>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gra świąteczna od Betclic - otrzymaj 50 zł 𝘄𝗲 𝗳𝗿𝗲𝗲𝗯𝗲𝘁𝗮𝗰𝗵! Można próbować do 26.12, g. 23:59

X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Ktoś już dostał te freebety?
Nie i nawet dostałem wiadomość, że nie dadzą. Stwierdzili ze nie zdobyłem tych punktów co nie jest prawdą, ale stoją przy swoim i nawet nie ma jak im tego udowodnić bo grę już wyłączyli. Oni oczywiście też nie udowodnią swojej bzdury, no ale dla nich to nieważne. Nawet nie wiem czy był jakiś regulamin dodany żeby móc się odwołać bo wszystko zniknęło
 
P 0

Pinkus166

Użytkownik
Nie i nawet dostałem wiadomość, że nie dadzą. Stwierdzili ze nie zdobyłem tych punktów co nie jest prawdą, ale stoją przy swoim i nawet nie ma jak im tego udowodnić bo grę już wyłączyli. Oni oczywiście też nie udowodnią swojej bzdury, no ale dla nich to nieważne. Nawet nie wiem czy był jakiś regulamin dodany żeby móc się odwołać bo wszystko zniknęło
Dobry jesteś hehehe pewnie moderator:)
 
K 551

konradanton

Użytkownik
Dziadostwo. Wg czatu każdy kto to przeszedł już ma freebet. A dalej nie ma nic. Zero jakichkolwiek bonusow na codzień i to musieli jakaś gierkę dać, z której i tak się nie wywiązują. Niech dalej w wiadomościach wysyłają wywiady z jakimis patodebilami z YouTube.
 
Ostatnio zmieniony przez neutralny:
Otrzymane punkty reputacji: +69
M 6,1K

makalele007

Użytkownik
Strajk i nie grać u ściemniaczy proste pójdą z torbami
Post automatycznie złączony:

Jest tyle fajniejszych bukamcherow że betclic może się schować i wiele lepszych bonusów od wpłat czy freebet ów i innych bonusów
 
Otrzymane punkty reputacji: +69
X 19,4K

xoli20

Użytkownik
Nikt nie rozumie bo nie potrafią rzetelnie wytłumaczyć o co chodzi. Bardzo słabe zachowanie z ich strony ale żadnego oficjalnego regulaminu chyba nie ma, więc nie sądzę że cokolwiek da się zdziałać. Paranoja, na przyszłość trzeba robić screeny jako dowód wygranej
 
P 0

Pinkus166

Użytkownik
Nikt nie rozumie bo nie potrafią rzetelnie wytłumaczyć o co chodzi. Bardzo słabe zachowanie z ich strony ale żadnego oficjalnego regulaminu chyba nie ma, więc nie sądzę że cokolwiek da się zdziałać. Paranoja, na przyszłość trzeba robić screeny jako dowód wygranej
Zgłosić do rzecznika praw u konsumenta. Ja mam screeny wszystko. . Ale tak się nie robi do cholery
Post automatycznie złączony:

A
Nikt nie rozumie bo nie potrafią rzetelnie wytłumaczyć o co chodzi. Bardzo słabe zachowanie z ich strony ale żadnego oficjalnego regulaminu chyba nie ma, więc nie sądzę że cokolwiek da się zdziałać. Paranoja, na przyszłość trzeba robić screeny jako dowód wygranej
Po 2:świadczy o buku że nie warto wpłacać do nich kasę
 
Do góry Bottom