>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gotowe valuebety

Status
Zamknięty.
kangur-60259 72

kangur-60259

Użytkownik
Po pierwsze to ty musisz ocenić czy to jest Valubet. Ile typerów tyle opinii. To czy typ jest Value ustalasz na zasadzie wzoru:
prawdopodobieństwo wejścia zdarzenia * kurs &gt; 1
Po drugie (co za tym idzie) kurs może być już mniejszy niż ten co tam podali i typ nie będzie value.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Samemu jest bardzo ciężko oszacować prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia a oni mają je tam szczegółowo podane, więc chyba ich oszacowania będą lepsze od moich.
Wiem, że kurs może być mniejszy i wtedy to nie będzie value, więc na razie zagrałem ich typy u mojego bukmachera gdzie kursy były takie same.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzysta/ł może z tej strony?
 
dawidbarca 6,2K

dawidbarca

Użytkownik
Samemu jest bardzo ciężko oszacować prawdopodobieństwo wystąpienia danego zdarzenia a oni mają je tam szczegółowo podane, więc chyba ich oszacowania będą lepsze od moich.
Wiem, że kurs może być mniejszy i wtedy to nie będzie value, więc na razie zagrałem ich typy u mojego bukmachera gdzie kursy były takie same.
Chciałem się dowiedzieć czy ktoś korzysta/ł może z tej strony?
Czy Ty aby myślisz, że ktoś ci tam podaje na tacy valuebety, z których będziesz miał pewny zysk i to jeszcze za darmo? :grin: No błagam.
Kangur dobrze gada, ile typerów, tyle opinii. Dla kogoś value może być taki typ, a dla kogoś innego taki i nie ma czegoś takiego, że jakaś magiczna stronka wyliczy ci co jest value a co nie ???? . Tak jest bardzo ciężko, ale nikt nie mówił, że wygrywanie z oddsmakarem jest proste.
 
banan23 150

banan23

Użytkownik
Wiem, że wyłapanie value jest bardzo trudne ale przecież nie gram każdego typu z ich strony tylko te, które także uważam za wartościowe.
 
ted 9,5K

ted

Forum VIP
Skąd masz pewność na jakiej oni podstawie szacują prawdopodobieństwo? Mogą i kostką sobie rzucać, najlepiej mieć głowę na karku i czytać ze zrozumieniem analizy, newsy i samemu wnioskować
 
Status
Zamknięty.
Do góry Bottom