>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

K 3

kksblaque666

Użytkownik
Niedługo gra juventus z calgari nie trzeba wspominać świetnej passy juve u siebie. Jakieś rady spostrzeżenia dotyczące tego meczu? Uważam że będą chcieli na koniec wygrac u siebie tym samym będa mieli ponad 100pkt! Oczywiście w można grać moim zdaniem tylko do 1 bramki bo sporo meczy kończy się właśnie jednobramkowym zwycięstwem juve...
Liga włoska, mocno underowa, do tego H2H też nie zachwyca, a w ostatnim meczu z Romą, bramka strzelona dopiero w 4 minucie doliczonego czasu gry.
Patrząc po kursach na ilość goli w meczu, to mocno spadają.
Jedyne co przemawia za graniem tego meczu, wbrew wszystkim zasadom, jest fakt że mogą zdobyć te 100pkt na koniec sezonu.
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Dobra anderlecht zamknięty to teraz przenoszę się na mecz Catanii z Atalantą Bergamo, ogólnie biorę wszystkie 3 mecze we włoszech. Stawkowanie odpowiednio dla meczu Juve 3/5, Roma 1/5 i mecz Catani 2/5.
 
kecaj14 14

kecaj14

Użytkownik
Feta na stadionie Juve ???? Nie wierzę że w takiej chwili kiedy to zwycięsto ma tak symboliczny wymiar może tu dojść do remisu bezbramkowego...
 
L 25

lukasz_

Użytkownik
Ja zamiast radosnego futbolu polecam mecz BFC Daugavpils - Metta/LU, który już trwa.
Rywale bez czystego konta od 15.06.13


/ ✅✅
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Juventus zamknięty z zakładką ???? No to czekam na gola w pozostałych dwóch meczach we włoszech. W meczu romy coś powinno wpaść, obie ekipy jak na razie grają szybki i otwarty futbol.
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Spotkanie : Basel - Lausanne
Godzina 16:00
Kurs na Basel : 1.33&gt;&gt;1.25
Bilans Basel 66-32 , Lausanne 36:67

Pojedynki bezpośrednie: BASEL - LAUSANNE

2.02.14 SUP Lausanne Basel 1 : 3
06.10.13 SUP Lausanne Basel 1 : 2
27.07.13 SUP Basel Lausanne 2 : 0
16.05.13 SUP Basel Lausanne 2 : 0
17.02.13 SUP Lausanne Basel 1 : 2

Średnia bramek w meczach Basel u siebie 3.1 i tylko jedno spotkanie zakończone remisem bezbramkowym na 17 rozegranych. Mecz na zakończenie sezonu, aby godnie pożegnać się z kibicami i razem świętować mistrzostwo.
 
K 3

kksblaque666

Użytkownik
Tak, zagrałem brakiem gola do 30 - Czy w tym temacie nie można tego robić ? Chyba jest to obojętne ważne ,że by trafić i trzymać się grania live w konwencji bramek. Niestety nie udało się a zagrałem typ, i wydawało mi się po statyskach i analizie ,że do pierwszej połowy będzie bezbramkowo.
My tutaj typujemy mecze do systemu jaki zamieścił w innym temacie założyciel Hank, tj. progresja na bramki do xx minuty.
http://forum.bukmacherskie.com/f18/gol-do-xx-minuty-progresja-105169.html
 
muntar 506

muntar

Użytkownik
Biorę w Szwajcarii mecz Zurich i Sion do gry. Stawkowanie 2/5 dla meczu w Zurychu i 1/5 w meczu Sion - Grashoppers.

Nie zdążyłem napisać i gol ????
 
Do góry Bottom