>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

Gramy Po Małych kursach zobaczymy dokąd dojdziemy :D

kapri76 241

kapri76

Użytkownik
Dlaczego? Matematycznie wychodzi to nieźle. Zobacz ile autor tematu trafił tych spotkań. Pomogę - wszystkie oprócz jednego
Matematycznie wyglada to tak, ze po tym kursie 1.05 to trzeba tych zakladow troche naciupac, zeby podwoic stawke. Kolega z tego co widze gra live, sporo zakladow wiec zapewne bez zadnej analizy oraz znajomosci taktyki zespolow. Pomijajac juz fakt, czy postawilbys 3k zlotych po takim kursie zeby zarobic np. 150 wiedzac ze w doliczonym czasie gry chelsea moze wbic dwie bramki remisujac w spotkaniu lub w czwartej kwarcie w kosza druzyna przeciwna spokojnie odrobi ta dwudziestopunktowa przewage i wygra mecz, a Ty znow musisz zaczac ciulac po 20 zakladow dziennie po kursie 1.10 przez X czasu.... Ja osobiscie nie stawiam nizej niz po kursie 1.80, choc tez rzadko bo wg mnie minimum to 2.0, ale nie gram kuponow, tam nizsze kursy sa pewnie bardziej rozsadne, ale kurs 1.05 lub 1.10 to jednak dla mnie jest nie do przyjecia. Ale jak pisales, kazdy gra jak mu pasuje, wazne zeby na tym cos zarobic choc powyzszym sposobem to raczej bedzie ciezko...
 
Do góry Bottom