>>>BETFAN - BONUS 200% do 400 ZŁ <<<<
>>> BETCLIC - ZAKŁAD BEZ RYZYKA DO 50 ZŁ + GRA BEZ PODATKU!<<<
>>> FUKSIARZ - ZERO RYZYKA 100% DO 50 ZŁ. ZWROT W GOTÓWCE!<<<
  • Polecamy się zapoznać
    Regulamin czatu

  • Nowy Projekt na Forum
    WASZE BETY - MOJE KUPONY!

  • EURO 2024 zbliża się wielkimi krokami, wzorem ostatniego Mundialu również na zbliżające się Mistrzostwa Europy wraz z naszymi parterami przygotowaliśmy konkursy na wszystkie spotkania tego turnieju oraz dwa osobne Typery
    BETFAN Typer EURO Niemcy 2024
    forBET EURO 2024 Expert
    W pierwszym uczestnicy zostali wyłonieni w eliminacjach i nie ma już możliwości dołączenia do Typera, natomiast drugi konkurs jest dla wszystkich użytkowników Forum, więc zachęcam do udziału.

    Ogólnie na wszystkie konkursy jest rekordowa suma nagród wynosząca 12 800 PLN oraz ponad 800k punktów reputacji!

    Do odbioru nagród potrzebne są konta u naszych Partnerów, dlatego jeżeli jeszcze nie masz konta u któregoś ze sponsorów konkursów to zachęcam do założenia ich z linków podanych poniżej

    Betters TUTAJ!
    forBET TUTAJ!
    Betfan TUTAJ!
    Betclic TUTAJ!
    Fortuna TUTAJ!
    Betcris TUTAJ!
    Fuksiarz TUTAJ!

Fortuna bonus

Gol do XX Minuty- Typy, Propozycje

gonza 19,8K

gonza

Użytkownik
Są jakieś problemy, po wybraniu zakładu nie pojawia się nic z prawej strony. Tak czy siak nie ma Tottenhamu, a to bym mógł jeszcze dziś pograć. Także na dziś koniec.
 
N 0

nokdawn

Użytkownik
Najgorszy gol po 80 masakra dzis.
Cisnąłem Romę do 80 minuty - potem powiedziałem dość. 81 min - gol.
Nie wspomnę o tym, że bet365 to sobie tak leci, aż szkoda gadać.
Najpierw zacząłem grać mecz Lokeren - Charleroi (1 wpadł, 5:2), ale mecz został usunięty, więc przesunąłem się na mecz Rennes - Marseille (1 wpadł, 1:1) i grałem do 50 minuty i wiedziałem, że tutaj bramka wpadnie na pewno, ale bet po 1 połowie zamknął zakłady na ten mecz...Czy to normalne, że tak bet się bawi?
 
emm 99

emm

Użytkownik
Ogarnalem sie i po pierwszym progu zrezygnowalem.. w przeciwnym razie dzis musialbym zakonczyc przygode, co nie zmienia faktu ze poszlo delikatnie mowiac beznadziejnie.. za mocno pogralem Salzburg.
 
S 440

straszaksam

Użytkownik
Ale wy tu snujecie teorie... mieli po prostu problemy, a nie bawili się ot tak, żeby okraść was na paręset/parę tysięcy złotych. Z ich punktu widzenia nie ma żadnego sensu zniechęcanie klientów do siebie. Jakbyście im tak bardzo przeszkadzali wygranymi to byście dostali limit i po sprawie. Bukmacher z taką renomą nie bawi się w takie akcje bo to jest dla nich niekorzystne, wbrew temu co by się wam mogło wydawać.
 
olimpi 143

olimpi

Użytkownik
Ciężko powiedzieć, dla mnie pewniak jest tylko jeden na dzisiaj
Legia - Pogoń✅
Legia będzie cisnąć nie chcą przecież bawić się w dogrywkę siły trzeba oszczędzać a Pogoń też może postraszyć.
Oby były na to minutówki.
 
Do góry Bottom