>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Grand Prix (3) Czech - Praga 28.05.2011 godz 19

Status
Zamknięty.
kucharz_tm 7

kucharz_tm

Użytkownik
Gollob - Hancock 1,55 @ bwin
Bardzo stawiam dzisiaj na Golloba. Widać, że kolejny sezon może być jego. W GP spisuje się bardzo dobrze, podobnie jest w lidze. Greg także dobrze rozpoczął sezon. Jego postawa w GP jest znakomita. Kieruje się jednak ostatnim występem Grega w Pradze. Wówczas nie udało mu się awansować do półfinałów. Dziś o półfinał z pewnością zawalczy ale o coś więcej będzie trudno.
Hampel - Kołodziej 1 @ 1,45
Jarek w Pradze jeździ bardzo dobrze. Rok temu zajął 3 miejsce i jak sam zapowiada dzisiaj także chce stanąć na podium. Widać, że tor w Pradze mu pasuje. W ostatnim pojedynku Unii Leszno z Falubazem tylko Hampel potrafił nawiązać walkę. W tym meczu wystąpił także Kołodziej, jednak nie prezentował się zbyt dobrze. Ten sezon dla Janusza jest trudny. Nie jeździ już tak rewelacyjnie w lidze. W ostatnim turnieju GP w Szwecji Kołodziej pokazał się z dobrej strony, jednak tam warunki torowe nie były dobre i może dlatego taki występ.
Holder 1-8 @ 1,65 millenium
Holder 1-4 @ 3,00 totomix

i trochę nawet kusi Holder win GP @ 15,00 tobet ;d
Holder - Bjerre 1 @ 1,80 tobet
Holder od początku cyklu mi się podoba. W pierwszym turnieju mimo dobrej jazdy nie awansował do półfinałów i ten moment był dla niego przełomowy. Upust swojej sportowej złości dał w kolejnej rundzie GP. Na trudnym torze w Goeteborgu spisał się świetnie i wygrał. Dodatkowym atutem Holdera jest wprowadzenie nowych tłumików. W każdej lidze gdzie ma możliwość jazdy na nich zdobywa sporo punktów.
Jonsson 1-8 @ 1,60 milenium
Jonsson - Lindgren @ 1,75 tobet
Jonsson może być czarnym koniem tego turnieju. Jak na razie nie idzie mu dobrze w GP. Ale ostatnie występy w lidze pokazują, że wraca do optymalnej formy. W wywiadach także podkreślał, że dobrze czuje się na tym torze, dlatego jeśli chce liczyć się w walce o najwyższe cele w GP musi zacząć odrabiać straty.
Postawa Lindgrena w tym sezonie jest wielką zagadką. Potrafi pojechać dobre zawody, a potrafi także zupełnie zepsuć turniej. W Pradze udało mu się nawet stanąć na podium. Ale w tej stawce zupełnie go nie widzę na miejscach 1-3, może być nawet ciężko o 1-8.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
gystlik 14,5K

gystlik

Użytkownik
Witam, jestem zielony w temacie żużla, ale po opiniach ekspertów rzuciłem się na typ: Gollob - Hancock. Są 24wyścigi, a potem chyba pierwsza ósemka przechodzi dalej - do półfinałów? Jednak moje pytanie odnosi się do typu, będzie on rozliczany po 24wyścigach na zasadzie punktów zdobytych przez zawodników w tych 24wyścigach, czy na zasadzie kto zajmie na koniec wyższe miejsce? I czy w półfinałach też nalicza się punkty tak samo jak w trakcie 24wyścigów tj. 3za zwycięstwo 2za drugie miejsce... itd?
Z góry dzięki za odpowiedź.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Witam, jestem zielony w temacie żużla, ale po opiniach ekspertów rzuciłem się na typ: Gollob - Hancock. Są 24wyścigi, a potem chyba pierwsza ósemka przechodzi dalej - do półfinałów? Jednak moje pytanie odnosi się do typu, będzie on rozliczany po 24wyścigach na zasadzie punktów zdobytych przez zawodników w tych 24wyścigach, czy na zasadzie kto zajmie na koniec wyższe miejsce? I czy w półfinałach też nalicza się punkty tak samo jak w trakcie 24wyścigów tj. 3za zwycięstwo 2za drugie miejsce... itd?
Z góry dzięki za odpowiedź.
Po pierwsze są 23 wyścigi a po drugie rozliczą który, jakie miejsce zajmie ;) z tego co wiem.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak dokładnie, jeżeli stawiałeś u/o żużlowca to liczą się pierwsze 5 biegów, jeżeli H2H lub handicap na żużlowców liczy się miejsce czyli 23 biegi.
PS. Gollob i Hampel nie zawodzą... Teraz 14 bieg to będzie coś niesamowitego, 4 liderów ( nie ma tylko Hancocka ).

Edit: Rewelacja ???? Gollob na ostatnim łuku obronił się przed Crumpem i wyprzedził Holdera. Polak dziś musi wygrać...
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Jednak Hanckock!
Do przewidzenia to było :razz:
PS. Hancock ;)
Ogólnie, chyba najlepsze GP w tym sezonie. Cieszy postawi Jarka, ale smuci postawa Janusza który na nowych nie może się odnaleźć. Widać że Harrisa ten tor strasznie nie lubi. Kolejna fatalna postawa Laguty, szkoda że to on dostał się do GP a nie jego brat.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom