>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Grand Prix Abu Dhabi 30.10-01.11.2009 (nr 17)

Status
Zamknięty.
snajper 322

snajper

Forum VIP
2009 FORMULA 1 ETIHAD AIRWAYS ABU DHABI GRAND PRIX


Piątek 30 pazdziernika 2009
Trening 1 10:00 - 11:30
Trening 2 14:00 - 15:30

Sobota 31 pazdziernika 2009
Trening 3 11:00 - 12:00
Kwalifikacje 14:00

Niedziela 1 listopada 2009
Wyścig 14:00


Info o torze:
Nazwa toru: Yas Marina Circuit
Lokalizacja: Yas Island, Abu Dhabi, Zjednoczone Emiraty Arabskie
Pierwsze Grand Prix: 2009
Długość toru: 5.554 km
Liczba okrążeń: 55
Całkowity dystans wyścigu: 305.470 km
Rekord toru: -
Rekordzista toru: -

Okrążenie toru z Bruna Senną:
http://www.youtube.com/watch?v=M15ztBZ-57Y

Zapraszam do dyskusji i pisania analiz!!!
 
snajper 322

snajper

Forum VIP
Kto wygra kwalifikacje GP Abu Dhabi?

Typ: Lewis Hamilton @ 2.50
wynik: L. Hamilton ✅

unibet
Ostatnie kwalifikacje w tym sezonie. Ostatni wyscig rozpocznie sie na torze w Abu Dhabi. Na pewno bedzie to niezwykle widowisko. Start rozpocznie sie w dzien a kierowcy linie mety beda przekraczac w nocy. Ogladalem dzis oba trening i to co mi wpadlo w oko to bardzo dobra jazda McLarenow, szczegolnie Lewisa Hamiltona. Wygral I trening a na II zajal miejsce za swoim partnerem. Widac ze charakterystyka toru im pasuje i potrafia to swietnie wykorzystac. KERS powinnien jeszcze dodatkowo dodac im mocy w I i II sektorze. Uwazam takze ze dzis nie pokazali wszystkiego na co ich stac. Bukmacherzy faworyzuja Hamiltona i ja takze jestem przekonany ze wygra kwalifikacje
Lewis Hamilton
„Wygląda na to, że możemy być całkiem konkurencyjni tutaj- nasze długie przejazdy wydają się dobre, bolid spisuje się wspaniale, a tor jest świetny- całkiem interesujące jest przejście z dnia na noc, gdy nie zauważa się różnicy podczas zmroku. Wykonali niesamowitą pracę tutaj. To naprawdę przyjemny tor do jazdy- jest wiele technicznych zakrętów, na których stabilność podczas hamowania jest ważna. To wspaniały tor, a ja cieszyłem się jazdą po nim. Jedyną rzeczą, której nie lubię jest tunel- ale to jest wyzwanie! Musimy zobaczyć co wydarzy się jutro, ponieważ warunki na torze zmieniają się cały czas, ale my dobrze czujemy się ze swoim tempem. Nasz bolid wydaje się zachowywać dobrze na krawężnikach, a nasz balans wydawał się całkiem dobry dzisiaj. Nasz bolid spisuje się prawdopodobniej lepiej niż przez cały rok- stawał się coraz lepszy i lepszy. Patrząc w ten sposób, to był znakomity rok: to trochę jak wyścig, w którym startuje się z końca stawki i walczy się o powrót do czołówki- taki był nasz sezon. Jestem niezwykle dumny z każdego członka w naszym zespole, zrobili fantastyczną robotę, a ja chciałbym dla nich ukończyć wyścig na wysokiej pozycji.”

to w końcu jak to będzie? Będzie kara dla Kubicy za przekroczenie limitu silników czy nie? ????
Jaka kara? Wystarczylo ze Borowczyk i Maurycy powiedzieli ze bedzie kara i media to podlapaly. Podczas piatkowych treningow kierowcy moga uzywac starych silnikow. Jutro sie okaze czy zaloza mu calkiem nowy i wtedy bedzie kara czy jakis stary nadajacy do jazdy mu dadza
 
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Ostatni wyścig...
Szkoda, że sezon się kończy ale o tym dopiero jutro.
Na dziś, w przeciwieństwie do wczorajszych kwalifikacji wybrałem 2 typy. Kursy jednak nie powalają...
Giancarlo Fisichella (ITA/Ferrari) - Adrian Sutil (GER/Force India)
Adrian 1,40
bwin
Sutil w kwalach nie szalał ale w pojedynku z Giancarlo, który chyba jeszcze nie zdążył opanować wszystkich opcji jakie są dostępne w bolidzie Ferrari - jest zdecydowanym faworytem.
To być może ostatni występ Włocha w F1. Cudów nie należy się spodziewać ale do mety będzie chciał dojechać. Bezpiecznie. NAwet na ostatniej pozycji :jezora:


Renault - Williams
Willy 1.38
bwin

Alonso zawiódł. Nawet jeśli poradzi sobie z samurajem - Rosberga nie dogoni.


Teraz przyszły mi do głowy jeszcze dwa typy:

Ile samochodów Renault znajdzie się w końcowej klasyfikacji? 0 @ 10.00 8)
bwin
ZA DROBNE!
W nawiązaniu do tego, że były mistrz świata zawiódł. Myślę, że odpuści... a Romain? Oby wystraszył się zachodzącego słońca


i na dokładkę typ, który podaję jedynie w pojedynku :jezora:
Który kierowca jako pierwszy wypadnie z wyścigu?

Jaime Alguersuari (ESP/S. Toro Rosso)
TAK @ 7.00
bwin
w padoku mówią, że chłopak chce się pożegnać pozytywnym akcentem z największymi fanami - typerami ;)
W przyszłym sezonie będzie mi go brakować...
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom