>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra na żywo

nuno100 0

nuno100

Użytkownik
Obmyśliłem takie coś...może to nie jest jakiś system ale myślę że skutkuje w 100%.

A więc tak : Mamy zdarzenie, które można typować na żywo, ale musimy jednocześnie też ten mecz obserwować na żywo w TV!
Np.
Parma - Fiorentina - 70 min meczu i mamy wynik 2-3
My ten mecz obserwujemy w TV, kursy są : 26,00 --- 5,50 --- 1,12
I w tym momencie pada gol dla Parmy, a my właśnie w tej samej chwili, kiedy piłka wpadła do siatki zawieramy zakład na REMIS, oczywiście jeśli twierdzimy że mecz zakończy się remisem.
I wtedy największe szanse są na remis. I gdy spotkanie skończy się remisem to jesteśmy na dużym plusie.
Co o tym myślicie ?? Proszę o opinie.
 
Z 0

zez

Użytkownik
buki naprawde b.szybko reaguja na ww. sytuacje i w 9/10 sytuacjach nie zaapceptujesz kuponu bo juz nie bedzie dostepnych kursow
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
buki naprawde b.szybko reaguja na ww. sytuacje i w 9/10 sytuacjach nie zaapceptujesz kuponu bo juz nie bedzie dostepnych kursow
Masz racje.
Oni sa szybsi niz nam sie wydaje.
Pewnie zatrudniaja tam gosci co w ciagu zalednie ulamka sekusndy moga zmienic kursy.
W koncu to jest duza kasa uwzgledniajac ze takie wielkie buki maja kilkaset tysiesy a nawet juz miliony graczy.
Nie moga sobie pozwolic na jakies straty.Wszytsko jest dokladnie obliczone i reakcja jest szybka.
 
L 45

laha

Forum VIP
Oni zmienjaą kursy jak już jest dobra sytuacja (obserwowałem to na meczu Real - Arsenal gdzie jak na pocątku Reyes wyszedł 1 na 1 kurs gwałtownie zmalał
 
lucek 250

lucek

Użytkownik
ale mimo to zdarzaj asie im pomylki - kiedys expekt nie zdążyl - wpadla bramka a ja i kumpel zawarlismy zaklady w tej chwili kto strzeli pierwszego gola - zaklad byl aktualny - tylko po jakims czasie mi wrócili za to kase, ale kumplowi sie poszczescilo i ją dostał jakby normalnie wygrał mimo ze postawil po fakcie
 
impulsive 0

impulsive

Użytkownik
ale mimo to zdarzaj asie im pomylki - kiedys &lt;u&gt;Expekt&lt;/u&gt; nie zdążyl - wpadla bramka a ja i kumpel zawarlismy zaklady w tej chwili kto strzeli pierwszego gola - zaklad byl aktualny - tylko po jakims czasie mi wrócili za to kase, ale kumplowi sie poszczescilo i ją dostał jakby normalnie wygrał mimo ze postawil po fakcie
No to rzeczywiscie panowie cos za pozno zmienili.
Przykladowo dzis jednym uchem sluchalem relacji z meczu finałowego IO.
Po bramke Finów nie uplynelo jeszcze 5 sekund a kurs zostal zmieniony.
Takie sytuacje jak u was zdarzaja sie rzadko.Moze nawet to nie panowie z expekta sie spoznili a cos zamulilo lacze oczywiscie w tym przypadku na wasza korzysc.
 
hubert_23 42

hubert_23

Forum VIP
ale mimo to zdarzaj asie im pomylki - kiedys Expekt nie zdążyl - wpadla bramka a ja i kumpel zawarlismy zaklady w tej chwili kto strzeli pierwszego gola - zaklad byl aktualny - tylko po jakims czasie mi wrócili za to kase, ale kumplowi sie poszczescilo i ją dostał jakby normalnie wygrał mimo ze postawil po fakcie

w expekcie zeby zawrzec mecz klika sie i leci taki pasek ok 10sek wiec nie wiem ze moglbys sobie zagrac takie spotaknie. Ogolnie nie uda sie wam zawrzec kuponu po tym jak bedzie juz po zdarzeniu...
 
Do góry Bottom