>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Grand Prix (3) Czech - Praga 28.05.2011 godz 19

Status
Zamknięty.
J 3,9K

jacques

Forum VIP

Lista startowa Grand Prix Czech:

1. (9) Andreas Jonsson (Szwecja)
2. (8) Chris Holder (Australia)
3. (4) Rune Holta (Polska)
4. (14) Antonio Lindbaeck (Szwecja)
5. (13) Artiom Łaguta (Rosja)
6. (15) Janusz Kołodziej (Polska)
7. (7) Kenneth Bjerre (Dania)
8. (1) Tomasz Gollob (Polska)
9. (10) Nicki Pedersen (Dania)
10. (6) Chris Harris (W. Brytania)
11. (3) Jason Crump (Australia)
12. (11) Fredrik Lindgren (Szwecja)
13. (2) Jarosław Hampel (Polska)
14. (12) Emil Sajfutdinow (Rosja)
15. (5) Greg Hancock (USA)
16. (16) Matej Kus (Czechy)
17. (17) Lukas Dryml (Czechy)
18. (18) Zdenek Simota (Czechy)
Rozkład biegów:
1. A. Jonsson, Ch. Holder, R. Holta, A. Linbaeck
2. A. Laguta, K. Bjerre, J. Kołodziej, T. Gollob
3. Ch. Harris, J. Crump, N. Pedersen, F. Lindgren
4. G. Hancock, E. Sajfutdinow, M. Kus, J. Hampel
5. J. Hampel, A. Jonsson, A. Laguta, N. Pedersen
6. E. Sajfutdinow, Ch. Harris, Ch. Holder, J. Kołodziej
7. J. Crump, G. Hancock, K. Bjerre, R. Holta
8. A. Linbaeck, T. Gollob, F. Lindgren, M. Kus
9. J. Kołodziej, M. Kus, A. Jonsson, J. Crump
10. F. Lindgren, A. Laguta, G. Hancock, Ch. Holder
11. T. Gollob, N. Pedersen, R. Holta, E. Sajfutdinow
12. J. Hampel, A. Linbaeck, Ch. Harris, K. Bjerre
13. K. Bjerre, F. Lindgren, E. Sajfutdinow, A. Jonsson
14. Ch. Holder, J. Hampel, T. Gollob, J. Crump
15. M. Kus, R. Holta, Ch. Harris, A. Laguta
16. N. Pedersen, J. Kołodziej, A. Linbaeck, G. Hancock
17. A. Jonsson, T. Gollob, G. Hancock, Ch. Harris
18. N. Pedersen, Ch. Holder, K. Bjerre, M. Kus
19. R. Holta, F. Lindgren, J. Hampel, J. Kołodziej
20. A. Laguta, E. Sajfutdinow, J. Crump, A. Linbaeck
Statystyki turniejów w Pradze : http://www.sportowefakty.pl/zuzel/2011/05/26/statystyki-przed-grand-prix-czech-2011/
Wywiady po treningu : http://www.speedwayworld.tv/news/article/293/prague-practice-interviews?PHPSESSID=9443b10abff0e5ace1749eb713195b2c
Klasyfikacja generalna po dwóch turniejach:
1. Tomasz Gollob (Polska) 24

2. Greg Hancock (USA) 24
3. Emil Sajfutdinow (Rosja) 22
4. Nicki Pedersen (Dania) 21
5. Chris Holder (Australia) 19
6. Jarosław Hampel (Polska) 17
7. Fredrik Lindgren (Szwecja) 17
8. Janusz Kołodziej (Polska) 17
9. Kenneth Bjerre (Dania) 12
10. Jason Crump (Australia) 11
11. Chris Harris (Wielka Brytania) 11
12. Andreas Jonsson (Szwecja) 11
13. Rune Holta (Polska) 10
14. Antonio Lindbaeck (Szwecja) 10
15. Artiom Laguta (Rosja) 1
Zeszłoroczny finał :
http://www.youtube.com/watch?v=ORHWdhU6Oiw&amp;amp;feature=player_embedded
Zapraszam do dyskusji i podawania typów.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dziwne, że jeszcze nikt się nie wypowiedział chociaż temat z turniejem leży od wczoraj.. Bardziej interesuje się i specjalizuje pod kątem drużynowych potyczek (łatwiejsze do oceny wg mnie niż singlowe turnieje), ale postaram się coś mądrego napisać.
Buki jak zwykle rozpieszczają nas ofertą, pełna gama zdarzeń do wyboru... Tylko co wybrać, żeby wygrać? Pytanie za 100pkt!
Pokrótce podrzucę jeden typ i uciekam pokopać piłe ;p
Jonsson vs Lindgren @ 1.75
Fredka po pierwszym bardzo udanym jak na jego możliwości turnieju wraca do swojej normy średniaka. Co prawda AJ nie może początku sezonu w zawodach o IMŚ zaliczyć do udanych, ale kiedyś musi się przełamać w końcu. Zawodnik o bardzo dużym potencjale, ale z problemami, towarzyszy mu niefart. Może dziś na Markecie udowodni za co jest szanowany na całym świecie? Szczerze na to liczę! Darzę go dużą sympatią, tor zna doskonale, w rozgrywkach ligowych radzi sobie bardzo dobrze. Typ bardziej żeby poczuć dreszczyk emocji aniżeli dopatrywać się pewnego zysku w tym przypadku, ale do odważnych świat należy ????
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Powiem szczerze iż popatrzyłem na oferty przeróżnych buków i najlepiej wygląda mi taki oto dubelek:
Crump - Holder 1 @1,60 ✅
Hampel
- Kołodziej 1 @1,40 ✅
Ako: 2,24 |
unibet ✅✅✅
Coś mi się wydaje że będzie to dzień Crumpa. W końcu Król Pragi musi zacząć odrabiać straty poniesione w poprzednich rundach. Wiadomo, Jason jest ciągle obolały ale gdy przychodzi mu walczyć w GP to z całą pewnością zapomni o bólu. Chrispy znakomicie przed 2 tygodniami ale czy będzie taki szybki również dzisiaj ? Być może tak ale na rodaka to i tak powinno nie wystarczyć
Druga para to pojedynek naszych rodaków. Nie ukrywam że Jarek jest dzisiaj dla mnie jednym z wielu faworytów. Forma ostatnimi czasy nie zachwyca ale nie dość że we wtorek w Elitserien było już całkiem dobrze to Praga jest jednym z bardziej lubianych przez Małego torów. W końcu to tutaj aż 4-krotnie dochodził do wielkiego finału, ani razu co prawda nie zwyciężył ale może to się dzisiaj odmieni ? Ja w każdym razie z całego serca mu tego życzę ;) Myślę że Janusz który w GP Czech wystartuje po raz 1 w życiu nie powinien zagrozić w tej parze Jarkowi.
 
Otrzymane punkty reputacji: +5
marqs3lby 10K

marqs3lby

Użytkownik
Tomasz Gollob miejsce 1-4 @1.5 ✅

Dziwie się że aż taki kurs jest na to że Tomek dojdzie do finału. Lider, aktualny mistrz świata, w obecnej chwili najlepszy żużlowiec na świecie. Nie przeszkadzają mu nawet nowe tłumiki, ce****e się wielkimi umiejętnościami i doświadczeniem. Myślę że nawet jeśli nie wygra (chociaż i tak w to wierzę, rok temu wygrał) to do finału dojdzie.

1-4 @1.5 8/10 ✅
1-3 @1.8 6/10 ✅
V @4.5 4/10 ⛔
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Wczoraj temat był jeszcze zablokowany dlatego wrzucam typy z kursami wczoraj, szczerze nie sprawdzałem czy uległy one zmianie..
Greg Hancock – Nicki Pedersen 1 1,85 Tobet ✅
Greg Hancock – Chris Holder 1 1,80 Bet365 ✅

Greg vc-lider klasyfikacji generalnej Grand Prix, od początku sezonu pokazuje kapitalną formę w Grand Prix, gdyby nie błąd w półfinale w Lesznie to Amerykanin myślę, że jak dotąd dwa razy stał by na podium Grand Prix. Natomiast Nicki zwycięzca z Leszna, z tym, nie przekonał mnie tym zwycięstwem. Przed dwoma tygodniami w tym śmiesznym jak dla mnie turnieju nie pokazał już za wiele. Nicki jest zawodnikiem nie równym i to nie od wczoraj, coś się w tym zawodniku takiego stało, że nie jest równy praktycznie w żadnych turnieju Grand Prix. Chris Holder sensacyjny zwycięzca sprzed dwóch tygodni. Jutro myślę, że TOP8 jest w jego zasięgu i to jest maksimum, w finale moim zdaniem zabraknie miejsca dla młodego „kangura” zresztą on już w tym sezonie raz zaskoczył i starczy jak na razie ???? Dlatego w jednej i drugiej parze stawiam na doświadczonego zawodnika z Kalifornii.

Jason Crump – Nicki Pedersen 1 1,72 Unibet ✅

O Nicki pisałem już wyżej, co do Crumpa starta do Grega i Tomka nadal wynosi 13 punktów, więc musi trzy krotny Mistrz Świata gonić. Po kontuzji sprzed dwóch tygodni jak pokazuje Jason nie ma raczej większego śladu. W Pradze często jeżdziło mu się bardzo dobrze, z tego co pamiętał miał taką serie bodajże 3 zwycięstw z rzędu na „Markiecie”. Jutro sądzę, że Jason ujrzymy po raz pierwszy na podium ;) A Nicki myślę, że zrobi te 8-9 punktów i odpadnie w półfinale turnieju.

Antonio Lindback – Kenneth Bjerre 2 1,72 Unibet ✅
Antonio Lindback – Greg Hancock 2 1,50 Sportingbet
✅
„Kenio” w tygodniu w Anglii czysty komplecik, podobno poczynił z ojcem i całym swoim teamem zmiany, kupując nowe silniki i widać rezultaty. Myślę, że Kennetha jutro spokojnie zobaczymy w półfinale zawodów. Antonio tylko 1 punkt w Lesznie, przed dwoma tygodniami w Szwecji już było znacznie lepiej, z tym, że na „Ullevi” jeżdziło mu się zawsze dobrze, jutro myślę, że może jednak zabraknąć Antonia w półfinale turnieju w stolicy Czech. Co do drugiej pary to śmiech, po takim kursie to jest grzech nie zagrać. O Gregu już wystarczająco napisałem wyżej... ;)
edit - 5/5 więcej chyba nie muszę pisać? $$ się po sypały ????
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
@unicaja mam pograny ten sam dubel ????

G. Hancock Wygra @ 10,00 Bet365 ✅ izzi ????

Czemu nie? Hancock od początku sezonu w gazie. Czego odzwierciedleniem jest pozycja jaką zajmuje w generalce. Jeśli będzie padać, a prognozy pogody na to wskazują. To może być to loteria. Tak jak ostatnio w Szwecji. Greg zawsze dobrze radził sobie na Markecie w Pradze i uważam że ma szanse na wygranie dzisiejszego turnieju. Po takim kursie za drobniaki zagram.
Chris Harris TOP8 @ 3,00 Bwin ⛔ 14

Anglik sam mówi że lubi tor w Pradze jednak, tor nie lubi jego. Zawsze brakowało mu trochę szczęścia. Awans do półfinału jak najbardziej w zasięgu Anglika.
Hancock - Lindback 1 @ 1,50 Sportingbet ✅ 1-12
Taki kurs na Grega? Biorę z pocałowaniem ręki. Amerykanin jest moim faworytem do wygrania, a Antonio poza ostatnim GP w Szwecji raczej szału nie będzie robił.

Hampel - Lindgren 1 @ 1,60 Sportingbet ✅ 2-8

Hampel na podium to mi się marzy i uważam że jest w stanie tak dobrze pojechać. Jest to jeden z ulubionych torów małego więc musi dobrze pojechać. Lindgren jakiś taki niemrawy w tym sezonie. Kompletnie mnie nie przekonuje ten zawodnik. W ubiegłym roku w Pradze był dopiero 10 i nie miałbym nic przeciwko aby powtórzył ten występ.
 
Otrzymane punkty reputacji: +3
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Przyznam, że dziwi mnie to, że nie bierzecie pod uwagę charakterystyki toru. Otóż, bardzo ważne na nim to dobry start, nie jeden już mówił na jego temat, że ciężko się tutaj wyprzedza i robią to nieliczni.
Również pola startowe mają tu bardzo duże znaczenie, pole A jest zdecydowanie najlepsze, trochę gorsze pole B ale na pewno lepsze nić C i D. Tutaj między tymi dwoma już nie ma wielkiej różnicy.
Crump - Holder jak dla mnie nie byłoby tak oczywiste, że Rudy tu wygra. Patrząc na biegi Holdera ma on na prawdę dobrze ustawione i jeżeli tylko nie będzie innych problemów powinien dziś być groźny. Crump 2x z 4 pola startowego.
Tak samo mam zdanie, że Hancock dziś może nie mieć łatwego wyścigu, 2x z trzeciego pola, do tego ma ciężkie biegi i nie zdziwi mnie jego brak w półfinale nawet. Również słabsze występy dla mnie mogą mieć Kołodziej, Bjerre.
Ja bym dziś upatrywał dobrej jazdy:
Hampel - świetnie się tu czuje, 2x jedzie z Pola A, dobre biegi wydaje się ma i jeżeli inne szczegóły nie zadecydują to finał, a kto wie może nawet wygrana jest w jego zasięgu.
Gollob - mimo, że 2x z pola B, to również dobre biegi ma poukładane ( może oprócz 14) Rok temu tu wygrał, Golloba jest w formie i nic się nie zapowiada by dziś minimum nie był finał.
Pedersen, Jonsson oraz Sajfutdinow także powinni swoje punktować i półfinał co najmniej.
Moje typy z Toto-Mix:
Gollob - Hancock
Hampel - Lindgren
Pedersen - Bjerre
Holder - Kołodziej
Ako: 5,0 Stawka: 5/10
Później może, jakiś dubel w Tobet wykręcę, ale czekam na kwalifikacje F1.
 
feekus 1,7K

feekus

Forum VIP
dorzucam jeszcze jeden typ.
Jak już wcześniej przy okazji Ligi Angielskiej pisałem, że nowe silniki czynią cuda w wypadku Duńczyka. Kurs bardzo zachęcający ;)
Bjerre vs Lindgren @ 1.75
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Przyznam, że dziwi mnie to, że nie bierzecie pod uwagę charakterystyki toru. Otóż, bardzo ważne na nim to dobry start, nie jeden już mówił na jego temat, że ciężko się tutaj wyprzedza i robią to nieliczni.
Również pola startowe mają tu bardzo duże znaczenie, pole A jest zdecydowanie najlepsze, trochę gorsze pole B ale na pewno lepsze nić C i D. Tutaj między tymi dwoma już nie ma wielkiej różnicy.
Tak, fakt nie liczny potrafią wyprzedzać na Markiecie, jak np Tomek Gollob między innymi chodzi mi o bieg z Jonssonem z przed roku mmm.. :cool: No co do pól startowych to masz trochę racjii, ale z tego troszke gorszego Tomek również w zeszłym roku wygrał Grand Prix w stolicy Czech.. :cool: Gollob rules ! GL
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Tak, fakt nie liczny potrafią wyprzedzać na Markiecie, jak np Tomek Gollob między innymi chodzi mi o bieg z Jonssonem z przed roku mmm.. :cool: No co do pól startowych to masz trochę racjii, ale z tego troszke gorszego Tomek również w zeszłym roku wygrał Grand Prix w stolicy Czech.. :cool: Gollob rules ! GL
No Gollob za pewne sobie poradzi, ale nie zdziwi mnie na przykład gdyby to Hampel dziś był najlepszy z Polaków, ale obaj dziś powinni dać radę, może znów w finale we dwóch.
Tak jeszcze popatrzyłem to Jonsson dziś też wygląda, że może sporo namieszać.
PS. Bardziej mnie interesuje SGP niż finał LM ????
 
unicaja 9,7K

unicaja

Użytkownik
Co do pól startowych to zgoda, ale raczej ich znaczenie brałbym pod uwagę w początkowej fazie turnieju. I tak godne co najmniej rozpatrzenia wydają sie byc wygrane z pola A Hancocka w biegu 4 [@3,20 ✅ sportingbet] i Harrisa w 3 [@5,75 ⛔ również sb]. Wiem, wiem obsada w obu wyścigach zacna ale po takich kursach myślę że gra jest warta tej przysłowiowej świeczki :cool:
Edit:
Grunt że wyszło na plus ;)
 
lancev 984

lancev

Użytkownik
Sajfutdinov - Holta 1 @1.30 Sportingbet ⛔
Emil 2 razy z drugiego pola, które przed laty spisywało się świetnie. Holta natomiast 2 razy z trzeciego. Do tego słaba forma Rune i w miarę dobra Emila.
Gollob wygra wyścig 8 @1.95 bet365 ✅
Lindgren, Lindbaeck i Kus nie powinni zagrozić Tomaszowi jadącemu z dobrego w Pradze drugiego pola. Jeśli wszystko będzie ok to nie widzę tutaj innego scenariusza jak win Tomka.
Crump wygra wyścig 3 @2.80 bet365 ✅
Crump na początku zawsze świetnie spasowany. Zazwyczaj wygrywa swoje pierwsze biegi. W pierwszej fazie zawodów powinien być szybszy od Harrisa jadącego z A. W tym wyścigu myślę, że to właśnie Jason będzie rozdawał karty. Oprócz Rudego i Anglika jadą jeszcze Pedersen i Lindgren.
Crump powyżej 9 @2.10 bet365 ✅
Jeśli Jason o czymś myśli w tym sezonie to musi zacząć zdobywać poważniejsze ilości punktów. Na razie nie ma go nawet w pierwszej ósemce więc powinien się spiąć na te zawody maksymalnie. Dla mnie Australijczyk jest jednym z faworytów i dziwi mnie niedocenienie przez buka po jednym nieudanym turnieju.
Kus - Laguta 2 @2.37 Ladbrokes ⛔
Rozumiem, że Kus może i jedzie u siebie, ale i tak według mnie jedyną szansą dla niego na punkty są jakieś wykluczenia. Laguta powinien sobie z nim poradzić zarówno w bezpośrednim pojedynku, jak i całych zawodach. Super kurs.
 
J 3,9K

jacques

Forum VIP
Co do pól startowych to w Pradze bardzo często na początku zawodów bardzo dobrze nosiło pole D.
Ale sami zawodnicy przyznają, że w tym roku tor jest troszeczkę inny niż dotychczas i tak naprawdę nie powinno się tym zbytnio kierowac przy typowaniu.
 
T 1,5K

torretoo

Użytkownik
Co do pól startowych to w Pradze bardzo często na początku zawodów bardzo dobrze nosiło pole D.
Wystarczy spojrzeć na to, że &quot;Tajski&quot; w zeszłym sezonie w Pradze z tego pola bodajże w pierwszym swoim starcie wygrał pierwszy swój bieg w Grand Prix ????
No Gollob za pewne sobie poradzi, ale nie zdziwi mnie na przykład gdyby to Hampel dziś był najlepszy z Polaków, ale obaj dziś powinni dać radę, może znów w finale we dwóch.
Tak jeszcze popatrzyłem to Jonsson dziś też wygląda, że może sporo namieszać.
PS. Bardziej mnie interesuje SGP niż finał LM :grin:
No tutaj mam mieszane uczucia, serce podpowiada Tomek i jestem za nim bez względu na wszystko. Mam nadzieje, że tytuł obroni. Ale zeszłoroczne Grand Prix nie należało dla Tomka, to że wygrał nie znaczy, że był tak dobry jak np w tym roku w Lesznie czy w zeszłym roku w Toruniu :cool:. Jak mam być szczery, to może być tak, że Tomka dziś zabraknie w finale, a Jarek no ma szanse, chociaż jego jazda w tym sezonie w ogóle mnie nie przekonuje. Ja swoje zdanie mam &quot;tory Tomka&quot; dopiero przed nami i tam mają i będą się go bać.. :cool:
Ps. Również bardziej interesuje mnie to co stanie się w Pradze, może na &quot;Wembley&quot; będzie dogrywka i być może karne, to na to na pewno zdążymy wszyscy ;)
 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
Ja skleiłem takiego kupona:
Crump - Holder 1 1,6
Hampel - Kołodziej 1 1,3
Gollob- Herbie 1 1,45
Crump - oglądam jego starty w Rzeszowie i gość ma dobrą formę, motocykl ciągnie i jest dobry start. Crumpie ma dodatkowo całkiem dobre losowanie pól startowych (szczególnie A oraz D) Bieg 3 będzie ciężki (pole B słabsze i obstawa mocniejsza biegu)
Jednak bieg 9 to chyba dość łatwy powinien być (słaba obstawa i 4 pole)
Potem gorąco w biegu 14 (mocna obstawa). Holder raczej w 8-9 miejsce i odpadnie z rywalizacji.
Gollob- chyba nie trzeba pisać.
Hampel-Kołodziej - tutaj widziałem ostatnie starty Kołodzieja-niestety jest cieniem samego siebie z poprzedniego sezonu, Hampel powoli się rozkręca się, w meczu Falubaz Z.G. - Unia Leszno po prostu Hampel szalał, Kołodziej cieniował. Doświadczenie Hampiego w cyklu GP też jest na jego korzyść. Dodatkowo całkiem dobre losowanie pól + obsada ma Hampi.
 
coolmen7 8,8K

coolmen7

Użytkownik
Ja skleiłem takiego kupona:
Crump - Holder 1 1,6
Hampel - Kołodziej 1 1,3
Gollob- Herbie 1 1,45
Crump - oglądam jego starty w Rzeszowie i gość ma dobrą formę, motocykl ciągnie i jest dobry start. Crumpie ma dodatkowo całkiem dobre losowanie pól startowych (szczególnie A oraz D) Bieg 3 będzie ciężki (pole B słabsze i obstawa mocniejsza biegu)
Jednak bieg 9 to chyba dość łatwy powinien być (słaba obstawa i 4 pole)
Potem gorąco w biegu 14 (mocna obstawa). Holder raczej w 8-9 miejsce i odpadnie z rywalizacji.
No zobaczymy co ten Crump pokaże dziś, nie twierdzę, że nie ma szans nawet na finał czy wygraną, ale ja obstawiam jego gorsze kolejne zawody. A co do twojego opisu jego biegów to moim zdaniem Holder miał lepsze losowanie i pod tym względem będzie miał łatwiej niż Crump.
&quot;pole B słabsze&quot; to pole to na pewno lepsze niż C i D, i nie dużo gorsze od A, właśnie z niego Gollob wygrał.
A Holder dla mnie może być &quot;czarnym koniem&quot; i finał w ogóle mnie nie zdziwi.
 
verti 3,4K

verti

Forum VIP

W tym roku cykl GP mocno mnie zaskakuje. Po dwóch turniejach ciężko cokolwiek prorokować. Zawodnicy prezentują iście sinusoidalną formę, dla przykładu zwycięzca z inauguracyjnej rundy GP - Nicki Pedersen, dwa tygodnie później w Goeterborgu nie miał wiele do powiedzenia, na przeciwnym biegunie znajdował się Antonio Lindbaeck, który w Lesznie był cieniem samego siebie natomiast na swej rodzinnej ziemi otarł się o zwycięstwo. Toteż prawidłowe wytypowanie kolejności w turnieju o Wielką Nagrodę Czech jest niemałą sztuką!
Niemniej jednak warto rozważyć ofertę bukmacherów, bo zawsze coś ciekawego się znajdzie ;)

Na kogo stawiam? Nie da się jednoznacznie na to pytanie odpowiedzieć. Widzę, że mało jest zbieżnych opinii - jak to miało miejsce w poprzednich turniejach. W mojej opinii odpowiedzią niech będą trzy nazwiska: Hampel, Hancock, Gollob. Kolejność nieprzypadkowa, nie ukrywam, że to na popularnego &quot;Małego&quot; liczę najbardziej. Argumenty te padają raz po raz, jeżeli pojawia się nazwisko wychowanka pilskiej Polonii w kontekście startów na Markecie. Hampel świetnie się tu czuje i zawsze kiedy tu startował meldował w Wielkim Finale, aczkolwiek ani razu nie zaznał zwycięstwa w Pradze (2x drugie miejsca, 2x trzecie, 1x czwarte). Poza tym widzę rosnącą formę leszczyńskiego &quot;Byka&quot;. Świetnie prezentował się w Zielonej Górze i zapewne gdyby nie jego postawa aktualni Mistrzowie Polski zaznaliby kompromitującej porażki, równie dobrze spisywał się na szwedzkich torach, gdzie ponownie był najskuteczniejszym jeźdźcem Vetlandy. Czyżby Jarek pomału wkraczał na właściwe ścieżki? Dobre ostatnie wyniki są dobrym prognostykiem przed dzisiejszym GP. Być może dzisiaj sięgnie po pierwsze w tym sezonie zwycięstwo? Zwyżkująca forma, jeden z ulubionych torów ... do sześciu razy sztuka? Mam nadzieję!
Jarek Hampel wygra GP Czech @ 10.00
Do boju Jarek! ;)
Jeśli ktoś ma wątpliwości, co wybrać - Finał Ligi Mistrzów czy Grand Prix mam nadzieję, że ten filmik rozwieje Wasze wszelkie wątpliwości ????
http://www.youtube.com/watch?v=KS6PaLf_wGc&amp;amp;feature=player_embedded

 
krzysztof1985 68

krzysztof1985

Użytkownik
&quot;pole B słabsze&quot; to pole to na pewno lepsze niż C i D, i nie dużo gorsze od A, właśnie z niego Gollob wygrał.
Nie chcę się z Tobą sprzeczać, wszystko rozwieje turniej.
Skoro tak piszesz to zobacz sobie z jakich pól startuje Holder:
1bieg - pole B - całkiem dobrze walka o 3-2 punkty lecz ja dam AJ na win biegu
6 bieg - pole C obstawa mocna, max 1 punkt spodziewam się wygranej Harrisa , Sajfudinow, Holder.
bieg 10 - pole D i mocna obstawa, jak dla mnie Lindgren 3pkt, Herbie 2 , 1 punkt Holder
bieg 14 - no picks - 2 punkty się spodziewam ale kto wygra bieg?
bieg 18 - Nicki jak na starcie nie zaśpi no to raczej ciężko będzie Holderowi wygrać bieg.
Dla mnie top 8, Gollob, Crump, Nicki, AJ, Herbie, Sajfutdinow, Hampel, Bjerre, Harris.
 
W 66

warchlak

Użytkownik
Krzysztof1985 - chyba troche przeceniasz mozliwosci Bombera ????
Ja moge sobie podzielic stawke na takie 3 grupy
Pierwsza grupa: Hancock, Sajfutdinow, Hampel, Gollob, Crump, Pedersen, Bjerre, Holder to zawodnicy, ktorzy wg mnie powinni znalezc sie w polfinalach i maja mniejsze lub wieksze szanse na podium.
Druga grupa: Kus, Laguta, Lindbaeck, Harris to zawodnicy, ktorzy wg mnie beda dzisiaj dostarczycielami punktow, ale jakbym mial kogos z nich wyroznic to moze Harrisa i Kusa ze wzgledu na to, ze jedzie u siebie. Lindbeack i Laguta wg sa glownymi kandydatami do wylotu z SGP po tym sezonie.
Pozostali czyli Holta, Kolodziej, Jonsson i Lindgren to jak dla mnie najwieksze niewiadome. Szczegolnie ciekawy jestem postawy Holty, ktory do tej pory kontyzjowany zgromadzil 10 pkt z czego trzeba zaznaczyc, ze 9 bylo z Leszna.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom