>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 200 ZŁ!<<<

[GR. A] Czechy [2:3] Turcja 15 VI

grzesio 38,5K

grzesio

Forum VIP
Czechy - Turcja

Genewa [Szwajcaria]
15 VI 2008 - 20:45

Czy będziemy musieli oglądać karne ?? Obydwie drużyny potrzebują zwycięstwa - remis daje karne - zwycięstwo awans - czy wybuchowi Turcy powstrzymają defensywnie grających Czechów ??
Zapraszamy do pisania analiz i czynnej dyskusji o potyczce Turcji z Czechami.​
 
R 0

ragnar2

Użytkownik
Jak dla mnie doslownie wszystko moze sie zdarzyc w tym meczu. Czesi w tym turnieju graja wyjatkowo slabo. Turcy moze rowniez nie blyszcza forma, ale jak sa w gazie to potrafia zagrac, a Czechy oprocz przebojowego Sionki graja jak dla mnie bardzo ospale jak na ten zespol. Osobiscie uwazam, ze ciekawym typem na ten mecz moze byc obstawienie, ze w meczu padnie...czerwona kartka. Pod koniec na pewno bedzie nerwowka i komus moga nie wytrzymac nerwy ;)
 
duda 380

duda

Użytkownik
15.06 [20:45] Czechy - Turcja
Pierwsze dwa mecze turnieju dla obu drużyn nie były zbyt udane, Czesi wygrali cudem 1:0 ze Szwajcarią, potem przegrali z Portugalią 1:3. Turkowie przegrali z Portugalią 0:2 i wygrali ze Szwajcarią 2:1. Obie drużyny grają mecz o awans, kto wygra wychodzi z grupy. Drużyna Czech na pewno naciśnie na obronę i będą próbować grać z kontrataku. Jankulovski, Rozehnal, Ujfalusi, Grygera i Galasek - ich formacja defensywna miała nie lada problem z Portugalczykami, jednak ze Szwajcarią umiejętnie się bronili. A Szwajcaria i Turcja to dwie podobne drużyny. Z meczu na mecz Czechy łapią coraz silniejszy wiatr w żagle, myślę że dzisiaj będą w stanie pokonać Turcję. Jednak nie można zapominać o klasie przeciwnika, oni też potrafią grać. Jednak drużyna Czech jest w lepszej sytuacji niż Turcji. Możliwe że w tym meczu padnie remis - dwie wyrównane drużyny o podobnej aktualnej formie. Jednak więcej faktów przemawia za Czechami, dlatego typuję zwycięstwo Czechów z podpórką.
Dobrym wyborem jest także typ na awans Czechów.
Typ: Czechy lub remis (1X) [2:3] ⛔
 
lukanio87 23

lukanio87

Użytkownik
Zgodze sie, ze Czesi na tych mistrzostwach sa druzyna inna, niz ta, do ktorej zdazylismy sie przyzwyczaic, widac brak Nedveda i Rosickyego, ktorzy nie da sie ukryc nadawali ton grze tej druzyny, mimo to nadal sa bardzo solidna druzyna, tylko czy beda w stanie sprostac i przeciwstawic Turkom, ktory tez graja o wszystko i na pewno beda cisnac przez wiekszosc meczu. Wydaje mi sie, ze dobrym typem bedzie over 2,5, mysle, ze bramki strzela obie druzyny, a remis 1-1 nikogo nie usatysfakcjonuje, typ na czerwona kartke tez wydaje sie byc ciekawym, znamy wszyscy zawzietosc Turkow, na pewno beda ostro walczyc, zwlaszcza gdy cos nie bedzie szlo po ich mysli...
 
szymonbee 110

szymonbee

Użytkownik
co do czerwonej kartki to faktycznie moze to byc dobry typ. Obie drozyny potrafia byc agresywne. Turcy - wiadomo a czesi z tego co pamietam jak grali na mundialu 2 lata temu mecz o awans i przegrywali to tez im nerwy poscily i kartki sie posypaly. W tym meczu napewno bedzie jeden wielki przegrany wiec jak cos pojdzie nie tak bezwzgledu czy Turkom czy Czechom to obie drozyny sa zdolne do tego by otrzymac kartke.

a co do wyniku to jednak typowalbym na czechow. To fakt ze polegli z portugalia no ale wiadomo...przeciwnik troche lepszy. A turcja pokazala ze nie jest zbyt dobrze przygotowana fizycznie. wystarczylo troche wody i juz sie &quot;topili&quot; A czesi raczej sa mocni, nie wiem kto moglby zatrzymac takiego kolosa jak Koller
 
W 0

wysiolbn

Użytkownik
co do czerwonej kartki to faktycznie moze to byc dobry typ. Obie drozyny potrafia byc agresywne. Turcy - wiadomo a czesi z tego co pamietam jak grali na mundialu 2 lata temu mecz o awans i przegrywali to tez im nerwy poscily i kartki sie posypaly. W tym meczu napewno bedzie jeden wielki przegrany wiec jak cos pojdzie nie tak bezwzgledu czy Turkom czy Czechom to obie drozyny sa zdolne do tego by otrzymac kartke.
a co do wyniku to jednak typowalbym na czechow. To fakt ze polegli z portugalia no ale wiadomo...przeciwnik troche lepszy. A turcja pokazala ze nie jest zbyt dobrze przygotowana fizycznie. wystarczylo troche wody i juz sie &quot;topili&quot; A czesi raczej sa mocni, nie wiem kto moglby zatrzymac takiego kolosa jak Koller
niezgodze się z Tobą nie wiem czy oglądałeś mecze Turcji i Czechów ? Ale powiem tak Turcja na deszczu nie grała za dobrze gdyż poprostu technicznie nie dawali rady piłka stawała podania nie przewidywanie nie dochodziły do adresata , Szwajcarzy prosty futbol do przodu i na bramke i to zaowocowało ???? Ale w drugiej połowie Szwajcaria została przyparta do muru technicznie Turcy zagrali bardzo ładnie , zaś co do Czechów z Portugalią nic specjalnego nie pokazali i Koller i Baros mało tego ten drugi jak wszedł to kompletnie gra Czechów siadła . Uważam że dzisiejszy kurs na Turcje jest kuszący i obstawiam wygraną ... Fanatyzm nie zna granic dadzą z siebie wszystko aby to wygrać ????
 
bandziorno 124

bandziorno

Użytkownik
niezgodze się z Tobą nie wiem czy oglądałeś mecze Turcji i Czechów ? Ale powiem tak Turcja na deszczu nie grała za dobrze gdyż poprostu technicznie nie dawali rady piłka stawała podania nie przewidywanie nie dochodziły do adresata , Szwajcarzy prosty futbol do przodu i na bramke i to zaowocowało ???? Ale w drugiej połowie Szwajcaria została przyparta do muru technicznie Turcy zagrali bardzo ładnie , zaś co do Czechów z Portugalią nic specjalnego nie pokazali i Koller i Baros mało tego ten drugi jak wszedł to kompletnie gra Czechów siadła . Uważam że dzisiejszy kurs na Turcje jest kuszący i obstawiam wygraną ... Fanatyzm nie zna granic dadzą z siebie wszystko aby to wygrać ????
zgadzam sie z przedmówcą zupełnie. turcy będą mocno podbudowani zwycięstwem rzutem na taśmę ze szwajcarią. to jest duży atut zeby postawić na nich właśnie. ponadto, imo czesi piłkarsko są znacznie słabsi, nawet barros ma w euro ostatnio spore problemy z celnością podań, bez nedveda, który był opoką dawnych czechów, dziś odczuwany jest zdecydowany brak lidera w timie południowych sąsiadów.Imo Polacy całkiem fajnie sobie radzili ostatnio ze sławnymi czechami.. turkey wins ????
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Spotkanie: Turcja - Czechy ⛔
Typ: X
Kurs: 3.10
Bukmacher: bet-at-home

Analiza: Dzisiaj o godzinie 20:45 Peter Frojdfeldt rozpocznie spotkanie pomiędzy reprezentacjami Turcji i Czech.
Jeśli mecz zakończy się remisem, w świetle nowych przepisów UEFA, w przypadku, gdy obie drużyny legitymują się identycznym dorobkiem punktowym i stosunkiem bramkowym, kibice zgromadzeni na Stade de Geneve w Lancy będą świadkami, pierwszej w historii mistrzostw, serii rzutów karnych w fazie grupowej.
W ostatnim spotkaniu ze Szwajcarami po pierwszej nienajlepszej połowie w wykonaniu Turków, kiedy przegrywali 0:1, grając w niezwykle trudnych warunkach, w drugiej stan murawy poprawił się i gracze znad Bosforu wygrali 2:1, zdobywając zwycięskiego gola w doliczonym czasie gry. Czesi z kolei przegrali z Portugalczykami 1:3, będąc zespołem zdecydowanie gorszym.
Podopieczni Karela Bruckner&#39;a najprawdopodobniej, po raz pierwszy na tych mistrzostwach, zagrają systemem 4-4-2 z Milanem Barosem oraz Janem Kollerem w ataku, natomiast Fatih Terim pozostanie przy tym samym ustawieniu i nie zmieni zwycięskiego składu.
W drużynie tureckiej Tuncay Sanli, Mehmet Aurelio, Hakan Balta, Gokhan Zan, Colin Kazim-Richards oraz Sabri Sarioglu muszą uważać, żeby nie dostać żółtej kartki, bo ta może wykluczyć ich z ewentualnej potyczki w ćwierćfinale. W drużynie czeskiej dotyczy to tylko Jana Polaka.
Moim zdaniem, jeżeli istnieje możliwość zakończenia tej potyczki karnymi, to tak się właśnie ona zakończy. Obie jedenstki nie będą forsować tempa spokojnie rozgrywając piłkę, by nie popełnić jakiegoś błędu i nie przekreślić swojej szansy na awans. Mój typ to 1:1 i awans Czechów po karnych, a Petr Cech , z racji swojej pozycji na boisku, zostanie bohaterem spotkania.
 
M 15

maciekgks

Użytkownik
Nie zgadzam się z typem na Turcje. Czesi wcale nie grają tak źle. Poprostu mają problemy ze skutecznością. Byś może jest to nawet kwestia braku szczęścia. Przeciez w meczu z Portgualią było kilka sytuacji gdzie wystarczyło dostawić nogę, głowę, czy cokolwiek innego, żeby padł gol. Turcja w meczu ze Szwajcarią zagrała nieźle. Szczególnie w 2 połowie. Mimo wszystko uważam, że po dzisiejszym meczu pożegnają się z mistzrostwami (chyba, nie wiem jak matematycznie to wyglada, jesli padnie w tym meczu remis...).
 
flamaster 875

flamaster

Forum VIP
Dzisiaj będziemy świadkami bardzo ciekawego (i mam nadzieję również emocjonującego) spotkania. Zmierzą się reprezentacje Czech i Turcji. Po dwóch rozegranych meczach zarówno Czesi jak i Turcy mają taki sam dorobek punktowy, a żeby było jeszcze śmieszniej również bramkowy. Więc jak nie trudno się domyśleć zwycięzca będzie mógł świętować awans. W przypadku remisu będziemy świadkami pierwszego w historii Mistrzostw Europy rozstrzygnięcia po rzutach karnych. Obie drużyny prezentują podobny poziom (choć pewnie nie wszyscy się z tym zgodzą), a to wróży zacięty i wyrównany mecz. Osobiście większe szanse na awans dawałbym Czechom, jednak Turcy też nie są bez szans. Wcześniejsze bezpośrednie spotkania tych ekip kończyły się przeważnie wynikami overowymi. Osobiście uważam, że dzisiaj nie zobaczymy tylu bramek ponieważ mecz jest grany o wysoką stawkę i obie drużyny nie będą chciały stracić bramki. Jednak jeśli pierwsza bramka zostanie szybko strzelona, będziemy mogli być świadkami większej ilości bramek.

Mój typ: under 2,5
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Jeśli panie remis to bedą rzuty karne [są juz kursy np w expekcie]
Ja stawiam za większa stawke czechów z podpórką,grają i tak dobrze bez Rosickiego,Nedveda i napastników [forma fatalna]
 
hellraiser 636

hellraiser

Forum VIP
Jakoś przez całe EURO jak i w ogóle Czesi nie przypadli mi do gustu, mam długoterminówkę na awans Turcji z Portugalią, a tutaj podparłem się lekko 1X na Turcję @ 1.60, sądzę że taka nacja jak Kebaby nie dadzą sobie w kasze dmuchać i mogą sprawić tutaj lekką niespodziankę z drużyną Czeską która gra trochę underowo ze swojej strony, a widzieliśmy że Turcja po pierwszej połowie się żegnała z turniejem w drugiej kolejce by po kolejnych 45&#39; wyeliminować gospodarzy.
 
karollo03 3

karollo03

Użytkownik
Szwajcaria grała piach w tych mistrzostwach co dziwne bo zawsze poziom trzymają,Turcja to mało zorganizowany,chaotyczny zespół i ogólnie nic dziwnego że Portugalia poradziła sobie z tymi zespołami,tyle że Turcja w meczu ze zwycięzcami grupy nie istniała natomiast Czechy grały jak równy z równym...jak dla mnie powtarzam Czechy z podpórką ,jedno jest jednak pewne ze i tak Chorwacja spokojnie ogra oba zespoły.
 
belfast-boy 415

belfast-boy

Forum VIP
Ależ blisko było tych karnych. Końcówka meczu niesamowita.
Swoją drogą od samego początku kibicowałem Turkom, aczklowiek nie wierzyłem, iż uda im się wyeliminować Czechów. Szkoda, że nie po rzutach karnych, bo typ by wszedł...
 
Do góry Bottom