>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - 3 PROMOCJE NA START! ODBIERZ 1060 ZŁ<<<

Grand Prix Brazylii 27.11.2011.

Status
Zamknięty.
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grand Prix Brazylii
27.11.2011
Piątek 25 listopada 2010
Trening 1 13:00 - 14:30
Trening 2 17:00 - 18:30

Sobota 26 listopada 2010
Trening 3 14:00 - 15:00
Kwalifikacje 17:00

Niedziela 27 listopada 2010
Wyścig 17:00


Info o torze:
Nazwa toru : Autodromo Carlos Pace - Interlagos
Lokalizacja : Sao Paulo, Brazylia
Pierwsze Grand Prix : 1973
Długość toru : 4.309 km
Liczba okrążeń : 71
Całkowity dystans wyścigu : 305.909 km
Rekord toru : 1:11.473
Rekordzista toru : Juan Pablo Montoya (Williams)
Zwycięzca w sezonie 2010 : Sebastian Vettel (Red Bull)
Kierunek : Lewoskrętny
No i przyszedł czas na ostatni wyścig sezonu 2011. Będzie to GP Brazylii, które zdecyduje o miejscach 2-3 na podium MŚ, gdyż mistrzem już od kilku wyścigów jest Sebastian Vettel.
Przed tym wyścigiem sytuacja punktowo wygląda tak :
1.Vettel 374 pkt
2.Button 255 pkt
3.Alonso 245 pkt
4.Webber 233 pkt
5.Hamilton 227 pkt.
Pkty za wyścig : 25,18,15,12,10,8,6,4,2,1.
Zapraszam do dyskusji popartej typami ;)
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Dyskusja wrze to i ja wtrącę swoje 3 grosze :
Massa 1-6 @ 1.40⛔ Milenium
ostatnich 13 kwalifikacji kończył na miejscach 3-6, gdyż podział jest jasny ; Red Bull, McLaren i Ferrari... W 1.treningu był 5., w 2. zaś 6... Wątpię, żeby na własnych śmieciach miał wypaść poza &quot;6&quot;.
Typ równoznaczny z Massa - Rosberg @ 1.35⛔ Tobet;)
Dalej trzeba pograć Webbera, bo RB zapewne skupi się na jego dobrym występie. W treningach bardzo dobrze, gdyż 1. i 3.miejsce. W parze z Alonso wydaje się dobrym betem (Fernando 6. i 4.)...
H2H 13:5, w tym ostatnie 3. to 3;0...
Kursy poleciały w dół np. w Bwin z 1.62 na 1.40, więc tak średnio teraz, no ale :
Webber - Alonso @ 1.45✅ Expekt
Choć pewniejsze jest Lewis - Alonso @ 1.40✅ Expekt
tu h2h 14:4, a Lewis 3. i 1. w treningach, więc przy takich kursach wg mnie lepiej zagrać na Lewisa...
I w sumie niczego więcej nie wynalazłem... 6 będzie RB, McLaren i Ferrari, dalej zapewne Rosberg, choć Schumi może go pyknąć, dwa bolidy Force India, choć kolejność ciężka do przewidzenia w tej 3 włączając Schumiego... Może Pietrov lub któryś z Toro Rosso włączy się do walki o 10 i buki też o tym doskonale wiedzą, dlatego ciężko coś wynaleźć:?
E; Vettel - Button @ 1.25✅ Tobet
dziwna para, H2H 18:0 , treningi 4,2 i 2,7... Vettel zapewne znowu wygra kwalifikacje, a Guzik jak to on ok.3.miejsca
E2 ; przewaga zwycięzcy 0 - 0,25 sek @ 1.35✅ Bwin
lub jak ktoś woli poniżej 0.15 @ 2.50⛔ Bet365
Tor krótki, różnice mogą być minimalne...
 
devva 2

devva

Użytkownik
Z typami na wyścig bym uważał, wszystko wskazuje na to ze jutrzejszy wyścig będzie deszczowy. Prognozy zapowiadają deszcz już w nocy, i ma padać cały niedzielny ranek. W okolicy startu wyścigu ma padać ale stopniowo opady będą słabnąc. Czyli można jasno określić że będzie mokry wyścig. Gdyby opady miały przyjść w trakcie dnia to prognozy mogą się spóźnić ale tym przypadku nie sądzę ze ujrzymy suchy tor jutro.
Wynik kwalifikacji więc nie będzie aż tak ważny, z drugiej strony nikt nie będzie oszczędzać opon.
 
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
hmm.. trochę mnie devva zasmuciłes tym deszczem bo rzeczywiście wyścigi wtedy są bardziej nieprzewidywalne a ja juz postawiłem sporo gotówki na ta ze Sutil zajmie punktowane miejsce w wyścigu, co w normalnych warunkach jest bardzo realne - Force India jest zaraz za Mercem i oczywiście wielką trójką i jest raczej niezagrożone na tej pozycji - czyli miejsca 9-10 teoretycznie należą do nich. Mam nadzieje że chłopaki z Torro Roso nie zagrożą FI, a wiadomo walczą z Sauberem o miejsce w konstruktorach więc muszą dać z siebie wszystko tym bardziej że od tego może zależeć ich dalsza kariera w f1..
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Ja od siebie polecam zagrać że Vettel nie wygra Grand Prix @ 2.20 bwin
Na torze Interlagos rzadko zdarza się, żeby zdobywca PP triumfował w wyścigu (więcej) Dodatkowo ma padać, więc powinno być wiele emocji w tym wyścigu i niekoniecznie Red Bull będzie dominował.
 
obserwator-m 9,1K

obserwator-m

Forum VIP
Grać na Webbera, że wygra !!! Jeśli będzie 2., to Sebastian go przepuści @ 3.50✅ Bet365
Pięknie Red Bull:grin::browar565:
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
nissoo 11

nissoo

Użytkownik
Kurcze blaszka, przewidziałem wszystko oprócz wygranej Webbera która jest dla mnie podejrzana ale logiczna ???? Super Sutil, dał mi zarobić ; )
No i nastał czas dłuuugiej przerwy od F1, ech...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom