>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

sebolo 207

sebolo

Użytkownik
Jakieś propozycje dalej ?
O 17:00 rusza duńska liga. Na początku małe kursy, tak więc trzeba przeczekać pierwsze 20-30 minut.
EDIT :
Greuther Furth - Hamburg ? &quot;Pierwsze spotkanie 0:0&quot; - powinno coś się dziać teraz.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Robię teraz przyczajkę na Helsingborg - Elfsborg. 2 minuty meczu i będę wiedział czy w to wchodzę.
Edit: Jednak wchodzę ze stawką 3/5. Jest to mecz pucharowy. I pamiętać aby grać własną głową.
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
16:30
Salzburg - St. Polten,
to jaka sila jest Salzburg nie trzeba nikomu mowic, graja bardzo dobrze i skutecznie, dzis final pucharu Austrii. Srednia goli w meczu Salzburga to grubo ponad 3.
W ostatnim meczu miedzy tymi druzynami Polten niespodziewanie rozgromilo faworyta 5:1 dzis wysmienita okazja na rewanz.

Warto pograć. Już 20&#39;. Salzburg swoja lige rozniosl, w finale pucharu przychodzi mu sie zmierzyc z ekipa z nizszej ligi, ktora ostatnio gra strasznie w kratke. To z pewnoscia nie jest rywal dla nich.

/ ✅✅
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
W meczu w Szwecji na razie nic ciekawego się nie dzieje, ale jak już zacząłem to skończę.
 
lipers 102

lipers

Użytkownik
Górnik vs Legia ✅
Raczej wchodzę w ten mecz. Legia ostatnio w gazie, wszystko do przodu, dodatkowo w piątek porażka Lecha powoduje, że jeśli dziś Legioniści wywiozą ze Śląska 3 pkt to praktycznie zapewnią sobie mistrzostwo kraju (zostanie im do zdobycia bodajże 1 pkt...).
H2H jak dla mnie na + ????
 
pagni 138

pagni

Użytkownik
nie ma to jak odpuścić mecz w 80 minucie i Aalborg strzela z rożnego w 83....pięknie...
Albo ma się zasady albo nie jak się wytypowało mecz to się gra do 90 min, chyba że masz zasadę grania WSZYSTKICH meczy do 80 ale wtedy się nie &quot;płacze&quot; ;) że wpadło po 80
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
No ja w takich sytuacjach gram do końca over 0,5 zazwyczaj kursiwo jest koło 2,75 - 3,00 na ten over w okolicach 80 minuty.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
No ja w takich sytuacjach gram do końca over 0,5 zazwyczaj kursiwo jest koło 2,75 - 3,00 na ten over w okolicach 80 minuty.
No raczej nie jest w takich granicach w tej minucie. Raczej są to kursy 2,375 albo 2,50 albo 2,625.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Jak będzie do gry to wchodzę w mecz godoy cruz stawki 3/5. Dodatkowo z serie A: Napoli - Verona stawki 3/5, Milan - Sassuolo stawki 2/5 i Lazio - Bologna stawki 2/5.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Coś polecacie jeszcze na dziś? Milan to ja mogę pograć (myślę że milan zremisuję lub przegra). Parma - Livorno myślę żeby zagrać fajne staty i walka o eliminację do LE
 
Otrzymane punkty reputacji: +2
Do góry Bottom