>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Grand Prix (7) Skandynawii - Malilla, 13 sierpnia godz. 19:00

Status
Zamknięty.
kubson21 1,8K

kubson21

Użytkownik
Gollob słabiutko,Kołodziej porażka,Holta w sumie zgodnie z oczekiwaniami.Dziwił mnie wybór pól startowych w finale w wykonaniu Bjerre.Wybrał pole A,które w półfinałach było bardzo słabe.Szkoda trochę Crumpa,jechał ładne zawody ale w półfinale przegrał przez kiepskie pole startowe.


Widok Hampela który na ostatnim łuku odbiera mi pieniądze...bezcenny ????
Dobrze że zagrałem AJ za małe pieniądze,dlatego gratulacje dla Jarka ;)
 
robson_26 612

robson_26

Forum VIP
Panowie chyba po niepowodzeniach w Szwecji, Anglii w minionym tygodniu chyba zaliczyłem fuksa życiowego!
Nie chce zapeszać jeszcze, bo może coś źle policzyłem albo jakieś kruczki z regulaminu pozbawią mnie wygranej :razz:
http://imageshack.us/photo/my-images/821/tobetr.jpg/
Wielkie gratulacje! Mnie wygranej pozbawił Crump :-| Jeden błąd za dużo ;)
Nie bardzo rozumiem, co się dzieje z Gollobem. Drugi raz TOTALNA klapa. W tej chwili już wszystko może się zdarzyć. Nie dopuszczałem w ogóle do siebie, że Chudy może nie wejść do TOP8, a jednak... Na pewno nie chodzi o kontuzje. W Terenzano jej przecież nie miał, a dzisiaj już na starcie miał stratę do rywali.
Dobrze, że chociaż Jarek obronił honor Polaków. Niesamowita walka do końca z AJ. Teraz to Hampel goni Grega ???? Mam nadzieję, że za 2 tygodnie powtórzy dzisiejszy sukces i wykosi wszystkich na MotoArenie ????
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Gollob drugie GP z rzędu totalnie nie jedzie. Co mnie najbardziej dziwi ani w Terenzano ani dziś nie pojechał nawet 1 biegu na swoim poziomie,nie męcząc się na torze. Ja dziś nie pograłem nic na niego całe szczęście. Jutro ciekawe jaką linie wystawią buki na Tomka,bo ja chętnie pogram na jakiś over sensowny;)
A w Tobecie wygranej pozbawił mnie Crump i Holta:;/: Gratki dla tych którym się udało,a sądzę że mogło być ich sporo bo w sumie większych niespodzianek nie było w tych parach.
 
C 0

cop

Użytkownik
Dzięki za graty jeszcze jestem w szoku ????
Uwierze jak zobacze rozliczony kupon! :grin::grin::grin:
Brawo Jarek, Jonsson musiał się nieźle zdziwić.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Doceniam jego osiągnięcia, ale nie lubię jednego, że zawsze jak mu nie wyjdą zawody wszyscy zganiają na kontuzję a prawda jest taka że dzisiaj był bardzo, bardzo wolny. No offence oczywiście ????
Rzeczywiście, to że expert Zenek twierdzi, że to przez kontuzje mu tak żle dzisiaj poszło i reszta expertów to powód by darzyć go taką antypatią ;) Na chwilę obecną jest w dobrej formie ale po prostu motory ma tragiczne pytanie jest jedno co stanie się z naszym speedway&#39;em gdy on odejdzie ;) Jesteś pewny, że Hampel by tak poderwał Polaków jak to zrobił ten słaby i zły Gollob przed paroma tygodniami w Gorzowie? Ten kraj jest porąbany, Polacy kibicują obcokrajowcą ponieważ na chwile obecną obcokrajowiec miał szanse odebrać tytuł Tomkowi, gdyby na miejscu Grega był Jarek to okey.. wszyscy nawet Emil byle nie Gollob hehe. Teraz chętnie poczekam na tytuł zdobyty przez innego Polaka, mam nadzieję, że nie będę czekał kolejne 37 lat :grin:
 
unicaja 12,7K

unicaja

Użytkownik
Generalnie w przypadku Golloba zwalanie winy na kontuzję to śmiech na sali. Mnie osobiście jest bardzo przykro że muszę oglądać jak nasz mistrz świata po raz trzeci z rzędu nie awansuje nawet do półfinału. Torretoo87 musisz jednak przyznać iż patrzeć na takiego Tomka jak w jego I starcie to aż oczy bolą patrzeć, a Leszno dostało dzisiaj wyraźny sygnał jaki tor ułożyć jutro na ligę bo Niki też szalał ???? To trochę w kwestii humorystycznej bo Romek J. i koledzy już tam dobrze wiedzą jaką kopę zrobić ????
Na marginesie. Podobno Plech poproszony przez Golloba o pomoc podczas GP odmówił wykręcając się sobotnimi treningami z Leszkiem Blanikiem na gdańskim owalu. Ot i cały ekspert, od tych kłamstw to się Zenkowi nos wydłuży...
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja jedno wiem, jutro Leszno może wysoko wygrać z Gorzowem. Jak buki wezmą pod uwagę dzisiejsze GP ( start Golloba i Pedersena ) to niestety kurs będą po 1.15-20 , jak będa po 1.35-45 biorę w ciemno bo przy Z/Z to Leszno będzie mocne bardzo.
Co do IMŚ to Hancock obronił się przez Tomkiem, a znów Jarek zaczął atakować. Ale myślę, że sprawa mistrzostwa jest pozamiatana i Hancock już nie wypuści takiej przewagi... . A z Gollobem coś się dzieje niedobrego, na pewno można powiedzieć już o małym kryzysie. To samo Pedersen który nie wielkiej motywacji już za bardzo. Zobaczymy co będzie dalej, moim zdaniem Toruń już przesądzi o wszystkim, jak Greg utrzyma przewagę ok. 20 pkt to tytuł ma w kieszeni.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Nie chciałbym robić OT, bo już dosyć tego. Chociaż kulturalna dyskusja jest nawet wskazana. Ty masz swoje zadanie ja swoje, ja Twoje szanuję nie wiem jak Ty ustosunkowujesz się do mojego. Każdy kibicuje komu zechce. Znam Cię z innego forum i nie chcę aby jakaś napinka była między nami bo mi chyba nie bardzo to jest potrzebne. Także jak coś to na PW możesz śmiało dawać. ????
Rzeczywiście, to że expert Zenek twierdzi, że to przez kontuzje mu tak żle dzisiaj poszło i reszta expertów to powód by darzyć go taką antypatią
Tu oceniałem ogólnie, że Zenek pieprzy głupoty wiemy nie od dziś. Jednak Gollobowi zawsze jak szło źle zwalał winę na inne czynniki a nie na swoją dyspozycję.
Na chwilę obecną jest w dobrej formie ale po prostu motory ma tragiczne pytanie jest jedno co stanie się z naszym speedway&#39;em gdy on odejdzie
No nie zgadzam się forma nie jest za dobra ostatnimi czasy, co prawda motory też nie jadą tak jakby tego oczekiwał.
A co ma się stać speedway nie samym Gollobem żyje.
Jesteś pewny, że Hampel by tak poderwał Polaków jak to zrobił ten słaby i zły Gollob przed paroma tygodniami w Gorzowie?
Absolutnie nie umniejszam osiągnięcia Golloba i tego co zrobił w Gorzowie w DPŚ. Jarek też był szybki tylko upadek z Darky Wardem uszkodził mu najlepszy silnik. Chociaż uważam że by tak nie poderwał drużyny.
Ten kraj jest porąbany, Polacy kibicują obcokrajowcą ponieważ na chwile obecną obcokrajowiec miał szanse odebrać tytuł Tomkowi,
Racja.
gdyby na miejscu Grega był Jarek to okey.. wszyscy nawet Emil byle nie Gollob hehe.
Jarek za rok wygra :cool:
Kacapowi nie kibicuję po dzisiejszym dniu ????
:razz:
Teraz chętnie poczekam na tytuł zdobyty przez innego Polaka, mam nadzieję, że nie będę czekał kolejne 37 lat
Też mam taką nadzieję.

Dawid proszę Cię nie nazywaj tak przyszłego Mistrza Świata,możesz go nie lubić ale wznieś się ponad podziały i rasizm i doceń klasę Emila. A to,że dziś sędzia go nie wykluczył to nie jego wina(bo chyba do tego pijesz?) A chyba,że chodzi Ci o to że miał pretensje że taśma nierówno poszła w finale? A Ty byś nie miał na jego miejscu? Albo gdyby to Jarek jechał całe zawody świetnie a w finale przez taśmę by zajął 4 miejsce to byś to przemilczał?
bez napinki,ale szanujmy siebie i zawodników,wszyscy jesteśmy z tej samej gliny ulepieni:wink:
Po to dałem tą emotikonę &quot;:razz:&quot; by nie zostało do odebrane na poważnie. Żart w stronę ruska nie ma co się denerwować, a że sędzia podjął taką a nie inną decyzję nie mi to oceniać. Czy była błędna czy nie ja w to nie wnikam. Lubię Emila, żal mam i dlatego sobie tak zażartowałem bo przeszła mi sporo sumka koło nosa, ale do jutra zapomnę. :grin:
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Generalnie w przypadku Golloba zwalanie winy na kontuzję to śmiech na sali. Mnie osobiście jest bardzo przykro że muszę oglądać jak nasz mistrz świata po raz trzeci z rzędu nie awansuje nawet do półfinału. Torretoo87 musisz jednak przyznać iż patrzeć na takiego Tomka jak w jego I starcie to aż oczy bolą patrzeć, a Leszno dostało dzisiaj wyraźny sygnał jaki tor ułożyć jutro na ligę bo Niki też szalał ???? To trochę w kwestii humorystycznej bo Romek J. i koledzy już tam dobrze wiedzą jaką kopę zrobić ????
Na marginesie. Podobno Plech poproszony przez Golloba o pomoc podczas GP odmówił wykręcając się sobotnimi treningami z Leszkiem Blanikiem na gdańskim owalu. Ot i cały ekspert, od tych kłamstw to się Zenkowi nos wydłuży...
Tak, jest zle. Mało tego zjeżdżając do parkingu po tak słabych biegach nie robi nic, nie ma nerwówki jest tylko wymiana zdań z teamem i to wszystko. Forma mimo wszystko jest co pokazuje SWC, Ekstraliga i Liga Szwedzka. A GP no po prostu nie wiem, powoli mi to zaczyna przypominać jazdę z tych słabszych sezonów 02-05,06 a to żle wróży :/ Znaczy tytułu nie obroni bo nie wiem co musiałoby się stać dlatego szczerze? ma już medale srebrne i brązowe więc mam to w dupie czy zdobędzie kolejne srebro czy zakończy sezon na 8 pozycji. Jest żle jeśli chodzi o niego i tyle. Mam nadzieję, że jeszcze stanie na wyżynach i podkręci trochę publikę podczas GP w Gorzowie. Co do jutra, jutro myślę, że jednak wykręci nie żly wynik i tego po prostu nie rozumiem i nie zrozumiem.. Nie mam ochoty na na pinki ani tu ani na PW dawid.400 jak coś ;)
Ps. Jak zawodnik tak dobrze jeżdżący przez bodajże pierwsze 4 turnieje GP, póżniej zdobywa 15 punktów łącznie w 3 następnych turniejach :/ bezradność moja, wiernego jego kibica.
 
levy42 3,9K

levy42

Użytkownik
Kacapowi nie kibicuję po dzisiejszym dniu ????
:razz:
Dawid proszę Cię nie nazywaj tak przyszłego Mistrza Świata,możesz go nie lubić ale wznieś się ponad podziały i rasizm i doceń klasę Emila. A to,że dziś sędzia go nie wykluczył to nie jego wina(bo chyba do tego pijesz?) A chyba,że chodzi Ci o to że miał pretensje że taśma nierówno poszła w finale? A Ty byś nie miał na jego miejscu? Albo gdyby to Jarek jechał całe zawody świetnie a w finale przez taśmę by zajął 4 miejsce to byś to przemilczał?
bez napinki,ale szanujmy siebie i zawodników,wszyscy jesteśmy z tej samej gliny ulepieni;)
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom