>>>BETFAN - TRIUMF BONUSA NAD BOOSTEM <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

S 440

straszaksam

Użytkownik
Pisania głupot ciąg dalszy...
odnieś sobie granie po kursie 2,50 i zyski z tego w stosunku do over0,5 przedmeczowego i sprawdź czy faktycznie tak bardzo się nie opłaca.
Oczywiście przy odpowiednim stawkowaniu, nieco zmienionym w stosunku do kursu 3,00
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Policzyłem i oczywiście że się nie opłaca w żaden sposób, ewentualnie Real czy Salzburg, gdzie kurs na over 0,5 do końca oscyluje między 1,02 a 1,03(bramka musi paść w miarę późno). Proponuje zamiast &quot;pisania głupot ciąg dalszy&quot; odpalić exela i policzyć. Mówię o matematyce a nie o życzeniowym podejściu &quot;a jak będzie zakładka w 67min&quot;. Niestety były minutówki na Feyenoord;)
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Pogoń Szczecin - Górnik Łęczna (lekko)⛔ Ekstraklapa -chcem ale nie mogjem
Trabzonspor - Karabukspor ✅ zakładka
Ingolstadt - Munich 1860✅
Celta Vigo- Elche (lekko)Mecz odpuszczony w 40min, słabo wygląda a nie ma nerwów na drugi łomot
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Ja dziś średni minus. Wierzcie lub nie ale 6/7 meczy z Ekstraklapy mi nie weszło. Jak nie gram to 3 albo i 5 bramek. Nie ogarniam te kopaniny.
 
M 0

_mrozik_

Użytkownik
Naszej ligi nie ma nawet co grac,ja dzis zaczelem grac systemem , o ktorym mowa tutaj i jest juz +300 przy paru poniedzialkowych meczach.Na facebooku ten system chodzi za 150 zl - masakra ????
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Policzyłem i oczywiście że się nie opłaca w żaden sposób, ewentualnie Real czy Salzburg, gdzie kurs na over 0,5 do końca oscyluje między 1,02 a 1,03(bramka musi paść w miarę późno). Proponuje zamiast &quot;pisania głupot ciąg dalszy&quot; odpalić exela i policzyć. Mówię o matematyce a nie o życzeniowym podejściu &quot;a jak będzie zakładka w 67min&quot;. Niestety były minutówki na Feyenoord;)
To ja Ci w takim razie proponuję pokazanie obliczeń albo odszukanie błędu, ewentualnie zmodyfikowanie stawkowania, bo coś robisz źle ????
wcale nie ma powodów żeby się obrażać.



Na facebooku ten system chodzi za 150 zl - masakra ????
lol, daj linka.
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Ja się wcale nie obrażam. Proszę oto stawkowanie dla kursu 2,5 podkręcone analogicznie jak fibon. Gra 20-80min(tak gram), po prawej kursy dla zysku bez zakładki, i z zakładką. Jak widać bez zakładki nawet 5krotnie niższy kurs, dopiero zakładki w ostatnich minutach meczu jakoś wyglądają.
20 1,4 2,5 2,1 1,4 1,0191956124
30 3 2,5 3,1 4,4 6,6 1,0283363803 1,0603290676 19
40 5 2,5 3,1 9,4 10,6 1,0283363803 1,0968921389 29
50 9 2,5 4,1 18,4 16,6 1,0374771481 1,1517367459 39
60 15,5 2,5 4,85 33,9 27,35 1,0443327239 1,25 49
70 27,5 2,5 7,35 61,4 46,1 1,0671846435 1,4213893967 59
80 48 2,5 10,6 109,4 79,35 1,0968921389 1,7253199269 69
Tworząc posta wyglądało to znacznie lepiej, także wybaczcie estetykę. Mam nadzieję że widać o co kaman. Od lewj: min meczu, stawka, kurs, zysk bez zakładki, wkład, zakładka.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
Jakieś tłumaczenie do tego by się przydało. Przede wszystkim jakiego typu mecz tak planujesz grać. Jak bardzo overowy. Średni kurs na over 2.5 albo over 0.5 albo gol do 80 min. Cokolwiek co pozwoliłoby zrozumieć co Ty piszesz i po co to piszesz. W każdym przypadku widać błędy logiczne ale trzeba się odnieść do konkretnego przypadku ^^
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
Jak wspomniałem gol do 80 minuty. Średni kurs buka to 1,10, tak więc od razu widać jak &quot;opłacalne&quot; jest granie po kursie 2,5. Zmierzam do tego że granie po 2,5 może być opłacalne jedynie przy skrajnie overowych meczach, tylko wtedy gdy bramka padnie w 2 połowie. Wątpie żeby odribinę większa szansa na zakladke(mniejszą) odrobiła straty vs kurs 3.
 
_hank_ 1,1K

_hank_

Użytkownik
No dobra tylko w tych okolicznościach to nie wiem co tak na prawde pokazałeś ????
Chyba nikt normalny takiego meczu nie gra łapiąc 2.5. Inna sprawa że tych zakładek to by się zebrało z 50-60 min w takim meczu więc sumarycznie mogłoby to być nawet opłacalne w stosunku do over 0.5 mimo ze na pewno nieoptymalne.
Reasumując opisałeś tylko to co było napisane już blisko rok temu, niby nie źle tylko po co ????
 
D 7

drwiktor

Użytkownik
No dobra tylko w tych okolicznościach to nie wiem co tak na prawde pokazałeś ????
Chyba nikt normalny takiego meczu nie gra łapiąc 2.5. Inna sprawa że tych zakładek to by się zebrało z 50-60 min w takim meczu więc sumarycznie mogłoby to być nawet opłacalne w stosunku do over 0.5 mimo ze na pewno nieoptymalne.

Reasumując opisałeś tylko to co było napisane już blisko rok temu, niby nie źle tylko po co ????
Dokładnie o to mi chodzi, to był bardziej post skierowany do Straszaka, który chyba ma inne zdanie.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Dokładnie o to mi chodzi, to był bardziej post skierowany do Straszaka, który chyba ma inne zdanie.
Wybacz ale ja nie będę się domyślał o co Ci chodziło w tamtym poście, także jeśli chcesz podyskutować to stwórz plik sformatowany (excela chyba obsłużysz ;) ) i go załącz w poście albo na PW i w ten sposób możemy podyskutować, bo ja nie mam za bardzo czasu teraz na takie puzelki ;)
pokaż najlepiej over 0,5 przed meczem, po jakich kursach grasz live i jak stawkujesz, tyle powinno wystarczyć.
 
dancooper 498

dancooper

Użytkownik
Przyglądam się od jakiegoś czasu temu tematowi i nie wiem czy się śmiać czy płakać (?).
Najbardziej śmieszą mnie osoby, które grają tą progresją i przerywają przed końcem spotkania żeby &quot;zminimalizować straty&quot;. Wierzcie mi, że granie over 0.5 jest bardziej opłacalne niż ten &quot;system&quot;. Szczerze mówiąc, moim zdaniem ten &quot;system&quot; nie ma jakiegokolwiek sensu, ale żyjemy w wolnym kraju więc życzę Wam powodzenia :)
 
yamakasi 175

yamakasi

Użytkownik
Przyglądam się od jakiegoś czasu temu tematowi i nie wiem czy się śmiać czy płakać (?).
Najbardziej śmieszą mnie osoby, które grają tą progresją i przerywają przed końcem spotkania żeby &quot;zminimalizować straty&quot;. Wierzcie mi, że granie over 0.5 jest bardziej opłacalne niż ten &quot;system&quot;. Szczerze mówiąc, moim zdaniem ten &quot;system&quot; nie ma jakiegokolwiek sensu, ale żyjemy w wolnym kraju więc życzę Wam powodzenia :)
Hmm a ja nie wiem czy mam sie smiac czy plakac z Twojego postu.
Znalazl sie kolejny ktoremu ten system nie pasuje bo pewnie pogral nim i poplynal ....
Wiecej wyciagne na plus tym systemem niz grajac over 0*5 ????
 
Do góry Bottom