>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B: Portugalia - Holandia & Dania - Niemcy [17.06.2012]

Status
Zamknięty.
H 32

hardrigar

Użytkownik
Czy mógły ktoś napisać pare merytorycnzych słów na temat sędziego meczu Portugalia - Holandia? Nie znam cżłowieka a nie chcę sugerować się suchymi statystykami. A prawodpodobnie będzie bardzo, bardzo nerwowo.
 
diegoforlan1 1,3K

diegoforlan1

Użytkownik
Nie wierzę by Holandia mogła wyjść z tej grupy. Muszą wygrać 2:0 i liczyć na to, że Dania nie wygra bądź zremisuje. Według mnie nie wiem czy mogą liczyć na wygraną chociażby jedną bramką. Portugalia też musi wygrać, chyba że się Niemcy będą bezpiecznie prowadzić 2:0. Oczekuję zaciętego meczu i dużej ilości kartek, także czerwonych.
Zgodnie z 1 punktem regulaminu &quot;euro&quot; z drużyn mających tą samą ilość punktów przechodzi drużyna, która wygrała spotkanie między tymi drużynami a jak wiemy Dania pokonała Holandię więc idźmy dalej. Przy niestrzelonej bramce przez Duńczyków, Holendrzy muszą strzelić Portugalii 3 gole żadnego nie tracąc. No i oczywiście Niemcy muszą wygrać z Danią.

Zresztą bramki nie mają nic do rzeczy, Holandia przegrała z Danią więc szanse ma wręcz zerowe.
 
arces1992 580

arces1992

Użytkownik
Ludzie ciągle drążycie ten temat awansu Holandii. Mają szansę i muszą wygrać min przewagą 2 bramek i liczyć, że Niemcy wygrają z Danią. Fachowcy z TV znają napewno lepiej regulaminy niż Wy i to mnie dziwi, że ich niektórzy podważają. Co do meczu myślę, że wreszcie Oranje się obudzi i wygra 2:0. Dla bezpieczeństwa postawiłbym jednak Holandia DNB po 1,80 w Bet365. Pozdrawiam
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Zgodnie z 1 punktem regulaminu &quot;euro&quot; z drużyn mających tą samą ilość punktów przechodzi drużyna, która wygrała spotkanie między tymi drużynami a jak wiemy Dania pokonała Holandię więc idźmy dalej. Przy niestrzelonej bramce przez Duńczyków, Holendrzy muszą strzelić Portugalii 3 gole żadnego nie tracąc. No i oczywiście Niemcy muszą wygrać z Danią.
Holandia musi wygrać co najmniej dwoma bramkami aby awansować.
Jeśli Dania , Holandia i Portugalia zgromadza po 3 punkty wtedy o awansie decydować będzie mała tabela która nie bedzie uwzględniać spotkań z Niemcami.
Na teraz Dania ma 2m 3 pkt i bramki 3-3
Portugalia 1m 3pkt i bramki 3-2
Holandia 1m 0pkt i bramki 0-1
Jeśli założymy że Dania przegra z Niemcami nie ważne 1-0 czy 5-0 a Holandia pokona dwoma bramkami (załóżmy 2-0) to mała tabela bedzie wtedy wyglądać tak :
Dania ma 2m 3 pkt i bramki 3-3
Portugalia 2m 3pkt i bramki 3-4
Holandia 2m 3pkt i bramki 2-1
Wtedy Holendrzy awansuja dalej.
 
lutek 9,3K

lutek

Użytkownik
Portugalia to jeden z najniewygodniejszych rywali (matchup`ów) dla Holandii w ostatnich latach, z resztą jasno pokazuje to Historia. Nie wygrali z nimi od 20 lat. Przykładowo porażki w 1/8 euro 2004 czy WC w 2006. Portugalczycy posiadają styl oraz prezentują postawę na boisku, która niestety sprawia wiele problmów Holendrom - a co się z tym wiąże, grają przeważnie agresywniej co tylko przeważa tutaj mentalnie zespół Portugalii. Ponadto przy ich aktualnej dyspozycji na tych euro i sporej drogi, jaką muszą dziś przebrnąć by szczęsliwie awansować tylko dodaje w tym meczu dodatkowych skrzydeł ich rywalom. Będę zaskoczony jeśli Portugalczycy nie dowiozą tego do końca. Na prawdę.
 
popijava 87

popijava

Użytkownik
Co Wy z tą Holandią? Dwa mecze w plecy i pakowanie walizek. Wiem, wiem, mają szanse na awans, ale nie wierzę.
Holendrzy grają piach i tonę mułu i gdyby Niemcy byli skuteczniejsi, to w 7:0 by im nawrzucali. Portugalia ma dwie drużyny. W jednej gra, a dokładniej jest CR7, w drugiej cała reszta. Mimo wszystko Holendrzy z nimi dziś nie wygrają. Portugalioa z podpórką wchodzi jak w masło.
 
rozpen 22

rozpen

Użytkownik
Dokładnie, mówicie tylko o Holandii, a co z Portugalią? Oni również potrzebują wygranej. Jak narazie lepsze zawody moim zdaniem rozgrywają portugalczycy, osobiście skłaniałbym się ku ich wygranej/remisie, a zapewnienia Ronalda, że przegrywanie z reprezentacją się skończyło jakoś mnie w tym utwierdza. ???? )
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Dyscyplina: Piłka nożna, Mistrzostwa Europy 2012
Data: 17.06.2012 20:45
Spotkanie: Dania-Niemcy
Typ: Niemcy (-2 Gole) Handikap dwudrożny
Kurs:4.97
Bukmacher: pinnaclesports

Ekipa Olsena ma szanse na awans z gr. jednak przede wszystkim nie może przegrać dzis w spotkaniu z reprezentacja naszych sąsiadów i liczyc na korzystny rezultat w drugim spotkaniu w gr. przy zremisowanym spotkaniu. Jednak niestety ja nie widze dzis dla nich dużych szans, nie maja argumentów zeby z rywalami dzis cos ugrac. Na Euro pokazali sie z dobrej strony, trzeba zaznaczyć dwa dobre spotkania z Holandią niespodziewanie ogrywając ja 1:0 jak i z Portugalią gdzie blisko byli wywalczenia punktu, bowiem na 10 minut po wyrównującej bramce na 2-2 remisowali. Niestety w końcówce nie upilnowali Vareli ktory przechylił szale zwycięstwa na strone Portugalczyków. I spodziewam sie niestety ze po ostatnim spotkaniu u Duńczyków moze byc małe załamanie, ze względu na ostatnia porażkę ktora mogła juz w głowach podciąć im skrzydła i wiarę w awans. Przynajmniej do niej dojdzie jesli dzisiaj rywal strzeli bramke, wtedy beda musieli zaatakować a ekipa Loewa niestety to szybko wykorzysta gdy rywale sie otworzą za bardzo. Wtedy moze sie otworzyć worek bramek i na to dzis licze.
 
P 907

pawel-1

Użytkownik
Portugalia - Powyzej 5.5 rzutów rożnych @ 1.83 Bet365 ✅

Linia jak najbardziej do zaakceptowania. Portugalczycy wywalczają dużo rzutów rożnych. W turnieju mają ich już 17 - 11 z Niemcami i 6 z Danią tak więc ta linia została pokryta w obu meczach. Ekipa Bento ma bardzo, bardzo mocno obsadzone boczne sektory boiska. Na skrzydłach Nani i Ronaldo których nikomu nie trzeba przedstawiać. Cris może z formą strzelecką nie trafił ale swoje na lewej stronie robi. Do tego ofensywnie usposobieni obrońcy czyli Pereira oraz Coentrao(oba mecze bardzo dobre w jego wykonaniu) i aż się prosi o podania na skrzydła. Na środu ataku surowy Postiga więc właśnie bocznymi sektorami większość swoich ataków przeprowadzać muszą Portugalczycy. W pomocy mamy Moutinho i Meirelesa tak więc ma kto te piłki dostarczać. Wg oficjalnych statystyk UEFA ekipa Bento oddała 17 celnych strzałów w turnieju(więcej mają tylko Francuzi i Hiszpanie, liczone po 2 kolejkach), a to prowokuje rykoszety i interwencje bramkarza na rzut rożny. Holandia bardzo mierna w defensywie. Z przedturniejowych faworytów do tytułu mają zdecydowanie najgorszą parę stoperów. Do tego dochodzi kompletnie nieograny Willems. Ja rozumiem, że ma talent ale nie wiem jak on ma wygrywać pojedynki np z Nanim. W bramce Stekelenburg i pozostaje tylko płakać za van der Saarem. Obie ekipy mają szansę na awans, a istnieje też scenariusz w którym obie wylatują z turnieju. Nie powinno być tu kalkulowania tylko dobry, otwarty mecz do przodu bo defensywy to nie są najmocniejsze punkty tych ekip. Nie widzę Portugalii cofniętej do defensywy i przyjmującej cierpliwie Holendrów. Nie z takimi argumentami w ataku.
 
W 606

wanderlei

Użytkownik
Portugalia to jeden z najniewygodniejszych rywali (matchup`ów) dla Holandii w ostatnich latach, z resztą jasno pokazuje to Historia. Nie wygrali z nimi od 20 lat. Przykładowo porażki w 1/8 euro 2004 czy WC w 2006.
To prawda.
Jak przeczytałem co napisałeś to do głowy przyszła mi sytuacja z mistrzostw świata w RPA.
W 1/4 finału Holandia miała się zmierzyc z Brazylią.
Holendrzy z góry byli skazywani na porażkę i wiele razy przypominano jak bardzo Brazylia jest niewygodnym rywalem dla Holandii.
Pamietam że chyba wszyscy znajomi stawiali wtedy na Brazylie a ja im odpowiadałem że czas Holendrów na rewanż za WC we Francji gdzie odpadli po karnych właśnie z wielką Brazylią.
Jak pisałeś Holandia nie wygrała z Portugalią od ponad 20 lat ale czy nie czas przerwać ta passę??
Dzisiaj jest znakomita okazja do rewanżu a przy odrobinie szczęścia można wyrzucić Portugalie za burte turnieju....
Myślę że dziś Holandia stanie na wysokości zadania i wygra a czy awansuje dalej to nie zalezy tylko od nich.
 
genfranco 25

genfranco

Użytkownik
Czy zauważyliście, że w mistrzostwach nie padły jeszcze dwa remisy jednego dnia i choćby jeden wynik 0:0? Dlatego dziś proponuje dubla PORTUGALIA DNB ~2.0 + Dania - Niemcy 1X lub X. Dlaczego? Otóż uważam, że Holandia jest już tak przybita, że nie dadzą rady zmotywowanym Portugalczykom, którzy mają już na koncie 3 pkt. A Dania? Rozegrali z Niemcami 3 oficjalne mecze na przestrzeni 10 lat i Niemcy żadnego meczu nie wygrali... Takie passy lubią być podtrzymywane i dlatego Niemcy dziś tego meczu nie wygrają.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
Portugalia - Holandia
Typ : Oba strzelą ? TAK @ 1,66 bet365 ✅2:1
Pomarańczowi już prawie za burtą, jedynie dwubramkowa wygrana ich ratuje przy jednoczesnej porażce Duńczykow.
Dzisiaj Van Maarwijk stawia na ofensywę. Kosztem Afellaya zagra Huntelaar a więc na skrzydło przejdzie Van Persie. Ponadto za Van Bommela ma grać Van der Vaart. A więc wreszcie siła ognia u Holendrów ogromna! Gorzej z defensywą jest na tym turnieju, między środkowymi obrońcami brak zrozumienia, duże przestrzenie zostawiają na zagrywanie prostopadłych piłek co Meireles czy też Moutinho mogą wykorzystac i zagrać w uliczkę do Heldera Postigi czy skrzydłowych. Owszem Ronaldo gra słabiutko, z Danią był przesłaby! Ale wciąż jest groźny.
Portugalia też gra o awans, a skoro tak to mi się tu widzi ofensywne spotkanie.

Dania - Niemcy
Typ : Niemcy @ 1,60 bet365✅1:2
Duńczycy bez Zimlinga i Rommendahla. Niemcy bez Boatenga. Ale nie patrzę na braki w kontekście tego typu. Według mnie Niemcy są lepszym zespołem i to potwierdzą na boisku. Duńczycy niby na styku z Portugalią ale tam przewaga ekipy Paulo Bento byla spora. Z Holandią także Duńczycy nie zachwycali. Dla mnie Niemcy wygrają, nawet jak zagra paru zmienników typu Gotze, Klose czy Kroos. Ale Kicker przewiduje w dalszym ciągu podstawowy skład.
 
Otrzymane punkty reputacji: +11
B 1,5K

baltazar_gabka

Użytkownik
DaniaNiemcy

Absolutnie zgadzam się z tym co powyżej napisał Robson. Niemcy zajmując pierwsze miejsce w grupie zagrają w ćwierćfinale z Grecją, która w mojej opinii jest słabsza od Czechów. Niemcy rozkręcają się powoli i coś mi się wydaje że, na ile ich naprawę stać przekonamy się dopiero w ćwierćfinale.

Niemcy kurs 1,75 2/10 Totomix

PortugaliaHolandia

Jeżeli ktoś śledzi uważnie ligę holenderską to zgodzi się ze mną że z roku na rok jest ona coraz słabsza. Trener Holandii oparł więc skład o zawodników z zagranicy którzy… chyba nie są już tak głodni sukcesów jak byli jeszcze parę lat temu. Dodatkowo większość z nich rozegrało mnóstwo spotkań w swych ligach i chyba przez to brakuje im świeżości.
Portugalia powinna dziś dopełnić dzieła zniszczenia Oranje

Portugalia 2,80 1/10 STS

Jeżeli analiza się przydała kliknij &quot; dzięki &quot;
 
V 13

virtual_king

Użytkownik
Holendrzy są znani z ostrej gry , i gdy Ronaldo zostanie faulowany , to przelewy tak 45 minut. Więc strzelenie dwóch bramek przez Rijków jest mało prawdopodobne.
 
bo86bo 6,3K

bo86bo

Użytkownik
Moim zdaniem jedynym sensownym betem na mecz Portugalii z Holandią jest zakład ryzykowny ale nie jakiś wariat. Mianowicie kartka Raula M., grającego w londyńskiej Chelsea ;) Wiadomo jaki to świr, jak będzie coś szło nie tak, to będzie kosa, będą nacierali Holendrzy może w ten sposób sprowadzić ich na ziemię, moim zdaniem warto zaryzykować za drobne po kursie 3.35 od Betsafe.
 
civilpl 280

civilpl

Użytkownik
Holandia na pewno szybko będzie chciała zapomnieć o tych MŚ. Zaprezentowali się fatalnie. Portugalia mogła im strzelić dzisiaj z 5 bramek.
Portugalia z takim Ronaldo będzie się liczyć, tym bardziej że grają QF z Czechami - więc mają z górki. Niemcy za to na pewno się namęczą z Grekami.
 
G 7

garrincha

Użytkownik
Holandia na pewno szybko będzie chciała zapomnieć o tych MŚ. Zaprezentowali się fatalnie. Portugalia mogła im strzelić dzisiaj z 5 bramek.

Portugalia z takim Ronaldo będzie się liczyć, tym bardziej że grają QF z Czechami - więc mają z górki. Niemcy za to na pewno się namęczą z Grekami.
Czesi juz pokazali ze nie wolno ich lekceważyć, bo sa zdolni do niespodzianek. Co do Ronaldo wreszcie sie odblokował i strzelił bramke, to na pawa do optymizmu jego i cała resztę ekipy. A co maja powiedziec w Holandii o pkt. nikt nawet w najgorszym scenariuszu nie spodziewał sie z takiego obrotu sprawy. Wiec Smuda do Holandii a Marwijk do nas. ????
 
S 0

sledzior

Użytkownik
Holandia na pewno szybko będzie chciała zapomnieć o tych MŚ.
Przypominam, że mamy Mistrzostwa Europy (ME).
Czesi są zdolni do niespodzianek z zespołami pokroju Polski czy Grecji ale Portugalia na obecną chwilę to całkowicie inna klasa. Nie wyobrażam sobie, że Czesi mogliby czymkolwiek zagrozić Portugalii tak samo jak Grecja - Niemcom. Kursy na ćwierćfinał niezbyt wysokie (ok. 1.40 Niemcy; ok. 1.80 Portugalia) ale warte grania.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom