>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

Gra za Granica ???

P 0

Prezes29

Użytkownik
Witam. Mieszkam w Niemczech na stałe lecz posiadam polskie konto bankowe. Pytanie brzmi czy mogę mieszkają w niemczech grać u polskich bukmacherów? Jak tak to u których? Dziękuję za pomoc
 
L 76

lukas1981

Użytkownik
Ale czy to ma sens??? Chcesz oddawać Kaczyńskiemu, Morawieckiemu i Sasinowi 12% aby przejebali je na jakieś "wybory kopertowe" albo budowę i wyburzenie elektrowni w Ostrołęce. Nie wiem czy jest jakiś podatek od bukmacherki w Niemczech ale jak jest to podejrzewam, że niższy niż w Polin i pewnie u Szwabów też jak się pokombinuje to można go obejść tak jak u nas.
 
K 83

Karol2021

Użytkownik
Witam, wyjezdzam do Niemiec na dłużej czy jest jakaś alternatywa z polskich bukmacherów dostępnych w niemczech ? A jak zagranjczny to jaki ?
 
Otrzymane punkty reputacji: +83
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
Kuzwa ludzie, mozecie sobie legalnie grac w DE na dowolnym buku, a Wy pchacie sie do PL bukow🙉 To jest chore. Sa setki bukow zagranicznych. Wejdzcie sobie w dzial i bukach zagranicznych i poczytajcie.
 
inkub1986 647,3K

inkub1986

Użytkownik
Nie każdy buk zagraniczny oferuje krecz=zwrot, np. W sumie to niewiele takich jest a w Polsce chyba wszystkie. Już masz jeden powód.
 
Z 2,5K

ziemba

Użytkownik
No ale jak skreczuje ten drugi to tez nic nie zarobisz. Poza tym, gram takie ligi i mecze, ze jak zawodnik ma wygrac, to grajac bez nogi i reki tez wygra😉 A jak w bukmacherce uzywasz slow "postawisz gruba kase" to slabo to widze. Graj zawsze plasko za max 5% budzetu a nie za gruba kase. Wtedy troche pograsz😉
 
Ostatnia edycja:
rondani 96,5K

rondani

Użytkownik
W ogole nie wiem skad pomysl zwrotu za krecze. W boksie jak zawodnik dostanei kontuzji tez zwrot bo przeciez napewno by wygral jakby nie nokautujacy cios rywala?

Ewentualnie jak wyzwiska beda i zawodnik ucieknie z boiska to tez mecz nierozstrzygniety bo przeciez murzynek by dokopal tym wstretnym rasistom ale sie rozplakal i nie moze?
 
Do góry Bottom