>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr C : Hiszpania - Chorwacja & Włochy - Irlandia [18.06.2012]

Status
Zamknięty.
wilq 1,8K

wilq

Użytkownik
Gol Balotelliego cudo,najładniejsza bramka w turnieju jak do tej pory.Mozna mieć do niego pretensje o wiele przedziwnych zachowań ale jak już ma huknąć to huknie porządnie.Jako joker spisał sie świetnie.Szacunek dla Włochów że po tym wszystkim otrząsneli sie i grają teraz swoje.Przeważnie maksimum formy wybucha u nich po meczach grupowych więc ja o ćwierćfinał jestem spokojny.Za to Hiszpanie kolejny raz pokazali że z taką grą i skutecznością nie zasługują na gre w finale.Naraziie zagrali tylko jeden dobry mecz,z Irlandią gdzie zadanie mieli ogromnie ułatwione.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Z Irlandczykami nie gra sie łatwo. Wiec tak naprawdę nikt łatwo z nimi nie wygrał. Musiał troche pozostawić zdrowia na boisku. Sa walczakami, graja do konca nawet jak wynik nie jest po ich mysli. Brakuje im tylko paru bardzo dobrych ofensywnych graczy z dobra technika a szczególnie w lini ataku.
 
l0k0 751

l0k0

Użytkownik
Balotelli po prostu przywalił z pięciu metrów w środek bramki, dodatkowo nie wiem czemu O&#39;Shea nie był w ogóle zainteresowany zablokowaniem strzału tylko darciem za koszulkę - nawet nogi nie ruszył tylko do samego końca skupiał się na powaleniu Balotellego.
Wg mnie dużo ładniejsza była bramka chociażby Kuby, a nawet bardzo rzadkiej urody gol Wellbeck&#39;a. Kuba ładnie pocisnął po długim z dystansu a gol Wellbeck&#39;a to majstersztyk - strzelić z takiej pozycji piętą to dopiero szacun.
Jednakże zgodzę się co do stwierdzenia, że Włosi teraz mogą być coraz groźniejsi. To jest drużyna turniejowa, jak Niemcy i z meczu na mecz powinni grać coraz lepiej. Poza tym mają niezłą mieszankę doświadczenia i młodości. Jednak ćwierćfinał będzie bardzo ciężki, wg mnie gorsza będzie Francja ale pewnie wyjdą z 1-go, a Anglików Włosi powinni pocisnąć.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom