>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<

Gr A, Rosja - Czechy [08.06.2012 godz 20:45]

Status
Zamknięty.
sumada90 18K

sumada90

Forum VIP
Panowie po tym meczu nie oszukujmy się. Rosjanie przyjechali po medale na tych mistrzostwach europy i chyba brąz jak najbardziej jest w ich zasięgu.
Nie ma to jak obiektywna ocena po pierwszym dniu mistrzostw:grin: Rosja oczywiscie faworytem naszej grupy była od początku. Wczoraj Czesi zagrali bardzo odważnie, małą liczbą zostawali z tyłu i to się na nich zemściło. Sborna na początku na 3 kontry wykorzystała 2 i potem spokojnie kontrolowali. U Czechów fajnie grał Jiracek, potem niestety sił chyba nie starczyło, z przodu Baros więcej przeszkadzał niż pomagał. Z dobrej strony pokazał się też Gebre Selassie. Przebieg spotkania mnie nie zdziwił, gdyż od początku uważałem rodaków Krecika za najsłabszą ekipę naszej grupy.
Ogólnie bardzo szybki mecz, mógł się podobać i tylko oby takie w tym turnieju były.
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
K 218

krystian95

Użytkownik
Bardzo dobry mecz.Zadziwiała mnie swoboda z jaką Rosjanie stwarzali sobie sytuacje podbramkowe.Przy lepszej dyspozycji Kerzhakova mecz mógł się skończyć wyższym wynikiem.Z drugiej strony koszmarna dyspozycja obrońców czeskich.Rosjanie pokazali,że mają wyrównane wszystkie formacje,ale najlepiej prezentuje się ofensywa.Aż strach myśleć o wtorkowym spotkaniu :?.Cóż,u Czechów dobre wrażenie sprawiał Pilar oraz jak kolega wyżej wspomniał Jiracek i Gebre Selassie.Oprócz stoperów czeskich słabe spotkanie rozegrał Baros.Ja bym się wstrzymał z takimi deklaracjami,że Rosja przyjechała tu po medale.pamiętajmy,że Grecja,Czechy czy Polska nie są zbyt wymagającym rywalami.Wydaje się,że Rosjanie bez problemu wygrają naszą grupę,ale dalej mogą wpaść na Niemców czy Holendrów i tu zaczną się schody.
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom