>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

goldvictory 100% bonus do 250 Euro

G 0

golomp

Użytkownik
A co Cię interesuje?

Że są wypłacalni mogę potwierdzić. Pozwalają grać za większe stawki - chociaż zakłady powyżej 100E prawie zawsze muszą zostać przez nich ręcznie zaakceptowane. Może raz się zdarzyło, że mi nie przyjęli więc nie jest to problem.

Kursy każdy może sobie obejrzeć. Jak dla mnie są mocno średnie, ale tragedii nie ma.

Warunki obrotu bonusem całkiem przyjemne i jak najbardziej wykonalne. Bonus chyba najwyższy na całym rynku bukmacherskim.
 
K 0

karpiu1234

Użytkownik
A co Cię interesuje?

Że są wypłacalni mogę potwierdzić. Pozwalają grać za większe stawki - chociaż zakłady powyżej 100E prawie zawsze muszą zostać przez nich ręcznie zaakceptowane. Może raz się zdarzyło, że mi nie przyjęli więc nie jest to problem.

Kursy każdy może sobie obejrzeć. Jak dla mnie są mocno średnie, ale tragedii nie ma.

Warunki obrotu bonusem całkiem przyjemne i jak najbardziej wykonalne. Bonus chyba najwyższy na całym rynku bukmacherskim.
Interesuje mnie ogol ???? mozesz jakims skanem potwierdzic wyplate ??
I jesli dobrze rozumie to podwojenie dostajemy automatycznie??
nie jest to klon begawin? i mozna grac na tym i na tym??
pozdrawiam
 
G 0

golomp

Użytkownik
Interesuje mnie ogol ???? mozesz jakims skanem potwierdzic wyplate ??
I jesli dobrze rozumie to podwojenie dostajemy automatycznie??
nie jest to klon begawin? i mozna grac na tym i na tym??
pozdrawiam
Przepraszam za zwłokę. Zapomniałem, że włączyłem się w dyskusję w tym wątku.

Skan zamieścił poprzednik. Mi musisz wierzyć na słowo.

Bonus dodawany jest po wysłaniu mejla do gv i - jeśli o to poproszą - po przesłaniu dokumentów (rachunek, dowód).

Z tego co widzę strona podobna do begawinowskiej. Nie wnikałem co ich łączy. Bonus skasowałem u obydwu. Ale zawsze najlepiej upewnić się i napisać do supportu przed wpłatą.
 
radek_p123 6

radek_p123

Użytkownik
Strasznie podejrzanie te bonusy wyglądają, sam się zastanawiałem czy wpłacić tam kasę, ale wolę nie ryzykować.
 
vader 2,8K

vader

Forum VIP
Tam ciągle zmieniają wartość tego bonusu. Dziś dają 100 Euro. Za 3 dni dają 250 Euro.
Póki co ludzie stamtąd wypłacają kasę. Ale większość obawia się, że w pewnym momencie ten buk może zwinąć interes...
 
P 0

pikkus

Użytkownik
Tam ciągle zmieniają wartość tego bonusu. Dziś dają 100 Euro. Za 3 dni dają 250 Euro.
Póki co ludzie stamtąd wypłacają kasę. Ale większość obawia się, że w pewnym momencie ten buk może zwinąć interes...
Obecnie jest 500 Euro bonusu. Co do wypłacalności ja jak do tej pory wpłaciłem tam jedynie 100 Euro a wypłaciłem 750 Euro bez żadnych problemów. Korzystałem także z promocji &quot;monthly ofer&quot; czyli bonusy za obrót miesięczny. Wszystko OK. Nie wiem skąd te obawy. Grałem u nich od września zeszłego roku. I raczej nie zanosi się na problemy. Póki co korzystajcie z jednego z najwyższych wśród bukmacherów bonusów.
:jezora:
 
T 0

treliusz

Użytkownik
Czy duzo rzeczy mozna tam grac na singlach tak powiedzmy do 1000 euro? Chcialbym od razu przegrac ten bonus z betfair i miec 400 euro na czysto bez obracania itp i zamykam konto ????
 
G 0

golomp

Użytkownik
Zakłady za kwotę wyższą niż otrzymany bonus nie są liczone do obrotu.

Obracanie zakładami bez ryzyka ma tę zasadniczą wadę, że typ może Ci wejść w goldvictory. Dlatego radzę dokładnie przeanalizuj czy Twój budżet pozwala Ci skusić się na tak dużego bonusa.

Na moje oko, zakładając brak szczęścia, nawet i 10 tys. zł może nie starczyć by obrócić ten bonus.

Żeby nie być gołosłownym. &quot;Robiłem&quot; w ten sposób gv gdy była jeszcze promocja 100% do 250 E i wymagany obrót był 8-krotny (a nie jak teraz 10-krotny). Z początkowych 500 E przy wypłacie zrobiło się ok. 2800 E. Gdybym miał podobne &quot;szczęście&quot; przy dzisiejszym kursie euro nie byłbym w stanie dokończyć obrotu.
 
T 0

treliusz

Użytkownik
Oczywiscie zdaje sobie z tego sprawe, ostatnio z Iasbet jak wykozystywalem freebeta, wplacilem 100 euro, zagralem za wszystko remis liverpoolu, niestety 1-1, juz 330 euro na koncie w Iasbet, potem freebet 65 euro, zagralem po 3.75 na wiliams ze wygra AO z zamiarem sprzedani po kilku rundach na bf, sprzedalem po 2.2 ale Wiliams wygrala, ostatnio znow zagralem 2 remisy (np wczoraj Aston villi) i jak na zlosc oba padly.
Mozliwosci finansowe na taki obrot spokojnie mam, pytam jedynie czy GV nie bedzie robic problemow ????
Pozdro
 
simons 646

simons

Forum VIP
tzn do jakiego postu ? :|
No przeczytalem ze buk duzo zmienia, cos kreci a ostatni post w tym temacie jest z dnia 19.02 wiec przed ewentualna wplata wole wiedziec czy cos sie nagle nie zmienilo i przestali wyplacac czy cos w ten desen
 
M 3

mateuszr1

Użytkownik
Czy ktoś wypłacał od nich kase ostatnio bo podobno coś sie dzieje z wypłatami jakies plotki krążą ze sie zwijaja?
 
Do góry Bottom