>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

  • Pierwszy taki konkurs na Forum, zapraszamy na
    Grand Prix Węgier 2024 [21.07.2024 - 15:00] w puli nagród 150 zł od forBET + punkty reputacji!
    Nie masz konta w forBET? Nic straconego założysz je w kilka minut TUTAJ!

Gram po to, aby wygrać!

W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Na dzisiaj chyba nic nie będę grał, bo nie widzę nic wartego uwagi. Aczkolwiek dostałem 50zł bonusu i ewentualnie za to zagram.
Na pewno przymierzam się do jutrzejszego meczu Celtic - Legia. W to zainwestuję. Chodzi mi po głowie typ z dobrym kursem, który według mnie jest wielce prawdopodobny.
Bez wątpienia Celtic rzuci się na Legię od pierwszych minut. Sądzę, że już w 1 kwadransie Legia straci bramkę. Tak było przecież w Warszawie, że Legia szybko straciła bramkę. Celtic poczuje wówczas, że jeszcze może odrobić straty i zaangażuje wszystkie siły do ataku, bo przecież jedna bramka niczego im nie daje. A że Legia ma słabą obronę wiadomo, to mogą posypać się kolejne bramki. Ale Legia jest dobra w grze z kontry, co pokazała w pierwszym meczu. Myślę, że Celtic z czasem coraz bardziej będzie się odkrywał, więc Legia wyprowadzi jakąś kontrę i strzeli tego gola. To jest mój scenariusz na ten mecz, myślę, że będzie dużo goli. W sts na over 3,5 jest kurs 2,65 a pewnie jeszcze wzrośnie. Uważam, że ten over sam Celtic pokryje. Przewiduję wynik 4-2 (ewentualnie 3-2).
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 8

1. Celtic Glasgow - Legia Warszawa (liczba goli 3.5 - poniżej/powyżej) - typ: +, kurs: 2,55

Kurs ogólny: 2,55
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1122 zł
Pozostały depozyt: 4000 zł
Zagrałem ten kupon razy 5. Przy łącznej stawce 2500zł, do wygrania 5610 zł.
Może powiecie, że jestem szalony... Ale ja czuję, że to wejdzie!
Powodzenia!
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 8⛔⛔⛔

1. Celtic Glasgow - Legia Warszawa (liczba goli 3.5 - poniżej/powyżej) - typ: +, kurs: 2,55

Kurs ogólny: 2,55
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1122 zł⛔⛔⛔
Pozostały depozyt: 4000 zł

Zagrałem ten kupon razy 5. Przy łącznej stawce 2500zł, do wygrania 5610 zł.
Może powiecie, że jestem szalony... Ale ja czuję, że to wejdzie!
Powodzenia!

Nic dodać, nic ująć - dupa blada!!
Nie spodziewałem się, że Celtic będzie aż tak słaby, Legia zrobiła swoje, ale Celtic nic nie strzelił i nie weszło. Pora się ogarnąć!
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Dwie porażki, teraz czas na zwycięstwo!
Kupon nr 9


1. Lech Poznań strzeli co najmniej 3 gole - kurs 2,10
2. Dynamo Moskwa wygra mecz - kurs 1,40
3. Hull Fc wygra mecz - kurs 1,32

Kurs ogólny: 3,88
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1707,20 zł
Pozostały depozyt: 3500 zł
Bukmacher: sts.pl
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Cholera!! Czarna seria! Trzecia porażka z rzędu. Ktoś mi tu kiedyś wykrakał, że może zdarzyć się seria porażek i powrót stanu konta do początkowego. Oby nie! Jeszcze jestem 2000 na plusie, ale było 5600 na plusie. ⛔⛔⛔
Teraz gram ostrożniej!

Kupon nr 9
⛔⛔⛔

1. Lech Poznań strzeli co najmniej 3 gole - kurs 2,10
2. Dynamo Moskwa wygra mecz - kurs 1,40
3. Hull Fc wygra mecz - kurs 1,32

Kurs ogólny: 3,88
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1707,20 zł⛔⛔⛔
Pozostały depozyt: 3500 zł
Bukmacher: sts.pl
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Kupon nr 10

1. PSG wygra kurs - 1,40
2. Zenit strzeli co najmniej 3 gole kurs - 2,05
3. CSKA Moskwa wygra kurs - 1,58

Kurs ogólny: 4,53
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1993,20zł
Pozostały depozyt: 3000 zł
Bukmacher: sts.pl
 
edi8 9,1K

edi8

Forum VIP
Kupon nr 10

1. PSG wygra kurs - 1,40
2. Zenit strzeli co najmniej 3 gole kurs - 2,05
3. CSKA Moskwa wygra kurs - 1,58

Kurs ogólny: 4,53
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1993,20zł
Pozostały depozyt: 3000 zł
Bukmacher: sts.pl
Stosujesz dość dziwny opis swoich typów, bo w przypadku tych podanych, ogólnie przyjęta forma oznaczeń granych zdarzeń i kursów to po prostu :

1. PSG 1 @1.40
2. Zenit strzeli 3+ @2.05
3. CSKA Moskwa 1 @1.58
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
No i znowu porażka! Szok! Zeszły tydzień wszystko pięknie wchodziło, a w tym tygodniu nic. Tym razem zawaliło mi PSG... a chciałem grać zamiast tego Legię, jednak zmieniłem zdanie...

Kupon nr 10
⛔⛔⛔

1. PSG wygra kurs - 1,40
2. Zenit strzeli co najmniej 3 gole kurs - 2,05
3. CSKA Moskwa wygra kurs - 1,58

Kurs ogólny: 4,53
Stawka: 500 zł
Zakładana wygrana: 1993,20zł⛔⛔⛔
Pozostały depozyt: 3000 zł
Bukmacher: sts.pl
 
W 18

wygranyzczecho

Użytkownik
Oglądałem skrót meczu PSG. No masakra.. Ile sytuacji można nie wykorzystać? Ja rozumiem, żeby mi jeszcze coś innego nie weszło. Ale tylko PSG. Zlatan na pustą bramkę trafił w słupek, karnego nie strzelił... No masakra..
 
Do góry Bottom