>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<
  • Zapraszamy do zapoznania się i stosowania do poniższych wytycznych dotyczących rozliczania swoich analiz w działach tematycznych
    KOMUNIKAT

Graj z głową%&^%^soMsiad

somsiad 47

somsiad

Użytkownik
Łotwa:
Gulbene - JFK Olimps typ: 2 (+2) kurs: 2,5
Stawka:20zł
BET365
Goście zdecydowanie nie mają formy w tym sezonie i dostają ciężkie baty prawie od wszystkich ale czuję, że w tym meczu nie przegrają wysoko. Nawet postawiłem na ich zwycięstwo dyszkę po kursie 11,0 ale juz tak nieoficjalnie :p
Brazylia Serie B:
Ponte Preta - Sport Recife typ:1 kurs:1,75
Stawka:25zł
BET365
Mecz drużyn z góry tabeli. Goście zawsze przegrywali na tym stadionie (bynajmniej od 1998r) wiec dzisiaj powinno być tak samo. Tym bardziej, że gospodarze w tym sezonie u siebie prezentują sie bardzo dobrze.
 
somsiad 47

somsiad

Użytkownik
Łotwa:
Gulbene - JFK Olimps typ: 2 (+2) kurs: 2,5
Stawka:20zł
BET365
✅✅✅
+30zł
Goście zdecydowanie nie mają formy w tym sezonie i dostają ciężkie baty prawie od wszystkich ale czuję, że w tym meczu nie przegrają wysoko. Nawet postawiłem na ich zwycięstwo dyszkę po kursie 11,0 ale juz tak nieoficjalnie :p
Brazylia Serie B:
Ponte Preta - Sport Recife typ:1 kurs:1,75
Stawka:25zł
BET365
⛔
Mecz drużyn z góry tabeli. Goście zawsze przegrywali na tym stadionie (bynajmniej od 1998r) wiec dzisiaj powinno być tak samo. Tym bardziej, że gospodarze w tym sezonie u siebie prezentują sie bardzo dobrze.
Szkoda drugiego meczu 1:1. Pierwszy też 1:1
 
somsiad 47

somsiad

Użytkownik
Szwecja Superettan:
Angelholm -Osters IF typ: 2 kurs:4,0
Stawka:20zł
BET365
Typ ryzykowny ale dla mnie realny. Obie drużyny radzą sobie świetnie w lidze ale ostatnie mecze między tymi drużynami na stadionie Angelholm pokazują, że Osters powalczą.
Gospodarze meczu w przegrali dwa ostanie spotkania 6:0 i 3:0 więc nie są w najlepszej formie.
 
somsiad 47

somsiad

Użytkownik
Szwecja Superettan:
Angelholm -Osters IF typ: 2 kurs:4,0
Stawka:20zł
BET365
⛔
Typ ryzykowny ale dla mnie realny. Obie drużyny radzą sobie świetnie w lidze ale ostatnie mecze między tymi drużynami na stadionie Angelholm pokazują, że Osters powalczą.
Gospodarze meczu w przegrali dwa ostanie spotkania 6:0 i 3:0 więc nie są w najlepszej formie.
jednak bez walki 3:0
 
Do góry Bottom