>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr B, Holandia - Dania & Niemcy - Portugalia [09.06.2012]

Status
Zamknięty.
P 31

pantryx1993

Użytkownik
Dyscyplina: EUROPA: Euro
09.06.2012 18:00
Holandia - Dania
Typ: Holandia -2
Kurs: 5,20 Unibet
Analiza:
Przed nami pierwszy mecz grupy b w ramach mistrzostw europy w Polsce i na Ukrainie. Grupa b jest uważana za grupę w śmierci, otóż dlaczego ? Jej skład jest bardzo mocno obsadzony Holendrzy, Niemcy, Portugalczycy oraz wcześniej wspomnieni Duńczycy. Wszyscy widzą, że reprezentacja Danii od razu skazana jest na porażkę. Rywale przewyższają ich grą techniczną i zespołowością jedyny plus przemawiający za drużyną Danii jest ich siła fizyczna. Decyduję się zagrać bardzo odważny typ zmotywowało mnie do tego dzisiejsze spotkanie przed chwilą zakończone, w którym padł wynik 4:1 a przecież Holendrzy są bardziej ofensywną i silniejszą drużyną niż Rosjanie, a Duńczycy są mniej klasowym rywalem niż Czesi. Ostatnimi czasy zdarzyło mi się obejrzeć sparingi reprezentacji Holandii odpowiednio z Irlandią Północną oraz Słowacją. Były to mecze, wygrane wysoko przez Holendrów zaimponowała mnie ich gra z pierwszej piłki, świetna wymienność pozycjami, bardzo wysoka forma oraz skuteczność. Myślę, że jeżeli to wszystko wypali możemy się spodziewać wyniku oscylującego przy cyfrach 5:0. Ekipa Holandii jest już doświadczoną drużyna z odrobiną młodości Robin Van Persie rozegrał wyśmienity sezon w barwach Arsenalu. gdzie sam potrafił w pojedynkę wygrać mecze. A tutaj wspierać będą go tacy zawodnicy jak van der Vaart, Robben, Sneijder, Afellay. Wynik inny niż wysokie zwycięstwo holendrów nie wchodzi w grę typ z podwójnym handicapem.
 
dawid.400 14K

dawid.400

Forum VIP
Niemcy - Portugalia DNB 1 @ 1,53 Bet365 ✅ 1-0
Dużo nie trzeba tu pisać, dla mnie Niemcy są faworytem ME i chcę by to oni wygrali ten turniej. Kadrowo wyglądają imponująco. Wszyscy mówili że na ich grze odbiją się wyniki Bayernu. Moim zdaniem nie przecież są to zawodnicy takiej klasy że poradzą sobie z każdymi niedogodnościami. W sparingach przed ME szału nie było, dość słaby mecz ze Szwajcarią i średni z Izraelem. Portugalia to zlepek gwiazd ale nic więcej. Brakuje chemii, drużyna co prawda potrafi sobie stwarzać sytuacje bramkowe, bo w meczu z Turcją przegranym 3-1, mieli sporo okazji a na dokładkę Ronaldo nie strzelił karnego. Jednak na tak mocnego rywala pojedyncze akcenty nie wystarczą. Dla mnie Niemcy to zdecydowany faworyt tego meczu, ale zagrać ciut bezpieczniej i w razie remisu będę miał zwrot.
Holandia - Dania 1 @ 1,769 Pinnacle ⛔ 0-1
Czy Dania będzie chłopcem do bicia w tej grupie? Moim zdaniem tak, Holendrzy powinni z łatwością się uporać z Duńczykami. Teoretycznie starcia z Danią są najłatwiejszym meczem dla każdej drużyny w grupie i drużyny aspirujące do osiągnięcia znacznego sukcesu na ME muszą taki mecz wygrać. Holendrzy mają kłopot bogactwa, ich siłą jest nie tylko mocna pierwsza 11 ale też znakomici rezerwowi. W sparingach przed ME spisywali się znakomicie. Grają chyba najładniejszą piłkę i dla mnie będzie spora sensacja jeśli dzisiaj nie zainkasują 3 punktów.
 
tomek18 47

tomek18

Użytkownik
Niemcy - Portugalia 2,0 Tobet✅
Analiza: Bardzo ciekawy mecz w grupie B. Niemcy są silną reprezentacją. Niestety finał LM mógł sie odbić na ich formie. Bez piłkarzy Bayernu, Niemcy przegraly ze Szwajcarią 3:5. Mam nadzieję, że Bawarczycy już zapomnieli o tamtym spotkaniu. Jeśli chodzi o klasę zawodników, to Niemcy w każdej formacji prezentują się godni. Szczególnie jesli chodzi o ofensywną siłę rażenia. Portugalczycy nie wydają się być w dobrej formie. Bodajże nie wygrali w tym roku żadnego spotkania. Wyniki sparingów przed Euro nie powalają. Przegrana z Turkami 3:1 oraz bezbramkowy remis ze słabą Macedonią. Pamiętamy jak wyglądało spotkanie Polski z Portugalią. Duża liczba indywidualnej gry (Ronaldo, Nani), ale Ci zawodnicy nie stanowią monolitu. Nie potrafią zagrać zespołolwo.
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
Holandia - Dania typ: Holandia @ 1.77

Holandia:
Stekelenburg - Willems, Heitinga, Mathijsen, van der Wiel, de Jong, van Bommel, Afellay, Sneijder, Robben, van Persie
Dania: Andersen - S. Poulsen, Agger, Kjaer, Jacobsen, Kvist, Zimling, Krohn-Dehli, Eriksen, Rommedahl, Bendtner
W grupie śmierci oczywiście na główny plan wchodzi mecz Niemcy-Portugalia ,ale ja nie mam takiej pewności co do tamtego meczu przede wszystkim z racji tego że Portugalia ma takich graczy jak Nani czy Cristiano Ronaldo. Tak więc wychodzę z typem na jednego z faworytów tej imprezy ,czyli reprezentacje Oranje która na pewno jest głodna sukcesów a przecież doskonale jeszcze pamiętamy jak przegrali finał mistrzostw świata 2010 dopiero po dogrywce z Hiszpanami. Holendrzy w sparingach grając najsilniejszym składem pokazali ,że są naprawdę mocni ograli na wyjeździe Anglię (2-3) a rozbili Słowację czy też Irlandię Północną (6-0) a powinęła im się noga w meczu z Bułgarami ale wtedy trener Berta van Marwijk nie desygnował najsilniejszego składu. Holandia ma kim straszyć zaczynając od najlepszych strzelców w Niemczech i Anglii - Robin Van Persie (37/30) oraz Klaas-Jan Huntelaar (32/29 -jakby nie patrzeć grał w średnim Schalke a bilans ma rewelacyjny) a nie można zapominać także o napastniku Twente Luuku de Jongu (33/25) pomoc to przede wszystkim znana na całym świecie trójka Sneijder - Robben - van der Vaart pierwsza dwójka co prawda miała swoje problemy zdrowotne w przeciągu sezonu ale to klasowi gracze. Inter cieniował cały sezon też nie dziwi słaby sezon Sneijder ,Robben padł ofiarom LM tak więc na pewno teraz jest głodny sukcesów. Jedynym problemem w obronie wydaję się być brak obrońcy Malagi - J. Mathijsen (28/0) który jest kontuzjowany i raczej dziś nie zagra. Dania sensacyjnie w eliminacjach zostawiła za sobą i Szwedów i Portugalię jednak w takiej grupie mają już miano chłopca do bicia który co najwyżej może powalczyć z niedocenianą Portugalią. Towarzysko wygrane ze Szwecją czy Finlandią ale były też porażki z Rosją czy Brazylią. Duńczycy na pewno nie mają takiej siły a z jaśniejszych punktów trzeba wymienić Eriksena z Ajaxu (33/7) atak to dalej Nicklas Bendtner gracz Sunderlandu tylko osiem trafień w sezonie są jeszcze S. Poulsen z AZ czy Kjaer z Romy. Poza tym większość gra w lidze Duńskiej która nie jest uważna za jakąś silną tak więc ciężko będzie im coś tutaj zrobić. Tak więc sądzę ,że dziś trzy punkty padną łupem rzecz jasna jednego z głównych kandydatów do końcowego triumfu nie tylko w tej grupie ale i całych mistrzostwach.
 
W 10

wilus1

Użytkownik
Nie chce mi się pisać tu o Holandii i o tym jaki pewniak to jest, dlatego po prostu
Holandia vs Dania typ:1 kurs 1.72
Niemcy vs Portugalia
Co tu dużo gadać? Jedna i druga ekipa z świetnymi piłkarzami , ale z pewną różnicą.
Niemcy dużo zgrania i wspólnej gry , Portugalia to sporo indywidualnych graczy, którzy sami chcą coś zdziałać , by pokazać reszcie,że &#39;ja lepszy niż Ty&#39;.
Świetni napastnicy , dużo woli walki , mecz, który praktycznie zadecyduje, kto wyjdzie tuż za Holendrami. Będzie dużo emocji i nie zabraknie akcji , nie chce by Niemcy wygrali, dlatego nie chce sobie psuć oglądania i nie do końca w nich wierzę , liczę ,że tu będzie jakaś niespodzianka, w postaci wygranej PORTUGALII albo nawet remisu, wiem,że tu raczej będzie dużo akcji zamienionych na gole.
Typ:
Over 2,5 kurs 2.0 w Betsson
 
rifraf7 246

rifraf7

Użytkownik
Niemcy - Portugalia
Pierwszy dzień turnieju na Ukrainie i od razu taki hicior ???? . Bukmacherzy faworyzują Niemców i chyba jest to słuszne rozumowanie, jednak w takich meczach typowanie 1x2 jest mocno ryzykowne. Skład Niemiec dobrze się prezentuje, jednak ostatnie mecze towarzyskie nie napawają optymizmem, szczególnie gra obronna. Portugalczycy może nie stanowią monolitu, ale mają wspaniałych piłkarzy w ataku, co przy ostatniej słabszej dyspozycji defensywy naszych zachodnich sąsiadów, może być zdradliwe dla typujących Klose i spółkę. Jak już wspomniałem Portugalczycy mają indywidualności w ataku, jednak Niemcy też mają świetny atak, dobrze zgranych ze sobą Podolskiego i Klose oraz potrafiącego wspaniale dograć Ozila. Niemcy byli najskuteczniejszą drużyną eliminacji i na turnieju mając dość młodą ale już ograną pierwszą jedenastkę powinni także prezentować efektowny futbol. Co do moich przewidywań na dziś to uważam, że Niemcy będą prowadzić grę w ataku pozycyjnym, natomiast Portugalczycy zagrają nierówno, trochę falowo, jednak będą mieli swoje szanse i ich kontry na pełnej szybkości będą groźne.
Moje typy:
Niemcy over 1,5 2,10 ⛔
Niemcy -1 (celne strzały) 1,70 ⛔
Expekt
Holandia - Dania
Ten mecz wydaje mi się bukmachersko trochę cięższy, bo kursy na Holandię wydają się przeszacowane. Daleki jest od myślenia o Duńczykach jako o chłopcach do bicia w tej grupie i to nie tylko dlatego, że na takich turniejach nie ma słabych drużyn, co jest utartym frazesem, ale ze względu na ich postawę w eliminacjach do turnieju. Wyprzedzili w grupie eliminacyjnej rywala grupowego na euro - Portugalię. Jednak czy Dania będzie potrafiła zatrzymać Holendrów? Będzie o to piekielnie trudno, bo Oranje już od dawna prezentują najwyższy poziom gry i dodatkowo mają van Persiego, który może strzelić mając pół sytuacji. Jak dla mnie różnie ten mecz może się potoczyć. Duńczycy raczej zagrają na remis licząc na jakiś stały fragment lub kontrę. Holandia ma moc z przodu i wszystko w tym meczu zależy od tego kiedy padnie pierwszy gol. Moim zdaniem może to chwile potrwać, a do tego czasu na pewno Duńczycy będą w mocnej defensywie, a i po bramce nie przewiduje ich mocnych ataków. Jeśli jako pierwsi strzeli Dania to mój typ jeszcze bardziej prawdopodobny.
Holandia over 57% posiadania piłki 1,75 ⛔
tobet
 
kasztan511 45

kasztan511

Użytkownik
Czy Dania będzie chłopcem do bicia w tej grupie? Moim zdaniem tak, Holendrzy powinni z łatwością się uporać z Duńczykami. Teoretycznie starcia z Danią są najłatwiejszym meczem dla każdej drużyny w grupie
Nie zgadzam się z twierdzeniem, że reprezentacja Danii będzie chłopcem do bicia w tej grupie. W obecnym czasie o wiele gorzej prezentuję się reprezentacja Portugalii, która posiada w swoim składzie gwiazdy&quot; , natomiast nie tworzą oni drużyny jako całości. Na dodatek w grupie eliminacyjnej ME przegrali właśnie z Danią obydwa mecze.
Wracając do dzisiejszego spotkania Holandii z Danią, to myślę, że Holandia wygra, ale nie będzie to łatwy mecz dla nich, jak większość przewiduje. Nie ma co porównywać składów obydwu drużyn, bo ekipa Danii wypada tutaj słabo ???? . Siłą drużyny Danii jest cały zgrany zespół, a nie pojedyncze gwiazdy (jak np. w Portugalii). Myślę, że Holandia to wygra, ale przewagą tylko jednej bramki i dlatego daje taki typ ????
Holandia (-1) - Dania
Typ: X
Kurs: 3.60
Tobet
 
S 2,4K

soltysiao

Użytkownik
Mozna przewidziec juz sklady, wiadomo ze nie na 100% ale ryzyko musi byc. Fortuna jako jedyna wyplaca pieniadze za zawodnikow rezerwowych jak nie strzela bramki (oczywiscie musza sie pojawic ale wystarczy ze zagraja minute).
Gomez 1,48
Schurrle 1,10
Reus 1,08
Huntelaar 1,30
Kuyt 1,10
vd Vaart 1,15
ako 2,89 (2,54 po odliczeniu podatku)
fortuna
Chlopaki maja rozpoczac dzisiejsze mecze na lawce a wiec utrudnione zadanie na strzelenie bramek. Licze ze 3-4 pojawi sie na murawie ale czasu na poprawienie konta strzeleckiego im zabraknie.
 
ramzesa 13,8K

ramzesa

Forum VIP
Widzę, że generalnie mało kto liczy dziś na jakąś niespodziankę. Ja nie wierzę, że dziś któryś &quot;niefaworyt&quot; nie urwie punktu. Tu generalnie słabych drużyn nie ma więc i faworyci na mistrzostwach są głównie na papierze. Wiadomo, że Niemcy to wielka marka, ale i oni są do ogrania. Sporo osób patrzy na Portugalię przez pryzmat meczów towarzyskich (patrz. Macedonia, Turcja) tylko, że dla mnie to nie jest żaden wykładnik. Portugalczycy to specyficzna nacja, a co dopiero mówić o portugalskich piłkarzach. Lubią poimprezować, lubią pogwiazdorzyć, ale umiejętności mają nieprzeciętne. Przyjdzie ważny mecz to z pewnością powalczą. Jaki jest główny cel na mecz otwarcia ? Nie przegrać. Śmiesznie to brzmi mówiąc o niemieckiej i portugalskiej reprezentacji, ale to jest jednak piłka. Grupa jest wyrównana i tu Niemcy z pewnością nie zgarną 9 punktów. Portugalia jest w stanie urwać remis. Nasi sąsiedzi to wielka marka. Uznaje się ich często za wzór pod względem organizacji, ale i przed startem mistrzostw byli typowani do zwycięstwa (dalej są). Mimo wszystko trzeba patrzeć na wszystkie argumenty. O ile Niemcy w ofensywie są bardzo mocni to obrona nie tworzy spójnego monolitu. Po przeciwnej stronie barykady (ofensywa Portugalii) stoją świetni piłkarze tacy jak Ronaldo, Nani i Hugo Almeida. Portugalczykom zarzuca się wiele - brak determinacji, brak agresji, marnowanie okazji (Ronaldo przechodzi sam siebie) jednak nie wierzę, że nawet tacy &quot;artyści&quot; na EURO nie będą chcieli się godnie zaprezentować. Wiadomo, że mecze towarzyskie to co innego, a tak właśnie podchodzą do tego Portugalczycy. Ja w dzisiejszym spotkaniu widzę remis. Przewiduję 1:1. Portugalia ma szansę powalczyć o awans w tej grupie.
Niemcy - Portugalia
Remis 3,30 ⛔ 1:0
 
mlodywilc 569

mlodywilc

Użytkownik
Wysoki wynik moim zdaniem nie wchodzi w grę. Przypomnijcie sobie Holandię 2 lata temu i jej mecze grupowe. Wtedy strasznie sie męczyli, wygrywali bo w nieziemskiej formie był Robben i Sneider, którzy w pojedynke wygrywali im mecze. Grali piach jednym słowem i dla mnie to był cud, ze doszli do finału. Teraz Ci piłkarze graja słabiej, Robben jest do tego podłamany swoimi wpadkami I Bundeslidze i w LM. Do tego jest van Persie, który sam mecze wygrywał gdzie do lutego, potem juz nieco przygasł, co nie oznacza, ze grał słabo. Jednak tutaj jest jedną z wilu gwaizd i nie będzie wszystko zalezało od niego i nie bedzie na niego grana każda akcja jak było większą częsc sezonu w Arsenalu. Do tego Afellay, który cały sezon niemal przesiedziałw szpitalu lub na ławce. To, ze tak świetnie zagrał z Irlandią Płn. to bardzo miłe z jego strony, ale to sa Duńczycy, którzy wcale tacy do bicia jak wielu z Was uwaza nie są. Z tuły będzie nimi dyrygował Agger, który jest jednym z najlepszych obrońców na wyspach jak nie łapie co chwila kontuzji. Myslę że Duńczycy będa się świetnie organiziwac i nie wierze w pogrom. Byc może jakies 2-0 dla Holandii, ale to duzo szczęscia musiałoby byc przy nich. Moim zdaniem najprawdopodobniej Holandia wymeczy 1-0, ewentualnie remisy 0-0 lub 1-1. W wygraną Duńczyków z powodu ich prawdopodobnej mocno defensywnej gry jakoś szczególnie nie wierzę, ale gdyby tak się stało to jakims wielkim zaskoczeniem by to nie było dla mnie. Dlatego zagrałem:

1. Ilośc goli w meczu under 2.5 / 1.85 Pinnacle


2. Remis do przerwy (2.28@Pinnacle)
 
windover 21,6K

windover

Użytkownik
vs.
przypuszczalny skład Niemiec: 1. Manuel Neuer - 20. Jérôme Boateng, 14. Holger Badstuber, 17. Per Mertesacker, 16. Philipp Lahm - 13. Thomas Müller, 7. Bastian Schweinsteiger, 8. Mesut Özil, 6. Sami Khedira, 10. Lukas Podolski - 11. Miroslav Klose.
przypuszczalny skład Portugalii: 1. Rui Patrício - 21. João Pereira, 3. Pepe, 2. Bruno Alves, 5. Fábio Coentrão - 16. Raul Meireles, 4. Miguel Veloso, 8. João Moutinho - 17. Nani, 23. Hélder Postiga, 7. Cristiano Ronaldo.
sędzia: Stéphane Lannoy (Francja). Pięć ostatnich bezpośrednich spotkań:
14.12.1996 Portugalia 0-0 Niemcy
06.09.1997 Niemcy 1-1 Portugalia
20.06.2000 Portugalia 3-0 Niemcy (ME)
08.07.2006 Niemcy 3-1 Portugalia (MŚ)
19.06.2008 Portugalia 2-3 Niemcy (ME)
Dziesięć ostatnich spotkań Niemiec:
10.08.2011 Niemcy 3-2 Brazylia
02.09.2011 Niemcy 6-2 Austria
06.09.2011 Polska 2-2 Niemcy
07.10.2011 Turcja 1-3 Niemcy
11.10.2011 Niemcy 3-1 Belgia
11.11.2011 Ukraina 3-3 Niemcy
15.11.2011 Niemcy 3-0 Holandia
29.02.2012 Niemcy 1-2 Francja
26.05.2012 Szwajcaria 5-3 Niemcy
31.05.2012 Niemcy 2-0 Izrael
Dziesięć ostatnich spotkań Portugalii:
04.06.2011 Portugalia 1-0 Norwegia
10.08.2011 Portugalia 5-0 Luksemburg
02.09.2011 Cypr 0-4 Portugalia
07.10.2011 Portugalia 5-3 Islandia
11.10.2011 Dania 2-1 Portugalia
11.11.2011 Bośnia i Hercegowina 0-0 Portugalia
29.02.2012 Polska 0-0 Portugalia
26.05.2012 Portugalia 0-0 Macedonia
02.06.2012 Portugalia 1-3 Turcja
 
Otrzymane punkty reputacji: +4
darius010 1,3K

darius010

Forum VIP


Wielokrotnie wspominałem, że Niemcy odskoczyli światu wiec nie będę się powtarzał. Nie ma sensu lać wody. Kicker awizuje ciekawy skład:

Neuer - Boateng, Mertesacker, Badstuber, Lahm - Khedira, Schweinsteiger - T. Müller, Özil, Podolski - Klose

Joachim Löw na pewno wie co robi, w końcu to osobowość ostatniego roku w Niemczech, facet przez wielu porównywany do Mourinho, jednak ja nie podzielam takiej opinii, bo Portugalczyk to taktyk, Löw to kombinator... Jeśli Niemcy zagrają takim składem, to niewątpliwie zaskoczą świat, w końcu: Gomez, Hummels, Gotze, Kroos to piłkarze którzy powinni według mnie grać bo są mocni, dobrzy, zdolni i tak dalej. Chyba, że założenie jest inne, w sumie logiczne: pierwszy mecz w grupie śmierci trzeba wygrać, jak się ma szeroki skład, to można próbować różnych manewrów. Niemcy będę bazować na doświadczeniu, na piłkarzach którzy poradzą sobie z presją i wykonają pierwszy krok. Klose jest żywą legendą i jeszcze nigdy nie zawiódł, Podolski ma bardzo mocy strzał lewą nogą, Müller to typowy walczak, będzie wiedział gdzie wsadzić głowę, kogo sprowokować. Obrona stabilna, faktycznie bez Hummels który może nadać jakości ale chyba nie w tym rzecz, raczej najważniejsze by obrońcy bronili. Ustosunkować się ciężko do tego składu, bo spodziewałem się z goła innego mocniejszego. Może jednak doświadczenie jest jednak ważniejsze, w tym skaldzie na pewno Niemcy będą najbardziej doświadczoną jedenastką, jaką ktokolwiek mógłby zestawić na tym turnieju.

Portugalia chyba przewidywalne:

Rui Patricio - Joao Pereira, Pepe, Bruno Alves, Fabio Coentrao - Raul Meireles, Miguel Veloso, Joao Moutinho - Nani, Helder Postiga, Cristiano Ronaldo

W obronie Coentrao i Pepe, z Realu i zgodnie trzeba przyznać, że w tym sezonie defensorzy Realu nie byli ich najmocniejszą strona. Z Bruno Alvesem i Joao Pereirą i tak będą tworzyć zgraną, ograna defensywę wiec nawet jeśli obrońcy generalnie są słabsi, to i tak są zgrani, ograni. Gorzej z pomocna, bo to będzie absolutna dominacja Niemców, w posiadaniu piłki, lepszej organizacji bo to są po prostu zawodnicy o półkę gorsi od tych jakimi dysponują rywale. W napadzie też jest nie za bardzo, wyróżniający się Cristiano Ronaldo na którego wszyscy będą liczyć, który wpiszę się najzwyczajniej w tendencję i zawiedzie. Brazylijski Ronaldo, był ostatnim piłkarze, który potwierdził swój kunszt na imprezie tej ranki, zwykle wybitne indywidualności są &quot;eliminowane&quot; przez dzisiejszą piłkę. Niemcy co prawdą zarzekają się, że indywidualnego krycia CR7 nie dostanie, więc odetną go od podań i na to samo wyjdzie.

Rzućmy wszytko na stół. Trener, potencjał, doświadczenie to wszytko przemawia, że reprezentacją naszych zachodnich sąsiadów. W dodatku oni specjalizują się w myśleniu w przód i potrafią rozegrać turniej.

Niemcy - Portugalia Typ:1 Kurs:2,05 Tobet
 
dani88 30

dani88

Użytkownik
Holandia-Dania
Ten mecz to uwertura do prawdziwego klasyka jaki czeka nas wieczorem ale do sedna.Dania w ostatnich pięciu spotkaniach nie zaliczyła jakiś wielkich wyników tylko zwycięstwa nad Australią u siebie i Tajlandią na wyjeździe a tak to porażki z Brazylią i Rosją.Ciężko tu sobie wyobrazić inny wynik jak zdecydowana wygraną oranje ale...oni pokonali 2-0 Słowaków polegając wcześniej z Bułgarami i towarzysko z Bayernem.Ja czuje że w tym meczu padnie jedno pewne zdarzenie czyli over 2,5 co do samego wyniku jest on otwarty:grin:
 
B 30

betclic_expert

Użytkownik
Niemcy - Portugalia 2.10 -- 3.20 -- 3.50 Betclic
Tak jak pozostali użytkownicy, niespodzianki nie przewiduję.
Niemcy to drużyna turniejowa, która w sparingach przed EURO bardzo dobrze się spisywała.
Portugalia nie ma dobrej ekipy, by zawojować. Graj średnio, tak jak inny user napisał - nie mają monolitu. Atak średnio. Poza Ronaldo aspektów ofensywnych nie widzę.
Oba zespoły grają inaczej. Na pewno będzie dobre widowisko i warto oglądać mecz.
 
dawid1892 2,1K

dawid1892

Użytkownik
Nie używam tego słowa zbyt często ale znalazłem LOKATE! ???? Kurs 1,10 na to że Dania nie wygra do zera. Holandia jest tak mocna że nie ma tak naprawdę szans żeby przegrała z Danią, a tym bardzie do zera. Dania osatatni raz z Holandią wygrała w 67r. ale i tak straciła przy tym dwie bramki, ogólnie to był to jedyny mecz który wygrali z Holendrami. Dodatkowo Dania w tym roku nie straciła bramki tylko w jednym meczu bramki i było to z Korea Południową, a i tak nie strzelili w tym meczu gola. Czy jest chociaż cień szansy żeby Dania wygrała, a ktoś z takich zawodników jak Van Persie czy Robben nie strzelili nawet bramki, dla mnie nie ma.
Typ: Dania nie wygra do zera @ 1,10 Mooregames
 
Otrzymane punkty reputacji: +25
K 1,2K

kukla

Forum VIP
Praca nie pozwoliła mi na zabranie głosu nieco wcześniej. Teraz siedzę niedaleko strefy kibica w Warszawie... i nie mogę się powstrzymać przed dorzuceniem &quot;paru groszy&quot;.
Holandia dysponuje porażającą siłą ognia. Tyły są dużo gorsze (może prócz Stekelenburga) co może zaowocować strata goli... ale mocno ofensywna ekipa nie powinna mieć kłopotów z wygrywaniem spotkań nawet w przypadku wpadki z tyłu.
Z tego spotkania gram aż 3 typy:
Holandia
6/10 @ 1,75
Bet365
Holandia -1
3/10 @ 3,0
Unibet
RVP strzeli 2 lub więcej
1/10 @ 7,0
Unibet


Niemcy to nieco inna sytuacja. Tu drużyna jest dużo bardziej wyrównana.
Nasi zachodni sąsiedzi średnio prezentowali się w sparingach (niesamowity wynik ze Szwajcarią bardzo mnie zaskoczył) ale teraz zaczynają poważne granie. Wielka ekipa na wielkie imprezy.
Portugalia to jej kompletne przeciwieństwo. Opisywałem swoją opinię na temat tego zespołu w dziale z typami długoterminowymi. Drużyna bazuje na Ronaldo. Gdy jemu nie idzie - kompletnie nie ma grania.
Czy Cristiano jest w stanie wygrywać mecze w pojedynkę? Pewnie tak... już parę razy to udowodnił. Dziś jednak czeka go kolejny z &quot;wielkich meczów&quot; w których tak lubi zawodzić. Trudny rywal, świetna i zgrana defensywa, która uprzykrzy mu życie... i zagubieni (z całą pewnością!) Portugalczycy to obraz jakiego spodziewam się w drugim z dzisiejszych spotkań.
Niestety nie będzie mi dane obejrzeć go w całości ale bez wahania już dawno pobrałem typ na zwycięstwo Niemców.
Niemcy
8/10 @ 2,20
Bet365
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
No to mamy pierwszą niespodziankę. Euro się rozkręca , póki co fajnie to wszystko wygląda. Drużyny usposobione ofensywnie , dziś mimo że mało goli ale mecz świetny. Bardzo ładne kontry Duńczyków , Andersen w bramce dokonywał cudów , a bramka Duńczyka kapitalna. Grupa śmierci jak się patrzy bo to co się będzie działo w kolejnych meczach może zwiastować aby wielkie widowiska.
I komunikat. Usunąłem już kilka postów , później za głupie komentowanie mogą być kartki więc lepiej się zastanówcie 2x zanim chcecie skomentować czyjś typ.
 
A 23

adam2173

Użytkownik
Mecz świetny, Holandia w mega opałach, już nie mogę doczekać się ich pojedynków z Niemcami i Portugalią, bo będą musieli ostro walczyć o punkty.
A czy Andersen dokonywał takich cudów? Grał solidnie, ale to Holendrzy najczęściej pudłowali albo były jakieś rykoszety. Robben już standardowo zejście do środka i strzał nad poprzeczką. Oj teraz to musi być w ich drużynie napięta atmosfera.
 
shizzo 0

shizzo

Użytkownik
Świetny mecz, na razie najlepszy z tych co się odbyły.
Gra Danii bardzo solidna, Holandia miała wiele szans, lecz nie umieli ich wykorzystać.
Robben mógł się bardziej postarać, a nie cały czas wysuwać na lewą nogę..
Van Persie również wiele szans, lecz też mu się nie udało.
Dania nie przestraszyła się i grała to co umiała i świetnie jej to wyszło.
Ogólnie powinny byc dwa karne dla Holandii, przecież to byłe ewidentne karne, ręka nie była przy ciele a w pierwszej sytuacji było widać że nawet patrzał na piłkę..
Ta grupa po dzisiejszym meczu będzie bardzo ciekawa.
Jak widać to jest Euro, tu jest wszystko możliwe, bo kto by pomyślał że Dania wygra?
 
konrad140 2,5K

konrad140

Forum VIP
A czy Andersen dokonywał takich cudów? Grał solidnie, ale to Holendrzy najczęściej pudłowali albo były jakieś rykoszety. Robben już standardowo zejście do środka i strzał nad poprzeczką. Oj teraz to musi być w ich drużynie napięta atmosfera.
Może i faktycznie trochę przekoloryzowałem ale ciągle widzi mi się ta bomba Van Bommela czy okazja Huntelara. RVP , zresztą jak i cała drużyna strasznie nieskuteczni ale styl jakiś tam zaprezentowali. na MŚ w RPA Hiszpanie też pierwszy mecz przegrali sensacyjnie ze Szwajcarią 0:1 a jak się później skończyło każdy wie. Ale sytuacja już się robi arcyciekawa.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom