>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[GR. B] Austria [1:1] POLSKA 12 VI

domel 49

domel

Forum VIP
Austria - POLSKA

godzina: 20:45
stadion: Wiedeń
kursy: 1: 3.00 X: 3.20 2: 2.30
bukmacher: BAH

Wszyscy wiemy ze ten mecz jest dla nas bardzo ważny jak nie najważniejszy, musimy go po prostu wygrać :!: Po ostatnim spotkanui z Niemcami jedni chwalą drudzy narzekają na grę naszych reprezentantów. Jak będzie tym razem? kto przybliży sie do awansu z grupy?? jak myślicie czy Polska jest w stanie wygrać z gospodarzami turnieju?? czy Roger pomoże naszej reprezentacji??​
 
radek03 90

radek03

Forum VIP
I jak zwykle Polska dochodzi do etapu w turnieju tzw. mecz o wszystko. Teraz są jednak w lepszej sytuacji jak na MŚ gdyż tym razem w meczu o wszytko zagramy nie z mocnym zespołem ale ze średnią Austrią, którą wg mnie Polska grając na swoim poziomie powinna ograć. Austriacy zaprezentowali się dość dobrze w meczu z Chorwacją, ale głównie dlatego iż chorwaci nie dotrzymali im kroku w przygotowaniu fizycznemu (wg mnie chorwaci pokozali w tym meczu ze nie są optymalnie przygotowani i Polacy mają duże szanse aby ich pokonać). Polacy jednak co pokazali w meczu z Niemcami także są dobrze przygotowani pod względem fizycznym (przebiegli większy dystans niż Niemcy). Nie ma co się rozwodzić na porażką i teraz nasza drużyna powinna a w zasadzie musi pokonać najsłabsza drużynę naszej grupy-Austrię. W tym meczu prawdopodobnie nie zagra Żurawski ale tutaj nie widze osłabienia bo Maciek zawiódł, zresztą jak zwykle. Miejmy nadzieje ze do zdrowia wróci jak najszybciej Lewandowski i w końcu otrząśnie się Krzynówke i zacznie grać tak jak potrafi, i oczywiście od pierwszej minuty powinien zagrać Roger, który był najlepszym zawodnikiem w polskim obozie w pierwszym meczu. Mam nadzieje ze Leo nie popelni błędów swoich poprzedników i nie wprowadzi zmian w zespole dopiero w meczu o honor jak to czynili Engel i Janas, ale zrobi to juz teraz z Austrią. Trzymam kciuki za naszych, bo awans jest wciąż w ich zasięgu.
Jeśli Polska nie wygra w czwartek z Austrią to to oznacza, że nie powinno nas tu w ogóle być.
 
kuuba 28

kuuba

Użytkownik
W tym meczu stawiam na Polskę.
Drugi mecz i znowu jest to mecz o wszystko. Z tą tylko różnicą, że tu gramy z teoretycznie najsłabszą drużyną turnieju a na MŚ graliśmy z bardzo silnymi Niemcami i mocną Portugalią. Austriacy w drugiej połowie meczu z Chorwatami zagrali zadziwiająco dobrze, lecz było to głównie spowodowane wymęczeniem Chorwatów. Polacy w meczu z Niemcami pokazali, że fizycznie są do imprezy dobrze przygotowani, gra też nie pozostawiała zbyt dużo do życzenia. Owszem, jest wiele aspektów do poprawienia, lecz nie wygląda to źle w porównaniu do meczu z Ekwadorem i Koreą na poprzednich imprezach.
Dodatkowym atutem Polaków jest to, ze tak naprawdę Austriakom ciężko będzie nas rozszyfrować. Pewne jest, ze dojdzie do kilku zmian w składzie. Żurawski nie zagra na 100%. Na pewno na boisko wejdzie Roger, którego rozszyfrować będzie naprawdę ciężko, gdyż nie ma zbyt wielu meczów z jego udziałem ;), być może na lewej stronie obrony zagra Wawrzyniak, a z kolei dzisiaj pojawiły sie pogłoski, że być może na środku obrony zagra Jop z Bąkiem, a Żewłakow zagra na lewej stronie.
Ciągle nie wiadomo, czy zagra Lewandowski narzekający na uraz, a jeśli nawet zagra, to raczej nie przez pełne 90 minut. No i być może czeka nas niespodzianka na lewej stronie pomocy, gdzie bardzo słaby mecz zagrał Krzynówek - choć tu raczej Jacek zagra.
Prawdopodobne jest także, że na prawej stronie zmaiast łobodzińskiego zagra Piszczek... cóż, pytań jest wiele ???? .
Zobaczymy.
Ja stawiam na Polskę ;].
Może pokuszę sie też, o postawienie dokładnego wyniku. 2:0 dla Polski - kurs - 10.00zł. w toto-mixie
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Austria - Polska (Czy zespół 2 wygra do zera?) ⛔
Typ: Tak
Kurs: 3.55
Bukmacher: bwin

Analiza: Jutro o 20.45 na stadionie Ernsta Happela w Wiedniu Howard Webb rozpocznie spotkanie, w którym reprezentacja Austrii spotka się z Polską. Dla obu zespołów będzie to mecz o wszystko, ponieważ tylko wygrany zachowuje szanse na awans z grupy.
W przypadku podopicznych Leo Beenhakker&#39;a kontuzja wykluczyła z turnieju Macieja Żurawskiego, w związku z czym szansę dostanie Roger Guerreiro. Gdyby zajął miejsce Żurawskiego, czyli za Smolarkiem, wtedy na pozycję środkowego pomocnika wskoczyłby Łukasz Garguła. Jeśli natomiast to Roger wypełni lukę w środku pomocy, wtedy szansę gry za napastnikiem dostanie Tomasz Zahorski. Poza tym ze składu być może wypadnie Paweł Golański, a szansę gry na lewej flance otrzyma Michał Żewłakow, którego miejsce w środku defensywy zająłby Mariusz Jop.
Jeżeli chodzi o jedenastkę Austriaków, prawdopodobnie w miejsce Jürgena Säumela zagra Ivica Vastic. Innym zmiennikiem, który może wskoczyć do pierwszego składu, może być Umit Korkmaz, a zająłby miejsce Ronalda Gercaliu.
Jeżel chodzi o żółte kartki, to otrzymali je Emmanuel Pogatetz, Jürgen Säumel i Sebastian Prödl, a także Ebi Smolarek i Mariusz Lewandowski. I to własnie ci gracze będą musieli w jutrzejszym spotkaniu zagrać nieco ostrożniej.
Moim zdaniem po 3 punkty sięgnie Polska i to ona pozostanie w grze o awans z Grupy B.
 
dejdus 0

dejdus

Użytkownik
Witam serdecznie,
Jestem nowy na forum.

A wracając do tematu wypowiedzi. Sadzę że Polska gra słabo obroną, natomiast Niemcy wykorzystali błąd naszej defensywy i rozpracowali pułapkę ofsajdową. Jeżeli Polacy zagrają dobrze w obronie to myślę że mają szanse na wygraną. Aaa bym zapomniał więcej piłek na lewą stronę.

Typuje :gool: 1:0 lub 2:1
Jak najbardziej ✅

Pozdrawiam,
 
gwizdu 0

gwizdu

Użytkownik
Witam po przerwie. Tak na szykbości:
Polska - Austria mój typ to Polska powyżej 4,5 rzutów rożnych po kursie 1,50. Jeśli podopieczni Leo Benhakera chcą myśleć o awansie z grupy muszą ten mecz wygrać. Przechylenie szali triumfu na swoją stronę w mojej ocenie będzie uwarunkowane licznymi atakami i strzałami Biało - Czerwonych, co w konwekwencji będzie niosło za sobą wysoką liczbę cornerów. Myśle, że nasze Orły narzucą ofensywny styl gry na gospodarzy, bo muszą napierać na bramkę Austrii i w ten sposób wywiązą Ernst-Happel-Stadion 3 punkty, wykonując conajmniej 5 rzutów rożnych.
 
domel 49

domel

Forum VIP
No i gramy znów mecz o wszystko! :] juz chyba sie do tego przyzwyczailiśmy no ale coz nie ma sie co załamywać tylko grac! Ja w tym meczu stawiam na Polaków powiem szczerze ze mam przeczucie ze jeszcze wyjdziemy z grupy ???? a tak na poważnie w meczu z Niemcami wedlug mnie zagraliśmy dobrze mimo ze Niemcy to lepsza drużyna umieliśmy stworzyć parę dobrych sytuacji do strzelenia gola. Myślę ze od pierwszej minuty zagra Roger na którego osobiście liczę, widziałem go parę razy jeszcze w meczach ligowych i imponował mi technika i sprytem oczywiście to sa mistrzostwa lepsi zawodnicy itd ale z Niemcami grał dobrze nie bal sie i o to chodzi! liczę również na Krzynówka ktory nie pokazał nic nadzwyczajnego dlatego z teoretycznie słabszym zespołem powinien rozwinąć skrzydła. Mamy jeden problem a mianowicie obrona! środek jako tako sie prezentuje ale boczni obrońcy to juz mniej doświadczeni zawodnicy którym zdążają sie błędy a nam takie błędy nie mogą sie zdarzać bo przeciwnicy to odrazu wykorzystują, mam nadzieje ze jutro na lewej obronie zagra Zewlakow który zatrzyma &quot;prujących&quot; Austryjakow. No i to by bylo na tyle :]
Nie pozostaje nic jak mocno trzymać kciuki i wierzyć z naszych!
typ: 2 @ 2.30 BAH
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Ja nadal uwazam, ze mamy spore szanse na wyjscie. Oczywiscie dzisiaj musimy wygrac spotkanie z gospodarzami tego turnieju.

Co do samej gry to jest kilka opcji. Jesli chcemy nadal czesto wrzucac pilke tak jak to bylo w meczu z niemcami to na szpicy powinien pojawic sie Tomasz Zahorski, mierzacy 190cm wzrostu, bo dosrodkowania na Smolarka, ktory ma 175cm i wazy 68 kg sa co najmniej oznakiem kretynizmu, a niestety w meczu z niemcami tak to wygladalo. Co taki Smolarek mogl zrobic grajac przeciwko dwom wiezowcom - Metzelderowi i Mertesackerowi? Poza tym wystawiajac Smolarka na szpice tracimy jego szybkosc i drybling, ktorymi moglby wykazac sie grajac na lewej pomocy zamiast Krzynowka, ktory zagral ponizej wszelkiej krytyki w meczu z naszym zachodnim (tfu) sasiadem.

Jesli jednak chcemy grac pilka kombinacyjna, bez wiekszej ilosci wrzutek (co bym polecal) to na szpicy powinien zagrac Saganowski, na lewej oczywiscie Smolarek, a na prawym skrzydle dalbym szanse przez 45minut Łobodzińskiemu (moim zdaniem dosyc dobry wystep w meczu z niemcami), a potem zmiana za Rogera.

W obronie oczywiscie Golanski do wymiany (nie zagral niby zle z niemcami, ale nie mozemy narazac sie znow na tak tragiczny blad w lini defensywy), na jego miejsce przesuwa sie Zewlakow, a do srodka idzie Jop.
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Co do samej gry to jest kilka opcji. Jesli chcemy nadal czesto wrzucac pilke tak jak to bylo w meczu z niemcami to na szpicy powinien pojawic sie Tomasz Zahorski, mierzacy 190cm wzrostu, bo dosrodkowania na Smolarka, ktory ma 175cm i wazy 68 kg sa co najmniej oznakiem kretynizmu, a niestety w meczu z niemcami tak to wygladalo. Co taki Smolarek mogl zrobic grajac przeciwko dwom wiezowcom - Metzelderowi i Mertesackerowi? Poza tym wystawiajac Smolarka na szpice tracimy jego szybkosc i drybling, ktorymi moglby wykazac sie grajac na lewej pomocy zamiast Krzynowka, ktory zagral ponizej wszelkiej krytyki w meczu z naszym zachodnim (tfu) sasiadem.
Jesli jednak chcemy grac pilka kombinacyjna, bez wiekszej ilosci wrzutek (co bym polecal) to na szpicy powinien zagrac Saganowski, na lewej oczywiscie Smolarek, a na prawym skrzydle dalbym szanse przez 45minut Łobodzińskiemu (moim zdaniem dosyc dobry wystep w meczu z niemcami), a potem zmiana za Rogera.
W obronie oczywiscie Golanski do wymiany (nie zagral niby zle z niemcami, ale nie mozemy narazac sie znow na tak tragiczny blad w lini defensywy), na jego miejsce przesuwa sie Zewlakow, a do srodka idzie Jop.
wg mnie lepszy jest Sagan, gra w Anglii i bedzie sie dobrze rozbijal caly mecz z tymi drwalami z austrii, Zahorski jest wg mnie za delikatny, Sagan bedzie walczyl, przepychal sie, zajmowal uwage stoperow i tym samym zrobi miejsce Smolarkowi i Rogerowi, ktoirzy beda uderzac w pole karne ze skrzydla lub z glebi pola, Sagan gra dobrze glowa i spokojnie bedzie stracal pilki Smolarkowi
 
al_capone 29K

al_capone

Gangster
Musimy przede wszystkim poprawić i wyeliminować błędy w obronie. To właśnie bo własnych błędach straciliśmy bramki. Należy uważać na prostopadłe piłki adresowane do napastników.
Jeżeli chodzi o ofensywę to nie grać skrzydłami za dużo tylko kombinowaną grę. Łobodziński w ogóle mnie nie przekonuje i szkoda, że Piszczek nie zagra. On w ogóle nie czół gry z Niemcami.
W ataku powinien zagrać tak jak już ktoś wspomniał Saganowski, taki &quot;tatar&quot;, który jest waleczny i silny, a zarazem szybki do prostopadłych piłek tuż za linię obrony.
Przed nim Smolarek i Roger, który potrafi świetnie dogrywać piłki.
Trzeba zagrać pressingiem i zagęścić środek pola, nie dać Austriakom rozwinąć skrzydeł.
Ja jestem dobrej myśli i uważam, że to spotkanie wygramy, bo innej opcji nie ma.
Z całym szacunkiem dla Austriaków, ale jest to drużyna z innej ligi.
Mój typ: Polska i over [3-0 dla Polski]
 
R 25

rozumny

Użytkownik
Spotkanie: Austria-Polska. Która drużyna wygra obydwie połowy?
Typ:2
Kurs: 6.5
Data/godzina: 12.06.2008r. godz. 20.45

Analiza:Bardzo ciekawy typek na dzisiejszy wieczor.Oczywiscie mecz o wszystko pomiedzy gospodarzami turnieju a reprezentacja Polski.Kurs bardzo wysoki a typ bardzo prawodopodobny.Nie wierze w to ze Polska zagra asekuracyjnie w tym spotkaniu, licze na podobny styl gry jak z Niemcami z tym ze rywal bedzie duzo slabszy i szeregi obronne Austriakow nie powinny stanowic wielkiego problemu.Austria mimo iz zaprezentowala sie bardzo dobrze w pierwszym meczu nie wierze w to by powtorzyla to przeciwko polsce.Mysle ze Austiakow zeżre presja i polscy pilkarze wykorzystaja to w 100%.Licze na objecie prowadzenia w pierwszej polowie.Natomiast w drugiej polacy musza strzelic kolejnego gola wyprowadzajac szybko kontre.Wiadomo jesli Austria straci gola bedzie musiala bardzo mocno ryzykowac i mysle ze moze sie to skonczyc wysokim zwyciestwem Polakow.Typ bardzo ciekawy i mocno polecam go zagrac.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Austria - Polska

Prawdopodobne składy:
Polska: Artur Boruc – Jacek Bąk, Mariusz Jop, Michał Żewłakow, Marcin Wasilewski – , Wojciech Łobodziński, Jacek Krzynówek, Dariusz Dudka, Roger Guerreiro - Ebi Smolarek- Marek Saganowski
Austria: Juergen Macho - Sebastian Proedl, Martin Stranzl, Emanuel Pogatetz - Joachim Standfest, Rene Aufhauser, Ivica Vastic, Andreas Ivanschitz, Ronald Gercaliu - Martin Harnik – Roland Linz (Roman Kienast)




Analiza:
Dziś o 20:45 Reprezentacja Polski zmierzy się z gospodarzami tych mistrzostwa Austrią.
Jest to mecz o wszystko dla obu drużyn, trenerzy obydwu drużyn wprowadzą zmiany w zespołach. Leo musi wprowadzić zawodnika za Macieja Żuławskiego, oraz bardzo możliwe, że za Mariusza Lewandowskiego. Dziś podano do informacji, że Łukasz Piszczek z powodu kontuzji nie wystąpi w dzisiejszym meczu. Austryjacy prezentują fizyczny futbol, technicznie na pewno są gorsi od nas, lecz pod względem fizycznym Polska nie powinna im ustępować. Jeżeli Roger wystąpi od pierwszej minuty, powinien wnieść bardzo dużo do gry ofensywnej naszej drużyny, oraz co ważne potrafi on się utrzymać przy piłce, bądź podejść pod Faul. Ważne by Polacy zdołali wywalczyć kilka rzutów wolnych sprzed pola karnego, czego w meczu z Niemcami zabrakło, eksperci Polsatu twierdzą, że zawodnicy Austrii idą na jedno tempo w działaniach defensywnych, przez co jak już komuś odbierają piłkę to robią to do końca, co może spowodować dużą ilość fauli, jeżeli zawodnicy polski to wykorzystają.
Obrona Polski powinna spisywać się bardzo dobrze, jeżeli wyjdzie w takim składzie, jakim podałem. Prawdopodobnie na Austrię nasz trener będzie musiał wystawić jakiegoś napastnika – Saganowskiego lub Zamorskiego, a za jednym z nich Smolarka, który na pozycji za napastnikiem jest bardzo groźny. Miejmy nadzieje, że krótko po 22:30 będziemy mieli w tabeli ME 2008 w grupie B 3 pkt i będziemy mogli przygotowywać się do kolejnego spotkania o wszystko z Chorwacją

Mój typ: 2
 
gelo85 2,6K

gelo85

Użytkownik
Znamy już skład Polaków na ten mecz :
Boruc, Wasilewski, Jop, Bąk, Żewłakow, Krzynówek, Smolarek, Dudka, Lewandowski, Roger, Saganowski.
 
F 0

fe2ka13

Użytkownik
Teraz są jednak w lepszej sytuacji jak na MŚ gdyż tym razem w meczu o wszytko zagramy nie z mocnym zespołem ale ze średnią Austrią,
to nie jest jeden z dwóch mecz o wszystko , a raczej ten jest o utrzymanie się w kolejce do wyjścia z grupy , decydujący będzie mecz z chorwacją no i oczywiście wyśmienicie byt było żeby niemcy zremisowali z austrią

i tu nie ma znaczenia czy gramy ze słabszą czy lepszą i tak trzeba oba mecze wygrać i tak , bo jeśli dziś niemcy dostaną baty to możliwe jest 3 x 6 pkt jeśli oczywiście polska wygra z chorwacją a niemcy z austrią


co do składu to nie wiem , bardzo ciekawe są te kontuzje, bardzo podejrzane :p

najbardziej mi szkoda piszczki , bo z rogerem to tylko on by umiał grać, roger gra bardzo odmienną piłkę , co było widać na meczu z niemcami , jego podania których nie spodziewał się żaden z polskiej kadry , byc może roger ze smolarkiem coś skleją bo saganowski myślę że dzięki danej mu szansie zagrania będzie starał się bardzo ale będzie miał pecha, to gracze za jego plecami będą królować wchodząc ze skrzydeł

tak strzelając to albo smolarek z dogrania rogera albo roger z dogrnaia smolarka strzeli
 
domel 49

domel

Forum VIP
no i mamy przerwę!
1:0 dla POLSKI:!:
po grze naszych wydaje sie to niemożliwe a jednak! Austria nie wykorzystala chyba z 3 sytuacji 100 jak nie 200%, Buruc w kapitalnej formie Roger jak dotąd bohaterem meczu! jak będzie w 2 połowie? mam nadzieje ze najlepiej zacznie grac defensywa bo środek obrony u nas to katastrofa
 
domel 49

domel

Forum VIP
to jest istny skandal!! sędzia przegral nam mecz!! nic nie grajaca Austria dostala prezent od sędziego!! nie bede tu przeklinal bo to nie ma sensu :/
 
H 177

h3sus

Użytkownik
No niestety Howard Webb sędziował zdecydowanie pod gospodarzy. Kilka sytuacji w których nic nie powinno być on gwizdał, tak samo z karnym. Polacy w drugiej połowie grali naprawde pieknie niestety zabrakło troche szczęścia. Może jeszcze da się od tego odwołać.
 
fioletowy1 0

fioletowy1

Użytkownik
No sędzia dał dupy... ale jakby nie patrząc my strzeliliśmy bramkę ze spalonego , więc jest remis...

Szkoda, że w drugiej połowie nie wykorzystał tej sytuacji Jacek Bąk, a dobitkę Lewandowskiego obronił Macho. Krzynówek oddał też piękny strzał z rzutu wolnego. Nie wiem czy widzieliście jak Jacka Bąka zaczął prowokować Roman Kienast. Nie wiem czy mamy jakieś szanse na wyjście z grupy. Duży ✅ dla Artura Boruca za wybronienie strzałów z pierwszych dwudziestych minut. Smolarek zagrał słabo. Nie wykorzystał sytuacji sam na sam. Według mnie mecz życia zagrał Marek Saganowski. Zrobił dla nas bramkę na jeden do zera.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Podsumowując cały mecz: Pierwsze25minut -WIELKI ARTUR BORUC reszta meczu z minuty na minute coraz lepiej gra Roger.Krzynówek,Saganowski,Lewandowski. Ostatnich 5minut(jesli ktos wczesniej tego nie zauwazyl)to popis sedziego ktory wszystko co moze i czego nie moze robi pod austrie tzn.dziwne wolne,powtorzenie rzutu wolnego chociaz tam austryjak ewidentnie faulowal Bąka!!!! no i ten karny...nigdy czegos takiego nie widzialem na takiej imprezie!!!! Skąd oni go wzieli??taki sedzia na ME?? Niech juz lepiej jedzie bo jak go kibice NASI spotkaja to mu wytłumacza jak sie sedziuje i sami wymierza sprawiedliwosc!!!!

webb=Wrocław!!!

Czy mozna sie jakos odwołac od tej decyzji??!!
 
mikef 0

mikef

Użytkownik
...nigdy czegos takiego nie widzialem na takiej imprezie!!!! Skąd oni go wzieli??taki sedzia na ME??
Tacy i gorsi sędziowie byli chociażby na MŚ w Korei i Japonii. Tu sytuacja bardzo podobna...
Czy mozna sie jakos odwołac od tej decyzji??!!
Nie. Tym bardziej, że z formalnego i szczegółowego punktu widzenia sędzia miał podstawy do odgwizdania faulu, a co za tym idzie 11-stki.
 
Do góry Bottom