>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE + 2 FREEBETY!<<<

[GR. A] Szwajcaria [1:2] Turcja 11 VI

grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Szwajcaria - Turcja

Bazylea [Szwajcaria]
11 VI 2008 - 20:45
2.28 - 3.55 - 3.45
Kursy by BETFAIR
Obydwie drużyny nie zaczeły zbyt dobrze - gospodarze przegrali 1:0 , a Turcja 2:0. Ten mecz będzie być albo nie być dla obydwu reprezentacji. Czy będziemy widziec ostrą grę jak podczas baraży do Mundialu 2006 ?? A może gospodarze z pomocą kibiców wyślą Turków do domu ?? Zapraszamy do pisania analiz i czynnej dyskusji o potyczce Szwajcarii z Turcją.
 
D 0

damafi

Użytkownik
Szwajcaria-Turcja

Trzeba przyznać ze Szwajcarzy zaprezentowali sie lepiej w pierwszym meczu niż zespół Turecki. Gospodarze mają po swojej stronie większa grupe kibiców.Niestety kontuzja kapitana Freia to duże osłabienie w szeregach ofensywnych Szwajcarów.Co do zawodnikow Szwajcari w pierwszym meczu to można pochwalić Barnette oraz Sanderosa natomiast wielki minus na Ludovica Magnin który kompletie nie radzil sobie w tym meczu.Zespół Turcji co można o nim powiedzieć?Wypadł przeciętnie na tle dobrze grającej Portugali,chociaż mieli przebłyski w grze.Należy pamiętać o tym ze drużyna która przegra ten mecz moze już wracać do domu...Zobaczymy napewno ostrą walke na boisku,a kto wygra...? Myśle ze moze tu paść remis chociaz napewno każda z druzyn bedzie starała sie ten mecz wygrac...

Mój Typ: X-3,15
Bukmacher: bet-at-home

Co o tym sądzicie?
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: SzwajcariaTurcja ✅
Typ: X2
Kurs: 1.60
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Mecz o życie czeka piłkarzy Szwajcarii oraz Turcji, ponieważ przegrany może pakować się i już powoli myśleć o powrocie do domu.
Helweci w pierwszym spotkaniu grupowym przegrali z Czechami 0:1, chociaż zaprezentowali się lepiej od swoich rywali. Prócz porażki na otwarcie, stracili także swojego kapitana i jednego z najlepszych zawodników, Alexandera Freia
Turcy zaprezentowali się jeszcze gorzej i po bezbarwnym meczu przegrali z Portugalią 0:2, będąc zespołem dużo gorszym.
Na pewno z Turkami nie zagra wspomniany Frei. Problemy zdrowotne mają jeszcze Valon Behrami oraz Marco Streller. Jednak obaj powinni być gotowi na środowy mecz.
Turcy mają mniej problemów, chociaż po meczu z Portugalią na urazy narzekali Servet Çetin oraz Gökhan Zan. Obaj - podobnie jak Behrami i Streller - powinni zagrać.
W pierwszym meczy Turcy pokazali się z dużo gorszej strony, niż współgospodarze turnieju, ale, moim zdaniem, była to tylko kwestia jednego spotkania i jutro gracze znad Bosforu zagrają już lepiej.

Prawdopodobne składy:

Szwajcaria: Diego Bengalio (VfL Wolfsburg) - Ludovic Magnin (VfB Stuttgart), Philippe Senderos (Arsenal Londyn), Stephan Lichtsteiner (OSC Lille), Gökhan Inler (Udinese Calcio) - Gelson Fernandez (Manchester City), Tranquillo Barnetta (Bayer Leverkusen), Valon Behrami (Lazio Rzym), Patrick Mueller (Olympique Lyon) - Hakan Yakin (Young Boys Berno), Marco Streller (FC Basel)

Turcja: Volkan Demirel (Fenerbahce Stambuł) - Servet Cetin (Galatasaray Stambuł), Gokhan Zan (Besiktas Stambuł), Hakan Balta (Galatasaray Stambuł), Hamit Altintop (Bayern Monachium) - Belözoglu Emre (Fenerbahce Stambuł), Mehmet Aurelio (Fenerbahce Stambuł), Kazim Kazim (Fenerbahce Stambuł), Mevlut Erding (FC Sochaux), Tuncay Sanli (Middlesbrough) - Nihat Kahveci (Villarreal CF)
 
P 0

piml

Użytkownik
Dla mnie pewniakiem jest drużyna gospodarza mistrzostw. Przemawia za nimi dobra gra w pierwszym meczu, oraz fakt że zawsze drużyna gospodarzy (przynajmniej jedna) awansuje do drugiej fazy rozgrywek. Turcy zagrali z Portugalią słabo i nic nie wskazuje na to aby w jutrzejszym meczu było lepiej
Szwajcaria - Turcja 1
 
tbm 642

tbm

Forum VIP
Turcy w tym meczu najprawdopodobniej będą mieli spore problemy z zestawieniem defensywy. W meczu z Portugalią urazów nabawili się Servet Cetin, Balta oraz Gokhan Zan, a więc trójka defensorów, ktora wyszla w tamtym meczu od pierwszej minuty. Jesli te informacje się potwierdzą i Turcy faktycznie zagrają bez nich, to moim zdaniem Szwajcarzy jak najbardziej będą mogli liczyc na zwycięstwo w tym meczu, ba... ja tak czy siak uważam, że Szwajcaria ten mecz wygra. ;)
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik

VS


⚽SZWAJCARIA-TURCJA
Typ: 1
Kurs : 2,30 Bwin stawka 2/10


Na stadionie Świętego Jakuba w Bazylei drugi mecz dzisiejszego dnia w którym obie drużyny zagrają o zycie stawiam na gospodarzy Szwajcarów. Szwajcarscy piłkarze podobali mi się w pierwszym spotkaniu z Czechami gdzie zagrali bez żadnych kompleksów i byli stroną przeważającą i to ze przegrali ten mecz zawdzięczają pechowi jaki dopadł Alexa Freia jak i dobrze dysponowanemu tamtego dnia Petrowi Cerchowi który wybronił kilka swietnuch sutyacji. Turcy nie zaprezentowali nic ciekawego w starciu z Portugalią i można powiedziec ze wcale nie zagrozili bramce Ricardo.
Mecz ten bedzie o życie dla obydwu drużyn w którym stawiam na podopiecznych Kobiego Kuhna po pierwsze że są gospodarzami,po drugie że prezentują sie zdecydowanie lepiej a po trzecie ze zagrają dla swojego kolegi Alexa Freia.

Na pewno z Turkami nie zagra wspomniany Frei. Problemy zdrowotne mają jeszcze Valoh Behrami oraz Marco Streller, jednak obaj powinni być gotowi na środowy mecz. Turcy mają mniej problemów, chociaż po meczu z Portugalią na urazy narzekali Servet Çetin oraz Gökhan Zan. Obaj - podobnie jak Behrami oraz Streller - powinni zagrać. Nie wystąpi kontuzjowany Emre.

Prawdopodobne składy :

▶Szwajcaria: Benaglio - Magnin, Senderos, Lichtsteiner, Inler, Fernandes, Barnetta, Behrami, Muller, Hakan Yakin, Streller

▶Turcja: Demirel - Cetin, Zan, Balta, Hamit Altintop, Sarioglu, Aurelio, Kazim-Richards, Erding, Sanli, Nihat

Szwajcarzy powinni potwierdzic swoją wyższośc nad Turkami i wygrac ten mecz pozostajac jeszcze w grze o awans do 1/4 co jest głownym celem dla gospodarzy, bo turniej straci na atrakcyjnosci jak wszyscy gospodarze w fazie grupowej bo na awans Austriakow nikt nie liczy;)
 
ficklash 0

ficklash

Użytkownik
moim zdaniem ten mecz wygrają Turkowie. Hipotetycznie jeśli wygrają ten mecz to zagrają z Czechami o wszystko (moim zdaniem Czesi umoczą z Portugalią która gra od nich dużo lepiej). Szwajcarów i tak czeka jeszcze potyczka z Turcją a tam mają nikłe szanse. Bardziej zmotywowani na ten mecz wyjdą Turcy którzy będą chcieli wygrać ten mecz, ale może być remis dlatego mój typ to x2 po kursie 1,60
 
emdzej 0

emdzej

Użytkownik
moim zdaniem ten mecz wygrają Turkowie. Hipotetycznie jeśli wygrają ten mecz to zagrają z Czechami o wszystko (moim zdaniem Czesi umoczą z Portugalią która gra od nich dużo lepiej). Szwajcarów i tak czeka jeszcze potyczka z Turcją a tam mają nikłe szanse. Bardziej zmotywowani na ten mecz wyjdą Turcy którzy będą chcieli wygrać ten mecz, ale może być remis dlatego mój typ to x2 po kursie 1,60
Jak cholera mnie przekonałeś do postawienia na Turków.Masz mocne argumenty w postaci tego ,że Turcy będą chcieli wygrać ( a Szwajcarzy to co ? będą chcieli przegrać ?! ).Widzę też ,że uważasz iż Turcy będą bardziej zmobilizowani ( po czym tak sądzisz ? jeśli wolno spytać ? ).
Szwajcarów i tak czeka jeszcze potyczka z Turcją a tam mają nikłe szanse.
Tu Ci chyba chodziło o Portugalię a nie Turcję.
Następnym razem wystaw trochę mocniejsze argumenty bo to co napisałeś to bzdurne nabijanie postów.
 
robson-united 7,8K

robson-united

Użytkownik
moim zdaniem ten mecz wygrają Turkowie. Hipotetycznie jeśli wygrają ten mecz to zagrają z Czechami o wszystko (moim zdaniem Czesi umoczą z Portugalią która gra od nich dużo lepiej). Szwajcarów i tak czeka jeszcze potyczka z Turcją a tam mają nikłe szanse. Bardziej zmotywowani na ten mecz wyjdą Turcy którzy będą chcieli wygrać ten mecz, ale może być remis dlatego mój typ to x2 po kursie 1,60
Co do typu na Turków to uważam ze to Szwajcarzy maja po swojej stronie więcej atutów i wkońcu wygrają pierwszy mecz w swojej historii na ME. Bo gdzie i z kim moga wygrac jak nie w Bazylei ze słabą Turcją;) Turkowie słabo sie spisywali w eliminacjach gdzie przegrali dwa mecze i wygrali trzy zremisowali a nie mieli wcale trudnej grupy. Teraz gdy przychodzi rywalizowac w turnieju głownym Fatih Terim ma kłopot z zestawieniem mocnego składu. Jego drużyna w tym roku prezentuje się marnie co było widoczne w meczach towarzyskich jak i podczas spotkania z Portugalia gdzie mieli dużo szcześcia ze nie przegrali wyżej. Porażki w meczach towarzyskich z Urugwajem, remisy z Białorusią czy Szwecją i wymęcznona wygrana ze Słowacją nie napawa optymizmem przed meczem z gospodarzami turnieju z którymi walczyli o awans do Mundialu w Niemczech i na własnym stadionie Szwajcarzy wygrali 2:0 by na wyjeździe uledz 2:4. Turcy jak narazie w meczach rangi Mistrzostw Europy wygrali zaledwie jeden mecz i jeden zdolali zremisowac, zaliczając 6porażek(wlizcajac tą z Portugalią).
Szwajcarzy mają publicznośc za sobą i postaraja sie powtórzyc wyczyn z barażowego meczu do MŚ w Niemczech i wygrac po raz kolejny.
 
julez 27

julez

Użytkownik
Szwajcaria - Turcja
Prawdopodobne składy:
Szwajcaria: Benaglio - Magnin, Senderos, Lichtsteiner, Inler, Fernandes, Barnetta, Behrami, Muller, Hakan Yakin, Streller
Turcja: Demirel - Cetin, Zan, Balta, Hamit Altintop, Sarioglu, Aurelio, Kazim-Richards, Erding, Sanli, Nihat

Ustawienie taktyczne (wg mojej osoby)
Z Turcją miałem problem



Analiza:
Mecz Szwajcaria – Turcja, jest meczem o wszystko dla drużyny gospodarzy, jeżeli nie zdobędą 3 pkt, to praktycznie już odpadają z walki o awans z grupy. Dla mnie zdecydowanym faworytem tego spotkania są Szwajcarzy, myślę ze wygrają minimalnie 1:0, Turcy nie pokazują wielkiego futbolu, z Portugalią dostali najmniejszy wymiar kary, jaki mogli dostać, mieli dużo szczęścia (2 słupki, poprzeczka, poprawnie zdobyty gol – nie uznany). Szwajcarzy bez kontuzjowanego Frei’a, zastępuje go Yakin(w pierwszym meczu robił to z powodzeniem). Przypuszczam że Szwajcaria będzie przeważać w tym meczu.

Mój typ: 1 ,under 2.5
 
grzesio 59,8K

grzesio

Forum VIP
Ciekawym rozwiązaniem na ten mecze będzie Czerwona kartka [6/10] :
Argumenty :
- Baraże do MŚ 06 - ostatni mecz - poleciały kartki jak i dyskwalifikacje - rewanż pewnie będzie
- Turcy nie oszczędzają kości rywali - wiele razy to pokazali - łapią żółte
- na tym Euro nie było jeszcze czerwonej kartki
- [Szwajcaria] w meczu z Czechami - był taki koleś w obronie Magnin - chyba najsłabszy ich punkt w defensywie - dość często faulował
- walka na całego - taki mecz o &#39;&#39;wszystko&#39;&#39;
Sędziuje Ľuboš Michĕl [SVK] - o tym sędziu nie mam dobrego zdania - zgadnijcie czemu i od kiedy ?? :p
--------
Miałem dać 4/10 , ale jak zobaczyłem kto sędziuje to daje 6/10
 
lalo 36

lalo

Forum VIP
...
Vs

Mecz dwóch przegranych drużyn w pierwszych spotkaniach, gospodarze przegrali dość pechowo z Czechami 1:0 bo moim zdaniem zasługiwali przynajmniej na remis, Turcy przegrali z faworytami do wyjścia z grupy jak i całego Turnieju Portugalczykami 2:0. I choć wszyscy stawiają przeciwko Turkom to ja jestem przekonany że to Oni dziś wygrają, napisałem wyżej że Szwajcarzy powinni przynajmniej zremisować, ale to była tylko i wyłącznie zasługa Czechów którzy po strzeleniu bramki przestali grać i oddali w zupełności inicjatywę Szwajcarom, Ci atakowali jednak nie udało im się tego wykorzystać. Na pewno dużą stratą Helwtów jest brak w składzie kontuzjowanego A. Freia który pechowo pożegnał się z Mistrzostwami Europy i widać było że to bardzo mocno przeżywał bo schodził z boiska ze łzami w oczach. Natomiast stratą Turków jest brak Emre, jednak On jest zastąpiony a Frei moim zdaniem nie bo on był takim motorem napędowym tej reprezentacji. Moim zdaniem mocnym punktem dzisiejszego spotkanie będzie bramkarz Turcji Demirel który będzie chciał się zrehabilitować za 2 puszczone bramki w meczu z Portugalią, w ataku powinien błyszczeć Nihat który miał dobry sezon w Villarealu :] Dzisiejszy mecz powinien być na styku, bo obie ekipy walczą o pozostanie w grze o wyjście z grupy jednak intuicja podpowiada mi że wygrają Turcy i tak też stawiam ! :spokodfhgfh:

pozdROWienia ????
 
ycho 9

ycho

Użytkownik
Szwajcaria - Turcja

Typ:X
Kurs:3.40
Buk:Bwin
ANaliza:
Gospodarze turnieju Szwajcarzy w drugim swoim meczu na Euro 2008 zmierzą się z Turcją , po porażce z Czechami , Turcja jest jedyną drużyną z którą gospodarze mogą już teraz nawiazać walkę (chyba że pewna awansu Portugalia w ostatnim meczu wystawi tzw. drugi garnitur kadry).
Porażki w pierwszych meczach obu drużyn , Szwajcarzy 0:1 z Czechami , a Turcy 0:2 z Portugalią .
Obie drużyny pokazały w swojej grze coś pozytywnego .Szwajcarzy grasli jak równy z równym z Czechami a w przekroju całego meczu byli nawet lepsi , ale wygrywa skuteczniejszy ;] Turcy w pierwszej połowie dzielnie bronili się przed atakiem naszpikowanej gwiazdami Portugali , a grający z przodu Tucay i Nihat nie raz groźnie przyatakowali bramkę Ricardo .
Tak więc równe szanse dla obu drużyn .
_________________
 
T 9

tosterkm

Użytkownik
Ciekawym rozwiązaniem na ten mecze będzie Czerwona kartka [6/10] :
Argumenty :
- Baraże do MŚ 06 - ostatni mecz - poleciały kartki jak i dyskwalifikacje - rewanż pewnie będzie
- Turcy nie oszczędzają kości rywali - wiele razy to pokazali - łapią żółte
- na tym Euro nie było jeszcze czerwonej kartki
- [Szwajcaria] w meczu z Czechami - był taki koleś w obronie Magnin - chyba najsłabszy ich punkt w defensywie - dość często faulował
- walka na całego - taki mecz o &#39;&#39;wszystko&#39;&#39;
Sędziuje Ľuboš Michĕl [SVK] - o tym sędziu nie mam dobrego zdania - zgadnijcie czemu i od kiedy ?? :p
--------
Miałem dać 4/10 , ale jak zobaczyłem kto sędziuje to daje 6/10
popieram, mozna dac ze bedzie czerwien, albo na duza ilosc zoltych kartek, w pierwszej kolejce obie ekipy dostaly po 3 zolte kartki, ich rywale zadnej, teraz staja naprzeciw siebie w meczu o wszystko
co do Magnina - czesto faulowal bo musial grac przeciw Liborowi Sionko, ktory jest w swietnej formie i jezdzil Szwajcarow jak chcial, a tego slabiaka Magnina osmieszal
poszukam jakiegos fajnego zakladu na kartki w tym meczu, niestety sportingbet nic nie ma :/
 
Do góry Bottom