>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

gra przez internet, problem :)

R 0

royern

Użytkownik
A Jesli bede wpłacal z konta( konto Inteligo) mojego kumpla, a wyplacal na konto mojego ojca(bank spoldzielczy) to nie beda robic mi zadnych problemow?
 
ted 10,4K

ted

Forum VIP
A Jesli bede wpłacal z konta( konto Inteligo) mojego kumpla, a wyplacal na konto mojego ojca(bank spoldzielczy) to nie beda robic mi zadnych problemow?
zalezy który buk ale raczej będą
nie ma co kombinować
 
L 209

lukbor10

Użytkownik
zrób tak:
załóż konto w buku na dane brata.
wpłaty rób z konta swojego.
wypłaty rób na konto brata.
zadnych problemów byc nie powinno
 
bludek 367

bludek

Użytkownik
Nie masz 18 lat, więc najlepiej znajdź kogoś kto jest pełnoletni i pozwoli Ci grać na swoje dane (mogą być potrzebne skany dowodu osobistego, wyciągu bankowego i jakiegoś pisma adresowanego do osoby, której dane podasz).

Jeśli pełnoletni jest Twój brat, to pogadaj z Nim (lub z ojcem), załóż konto na jego dane, wpłać pieniądze na jego konto i z jego konta zrób depozyt (i na to samo konto pójdzie ew. wypłata). Kiedy Ty będziesz pełnoletni zamkniesz u bukmachera konto brata, założysz swoje i nie będzie problemu.

Nie kombinuj z MB, bo tam też trzeba kilka rzeczy potwierdzić (skany dokumentów + konto bankowe). Nie przejdzie wypłacanie na kilka kont bankowych.

Jeśli będziesz kombinował ze zmianą daty urodzenia lub wieloma kontami bankowymi to może być różnie.

Znajdź kogoś kto pozwoli Ci grać na swoje dane. Zrób tak, żeby wszystko się zgadzało (wpłaty i wypłaty z konta osoby, której dane podasz u buka), bo to jedyna bezpieczna opcja. W każdej innej ryzykujesz utratę pieniędzy.
 
kosa248 456

kosa248

Użytkownik
Widzę, że zastanawiasz się nad bet-at-home. Jako ciekawostkę powiem ci, że chyba tylko u tego buka możesz wysłać skan dowodu wpłaty i masz kasę na koncie w przeciągu pół godziny ;) Tylko nie dotyczy to pierwszej wpłaty.
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
Widzę, że zastanawiasz się nad bet-at-home. Jako ciekawostkę powiem ci, że chyba tylko u tego buka możesz wysłać skan dowodu wpłaty i masz kasę na koncie w przeciągu pół godziny ;) Tylko nie dotyczy to pierwszej wpłaty.
lepiej czekać aż normalnie przelew dojdzie. Słyszałem kiedyś i sam tego doświadczyłem , że wpłacałem kasę wysłałem skan , zaksięgowali po godzinie kase dawno przegrałem a oni po 2-3 miesiącach pisali , że ciągle mam otwarty rachunek bo przelew nie doszedł. to musiałem szukać tego skanu i jeszcze raz wysłać bo coś się pomylili. Wiem że takie problemy to rzadkość ale się zdarzają.

Wpłać normalnie w banku i w ciągu 2-3 dni roboczych bez problemu będziesz miał kasę na koncie. Wcześniej załóż konto na brata i graj n jego dane. Powiedz , że odpalisz mu 10% z wypłaty i będzie git ????
 
R 0

royern

Użytkownik
Z tym bratem to ciezko bedzie raczej cokowiek zalatwic ^^:p
Powiedzcie mi czy przez poczte moge dokonac wplaty na MB? Jesli dalo by tak rade to normalnie bym wplaty/wyplaty robil przez MB. Ale nie jestem pewien czy tak sie da.
 
cepinho21 9

cepinho21

Użytkownik
Trochę odbiegne od tematu ale jak tak czytam Twoje wypowiedzi to może lepiej kilka miesięcy przeznacz na edukację w dziedzinie bukmacherki i ogólnie hazardu bo jeśli masz takie problemy to na + raczej nie wyjdziesz, a jak chcesz czasem zagrać to masz naziemnych. Chociażby w totomixie zakładasz kartę, wpłacasz kasę i obstawiasz przez neta tylko pieniądze z wygranych same się nie dodają tylko musisz to robić w punkcie ale na początek to powinno wystaczyć...
 
Do góry Bottom