>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

gra,większe kwoty,wyplaty,pomoc

S 0

sport1953

Użytkownik
Witam serdecznie i prosze o pomoc.
Mam takie pytanie bo niestety nie znalazlem podobnego przypadku jak moj na forum...A wiec mysle o grze załóżmy na betson.Sluchajcie i chcialbym sobie tam wplacic 5000 zł prawda...I teraz moje pytanie brzmi : jak to bedzie pozniej z wyplata?Prosze o pomoc ludzi ktorzy maja juz jakies spore doswiadczenie w zakladach i serwisach buk..
Zalozmy ze za te 5000 zagralem na kurs 1.70 (taki jak na Nadala wczoraj) mi z moich kalkulacji wynika ze wygralbym 8500zl- i zastanawiam sie czy moglbym przy takim stanie rzeczy wyplacic wszystko z konta lub chociaz te 3500zl-jak to by wygladalo?Bede bardzo wdzieczny za pomoc bo mam dylemat-czytalem o waszych problemach z duzo mniejszymi kwotami a jednak nie chcialbym stracic nawet tej mniejszej..
I ewentualnie 2 pyt. czy przy zamknieciu konta bez problemu moge zwinac swoje pieniadze z konta i podziekowac za zabawe przy czym nie bedzie problemu?
Pomozcie-jak to wyglada w rzeczywistości?
Pozdro i dzieki za pomoc z gory..
 
A 8

adam-malysz

Użytkownik
Nie powinno być problemów jeżeli zweryfikował byś Konto ale jeżeli chciał byś grać na takie kwoty to polecam Buków którzy swe siedziby maja chociażby na Malcie , z oczywistych powodów ...
 
tomashov 0

tomashov

Użytkownik
jeżeli tylko nie brałeś bonusu to powinno być ok- nikt nie ma prawa odmówić Ci wypłaty Twoich pieniędzy. Część buków nie zgadza się jedynie na wpłatę depozytu i jego wypłatę bez stawiania choćby 1 zakładu (pranie brudnych pieniędzy). No i z reguły wypłata musi odbyć się tą samą metodą co wpłata.
 
R 0

raczekxd

Użytkownik
Witam,
Jestem nowy na tym forum ale do sedna , naczytałem się multum tematow bo nie chce Mi się tak naprawdę wychodzić z domu i chodzić do buka obstawiać i chciałbym przez internet , ja raczej traktuje to jako zabawę ale mniejsza o to . Nie gram więcej niż za 2 zl(Mam taka zasadę) No i czytałem sporo na temat bukow wybralem bet365 , no i pojawiło sie ale bo jakiś chory bonus ze dostane 100% wpłaty , i muszę obrócić tam ileś razy po x kursie . Ale ja nie chce tego bonusu bo ja wiem ze i tak tego bonusu nie zrobię . A np grając u buka na miejscu(Fortuna , sts itp) . Za 2 zl nie raz udawało Mi się wygrać 20-50zl . To czy np w bet 365 bede mogl wyplacic wygrana o drazu czy będę musiał x kasy stracic zebym mogl wyplacic ? Bo zabardzo tego nie rozumiem , z góry dziekuje za odpowiedz.
Ps. nie zakladalem nowego temat z myślą ze tutaj uzyskam odpowiedz
 
Do góry Bottom