na niedzielny wyścig nie są zbyt optimistyczne. Wiem, że do niedzieli to się może jeszcze dużo w pogodzie zmienic, ale myślę, że warto teraz bardziej dokładnie przyglądac się prognozom. Bo jeśli się potwierdzi i w niedzielę będzie lało to możemy miec ciekawy wyscig. Tzn. typy na sklasyfikowany/niesklasyfikowany będą bardzo ryzykowne, chyba że będziemy stawiac na niesklasyfikowany ;) Także typy Head to Head będą bardzo ryzykowne. Przypomnę, że w tym sezonie nie ma kontroli trakcji a to tylko utrudni jazdę podczas deszczu. Na dzień dzisiejszy można zastanowic się nad typem: ilu kierowców będzie sklasyfikowanych? mniej niż 15.5, bo jeśli prognozy będą niezmienne to na pewno kursy polecą.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
Na tę chwilę szanse na deszcz w czasie wyścigu wynoszą 80%. Natomiast na jutro zapowiadane jest zachmurzenie z którego może... może być wszystko ;).
Jeśli tlyko prognozy utrzymają się na takim poziomie, wyścig będzie NO BET dla zdarzeń typu head-to-head, wygrana, przewaga itp.
Moim zdaniem jedyne warte uwagi zdarzenia będzie na:
Mniej niż xx* sklasyfikowanych oraz na poszczególnych niesklasyfikowanych kierowców.
*xx - Moim zdaniem tutaj można nawet wstawić liczbę 10. Myślę, że pokusiłbym sie na Na tę chwilę szanse na deszcz w czasie wyścigu wynoszą 80%. Natomiast na jutro zapowiadane jest zachmurzenie z którego może... może być wszystko ;).
Jeśli tlyko prognozy utrzymają się na takim poziomie, wyścig będzie NO BET dla zdarzeń typu head-to-head, wygrana, przewaga itp.
Moim zdaniem jedyne warte uwagi zdarzenia będzie na:
Mniej niż xx* sklasyfikowanych oraz na poszczególnych niesklasyfikowanych kierowców.
*xx - Moim zdaniem tutaj można nawet wstawić liczbę 10. Myślę, że pokusiłbym sie na [postawienie, że dojedzie mniej niż 10 kierowców. ???? .
Na ten weekend zrobię sobie kupon podobny, jak na któreś z poprzednich GP.
System blokowy na nieklasyfikowanie.
Pierwsza wersja tego to:
Blok 1:
Massa ⛔
Trulli ⛔
Blok 2:
Piquet Jr. ✅
Glock ⛔
Bourdais ✅
Blok 3:
Nakajima ⛔
Sutil ✅ (niestety)
Fisichella ✅
Blok 4:
Webber ⛔
Vettel ⛔
Blok 5:
Button ⛔
Barichello ⛔
System blokowy 3z5.
Stawka 1zł.
Do zapłacenia 10zł.
Minimalna wygrana 149.60zł.
Maksymalna wygrana 2800.20zł.

Jednak najprawdopodobniej to jeszcze ulegnie zmianie.
 
K 0

kosa46

Użytkownik
No to kolega Kuuba chyba nie doinformowany jest ja znalazłem coś takiego.
&quot;Prognoza pogody na GP Monako 2008 Aktualizacja (24.05.2008r. godz.00:00)
Sobota
Według obecnych danych wygląda, iż zarówno trzecia seria treningowa jak i kwalifikacje mają szansę odbyć się bez opadów deszczu. Możliwe, że podczas treningu będzie nawet świeciło słońce, jednak po południu ma znacznie wzrosnąć zachmurzenie. Temperatura powietrza 19 °C ,asfaltu może przekroczyć 25 °C.&quot;
 
fabregas 498

fabregas

Forum VIP
Po seriach treningowych mamy już małe rozeznanie kto czyje się dobrze na tym torze. Uwagę przyciąga dobra dyspozycja Nico Rosberga w obu sesjach treningowych. W ofercie Bwin jest on ustawiony w parze m.in. z Jarno Trullim i ja prawdopodobnie zagram tutaj na Niemca. Jarno jeździł bardzo krótko, w pierwszym treningu 16, a w drugim tylko 28 okrążeń. Niewykluczone, że ma jakieś problemy z bolidem. Tymczasem Rosberg, który w tym sezonie również jedzie z silnikiem Toyoty kręcił bardzo dobre czasy i solidnie pracował przez dwa ostatnie dni. Myślę, że fabryczna Toyota ma pewne problemy na tym torze bo zarówno Trulli jak i Glock nie spisują się dobrze. Z drugiej strony Williams osiągał przyzwoite czasy, bo nawet Nakajima w pierwszej sesji był dziewiąty. Krótko mówiąc stawiam w kwalifikacjach na Rosberga w parze z Trullim, bo dobrym kursie 1.65. ????
Nico Rosberg - Jarno Trulli 1✅✅✅ @ 1.65 Bwin
 
B 0

bartinio21

Użytkownik
ja tez uważam że jutro nie dojedzie dużo kierowców tym bardziej tych z dolnej pułki nawet w kwalifikacjach nie którzy mieli problemy a co dopiero w wyścigu....
chciałbym sie od was dowiedzieć jaki to byl wyscik i na jakim torze rok temu co tak padało ze dojechalo tylko 8 zawodnikow?
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
8? Takiego wyścigu nie było.
Za to 10 lt temu w Spa dojechało ośmiu kierowców. Wyścig jutrzejszy może być podobny ;). Tor o podobnej charakterystyce a i warunki zapowiadają się podobne.
Wyniki kwalifikacji nieco zaskakujące. Raczej nikt nie spodziewał się Ferrari na pierwszych dwóch miejscach. Wydaje mi się, że Kubica i Kovalainen mają najwięcej paliwa z pierwszej piątki. Oboje znacznie odstawiali od Ferrari i Hamiltona.
 
bestplayer 0

bestplayer

Użytkownik
W Monaco narazie wielka ulewa jeśli to się utrzyma do wyscigu to będzie mnóstwo niespodzianek, raczej nie polecam grania za duże stawki :-|
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik


GP MONACO :
TYp : (zwycięzca?) Massa
Kurs : 2,15
Bwin ⛔⛔ 3pozycja ⛔⛔


Dlaczego akurat stawiam na Brazylijczyka? Ano dlatego ze jak wiemy na ulicznym torze w Monte Carlo bardzo trudne jest wyprzedzanie, a pozatym bolid Ferrari w ostatnim czasie nie ma sobie równych. Massa wygrywa kolejne GP, ostatnio w Turcji i po słabym początku nie ma juz śladu. Forma jaką obecnie prezentuje jest świetna. Za plecami ma swojego partnera z Teamu Kimiego Raikkonena z którym tozcy walke o tytuł indywidualnego MŚ. Jak narazie Kimi ma przewage 7pkt nad Brazylijczykiem. Ferrari jak narazie w tym sezonie nie ma sobie równych więc dzisaj o zywcięstwo powalczą znowu zapewne Massa z Raikkonenem. Mniej szans daje trzeciemu na starcie Hamiltonowi. Walka będzie zacięta jak to bywa w F1, a że prognozy zapowiadają deszcze tymbardziej może byc ciekawie.


KUBICA VS HEIDFELD

Typ: 1
Kurs: 1,35
Bwin ✅✅ ROBERT 2 ???? a Heidfeld 14✅✅

Wewnątrzzespołowy pojedynek kierowców w którym zdecydowanym faworytem jest Robert. Zespół BMW w ostatnim czasie dobre lokaty zawdzięcza głownie Robertowi, Nick jakby spuścił z tonu po dobrym poprzenim sezonie. Do dzisiejszego wyścigu bolidy BMW wystartują z bardzo róznych pozycji. Kubica z 5pola startowego, a Heidfeld dopiero z 13!! Co napewno nie cieszy inżynierów niemieckego Teamu. Dużo się mówi ze Nick wpadł w kompleks Roberta i że ma dosyc zajmowania gorszych lokat od niego, ale w dzisiejszym wyścigu nie pzrewiduje poprawy w jego wykonaniu. Ba, sądze ze nick nie awansuje nawet do 8 dającej po jakiekolwiek punkty, a szkoda bo BMW walczy przeciez z McLarenem o pozycje drugiego Teamu F1..
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Pogoda w Monaco nie najlepsza więc na razie potwierdzają się zapowiedzi. Dlatego myślę, że niezbyt rozsądną decyzją będzie gra za duże stawki dzisiejszy wyścig. Chyba, że na &quot;niesklasyfikowany&quot; i &quot;SC&quot; -tak

Wszystko wskazuje na to, że niedzielny wyścig dostarczy wielu emocji z powodu... pogody. Od rana w Monte Carlo pada rzęsisty deszcz i nic nie wskazuje na to, aby do rozpoczęcia zawodów aura się poprawiła.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom