>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix Francji (wyscig nr 8) 19.06.08

Status
Zamknięty.
dydel12 0

dydel12

Użytkownik
Tor Magny Cours jest torem wymagającym, znajdują się na nim chyba wszystkie rodzaje zakrętów, dużo szybkich i wolnych zakrętów, szykany, &quot;eseki&quot; oraz mocne dohamowania. Kubica jak i Rakkonen są świetnymi &quot;technikami&quot; i to właśnie ich widzę na podium. Uważam że Hamilton nie stanie w tym wyścigu na pudle, przesunięcie go o 10 pozycji na starcie za to co zrobił w Kanadzie sprawi że anglikowi będzie bardzo trudno wślizgnąć się do czołówki która zostanie zdominowana przez Ferrari i BMW.
 
matex 0

matex

Użytkownik
Na pewno treba poczekać na pierwsze treningi - sytuacja troche się rozjasni. Jednak na dzień dzisiejszy mysle ze mozna postawic na to, że Kubica będzie w kwalifikajjach na miejscu 1-3 (nie wiem jeszcze jaki kurs). Z sprawką Hamiltona o PP bedą walczyć kierowcy Ferrari oraz Kubica. Nie sądze, żeby do tej walki właczył się Heikki. Moim zdaniem, lepiej już mu szło w Reno. ;)

Pozdrawiam
 
hertinho 3

hertinho

Użytkownik
Na pewno treba poczekać na pierwsze treningi - sytuacja troche się rozjasni. Jednak na dzień dzisiejszy mysle ze mozna postawic na to, że Kubica będzie w kwalifikajjach na miejscu 1-3 (nie wiem jeszcze jaki kurs). Z sprawką Hamiltona o PP bedą walczyć kierowcy Ferrari oraz Kubica. Nie sądze, żeby do tej walki właczył się Heikki. Moim zdaniem, lepiej już mu szło w Reno. ;)

Pozdrawiam
Tak tylko musisz wziąść pod uwagę, że buki miejsce Hamiltona rozliczą to które zajmie bez tych 10 miejsc, który został ukarany. Dlatego nie wiem czy Kubica będzie w pierwszej trójce.
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Tak tylko musisz wziąść pod uwagę, że buki miejsce Hamiltona rozliczą to które zajmie bez tych 10 miejsc, który został ukarany. Dlatego nie wiem czy Kubica będzie w pierwszej trójce.
Wiesz do konca to niewiem. Raczej zaraz po kwalifikacjach w oficjalnych wynikach bedzie -10
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Jesli chodzi o mój typ na kwalifikacje to pewniakiem wydaje sie być:
Kto zdobędzie lepsze miejsce? (pole position)
Sebastian Vettel (GER/S. Toro Rosso) 1,35
Sebastien Bourdais (FRA/Toro Rosso) 2,90
kursy z BAH
Oczywiście stawiając na Vettela, który na przestrzeni całego sezonu prezentuje sie dużo lepiej od swojego kolegi, a dodatkowo w dzisiejszych treningach było dużo lepszy zajmując nawet w 2 sesji 5 miejsce (tuż przed Robertem Kubicą)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Francji - kwalifikacje
ROBERT KUBICA VS HEIKKO KOVALAINEN

Typ: 1
Kurs : 1,45 Milenium
⛔⛔KUBICA 7 , a Heikki 6... ⛔⛔

Kwalifikacje do GP Francji. Lider klasyfikacji generalnej Robert Kubica kontra zdobywca zaledwie 15pkt w całym dotychczasowym sezonie Fin Kovalainen. Nie ma co ukrywac że obaj kierowcy są na przeciwległych biegunach. Polak jest na szczycie, a Fin jest rozczarowaniem bo szefowie McClarena wiele sobie obiecywali po zatrudnieniu Fina, a on jak narazie jeździ co tu dużo mówic słabo. Na wczorajszych treningach Finowi raz sie udalo wyprzedzic Roberta, ale wiemy dobrze że to się później nie przekłada na kwalifikacje bo Kubica wyraźnie sprawdza podczas sesji treningowych ustawienia bolidu.
 
matiq 1

matiq

Użytkownik
Ja postawilem na Kubice że bedzie w wyścigu w top 3, czyli że bedzie na podium, kurs: 1,6. Mam nadzieje że Kubica wystartuje z pierwszej lini, ale jeśli ktoś chce stawiać podobnie to radze przed kwalifikacjami bo potem jak kubica bedzie mial miejsce 1-3 to kursy bedzie o 1/2 mniejszy.
 
wilu 9

wilu

Użytkownik
Ja postawilem na Kubice że bedzie w wyścigu w top 3, czyli że bedzie na podium, kurs: 1,6. Mam nadzieje że Kubica wystartuje z pierwszej lini, ale jeśli ktoś chce stawiać podobnie to radze przed kwalifikacjami bo potem jak kubica bedzie mial miejsce 1-3 to kursy bedzie o 1/2 mniejszy.
Ja bym z tym uważał. Bo kierowcy Renault pokazali już w treningach że są coraz bliżej czołówki zwyciężając w 2 i 3 sesji. oczywiście zdobycie podium Kubicy na pewno ułatwi przesunięcie Hamiltona o 10 pozycji, ale nie zapominajmy jeszcze o Heikim, który w końcu musi się przełamać i pojechać dobry wyścig. Ja po takim kursie bądź co bądź niskim jak na tą dyscyplinę zrezygnowałbym.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
GP Francji-wyścig

ADRIAN SUTIL
Typ :sklasywikowany? NIE
Kurs : 1,85 Bwin


Bodajże najsłabszy zespoł w całej stawce. Bardzo rzadko jego kierowcom udaje sie dojechac do mety a gdy Sutil jechał na bardzo dobrym 5 miejscu w GP Monaco to miał sporo pecha bo w życiowym sukcesie przeszkodzil mu Kimi Raikkonen i skończyło sie można powiedziec jak zawsze czyli na nie ukończonym wyścigu. Dzisiaj startuje z ostatniej pozycji do wyścigu. Uważam że szanse powodzenia tego typu są spore.


NELSINHO PIQUET
Typ: Sklasyfikowany? TAK
Kurs : 1,85 Bwin


kierowcy Renault dobrze spisywali sie podczas treningów jak i kwalifikacji przed tym wyścigiem. Alonso wystartuje z 3pozycji a Piquet wyruszy po karach dla Kovalainena i Hamiltona z 9 pozycji. Dla niego jest to bodajże najlepsza pozycja wyjściowa przed wyscigiem. Jak do tej pory sezon ten jest dla niego bardzo nieudany o czym świadczą zdobyte punkty do klasyfikacji kierowców. Po tym jak wygrał jeden z treningów uważam że wstąpiła w niego nowa siła i dzisiaj pokaże że nie przez przypadek pojawił sie w stawce bolidów F1 i dojedzie chociaż do mety.
 
180michal 17

180michal

Użytkownik
Fajne info przed chwila przeczytałem, otóz Kovalainen bedzie przesuniety o 5 pozycji wstecz co powoduje że Robert zacznie GP Francji z 5 pozycji. Moim zdaniem warto spróbować ze Mclaren nie zdobedzie wogole pkt w tym GP, bo Hamilton wystartuje z 13 pozycji, a drugi kierowca z 10 pola.
Może komuś sie przyda ;)
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Sebastian Vettel Vs Sebastien Bourdais
Formuła 1 - GP Francji
Typ : 1
Kurs : 1,6
Potyczka dwóch Sebastianów z teamu Toro Rosso, stawiam tutaj przeciwko Francuzowi pomimo tego że jedzie On u siebie. Bourdais nie ma jeszcze dużego doświadczenia w Formule 1 i może to jest przyczyną tego że popełnia tak dużo głupich błędów przez których odpada z wyścigu ... Wprawdzie Vettel też jest młodym i nie doświadczonym zawodnikiem to jeździ On lepiej od Francuza i zdobył już 5 pkt. w tym sezonie gdzie Bourdais tylko 2. Ten drugi z pewnością będzie się chciał pokazać bo jedzie u siebie ale może mu to wyjść tylko na gorsze ponieważ jak to przeważnie jest im więcej chcemy tym mniej mamy Sebastian chcąc więcej może popełnić głupie błędy i znów odpaść z wyścigu. Treningi i kwalifikacje także po stronie młodego Niemca. Vettel wystartuję z 13 pozycji a Bourdais z 14 wprawdzie różnica nie wielka ale mam nadzieję że istotna i Vettel dowiezie ją do końca :spokodfhgfh:

Nico Rosberg Vs Kazuki Nakajima
Formuła 1 - GP Francji
Typ : 1
Kurs : 1,75
Znów para zagrana z jednego teamu czyli Williams, stawiam tutaj na Nico który jest ostatnio w lepszej formie od Kazuki. Znów ( tak jak wyżej ) Nico jest o jedną pozycję wyżej niż Kazuki, jednak w kwalifikacjach było widać że jest On szybszy o Japończyka. Jeżeli nie popełni on żadnego błędu to powinien spokojnie dojechać do mety a że jest szybszy od Nakajimy to powinien przyjechać właśnie przed Nim :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
 
t_goral 18

t_goral

Użytkownik
Nico Rosberg Vs Kazuki Nakajima
Formuła 1 - GP Francji
Typ : 1
Kurs : 1,75
Znów para zagrana z jednego teamu czyli Williams, stawiam tutaj na Nico który jest ostatnio w lepszej formie od Kazuki. Znów ( tak jak wyżej ) Nico jest o jedną pozycję wyżej niż Kazuki, jednak w kwalifikacjach było widać że jest On szybszy o Japończyka. Jeżeli nie popełni on żadnego błędu to powinien spokojnie dojechać do mety a że jest szybszy od Nakajimy to powinien przyjechać właśnie przed Nim :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
Rosberg został przesunięty o 10 pozycji i startuje z ostatniego miejsca. Nakajima startuje z 15 pola
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom